Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
11. dub 2011

@paolin - kam se na ty Tvoje starosti hrabu ☹ ☹ ☹ , tak snad nebude tak zle, ale jak se to nezdá, ale jak těhu a porod ty děti ovlivňuje, to je úplně neskutečný, teda a že vás tam takhle poslali? 😕
Jinak bába ať si na*ere, asi si neuvědomuje, co svým chováním vůbec způsobuje. 😝 😝 😝 Kdybych řekla, že to nebolí, lhala bych, bolí, ale i to časem přejde, jen je hrozný se o tom nezájmu neustále přesvědčovat dokola, snad chápete 😉 Ale co, obešli jsme se bez nich doteď, nic od nich nepotřebujeme, oni od nás taky ne, návštěvy jsou prakticky jen zdvořilostní, no tak na co vlastně bychom tu bábu měli, akorát tak na zlobení a to mi stačí Honza a mm a stávají se horší věci 😀 😀 😀 My jdeme zítra s Honzou opět k zubaři, má kaz na stoličce, takže to bude zase hrabičky hrabičky v pusině. Jo a už jsme se spolu domluvili, že půjdeme do té Hvězdičky, že to tam tak zlý zase není, kupodivu nebyl zas tak proti 😕 🙂

anta
11. dub 2011

@paolin - jo a kdo je normální, že?
Jsem zjistila, že už začínám občas na Honzu být fakt nějaká alergická, protože se snaží si všechno vyřvat a já vám to nějak nemám ráda či co a reaguju jak debilka, tj. řevem, no jsem fakt asi už psychicky špatná, ale mě vám to tak mrzí, že tak divně reaguju, chjo chjo 🙄 🙄 🙄

paolin
11. dub 2011

@anta Jani to se nedivím, že tě to trápí a bolí! ať to rozhodneš jakkoliv, stejně to bude na prd 😒 dokud babi nepůjde do sebe...hele a řekla jsi jí to - nebo manža někdy přímo do očí? jak tě to trápí a Honzíka taky?

my jsme dnes u mamky - máme tu logopedii a po asi 3/4 hodinu kontaktu s námi začala být nervozní, protivná a pak začla vyjíždět na děti a že si jde lehnout. tak jsem měla 100% se sebrat a jít do.. ale byli jsme v 11 na té logopedii a ve 4 mám masáž a jezdit s dětmi domů a pak zase zpátky se mi nevyplatí...masáž mám ve městě, což barák našich je na půl cesty. tak to tu dnes vydržíme a pak houby tak leda, už sem nepolezu! hlavně, že v čtvrtek jde se ségrou a malou do nemocnice a to bude hlídat, jak divá! malá totiž ještě neleze a ani se netoáčí - má 10 měsíců, tak to začli řešit. a co já se do nich nahučela, že když je malá narozená v 35.tt, tak se automaticky dítě posílá na neurologii a pod a oni se na to vy...

Jani, kam poslali? na ta vyšetření? to EEG je normální postup. před tím se tedy ještě dělá ta foniatrie - to jsem zjistila dnes. no a páč budou chtít i tu rezonanci a ta je pod narkozou, tak to asi vezmou při jednom. nevím..Mirek zítra jede do dětské kvůli objednání na mandle, tak to objedná rovnou vše. nu co už. děti jsme chtěli, tak je máme.

e.k.t
autor
11. dub 2011

Jani drž se, to přebolí. Jinask ranní budíček v 6 by se dal zavést natvrdo, právě vytuhla. Já uvařila večeři, teda zbývají uvařit těstoviny a nastrouhat sýr, ale to začerstva.

Pavli no teď zjistí jestli náhodou není autista, tam se to právě stává po těch parapsychických traumatech, ale jinak je Adík veselý, takže ono to půjde, jen to bude mít pomalý posun, holt. takže hlasvně hodně sil na diagnozu, to bude těžký ať to bude cokoli, obávám se vždy z toho pro tebe bude koukat spousta práce navíc proti ostatním, no ale my tě podržíme jak budeme moct

