Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
21. dub 2011

@e.k.t krásné doma nebo v práci... evi jak jinak u vás váčíte nějaká dovolená nebude??,

anta
21. dub 2011

@martinka79 - nemáš taky náhodou narozky? Tak všechno nejlepší ty holko jedna mladá 😉 🙂 🙂 🙂

martinka79
21. dub 2011

@anta jj jako tvůj M.¨díky už jsem si umyla okna dole a je mi fajn jen nemám kávu a snídani...

e.k.t
autor
21. dub 2011

Marti právě jsme s mm objednali týden tady

http://www.hotel-radejov.cz/cz/redakce/uvod/r9

tak snad to klapne a nebudou už plní

anta
21. dub 2011

@martinka79 - to mám pamatováka, co? Já jsem si říkala, že mi něco nesedí 😀 😀 😀

martinka79
21. dub 2011

@anta mě nesedí věcí třeba nějaké oblečky... 😀 😀 😀 😀 jsi šikulka.

@e.k.t jdu se kouknout... 😉

martinka79
21. dub 2011

@e.k.t tak super.... to si užijete

martinka79
21. dub 2011

jedu na kolo

anta
21. dub 2011

Já byla u zubařky, legrace tam byla 😀 😀 😀

martinka79
21. dub 2011

doma doma... venku nádherně. jdu zelejt květiny a trochu se ohrabat v záhonku...

anta
21. dub 2011

@martinka79 - Marti, mm ti přeje krásné narozeniny a hodně zdraví nejen pro tebe, ale i celou tvou rodinu 😉 🙂

paolin
21. dub 2011

tak my byli nakonec venku skoro dvě hodiny..Adamovi to evidentně prospělo 🙂 zůstali bychom déle, protože jsem se tam sešly skoro všechny známé maminky, ale už jsem musela vařit a Adam už byl protivný. třeba příště 😉 hodně z nich už pracuje, tak se bohužel nevídáme 😒
jinak jsem zkoušela korpus na dort pro Adámka a supr. jen se mi zdá moc sladký, tak chci ubrat cukr. myslíte, že ten ubraný cukr cca 20g mám něčím zase vyvážit nebo to nechat tak...? těsto je klasicka piškotové.

paolin
21. dub 2011

a kdepak máme dneska těhuli? 🙂 doufám, že je v pořádku 😕 měli dnes kontrolu.

e.k.t
autor
21. dub 2011

Pavli ani není potřeba cukr nahrazovat, max třena rovnou lžičkou mouky, ale asi nebude ani potřeba

anta
21. dub 2011

Tak holčinky, teda dneska byl odpoledne pěknej šrumec kvůli Honzíkovi, přišel zvenku a že chce nějakou motobrndu, kterou tam viděl, no řval jak kráva, do toho nerves manžel, no co vám budu povídat, naštvali mě fakt oba, panč si na mě oba otevírali hubu naprosto neprávem, tak mi z toho bylo smutno a to dítě to korunovalo tím, že řeklo, že mámu nemá rádo 😔 To teda děkuji pěkně 🤐
@paolin - napíšu jí SMS, jak vypadá, je to zavádějící s tou kontrolou, pak podám zprávu 😉

paolin
21. dub 2011

@e.k.t Evi děkujíí! korpus je moc dobrý. ale fakt po něm zůstane moc sladko 🙂 tak snad to nepos...s tím marcipánem 😀

paolin
21. dub 2011

@anta Jani ach jo..chlapi jedni!
no na facebook Many byla. tak snad OK.

paolin
21. dub 2011

@anta Jani Adam taky furt prudí. dnes chytl histerák, že nechtěl jet do prava, ale rovně..vozí se v kočáře, lump jeden. ale jinak bych ho ven nedostala..kolikrát má ještě flašku mlíka s dudlíkem, tak to musí vypadat fakt luxusně..takovej velkej kluk. to jsou takový fakt kraviny a on se sekne a je vymalováno..dnes jsem se byli v lékárně dívat na boty pro Vítka, páč ty objednané neměli. Vítek čučel, jak puk a asi si místo zkoušení bot počítal nohy a nebyl si pořád jistý kolik jich má.. a u toho mi Adam neustále lezl na pult a na stojany...jak matka blbec! tak jsem hopak natvrdo příkurtovala do kočáru, tak jen ječel 😉 boty jsme koupili, tak alespoň něco 😀

e.k.t
autor
21. dub 2011

Pavli ty máš ale zážitky uf uf ti povím

anta
21. dub 2011

@paolin - s tím hysterákem v kočárku to znám, to je na palici, stačí nejet rovně, ale doprava a hysterák je na světě. 😅 😅 😅

paolin
21. dub 2011

@anta Jani to je úchylný toto fakt..
@e.k.t Evi tohle je ještě v poho s dobrým koncem 😀 dost často se mi z toho nepodaří takhle vybruslit a ještě se na mě lidi osočují nebo pokukují a odsuzují 😝

anta
21. dub 2011

@paolin - no Many se neozvala , tak nevím 😉 Jenže já mám její dvě čísla a nevím, které je její a které jejího manžela, takže možná jsem napsala jejímu manžílkovi a ten na to asi kouká jak zjara 😀 😀 😀

anta
21. dub 2011

@paolin - no je to úchylný, no já to beru jako formu kibicování, takže se s Honzou nemazlím ani venku, no já ho vozím a on si za to na mě bude otvírat hubu? No tak to ne milánek 😖 Ale povím ti, že mě ti chlapi vážně dost naštvali, nic jsem neudělala špatného, vrátila jsem se ještě k tomu od zubáka s dřevěnou hubou, no fakt dobrý, ještě jsem jim uvařila, aby měli co jíst a oni se do mě pustili oba jak do nějaký prašivky 😝 😝 😝

e.k.t
autor
21. dub 2011

Jani dej si panáka, zalez do kouta a ignoruj je oba, dělej že neexistuješ. ale pak večer Honykovi popřej dobrou noc a že ho máš moc moc moc ráda 😉

paolin
21. dub 2011

@anta no to je od nich fakt hezký 😠 jako kdybys sis lítala někde celý dny po zábavách 😝
@e.k.t Evi já si ho už dala dva 😉 to na mě dnes řval jen Vítek a Adam. tatin ví, že by mě už dorazil 😀
dla jsem chlapečky spát, tak snad vytuhou. nahrála jsem si ze včerejška Sběratelé kostí, tak půjdu jukat 🙂
holky, ten můj tatin je ale šikovnej..naložil krkovičku - ta je táák dobrá, až se upeče..a našel si recept na velikonoční masovou nádivku, co se dává do bábovkové formy. uvařil na to buček a vepřový se zeleninou a je to moc mňamka 😉 on má na vaření vlohy. najde si recept a jde do toho. já si najde recept, jdu do toho a pak to stejně po.. 😀

e.k.t
autor
21. dub 2011

Pavli tak aspoň něco. mm je na noční a mne čekají dvě denní, fujky fujky

anta
21. dub 2011

@e.k.t - to jsem udělala, Evi. Byl se se mnou dvakrát rozloučit na dobrou noc. Před deseti minutami jsem ho zase slyšela, skoro jakoby plakal "chci, nechci", achjo 😖

anta
21. dub 2011

@paolin - jsou nevděční, taky jsem jim slíbila, že budou zítra o hladu 😀 😀 😀

e.k.t
autor
21. dub 2011

chůďata asi mají v kebulích chaos a jsou proto neklidní

anta
21. dub 2011

@e.k.t - asi jo 😖 Já bych jim ty hlavičky uklidila, ale cožpak to jde? On mi taky nic neřekne, chová se tak strašně - statečně, vadí mi to, snažím se, aby měl ke mně důvěru, ale když mi nechce říci, co se děje 😲
Psala Many, že jen nestíhala, na porod to zatím nevypadá a že snad zítra jukne. Takže stále kvoká, stále kvoká 😉 🙂