• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
@paolin - já si všimla, že to není moc pinklich :unamused: Tady ti to ale taky sluší :wink:
15. dub 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ale stejně je na těch fotkách vidět prd tak jako tak :grinning:
15. dub 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak rodinné focení proběhlo, tak jsme zvědaví :wink: spíš to tedy bylo lovení Adámka do záběru :grinning: jakmile uviděl objektiv, zalehl a schoval se :grinning:
15. dub 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky z práce, no klobáska ušla a já pak pošla, teda upadla do betle a v 16 jsem se intenzivně přemlouvala vstát, že musím do lopoty. nakonec jsem musela autem, vlak už bych nestihla. mm si autí cestou z práce vyzvedl, abych nemusela ráno, mám víkendovou prodlouženou do ými a to se mi řídí hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem úspěšně dorazila a přeju dobrou noc teeeda brýtro
16. dub 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den, předěláváme pokojík Nikolce. včera jsme komplet projeli republiku na dálku pozdravili Evičku, Míšu, Pavču řeknu vám to byla jízda...
jen za Jančou jsme nezajeli.
bordel mám v celém domě. všude je něco holky kolik ona měla harampádí v pokojíku... šílené a sit o půjde vše z domu a dítko přivedu na svět polodospěláka.... :grinning:
16. dub 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Včera jsem se svými kamarádkami vyrazila na večírek. Manželovi jsem řekla, že se vrátím o půlnoci. Ale večírek byl fantastický, a bylo to tak skvělé, že jsem zapomněla na čas. Když jsem se vrátila domů, byly 3 hodiny v noci. Vcházím do bytu jako myška,... otvírám dveře a v tom slyším tu zatracenou kukačku v hodinách, jak kuká 3x. Když jsem si uvědomila, že manžel se při tom kukání může probudit, zakukala jsem ještě 9x. Rychle jsem si lehla a usínala s myšlenkou na to, jak jsem inteligentní. Ráno běhěm snídaně se mě manžel zeptal, kdy jsem se vrátila z večírku. A tak říkám, že přesně o půlnoci, jak jsem slíbila. Nic neříkal a ani nevypadal, že by měl nějaké podezření. Manžel se na mě po chvíli podíval a povídá. "Víš, musíme vyměnit ty naše kukačkové hodiny." Zbledla jsem strachy a ptám se pokorně " Ano a proč, miláčku?" A on na to "Víš, dneska v noci kukačka zakukala 3x. Potom nevím jak to udělala - vykřikla Ó Bože! Znovu zakukala 4x, vyzvracela se v předsíni, zakukala ještě 3x a upadla se smíchem na podlahu. Kuknula ještě jednou, šlápla na kočku a převrátila stolek v obýváku. Potom mě poslala do prdele a svalila se vedle mě. Pak zakukala naposledy a začala chrápat
16. dub 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jeden pro pobavení, a honem vyfoukat vlasy, abych mohla jít večer do práce.
16. dub 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t tak výměna kukaček bude idelání a nelépe za nekukajíci hodiny... :grinning:kdyby tak vše šlo hravě a s úsměvem...
16. dub 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no taky jsem se mohla uchechtat a to jsem to čedtla po telefonu mamce a já potřebovala aby mi rozuměla, no nešlo to :grinning:
16. dub 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a to je vtip od bráchy, ne moje zkušenost, zvlášť když moje bydliště jsou včil spíš moravany a mm rosice, doma se ani nepotkáváme, zítra po delší době, já po noční a mm před :grinning: :grinning:
16. dub 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t my cvaklo, že je to dobrej vtípek... škoda, že když se stane ve skupečnosti tak většinou malo který pár... bere vše s úsměvem.
16. dub 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zasela jsem zeleninu, dala pécti houstičky aMM maká na pokojíku.
