Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
6. dub 2011

ahoja holky, tak já dnes vyrazuila s kámoškou na prima oběd a odpoledne plné drbů... jinak zítra jede mišák se školkou do solné jeskyně a starší děti josu plavat... dala jsme jim ho záměrně, jelikož si zvykli, že maminka stále má prdelínka v práci či doma.. a to tedy NE... 😀 nejsem totiž V.I.P. ale na to jim S....
Gabi... já pracuji na plný úvazek a je to fajn... ale to víš moc práce a doma mám velkou a malou pubertu. 😝
jo a jinak novinka v práci ty naše pipiny co jsou nasrané už po příchodu do práce tak jsme dnes měla válečnou poradu a oznámila těm pozitivním, že toto nejde že s mích jim dá co do těla a to jste měli vidět jak chuděrky čumákovali když nás slyší se smát a tak jako pozitivně... 😀
Jani já bych tomu taky dala čas.. jak takto mluví tak to nech u ledu chvilku. chpod za dětmi... neboj on ten mozeček stále dozrává a psotupně se utužuje a bude líp. 😀
Evi, snad už je lépe s maĺou a školka to bude prííííííííííma.
Míšo ty se šetři a užívej si dva v jednom.
Pavli sakra ty máš totiž hubeNoury po tobě a Mirkovi 😀 to u nás jous žrouti a tasemnice všichni.

anta
6. dub 2011

Holčinky, já na to asi přišla, proč se nechce nechat hlídat od jedné osoby! Dnes jsme byli v Berušce a choval se tam naprosto v pohodě, ani mě nehledal očima, mohla jsem v klidu na záchod a podobně, děti mu nevadí, trošku nejistě se sice chová, ale neřve, nevyvádí, je vcelku v pohodě. To znamená - nesnáší upoutávání pozornosti na jeho osobu, on to neměl nikdy rád, ani když k nám přišla návštěva, tak se ho tzv. nesměla hned všímat, to až po chvilce. To se mu nikdy nelíbilo, to znamená, že když hlídání, tak jedině v kolektivu dětí, prostě to zkusím, tam ta pozornost nebude tak silná a on se v kolektivu dětí zas tak špatně necítí 🙂 🙂 🙂

paolin
6. dub 2011

@anta Jani nebude to třeba tím, že nemá rád nové situace, hůř se adaptuje? myslím to tak, že v herně už to zná, ví co čekat a tak je v poho. u paní na hlídání to bylo nové, tak byl z té situace mimo a chtěl svůj stereotip. to by sedělo i na ty málo časté návštěvy.

martinka79
6. dub 2011

Jani no vidíš něco na tom bude.... a co píše Pavča asi taky.

anta
6. dub 2011

@paolin - ano, v tom by to taky mohlo být, tak to víš, přemýšlím pořád, ale vím, že neměl nikdy moc rád pozornost hrrrrrrrr 😅 😅 😅

martinka79
6. dub 2011

@anta ai já Ne...

paolin
6. dub 2011

@anta Jani a máte možnost chodit do školky na zvykání? nemáte něco jako přípravné oddělení? u nás jsou 2x týdně broučci a maminky s dětmi od 2 let si můžou na 1,5 hodiny jít do školky pohrát. nebo jestli by se nedalo ve školce domluvit, že byste tam třeba ráno na chvíli chodili. v lednu k nám chodila maminka s chlapečkem, který nastupoval v únoru. tak si chodili zvykat.

anta
6. dub 2011

Já jak kdy, ale napadlo mi, že i taková návštěva zubaře je taky taková malá změna, obzvlášť, když se mu ta dr. v hubě vrtá, že? A nereagoval nijak přehnaně, naopak, byl klidný 😕 😕

paolin
6. dub 2011

@martinka79 Marti a co válečná porada pozitivních? dopadla pozitivně? 🙂

martinka79
6. dub 2011

to je dobré Pavli... no u nás bylo bez zvykání, ale zase měl Mišík dovču, aby Míšu naučil.. on neměl problém má ho spíš te´d, ale to, že by traději by byl ve svém. Vždy ho na něco ukecám
janča to taky dá ukecáváním...

paolin
6. dub 2011

taky myslím, že Honzík bude párkrát brblat a pak bude nadšeně hopsat za dětmi do školičky 🙂 je to šikula 🙂

paolin
6. dub 2011

dnes jsem si volala paní kineziložce 🙂 jestli sezení nezpůsobuje migrény nebo tak něco. v neděli jedeme s šatečkama na Slovensko, tak bych nerada byla nepoužitelná. prý že asi nee. tak snad nee 🙂

martinka79
6. dub 2011

@paolin jj je a ono do finále nezbude nicjiného.. těžký život rodiče aještě těžší dítka.. jak říká často naše NIkolka.

