Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
5. dub 2011

holky přáli jsme Vojťasovi od Gabči já zapoměla i když vím, že měl narozky. ☹
gaba3 takže dodatečně Vojtíškovi vše nej nej,,, 🙂 prima fotky.

martinka79
5. dub 2011

@gaba3 takže dodatečně Vojtíškovi vše nej nej,,, prima fotky.

gaba3
5. dub 2011

ahoj holky, děkujeme 🙂 bylo náležitě oslaveno, už je to velkej kluk, sice vzdoruje šíleně a vzteklej umí taky pěkně být, ale to k pořádným chlapovi asi patří 😀 však za cvhilku budete taky slavit a jak nám to uteklo že? 😅

pavli: gratulujeme k příjetí do školky! 🙂

marti: a ty už zase učíš na plnej úvazek nebo jsi s míšánkem ještě doma?

a co many? jak se cítí těhulka? 🙂

e.k.t
autor
6. dub 2011

tak u nás prudíček už před hodinou, a bylo brečení bučení a prudění, teď leží čučí na krtka a cucá mlíko.

anta
6. dub 2011

Ahojky, holčiny 😉 Gábi, i já se připojuji ke gratulaci malému Vojtíškovi 🙂 Podle toho, co píšeš, je tato puberta slabý odvar, jo? No tak to se celá třesu 😅 😅
@e.k.t - jak to, že tak brzy? 😉

e.k.t
autor
6. dub 2011

aaale, zase se přičůrla a podráždilo jí to pipinku a stehýnka takže řev. po uklidnění, převlečení zasypání utěšení a mlíčku teď spí, a to večr pročůrala svoji peřinu a pološtář, tak jsem jí holt musela večer postel převlíct a povlíct peřinu pro hosty aby jí nebyla zima. máme dnes jít do školky pro přihlášku, do 2 týdnů ji máme vrátit potvrzenou od lékaře, tak tam zrovn a zajdeme s podezřením na zánět močáku, páč už se připo i přes den, tak jsem naskumavkovala ranní moč a až se vzbudí tak to oběhneme

many
6. dub 2011

ahojky holky 🙂

many
6. dub 2011

@gaba3 jéééé ahojky 🙂 Vojtíškovi opožděně, ale přece 🙂 vše nej nej nej..................k 3. narozeninkám 🙂 juknu pak na fotečky 🙂 no jinak mně se daří dobře 🙂 a kolikrát mám tucha, že to fakt bude brzo, jak říkají doktorky, že do května asi nee, ale teda kéž by jo, aspoň do 1.5 by mohl vydržet 😀 jinak Ladík taky, je hodnej, když je semnou sám, ale s tatinem, s dětma,.... je šílenej, má radost, řádí jak pominutej, neposlouchá,..... a já křičím a křičím 😅 Lukyn bude asi pěknej rarach, je úplně jinej v bříšku jak Ladík, co si teda pamatuju 😖 no uvidíme, možná už mi aspoň jeden dá pořádně zabrat 😀 a nebo budou už oba dva a já budu šílená kráva 😀

many
6. dub 2011

@e.k.t nám se Ladík dnes dost budil v noci 😖 to byl taky hnus, přišel z pokoje za náma a mě pak do toho chytly záda 😖 takže jsem chlapy nechala si užívat v ložnici a já utekla na Ladíkovu postel 😀 tak si trošku tatin s ním večer užil , chudák 😀

many
6. dub 2011

@e.k.t jééé ☹ tak držíme pěstičky ať je malá v pořádku , chuderka ☹

e.k.t
autor
6. dub 2011

no jo už týden je na brusinkách a zlepšení jen maličko, tak to nehodlám odkládat, než něco zanedbat to raději hned

many
6. dub 2011

@e.k.t jo,jo

many
6. dub 2011

mizím ležet, pááááá a nechte si všichni dařit

e.k.t
autor
6. dub 2011

Míšo tak si dejte relaxíček

paolin
6. dub 2011

ahoj holky! my dnes soutěžíme o největšího ukňouránka dne 😉 kluci jsou na zabití 😉
byli jsme hodinku ve školce, tak aspoň tam to bylo lepší 😉

@gaba3 Gábi! my jsem narozky úplně zazdili... tak Vojtíškovi vše nej!!!
@e.k.t Evi, ať dobře dopadnete u Mudr! chudík Jolanka ☹
@many Míši vydrž prťka, vydrž 😉 aspoň ty 3 týdny!

anta
6. dub 2011

Byli jsme v obchodě, Honzík šel ze schodů a spadl, to je čudla, máme tady u vchodu i nakloněnou rovinu a on ne, že prostě půjde po schodech a spadl, no to mi trošku zkalilo náladu 😒

e.k.t
autor
6. dub 2011

Tak my jsme zpět, přihláška s evidenčákem leží u mudry až prozvoní že je to hotovo a 300 budou pryč, Ve školce Joli celkem bodovala, a podle ředitelky máme skoro 100% šanci na umístění, tak nám dala i evidenčák. U mudry moč negaqtiv, pohmat negativ, takže jakási mozková nedozrálost vznikající ze zaujetí, takže volíme cestu neřešení, pouze hlídání. řekla jsem dře že plínky si zavádět zpět nebudeme, že raději budu prát, řekla že není problém a doporučila po 17 hodině snížit dávku tekutin

paolin
6. dub 2011

Evi, tak to jsou samé pozitivní zprávy 🙂 tyjo..300,- za vypsání potvrzení je mazec 😒

e.k.t
autor
6. dub 2011

no to teda, ale co naděláme, ředitelka byla z Joli docela nadšená a říkala že když oba pracujeme a na směny a jsme místní a joli už budou 3 roky tak to vidí hodně pozitivně, navíc žádáme o celodenní provoz, takže další plus

e.k.t
autor
6. dub 2011

Tak Joli slupla dva plátky veky s májkou a 1,5 plátku knedlíku s divokou svíčkovou a plátkem hovězího masa. teda jen proto že si myslela že je to můj oběd 😀 😀 😀

paolin
6. dub 2011

Evi, tak supér! to je velká šance 🙂
Joli je ale jedlík 🙂 Adam pořád jídlo fláká. už pomalu ani nevařím..ať udělám cokoliv, on na to bléé a dá si suchý rohlík. tak ať jde do háje 😀 on se nají jednou za 3 dny a pak nic. z jaké planety to zvířátko přistálo, netuším 😀

gaba3
6. dub 2011

ahojk, holky 🙂 děkujeme 🙂
@paolin pavli v pohodě, já zapomínám furt, vůbec se neomlouvej 😉 😉 😉

@e.k.t evi, super s tou školkou a 300to je fakt mazec, my platili 60.... a jsem ráda, že moč je dobrá, my se donedávna v noci jednou počůrali a jednou ne....ted asi měsíc jsme bez plíny a drží se, ale takovou tu nepromokavou podložku na matračce mám, pro jistotu 😉

@many to je fajn, už to máš za pár, musí mi tady někdo sakraš napsat, budu radši nakukovat, at o něco nepřijdu 🙂 vše určo nachystané máš, při druhém se to tak neprožívá vid? 😀 😉 a ze mě už šílená kráva je 😀 😀 někdy je to mazec, ale jak už zuza povyrostla, tak si to začínám užívat, bohužel my měli obě mimina hoodně uřvaný a nespavý - to trvá dosud ☹ ale co, vojta už je ok, zuza z toho taky vyroste, hl. že jsou zdraví že? 🙂 tak se drž a budu moc myslet!!!!