16. dub 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teeeda, to já se mučím v práci s nespolupracujícím kolegou, no holt to bude hoooodně dlouhá noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - Evi, já ti to sežrala, já myslela, že to je tvoje osobní zkušenost s těmi kukačkami :grinning: :grinning: :grinning: No jinak mi jedna kolegyně vyprávěla, kterak také byla na večírku a pak šla tak trošku (dost) v náladě domů, no a že velmi velmi opatrně odemkla, no a co se nestalo? Šlápla na dřevěnou kostku pěkně hranatou a to prý hoooodně bolelo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - ty ty ty ty jedna holko, jak to že jste se nestavili, co? Možná jste udělali dobře, protože na té fotce vypadám lépe než ve skutečnosti, tak byste se možná lekli :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani ne u nás se toto neřeší, navíc kam já bych sama lezla, nemám ani s kým. V tuto dobu bych se domů dostala leda tágem a než tágo z pardubek za 900 to raději penzion za 600
16. dub 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janoušku tak jindy a neboj vemu ti.... masku a nasadím ti ji než tě shlédnu a sama si dám min. dvě. :grinning:
16. dub 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky jsem šikula... mám hotrovo naprosto vše krom smontovaného nábytku jdem na to.. jinak zahrada vypletá, něco zaseto. housky papáme apeču chlebík... takže spokojenost na všech frnotách a děti ty si užívají prdelín s dědou.. a Nikolka byla v 3D kině.
16. dub 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - tak si u tebe objednávám masku Mikuláše, ten není tak strašidelný, aby mi náhodou manžel strachy neutekl :grinning: :grinning: :grinning:

@e.k.t - chápu :wink: :slight_smile:
16. dub 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti půjč mi ten raketový pohon, já ani v práci už nestíhám chození k vlakům, uuuffff špiňkáááፍŤ :grinning:
16. dub 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t tak Evi, já na ten vtípek ze začátku taky skočila :grinning: je luxusní :grinning:
@anta Jani nekecej, nekecej, žádný masky nepotřebuješ :wink:
@martinka79 Marti, ty jsi tryskomyš!

Blavu jsme včera zvládli, jen přes noc na mě skočilo nachlazení nebo nemoc :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad to brzy zaženu :wink:
užívejte neděli!
17. dub 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásná neděle pro vás, holčičky zase takková tryskomyš nejsem. Šli jsme spát kolem 2hod, ale pokojík komplet až na jednu poličku to MM namontoval obráceně-tedy my dva oba. tak to dnes předělám a jdu a vybalit ty věci a musím umýt okna. jak mě se dnes nechce.... ale šup křížovko makej... káva domácí houska mazej :wink:
Janouši masky Mikuláše bych se bála více... takže příště bez masek naostro. :grinning:
Evi si měla vlaky nechaj jet a hodit si dvacet. :grinning:
Pavli tak honem něco na vyléčení a pohodvý den. :wink:
17. dub 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - ahojky, to mi taky nějaká paní na ulici říkala, že nepotřebuju žádnou masku :grinning: :grinning:
Jinak ahoj holčiny, dnes jsem se vzbudila až v šest, což je u mě velmi zřídka, Honzík je hodný, přinese mi z venku asi klacek :grinning: :grinning: :grinning: Vytřela jsem barák, vyspršila jsem se, teď vařím, takže tryskomyš dvě jsem :grinning: :grinning:
17. dub 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta šikula.tryskomyško
17. dub 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotečka Míši do babičky :slight_smile:
17. dub 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 Marti, Míša je celá máma :slight_smile:
my byli ráno na mašinkách - dívat se na nádraží, teď jsme byli venku. Vítek je superprotivák.
17. dub 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - přesně tak, souhlas, nezapře se, je to maminka hadr, ale teda už velký kluk :confused: :slight_smile: :slight_smile:
17. dub 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudinka kluk po mamince... :grinning: to bude mít těžký život.
17. dub 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
oba pokojíky hotové... zítra nafotím ještě mě čeká doladění Míšového pokoje a čekáme až dojde \nikolce matrace na postel...
17. dub 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek