Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
15. dub 2011

@paolin - já si všimla, že to není moc pinklich 😒 Tady ti to ale taky sluší 😉

paolin
15. dub 2011

no, ale stejně je na těch fotkách vidět prd tak jako tak 😀

paolin
15. dub 2011

jinak rodinné focení proběhlo, tak jsme zvědaví 😉 spíš to tedy bylo lovení Adámka do záběru 😀 jakmile uviděl objektiv, zalehl a schoval se 😀

e.k.t
autor
15. dub 2011

Ahojky z práce, no klobáska ušla a já pak pošla, teda upadla do betle a v 16 jsem se intenzivně přemlouvala vstát, že musím do lopoty. nakonec jsem musela autem, vlak už bych nestihla. mm si autí cestou z práce vyzvedl, abych nemusela ráno, mám víkendovou prodlouženou do ými a to se mi řídí hnusně 😝

e.k.t
autor
16. dub 2011

tak jsem úspěšně dorazila a přeju dobrou noc teeeda brýtro

martinka79
16. dub 2011

krásný den, předěláváme pokojík Nikolce. včera jsme komplet projeli republiku na dálku pozdravili Evičku, Míšu, Pavču řeknu vám to byla jízda...
jen za Jančou jsme nezajeli.
bordel mám v celém domě. všude je něco holky kolik ona měla harampádí v pokojíku... šílené a sit o půjde vše z domu a dítko přivedu na svět polodospěláka.... 😀

e.k.t
autor
16. dub 2011

Včera jsem se svými kamarádkami vyrazila na večírek. Manželovi jsem řekla, že se vrátím o půlnoci. Ale večírek byl fantastický, a bylo to tak skvělé, že jsem zapomněla na čas. Když jsem se vrátila domů, byly 3 hodiny v noci. Vcházím do bytu jako myška,... otvírám dveře a v tom slyším tu zatracenou kukačku v hodinách, jak kuká 3x. Když jsem si uvědomila, že manžel se při tom kukání může probudit, zakukala jsem ještě 9x. Rychle jsem si lehla a usínala s myšlenkou na to, jak jsem inteligentní. Ráno běhěm snídaně se mě manžel zeptal, kdy jsem se vrátila z večírku. A tak říkám, že přesně o půlnoci, jak jsem slíbila. Nic neříkal a ani nevypadal, že by měl nějaké podezření. Manžel se na mě po chvíli podíval a povídá. "Víš, musíme vyměnit ty naše kukačkové hodiny." Zbledla jsem strachy a ptám se pokorně " Ano a proč, miláčku?" A on na to "Víš, dneska v noci kukačka zakukala 3x. Potom nevím jak to udělala - vykřikla Ó Bože! Znovu zakukala 4x, vyzvracela se v předsíni, zakukala ještě 3x a upadla se smíchem na podlahu. Kuknula ještě jednou, šlápla na kočku a převrátila stolek v obýváku. Potom mě poslala do prdele a svalila se vedle mě. Pak zakukala naposledy a začala chrápat

e.k.t
autor
16. dub 2011

tak jeden pro pobavení, a honem vyfoukat vlasy, abych mohla jít večer do práce.

martinka79
16. dub 2011

@e.k.t tak výměna kukaček bude idelání a nelépe za nekukajíci hodiny... 😀kdyby tak vše šlo hravě a s úsměvem...

e.k.t
autor
16. dub 2011

no taky jsem se mohla uchechtat a to jsem to čedtla po telefonu mamce a já potřebovala aby mi rozuměla, no nešlo to 😀

e.k.t
autor
16. dub 2011

jo a to je vtip od bráchy, ne moje zkušenost, zvlášť když moje bydliště jsou včil spíš moravany a mm rosice, doma se ani nepotkáváme, zítra po delší době, já po noční a mm před 😀 😀

martinka79
16. dub 2011

@e.k.t my cvaklo, že je to dobrej vtípek... škoda, že když se stane ve skupečnosti tak většinou malo který pár... bere vše s úsměvem.

martinka79
16. dub 2011

zasela jsem zeleninu, dala pécti houstičky aMM maká na pokojíku.

