Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
13. dub 2011

Dobré ranko, holčiny. Dítě se dnes vzbudilo v 6 hodin a s bréčem, tak nevím, jestli to není důsledek toho včerejšího zážitku u zubaře.
@e.k.t - Evi, co se děje? Jolinka je na tom špatně? Tak zeptej, jestli někomu neslítla na hlavu, jenže on se nikdo nepřizná ☹

e.k.t
autor
13. dub 2011

Jani strašný zlom okolo víkendu jak se měnil čas pár dní byla u mm rodičů a víkend u mých i s mm a v tom se začala počůrávat, je plačtivá jiná, tak se trochu bojím, její mudra říká že se nic neděje ale mne to trápí, prý že když mi to dělá starost ať se vrátím k plíně, ale to já razantně odmítám, 4 měsíce ji nepotřebovala a byla v pohodě a najednou j e vše jinak ☹

paolin
13. dub 2011

@e.k.t Evi to je fakt divný. to se muselo něco stát. nějaký šok nebo škaredý zážitek 😒 že by jí tak rozhodila změna času, to je divný 😒 a neřekla by ti, jestli jí něco trápí?

anta
13. dub 2011

@e.k.t - no změnou času to asi nebude, holka. Honza už se taky srovnal, spinká pravidelně a v pohodě, je spokojenější. To se muselo vážně něco stát. A nenakreslila by ti to třeba? Na telecí pubertu to teda nevidím, obzvlášť, když je bez plen 4 měsíce! Já to teda vidím na nějaký špatný zážitek, tak se to snaž z ní nějak vylámat, nic tě nenapadá? Nedostala třeba nějak na prdku?

paolin
13. dub 2011

psala mamka, jestli jsme OK, tak jsem jí napsala, že nee. pak volala co a jak, tak jsem ji poslala do... v pondělí jsme u ní byli a po půl hodině začala být na kluky nepříjemná, vyloženě jsme ji obtěžovali svou přítomností. pak řekla, že je unavená a šla si lehnout. no a pak se dívala na televizi nebo si dělala nějaké papíry. tak jsem sbalila odpo děti a šla na masáž. prý - já bych ti je pohlídala, ALE...bla bla bla. že děda musí pracovat a kdo ví co..dědu jsme potkali na schodech a strašně se divil kam jdeme a že se těšil na kluky. no, byla jsem fakt našvaná a zklamaná a už nic nehodlala měnit, tak jsme šli. kluci samozřejmě s brekem. mám toho dost. můžeme tu na hubu padnout, Mirek už je fakt grogy, ale maminka je pořád jen unavená a obtěžujeme jí svými problémy. když jí něco vykládám, tak mi řekne, že moc mluvím a že toho má dost.. bodejď by nebyla unavená, když celý den sedí na prdce a nic nedělá, že. no nic no. nenechám si srát na hlavu, už toho mám dost. myslela jsem, že jí v rámci nemoci dojdou určité věci, jako že v životě nejde o prachy, ale o rodinu a pod a ona se ještě více přimkla k vlastnímu pohodlí a hlavně ty peníze! to je zásadní...a hlavně, abych ji neobtěžovali.
to jsem se hezky vypsala a je mi líp 🙂

anta
13. dub 2011

@paolin - tak to je drsný, no já na mámu taky prdím, nevolám jí, stejně jí Honza vlastně ani nezajímá, jen z člověka tahá rozumy, aby to mohla pak roznášet po rodině a že nás teda je! 😅 No jsem taky z ní zklamaná. Psala ségra s Valinou, že nás zve na oslavu Valininých 4. narozenin, ale my na ně pečeme, protože tady nebyli rok, máme u nich ještě vánoční dárky, které nejsou schopní vůbec dovézt, my nemáme auto, takže se tahat s harantem k mámě, kterou Honza ani nezajímá, nebudeme. Když má Honzík narozeninky, tak na něj taky všichni se*ou zvysoka, ani nezavolají, tak co my se budeme tahat do Prahy, cesta na hodinu a půl, u Lenky bychom zakopávali o bordel, tak to teda ne 😝 😝 😝

paolin
13. dub 2011

@anta Jani taky bych se na to mohla vy... hele ono to máš jedno. hubu plnou kecou budou mít tak jako tak. tak prostě preferovat vlastní pohodlí a basta. 😝

anta
13. dub 2011

@paolin - přesně tak, my se tady všichni můžeme snažit jak blbý a stejně to nikdo neocení, nás vždycky ta cesta k nim stojí docela námahu, protože je to vážně cestování na hodinu a půl, Honza je pak unavenej a my s mm toho taky máme plný stoličky, takže houňo, nikam za nima jezdit nebudeme, stejně jim nechybíme, mají přece Valinku 😝 😝 Tak dobrý, ale v tom případě o nás taky nemusí nic vědět, co jim je do nás? Když máma zavolá a bude se ptát na Honzu, tak jí řeknu jen "dobrý" a žádný podrobnosti. Ani si nedovedu představit, kdyby se něco stalo, tak jsme prostě namydlení, protože se na jejich pomoc nemůžeme spolehnout vůbec. 😝 😝 Honza byl na té návštěvě ze začátku ostražitý, protože taky bábu pořádně nezná a víš, jak na to bába reagovala? Natáhla hubu a řekla Honzovi "tak si trhni nohou" 😠 a mm jí na to řekl "což o to, Honza si klidně tou nohou trhne" 😀 😀 😀 😀

anta
13. dub 2011

@paolin - ježiš, mně pořád skáčou ty reakce na tvoje příspěvky před tebe, jak to?

paolin
13. dub 2011

@anta Jani, taky koukám, že mě přeskakuješ 😀
hele, ona mu fakt řekla, ať si trhne nohou? tak to je drsný! 🙄 no to bych se asi neudržela..jak tak herdek může mluvit s malým dítětem a ještě vlastním vnukem? 😠

anta
13. dub 2011

@paolin - no jo, jí stačí málo a natáhne hubu hned, je fakt na tohle děsná, to vždycky se na to těším, až tu hubu natáhne.

anta
13. dub 2011

@paolin - a jak s ním tak může mluvit? No protože si myslí, že může všechno, já mám pocit, že neví, jak se chovat. Honza tu nevrlost z ní jako cítí a tak se tam necítí dobře, protože ví, ho bába nemusí, on není blbej 😖

paolin
13. dub 2011

@anta no Honzík blbej nebude. bohužel je tady blbej někdo jinej...

e.k.t
autor
13. dub 2011

Holky no právě že je to divné a vy víte že nejsem hysterka, proto to řeším.

Jani škoda že jí TM přes tu nataženou hubu jednu nenatáhl. byl by klid natošup, jenže holt jme generace vychovaná k úctě, takže aspoň se tu podržíme a je nám líp. 😉

Přes den je Joli v pohodě, hraje si jako obvykle, ale před chvílí se šla natáhnout že je unavená - no vzbudila jsem ji skoro o 2 hodiny před jejím vstáváním, no a co myslíte za 20 minut přišla kompletně pročuraná včetně postele. No tak jsem se jí zeptala proč si nešla na nočník a nic neřekla. tak fakt nevím, no bez jakékoli emoce jsem ji převlíkla do komplet suchýho, ha ha při té příležitosti mám pozitivum... báječně se při tom zkouší šatník a jak se pěkně redukuje pro neteř.... hi hi hi 😀 😀 ať žijou optimistiiii 😀

Nic neřekne že by ji bolelo, trápilo nebo že by se jí něco stalo. no do konce dubna jí dávám čas a potom frrr k odborníkům, musí zjistit co se jí přihodilo, aby se to eliminovalo.

many
13. dub 2011

ahojky holky 🙂 teda to je počásko co 😖 jdu se vás pokusit dočíst 😉

many
13. dub 2011

@e.k.t jééé ☹ snad to bude brzo vše dobrý, držíme pěstičky a byla by to fakt blbost dávat plínku, když už bez ní je 4 měsíce 😉

many
13. dub 2011

kruci holky, co ty vaše maminy blbnou 😠 ☹

many
13. dub 2011

jéé tady to zase blbne a přeskakují mi odpovědi 😉

e.k.t
autor
13. dub 2011

No jo to víš někdy je to těžké

e.k.t
autor
13. dub 2011

tak a je uvařený oběd a pro mne i večeře do práce na noční, čočka na kyselo, restovaná cibulka na másle a až to bude včas tak každýmu volský voko 😉