paolin
11. dub 2011

@e.k.t Evi, ještě,že vás mám 🙂

paolin
11. dub 2011

@e.k.t já vím, že si parádně zobnu. jen mám obavu, zda po těch 6ti letech dřiny mám ještě nějakou pozitivní energii..k tomu nám brzy přibude péče o babi tchýni. vím, že tohle nění až tak velká tragédie, ale spíš uvažuju, zda to vše zvládneme. máme toho za sebou už hodně a jsem oba tak strašně unavení...nu, ale teď tuším, že moje rozhodnutí dát výpověď a zůstat na volné noze, bylo správné. jinak bych to nezvládala vůbec. takhle budu mít alespoň větší šanci mít prostor na běhání po doktorech a mít větší možnost věnovat se dětem 🙂

e.k.t
autor
11. dub 2011

Jani nervy bouchnou, ale časem bude lépe chápáno i slovo, věřím tomu taky, taky řvu jak hysterka, i když si myslím že nejsem, ale stejně se i tyto inteznivně hovořící se svými dětmi nebesky milují. O tom to je, děti dokud jsou malé tak to opravdu cítí.

e.k.t
autor
11. dub 2011

Pavli bude to boj, hlavně se snažte s tm prostřídat na relax masáži a podobně, to je dobíječ energie, to že si uvědomuješ jak to bude náročné je pro tebe plus, držím pěsti a budu-li moct jakkoli pomoct pomůžu

many
11. dub 2011

@paolin jojky ☹ no budeme držet pěstičky ať vše dobře dopadne......

anta
11. dub 2011

@paolin - jsme s Tebou, kdybychom mohly aspoň víc pomoci, achjo, ono když se to se*e, tak se to prostě se*e všechno. Byli jsme s Honzíkem v dětské herně, aby byl mezi dětmi, on je takový neprůrazný, ale myslím, že se za chvíli otrká, přiznám se, že z něj mám vcelku radost. Jo a povedl se nám hurónský kousek, než jsme šli ven, tak jsme se zase chytli, no znáte to, hysterák z únavy a já mu zapomněla dát plenu na spaní a on se nepočůral!!!, pak se probudil a říká "mámo, dej plínku na vyčůrání" a já na to "proč, vždyť už jednu máš" a on si začal drbat pimpilína a říká "ale já mám slipy", no já se divila jak blázen 😀 😀 😀

paolin
11. dub 2011

my jsme holt krapet smolaři 😉

@anta Jani to jsou prima zprávy 🙂 a ta Hvězdička je ta herna nebo to hlídání u paní?

anta
11. dub 2011

@paolin - Hvězdička je hlídání a Beruška je herna 🙂 Krapet smolaři? No já nevím, ale já bych se asi dávno houpala ve větru 😎 Tak hároš spinká 😉

anta
11. dub 2011

@paolin - jo a plínku bych mu stejně nedala, to já nedělám 😀 😀 Honzík to občas poplete, ale i tak má smůlu 😉

paolin
11. dub 2011

@anta no Jani to je supéér, jestli je "povolný" na hvězdičkování s hvězdou ve Hvězdičce 😀
tak si hezky relaxni, když Honzík chrupe 😉 Adam dnes spal jen 3/4 hodiny, tak bude taky brzy a já se budou koukat na Četnické humoresky a pak Kriminálku Anděl a pak šup do pelíšku 🙂

anta
11. dub 2011

@paolin - jo a ta Hvězdička je v ulici U Hvězdy 😀 😀 😀 Už mám nožky hore a papám Arizonky - burisonky, ty já vážně žeru 😀 😀 😀

martinka79
11. dub 2011

ahojky holky za MIšáka moc moc děkuji. Je sice na vysočině, ale děkuje. my si dens udělali večerní výlet s Nikolkou a tatinem a já swe projela v novém autě řeknu vám je to na mě moc nabušené... nevím anwvím a tyk mám stále strach od té nehody.
Zítra máme ve škole inspekci.. to bude. ovšem proti starostem vašich je to nic.

@paolin achich to je těžké, ale nezoufej se super logopedkou a péčí to jde vše napravit sice né doholat , ale do uričté normy se to dostane... 😉 vím to. sama jsem komunikaci studovasla znám ty techniky takže ti potom všem mohu poradit co a jak.... 😉 a nejlepší by bylo najít někoho s mým by potom adámek pracoval,aby jsi měla více síly na jiné věci. budu na vás moc moc myslet.

@anta a ty se také drž, bolí to vždyť je to mamink, ale bohužel někdy se věci motají jinak. Možná za pár let to bude zase jinak. 😉 Honzík je šikula, že se nechal ukecat.

@many ty se opatruj. 😉
@e.k.t no jo plínkování to by asi nebylo řešení jen úleva. to zvládneš... někdy se nám dítka prostě němí před očima a holt to musíme přijímat tak jak to je...

many
12. dub 2011

ahojky holky 🙂

@martinka79 tak ať to dnes vše dobře dopadne 😉 to budou nervičky co

anta
12. dub 2011

Ahoj holčinky, dnes jdeme zase s Honzíkem k zubákovi, to mám radost. Teď mě dítě opravuje nářadím, to bolí, au au au 😅 😅 😅

many
12. dub 2011

@anta tak držíme pěsti ať už tam příště nemusíte chodit, teda to mu brzo vrtají ☹

many
12. dub 2011

no Ladík má teď pohádky a snídá u nich 🙂 a já zase dlabu u počálu 😀 nemám do čeho píchnout, jen dopere pračka a pověsím prádlo a mám tam trošku na žehlení, ale to asi počká 🙂 jinak furt vyhlížím na účtě mateřskou a prdlajs 😖 si zase dávají tento měsíc na čas 😖

anta
12. dub 2011

@many - no jo, manžel to taky takhle měl, když byl malý a teď má zuby jak kůň zdravý a silný 😀 😀 😀 Taky je mi Honzíka líto, achjo, já tam tak nerada s ním chodím, to bych raději fakt držela jednu přes hubu, když on je tak statečný, fakt drží ☹

anta
12. dub 2011

@many - jo a máš super fotku, krásný 😉 🙂 Vám tu rodičovskou neposílají na čas, nebo co? 😕

many
12. dub 2011

@anta no aspoň , že nepláče, to by pak bylo horší, je to statečný kluk, tak pak zase koupit pořádnou hračku mámo 😀
a prachy posílají jak kdy, většinou kolem 10,11 ale asi tím že byl blbě víkend, tak to posílají později a pár měsíců zpátky to posílali i kolem 15,16 😠
jinak ta fotečka už je z vánoc, já to chtěla změnit, když už budu mít dva rarachy, ať to jedomu není líto 🙂 ale v počálu nic jinýho nemám, tak pak vyměním až budu mít i Lukáška u sebe a vyfotím se s obouma chlapama 😀

anta
12. dub 2011

@many - no holka, bude z tebe matka pluku, tak tam přihoď i manžela a budeš tam jak v partě chlapů 😅 🙂

many
12. dub 2011

@anta 🙂

many
12. dub 2011

před chvílí jsem už měla zase dost tvrdnutí ☹ už pomalu dostávám strach, kdy to příjde, kdy jet,.......................... 😖 předevčírem jsem měla večer pořádný bolesti a včera navečer jen pořádný tlaky dole 😖 no jsem zvědavá, kdy to příjde, ale připadne mi to, že brzo, tak uvidíme

paolin
12. dub 2011

@many jejda Míši, drž se! ještě by to nějaký ten týden chtělo 🙂

paolin
12. dub 2011

@anta Jani, doufám, že dopadne vše v pořádku! Honzík je mooc šikovný 🙂

paolin
12. dub 2011

@martinka79 Marti děkuji. za každou dobrou rada budu ráda 😉
momentálně je postup následující: kineziologie, foniatrie, EEG+rezonance a objednala jsem Adama k vyhlášené psycholožce a logopedce. mezitím logopedie u naší Mudr a tak dále a tak dále.. včera jsem si poněkud zoufala, dnes už je to lepší. holt nezbývá, než doufat a makat 😉

anta
12. dub 2011

Tak zubař jaksi nedopadl, byl tam před námi kluk a ten řval jak krááááva a Honzík si z něj asi vzal příklad, znervozněl a nic, plakal chudák jak blázen taky 😀 😀 😀 , tak jsme to teda s dr. vzdaly, protože zase, abychom ho trápily, zkoušely jsme to, jak se dalo, ale Honzík, že ne, no co, je to malej kluk a já se na něj proto vůbec nezlobím, jen mu nechci vytvořit trauma ze zubařů a vůbec z doktorů, protože dosud se jich vůbec nebál 😉