e.k.t
autor
16. dub 2011

teeeda, to já se mučím v práci s nespolupracujícím kolegou, no holt to bude hoooodně dlouhá noc 😝

anta
16. dub 2011

@e.k.t - Evi, já ti to sežrala, já myslela, že to je tvoje osobní zkušenost s těmi kukačkami 😀 😀 😀 No jinak mi jedna kolegyně vyprávěla, kterak také byla na večírku a pak šla tak trošku (dost) v náladě domů, no a že velmi velmi opatrně odemkla, no a co se nestalo? Šlápla na dřevěnou kostku pěkně hranatou a to prý hoooodně bolelo 😀 😀 😀 😀

anta
16. dub 2011

@martinka79 - ty ty ty ty jedna holko, jak to že jste se nestavili, co? Možná jste udělali dobře, protože na té fotce vypadám lépe než ve skutečnosti, tak byste se možná lekli 😀 😀 😀

e.k.t
autor
16. dub 2011

Jani ne u nás se toto neřeší, navíc kam já bych sama lezla, nemám ani s kým. V tuto dobu bych se domů dostala leda tágem a než tágo z pardubek za 900 to raději penzion za 600

martinka79
16. dub 2011

Janoušku tak jindy a neboj vemu ti.... masku a nasadím ti ji než tě shlédnu a sama si dám min. dvě. 😀

martinka79
16. dub 2011

jo holky jsem šikula... mám hotrovo naprosto vše krom smontovaného nábytku jdem na to.. jinak zahrada vypletá, něco zaseto. housky papáme apeču chlebík... takže spokojenost na všech frnotách a děti ty si užívají prdelín s dědou.. a Nikolka byla v 3D kině.

anta
16. dub 2011

@martinka79 - tak si u tebe objednávám masku Mikuláše, ten není tak strašidelný, aby mi náhodou manžel strachy neutekl 😀 😀 😀

@e.k.t - chápu 😉 🙂

e.k.t
autor
16. dub 2011

Marti půjč mi ten raketový pohon, já ani v práci už nestíhám chození k vlakům, uuuffff špiňkáááፍŤ 😀

paolin
17. dub 2011

@e.k.t tak Evi, já na ten vtípek ze začátku taky skočila 😀 je luxusní 😀
@anta Jani nekecej, nekecej, žádný masky nepotřebuješ 😉
@martinka79 Marti, ty jsi tryskomyš!

Blavu jsme včera zvládli, jen přes noc na mě skočilo nachlazení nebo nemoc 😝 snad to brzy zaženu 😉
užívejte neděli!

martinka79
17. dub 2011

krásná neděle pro vás, holčičky zase takková tryskomyš nejsem. Šli jsme spát kolem 2hod, ale pokojík komplet až na jednu poličku to MM namontoval obráceně-tedy my dva oba. tak to dnes předělám a jdu a vybalit ty věci a musím umýt okna. jak mě se dnes nechce.... ale šup křížovko makej... káva domácí houska mazej 😉
Janouši masky Mikuláše bych se bála více... takže příště bez masek naostro. 😀
Evi si měla vlaky nechaj jet a hodit si dvacet. 😀
Pavli tak honem něco na vyléčení a pohodvý den. 😉

anta
17. dub 2011

@paolin - ahojky, to mi taky nějaká paní na ulici říkala, že nepotřebuju žádnou masku 😀 😀
Jinak ahoj holčiny, dnes jsem se vzbudila až v šest, což je u mě velmi zřídka, Honzík je hodný, přinese mi z venku asi klacek 😀 😀 😀 Vytřela jsem barák, vyspršila jsem se, teď vařím, takže tryskomyš dvě jsem 😀 😀

martinka79
17. dub 2011

@anta šikula.tryskomyško

martinka79
17. dub 2011

fotečka Míši do babičky 🙂

paolin
17. dub 2011

@martinka79 Marti, Míša je celá máma 🙂
my byli ráno na mašinkách - dívat se na nádraží, teď jsme byli venku. Vítek je superprotivák.

anta
17. dub 2011

@martinka79 - přesně tak, souhlas, nezapře se, je to maminka hadr, ale teda už velký kluk 😕 🙂 🙂

martinka79
17. dub 2011

chudinka kluk po mamince... 😀 to bude mít těžký život.

martinka79
17. dub 2011

oba pokojíky hotové... zítra nafotím ještě mě čeká doladění Míšového pokoje a čekáme až dojde \nikolce matrace na postel...