paolin
13. dub 2011

@e.k.t Evi, to je fakt divný. kdyžtak skákneme k Mudr a třeba pomůžou 🙂
vychovávaní k úctě jsme. a o to je to těžší. u nás dost funguje ten ženský princip = chodit kolem horké kaše a jen naznačovat, žabomyší války apod. akorát já se v tom jaksi neorientuju a nikdy neorientovala. takže vlastně ani nevím, co po mě mamka se ségrou chtějí. já jsem spíše proto, říct to na plnou pusu a né nějak zákeřně jednat za zády. vzniká tím u nás spousta napětí. ale to už nikdo nezmění 😉

byli jsme chvíli nakoupit. dalo mi to 20 minut práce Adama přeprat oblíct..nikam nechtěl. ale hlady být nemůžu, tak to jinak nešlo...nakonec měl problém s barvou mikiny a s ponožkama. no je toto možný? nechtěl ani za kamoškou na návštěvu. tak holt budeme sedět doma. aspoň, že ten oběd máme 😉

e.k.t
autor
13. dub 2011

Pavli já jsem teda taky vše hned a na rovinu, a hoooodně moc let máti trvalo než to pochopila. Já teda umím říct svůj názor i za cenu rozloučení. Já totiž nemůžu fungovat v oblasti jinotajů 😝

many
13. dub 2011

@paolin Aďa ti dává zabrat co ☹ bobeš

many
13. dub 2011

u nás bude rychlovka - krupicová kaše 😀 teď na ní ulítám 😀 si jí dělám často i na večeři nebo odpoledne 😀

anta
13. dub 2011

Tak jsme doma, je tam vážně hnusácky nechutně, blééééé, ani Honza venku být nechtěl.
@e.k.t - napadlo mě, jestli třeba neměla klíště?
@paolin - no právě, ta slušnost nás silně brzdí, my jsme s mm úplně stejní, nechceme konflikty, ale za takovou cenu, aby si s náma někdo vytíral zadek, to taky nejde 😝

paolin
13. dub 2011

@e.k.t Evi to máme stejně. jen s tím, že já jsem ten blbec, co pořád raději drží hubu, než dělat rozbroje a druhak ikdyž jsem něco řekla, tak se mi ty dvě vysmály nebo ponížily apod. ale už i mně došla trpělivost a mamce jsem některé věci řekla. koukala, jak z jara. moc dlouho jí to ale nevydrželo a dělá to znovu, ba i hůře. tak mi asi nic jiného nezbývá, než jí to říct z prndla hrndla (plna hrdla 😉) i za předpokladu, že se urazí. Mirek tvrdí, že už je to jedno, že se o nás stejně nezajímá a je na mamku strašně naštvaný. mně to nejvíc mrzí kvůli taťkovi a hlavně klukům.
jen si tak přemýšlím... co ty rodiče vedlo k tomu, že se tak k dětem, vnoučkům..chovají? má snad jejich generace nějaký typ záště? nebo tím, že byli hodně omezení a nic nesměli, tak teď jsou sobečtí? nedovedu si představit, že bych tohle někdy klukům dělala. snad ani nebudu!

paolin
13. dub 2011

@anta Jani tak tak
@many krupicová mňam mňam 🙂 ale Adam by mi na ni řekl blééé a vařit jen pro sebe se mi nechce 😉

anta
13. dub 2011

Dítě se šlo natáhnout, že se mu chce spinkat, je to možný?

paolin
13. dub 2011

@many no to dává. dnes a včera to stojí za to.. ale zvláštní je, že odpoledne je hodný a večer strašně veselý, v pohodě, hravý, dělá srandu.. objednala jsem ho k psycholožce-logopedce, která pracuje s malými dětmi. ale má tolik pacientů, že termín vyjde někdy na červen. škoda, že neberou "akutní" případy 😉

many
13. dub 2011

@anta unaveňoučkej 🙂 my dnes spali až do 8, takže ho po obídku nedám a půjde až večer 🙂
@paolin jéé tak to Ladík krupicu s kakaem miluje 🙂 dělám mu ji sladší, tak by se mohl utlouct 😀