paolin
6. dub 2011

@martinka79 my říkáme - rodiče a děti si nevybereš 😉

martinka79
6. dub 2011

@paolin jedou i dítka???( se někdo má jak cestuje vem mě sebou do tašky...

martinka79
6. dub 2011

@paolin ani rodiče ani děti... to je taky blbé.. 😀 😀 😀 😀 😀

paolin
6. dub 2011

@martinka79 Marti na Slovensko? neee. tatin bude hlídat. s dětmi bych to nedala. klidně přijeď 🙂 pomůžeš mi chystat tu bílou nádheru 😉 do auta tě nenacpu. budeme až po strop 🙂
eee..frčíme tam v sobotu - ne v neděli

martinka79
6. dub 2011

@paolin s kým frčíš? kdo bude řídit jako pracovat jo a na výlet Ne... tak to děkuji.... 😀 nejedu a v sobotu mám pracovní povinnosti pro děti v sokolvně

paolin
6. dub 2011

@martinka79 Marti s kolegou 🙂 jinak to mohl být prima výlet. v pátek s tatinem, přespat v hotelu...ale nikdo nechce chlapečky, tak smůla 😝

martinka79
6. dub 2011

@paolin pošli je PPL k nám vemu je na ty radovínky... hele kdyby jsi nebyla lenohoch a dojela byla by jsi už svá dítka měla ostřílená je zvládnu i divnou zvěř.. jen MM se mi někdy vymiká

martinka79
6. dub 2011

vypínam PC vybíjí se baterie notasu a nemám kam ho strčit max.do prdele.

paolin
6. dub 2011

tak to jsme dvě. tak já jdu čučet na mentalistu a pak chrnět 🙂

martinka79
6. dub 2011

já taky

martinka79
6. dub 2011

krásné sny všem \Janouši především ...

paolin
7. dub 2011

ahojda holky! tak hned po ránu mně Mudr rozhodila náladu. byli jsme na kontrole ORL a Vítkovi musí trhat nosní mandle. nu, radost z toho mám velikou. já vím, že je už relativně velikej, ale není mi z toho vůbec fajn no 😒
snad tam alespoň budu moct být s ním, než ho uspí. uvidíme 🙂

anta
7. dub 2011

@paolin - no fuj, jak to? Vítek trpí hodně na rýmy či co?

paolin
7. dub 2011

@anta Jani spíš střední uši. jedno píchání na pohotovosti mu Mudr pěkně pos.. a po tom posledním oboustranném měl podtlak v ouškách. až teď se mu to spravilo. a to mu je píchali někdy v říjnu. naštěstí se mu to už srovnalo, jinak by mohl doživotně špatně slyšet. mandle má prý veliké. je fakt, že v poslední době se pořád budí s ucpaným nosem a tak různě.

anta
7. dub 2011

@paolin - mně trhali mandle někdy v 18. letech, to byla mňamka, panč to bylo na živo 😝 😅 Ale neboj, u dětí se to nedělá 😉 Byli jsme s Honzou venku a občas potkáváme,spíš z dálky vídáme takovou ženskou, je jí tak přes 40 let a pořád jakoby něco vyřvává, no a už šla za náma a začala tu svou : "víte, co je korupce v rodině?" 😝 Tak jsem s ní udělala krátký proces, řekla jsem jí "helejte, já vás už znám, nechoďte za mnou a prosím, neotravujte" a ona pořád za náma, tak jsem jí poslala do prdele a bylo. Pak jsem se domákla, že ta ženská trpí maniodepresivní poruchou a že nebere na to prášky a tudíž je to výborné 😝 😝 😝 Já z ní osobně strach trochu mám a když mám dítě s sebou, tak se bojím 100x víc, panč takoví lidé jsou asi dost nevyzpytatelní 😨

anta
7. dub 2011

Ještě se mi povedl hurónský kousek, na trávě se u baráku váleli tři mrtví kosáci a taky dva holubi, tak jsem si odchytla policajty z městský policie, kteří zrovna pokutovali dopravní přestupek, a zeptala jsem se jich, na koho se mám obrátit, aby ty mrtvolky byly odklizeny, protože po té trávě taky běhají děti a to je fuj. Tak mi poradili, abych zavolala na 156 a oni tam budou vysláni a odklidí, tak jsem tak učinila a kosáci už tlí asi někde jinde, odklidili to teda rychle, tak mi udělali radost 😉

many
7. dub 2011

ahojky 🙂 jdu hlásit a mizím 🙂
v poradně vše ok, mám navíc 12,5 kg 🙂 tlak dobrý a už jsem na prst otevřená 🙂
páá, snad se tu brzo ukážu a dočtu