• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
@martinka79 - tak to určitě mít nebude těžký život, ty jsi holka šikovná, tak se Míša nemá čeho bát :wink: Dala jsem si nějaké fotečky do albíčka :wink:
17. dub 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta už je to projela super... fotečky :slight_smile:
17. dub 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - díky :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. dub 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
Adam už dvě noci spí u sebe v postýlce až do rána a nechce mlíčko! snad mu to vydrží :wink:
18. dub 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
18. dub 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin jééé tak ať to Adámkovi vydrží, šikulka :slight_smile:
18. dub 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - ahojky, no tak to vypadá dobře, ty děti samy přijdou na to, že se něčeho mají zbavit, nechat to na nich je to nejlepší, žádný represe :wink: Chválím :slight_smile:
18. dub 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda jste toho nakecaly, nestíhám číst :slight_smile:
18. dub 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kluci to tak mají, že nemá smysl je někam tlačit. že bychom se konečně po 6ti letech vyspali? :wink:
18. dub 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - ale jo, já to tak beru, taky se přizpůsobím Honzově tempu a ráda, na co spěchat, že?
18. dub 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta určitě :slight_smile: u našich dětí to platí na 100% :slight_smile: možná, že ho na kineziologii fakt trochu odblokovala.. uvidíme :slight_smile:
18. dub 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Adam zase nechce ven :unamused: a venku je táák krásně! stavila se tu kamoška, šla se nechat ostříhat, tak jsme hlídali Davídka. alespoň chvíli měl Adam zábavu. tak snad odpo se pořádně proběhne :slight_smile: do cvičení nepůjdeme, když je tak krásně, ale raději na písek :slight_smile:
18. dub 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - z toho si nic nedělej, Honza zase nechce obědvat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taqk berušky dnes to byl maraton jeden hnus. ráno ve 4 komplet převlíct marodku i s postelí, pakjsem si ji vzala k sobě, medicínku a kapky do nosa, po hodině ještrě zabrala, já po m8mé honem budem do okresního města, ke gyndr. tam to bylo skoro jako ve špatným filmu, divné sny potvrzeny jako velmi opodstatněné, jinak nález dobrý, provrzena diagnoza PCO - poly cystické vaječníky. doporučeno ještě zhruba 2 roky počkat na nové hak, s anti androgení složkou Minerva a potom pokud zůstane stabilní situace, přechod na jiné léky na tlak, přechod na inzulín a dopink listovkou a po 3-6ti měsících může nastat snažení. No tak to jsem opravda zvědavá.

Posléze jsem se přemístila na ORL, tam pohoda, a napsány další léky na 2 měsíce

pak k OL tam jsem proseděla přes dvě hodiny v čekárně, dopsány léky, oočkován tetanus, dohoda jak dál s ohledem na nálezy z gyndy. uf uf kontrola taky nejpozději za 3 měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, ty se snad nezastavíš...tak alespoň výsledky jsou prima?
18. dub 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no až na tu gyndu jsou v pohodě. tam hrozilo že kdybych si nepostěžovala na ty svoje předtuchy, tak se neměnila hak a fakticky reálně hrozilo mnohočetné těhotenství, dle utz, což si zatím fakt nedokážu ani představit
18. dub 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t Evi tomu moc nerozumím..jaké předtuchy?
18. dub 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ty živé sny o dvojčatech a čtyřčatech, no a na utz pak našla hodně nažrálých vajíček, takže to reálně dost hrozilo, sice říkala že by bylo málo pravděpodobné na 0,8mm sliznice udržení, ale zase že nemožné to není
18. dub 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t no to máš dobré sny! to víš, možné je všechno...
18. dub 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám novinku, Honzík už umí sám vylézt na vysokou klouzačku a svézt se pěkně dolů, ještě před 14 dny to neuměl, čudla jeden :wink: Druhá fotka je cesta na pískoviště a na třetí fotce je Honza, kterak si našel klacek na mámu, víc fotek jsem tedy nestihla :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusíček my zaee poletujem kde se dá... právě jdu vytírat...
18. dub 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé Honyk trénuje na příští týden :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak u nás počuranej budíček s teplotou už v 1 ranní, ani 2 hodiny snahy o uspání neprošly, tak sedíme v obýváku, pouštíme Franklina a čumákujeme
19. dub 2011 ve 03:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, doufám, že jste brzy usly a ještě spinkáte!
19. dub 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani, snad tě Honzík tím klackem na mámu i nepřetáhl :wink: lumpíček jeden :slight_smile:
19. dub 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky :wink:
@paolin - no budeš se divit, ale jedním klackem mi jí natáhl, zmeťour, on to prostě zkouší, tak dostal vynadáno :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - teda Evi, to je síla :unamused:
19. dub 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda přemýšlím, co se děje s Honzíkem, protože už druhou noc mluví ze spaní, to nechápu. Nejdřív mluvil z neděle na pondělí a teď v noci znovu, snažím se z něj vylámat, co se děje a on mi nic samozřejmě neřekne :unamused:
19. dub 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta to asi ani vědět nebude :unamused: a co povídá víš? třeba by to šlo nahrát :slight_smile:
19. dub 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - no poprvý volal "mámo, chci domů, mámo mámo" a to druhý jsem mu nerozuměla :wink:
19. dub 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek