Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
17. dub 2011

@martinka79 - tak to určitě mít nebude těžký život, ty jsi holka šikovná, tak se Míša nemá čeho bát 😉 Dala jsem si nějaké fotečky do albíčka 😉

martinka79
17. dub 2011

@anta už je to projela super... fotečky 🙂

anta
17. dub 2011

@martinka79 - díky 😉 🙂 🙂 🙂

paolin
18. dub 2011

ahoj holky!
Adam už dvě noci spí u sebe v postýlce až do rána a nechce mlíčko! snad mu to vydrží 😉

many
18. dub 2011

ahojky holky 🙂

many
18. dub 2011

@paolin jééé tak ať to Adámkovi vydrží, šikulka 🙂

anta
18. dub 2011

@paolin - ahojky, no tak to vypadá dobře, ty děti samy přijdou na to, že se něčeho mají zbavit, nechat to na nich je to nejlepší, žádný represe 😉 Chválím 🙂

many
18. dub 2011

teda jste toho nakecaly, nestíhám číst 🙂

paolin
18. dub 2011

kluci to tak mají, že nemá smysl je někam tlačit. že bychom se konečně po 6ti letech vyspali? 😉

anta
18. dub 2011

@paolin - ale jo, já to tak beru, taky se přizpůsobím Honzově tempu a ráda, na co spěchat, že?

paolin
18. dub 2011

@anta určitě 🙂 u našich dětí to platí na 100% 🙂 možná, že ho na kineziologii fakt trochu odblokovala.. uvidíme 🙂

paolin
18. dub 2011

tak Adam zase nechce ven 😒 a venku je táák krásně! stavila se tu kamoška, šla se nechat ostříhat, tak jsme hlídali Davídka. alespoň chvíli měl Adam zábavu. tak snad odpo se pořádně proběhne 🙂 do cvičení nepůjdeme, když je tak krásně, ale raději na písek 🙂

anta
18. dub 2011

@paolin - z toho si nic nedělej, Honza zase nechce obědvat 😝 😝 😝

e.k.t
autor
18. dub 2011

taqk berušky dnes to byl maraton jeden hnus. ráno ve 4 komplet převlíct marodku i s postelí, pakjsem si ji vzala k sobě, medicínku a kapky do nosa, po hodině ještrě zabrala, já po m8mé honem budem do okresního města, ke gyndr. tam to bylo skoro jako ve špatným filmu, divné sny potvrzeny jako velmi opodstatněné, jinak nález dobrý, provrzena diagnoza PCO - poly cystické vaječníky. doporučeno ještě zhruba 2 roky počkat na nové hak, s anti androgení složkou Minerva a potom pokud zůstane stabilní situace, přechod na jiné léky na tlak, přechod na inzulín a dopink listovkou a po 3-6ti měsících může nastat snažení. No tak to jsem opravda zvědavá.

Posléze jsem se přemístila na ORL, tam pohoda, a napsány další léky na 2 měsíce

pak k OL tam jsem proseděla přes dvě hodiny v čekárně, dopsány léky, oočkován tetanus, dohoda jak dál s ohledem na nálezy z gyndy. uf uf kontrola taky nejpozději za 3 měsíce 😝

paolin
18. dub 2011

Evi, ty se snad nezastavíš...tak alespoň výsledky jsou prima?

e.k.t
autor
18. dub 2011

no až na tu gyndu jsou v pohodě. tam hrozilo že kdybych si nepostěžovala na ty svoje předtuchy, tak se neměnila hak a fakticky reálně hrozilo mnohočetné těhotenství, dle utz, což si zatím fakt nedokážu ani představit

paolin
18. dub 2011

@e.k.t Evi tomu moc nerozumím..jaké předtuchy?

e.k.t
autor
18. dub 2011

no ty živé sny o dvojčatech a čtyřčatech, no a na utz pak našla hodně nažrálých vajíček, takže to reálně dost hrozilo, sice říkala že by bylo málo pravděpodobné na 0,8mm sliznice udržení, ale zase že nemožné to není

paolin
18. dub 2011

@e.k.t no to máš dobré sny! to víš, možné je všechno...

anta
18. dub 2011

Mám novinku, Honzík už umí sám vylézt na vysokou klouzačku a svézt se pěkně dolů, ještě před 14 dny to neuměl, čudla jeden 😉 Druhá fotka je cesta na pískoviště a na třetí fotce je Honza, kterak si našel klacek na mámu, víc fotek jsem tedy nestihla 😀 😀 😀

martinka79
18. dub 2011

čusíček my zaee poletujem kde se dá... právě jdu vytírat...

e.k.t
autor
18. dub 2011

Jééé Honyk trénuje na příští týden 😀 😀 😀

e.k.t
autor
19. dub 2011

tak u nás počuranej budíček s teplotou už v 1 ranní, ani 2 hodiny snahy o uspání neprošly, tak sedíme v obýváku, pouštíme Franklina a čumákujeme

paolin
19. dub 2011

Evi, doufám, že jste brzy usly a ještě spinkáte!

paolin
19. dub 2011

@anta Jani, snad tě Honzík tím klackem na mámu i nepřetáhl 😉 lumpíček jeden 🙂

anta
19. dub 2011

Ahoj holčinky 😉
@paolin - no budeš se divit, ale jedním klackem mi jí natáhl, zmeťour, on to prostě zkouší, tak dostal vynadáno 😀 😀 😀

anta
19. dub 2011

@e.k.t - teda Evi, to je síla 😒

anta
19. dub 2011

Teda přemýšlím, co se děje s Honzíkem, protože už druhou noc mluví ze spaní, to nechápu. Nejdřív mluvil z neděle na pondělí a teď v noci znovu, snažím se z něj vylámat, co se děje a on mi nic samozřejmě neřekne 😒

paolin
19. dub 2011

@anta to asi ani vědět nebude 😒 a co povídá víš? třeba by to šlo nahrát 🙂

anta
19. dub 2011

@paolin - no poprvý volal "mámo, chci domů, mámo mámo" a to druhý jsem mu nerozuměla 😉