jinak my se školkou asi tak, vojtík hrozně chce, je takovej, prostě vypadnout z domu, někdy mě to teda mrzí.... tak jdeme zítra na den otevřených dvěří tady na dvě školky v blízkosti a budu moc ráda, když mi ho vezmou na těch 5dní v měsíci nebo bude chudák neštastnej ☹

e.k.t
autor
6. dub 2011

no pozor, když to bude mít na svém talíři tak to jíst taky nebude, ale že to s prominutím sežere mámě tak to zasejc jooooo 😀

jinka 95 cm a 15,5 kg 😅

anta
6. dub 2011

@e.k.t - jů, tak to jsme na tom stejně, svůj talíř, to ne, ale máma, kdyby si vzala suchý ho*no do ruky a začalo ho jíst, tak mi to taky sežere, vypadám jak týraná vosoba, ale Honzík vypadá mooooc dobře 😀 😀 😀 Jinak jsme byli na motorce a na písku, pěkně si tam hrál s dětmi, nejdřív mě pořád volal, ať si jdu sednout do písku, tak jsem mu řekla, že si tam nesednu, že papám rohlík, což byla pravda. Ale řeším fakt problém, chtěla jsem ho dát na to hlídání, ale jen o tom doma promluvím, tak spustí hysterák, že se mu tam nelíbí, paní že má ošklivý obličej a že tam nemá žádné hračky, ale v tom fakt nekecá 😅 😅 😅 , má toho tam fakt málo a Honzu bohužel nic nezaujalo, tak nevím, co s tím. 😨

paolin
6. dub 2011

@anta Jani a má tam paní i jiné děti? no ono je to většinou dost krušné, pokud je dítě fixované. ale fakt platí zásada - šup dítě na hlídání a honem pryč. ono sice řve, ale za chvíli o tom neví. nejhorší je nějaké extra loučení. jednoduše se to říká, viď? zvlášť, když mamina je z toho v... taky se vůbec netěším, jak to bude s Adamem. nervy na to napodruhé tedy moc nemám 😉 já bych to třeba 3x zkusila. kdyby to bylo fakt moc ošklivý, tak bycho to hlídání zkusila třeba za měsíc. hračky si tam může určitě vzít nějaké své oblíbené - pokud mu je ovšem děti neseberou..to raději nic.
Vítek dnes ve školce Adámkovi vyprávěl, jak budou chodt spolu do školky a já tam nebudu a tak různě a Adam si mě pak hlídal, jak ostříž 😀 prý máma ne, máme ne 😀 jakože do práce, ale s Adámkem doma 😀

anta
6. dub 2011

No, ona tam právě žádné děti moc nemá, akorát nějakou roční holčičku, která se ráda nosí v rukách, takže trochu blbý. Dneska jdeme do herny, tam je podstatně těch dětí víc. Honzík se vždy chvilku ošívá, ale pak mu ty děti nevadí, jako neřve kvůli nic nebo nevyvádí, to ne, ale to hlídání je peklo. On mi řve už doma, prostě tam nechce jít ani ke dveřím 😅 😅 😅

paolin
6. dub 2011

@anta Jani to znám. viz Vítek a miniškolka, následně Vítek a školka.. byl to masakr. řeči a slzavý údolí už od rána. a to chodil domů první tři měsíce poo! oni toho nechají. Honzík myslím bude brzy v poho. jen se jim to prostě nelíbí, páč jsou zvyklí být doma, tak to zkoušejí ukecat. ale nedá se prostě nic dělat.

anta
6. dub 2011

Já to nechám týden být, protože z toho nemám klid ani já. Pak to zkusíme na novo, zatím tedy půjdeme aspoň za dětmi, což si myslím, že taky není zas tak špatný 😉 No já mám dojem, že to chce na něj pomalu, no 😒

e.k.t
autor
6. dub 2011

Jani s těma hračkama se to snad bude dát dořešit, jinak bych dala paní číslo na mobil že kdyby to fakt nešlo aby zavolala a honem pryč, ono se to totiž potom snáz poddá

e.k.t
autor
6. dub 2011

pro všechny moje berušky

CENA PRO SKVĚLOU MÁMU!! Když dostaneš tuto cenu,okopíruj ji a vlož ji na zeď 8 žen,které si to zaslouží.Pokud tento řetěz přerušíš,nic se nestane,ale možná nepřineseš povzbuzení některé přítelkyni,která to zrovna potřebuje slyšet..