Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
21. dub 2011

Jani koukám chocholoušek volá. já dovařila špenátovou polívku a ještě musím udělat špekové knedlíky a upéct mazanec

martinka79
21. dub 2011

prima večer.. holky vy se nenudíte. no jsk jinsk moje st. dítko je se má luxusně užívá si soutřen´dění a druhé super vytáčí prarodiče, ale v dpbrém.. se na úrdelína těším- mišák st. tu chrupe já vypila zbytek šampusu a pihrála si s mobilema mám vás tam konečně uložené. jinak jsem dokončila i nějaké věci na zahradě. do nedělěl o mě něvíte budu na vysočině, ale myslím na vás......
hilky krásné svátky velikonoční a kdyby něco jsem s váni ať vás vaši chlapy vyšupou a den D je jen cveselý bez krupulí a nervozity. 🙂

martinka79
22. dub 2011

krásné ráno holčičky, pádím pro čerstvé pečivo než se Mm vzbudí.potom nějaký ten nákup a důležité vyřízení a pak hurá směr vysočina.

paolin
22. dub 2011

dobré ránko! u nás pěkně ukňourané.

@martinka79 Marti, užij si dovču a Mišáka!

anta
22. dub 2011

Ahoj holčinky 😉 Dnes dítě vstávalo před sedmou, tak aspoň že tak, přiznám se, že jsem ráno ještě byla naštvaná na oba chlapy, ale už je to lepší. Odpoledne si jdu do knihovny vypůjčit nějaké knížky, tak se těším 😉

anta
22. dub 2011

Tak už jsme stihli pískoviště a dítě kupodivu odcházelo bez řevu, říkám tomu vždycky "divadlo pro uši - sluchadlo", ale dneska Honza seká dobrotu, protože ví, že si ten včerejšek u mě musí vyžehlit 😉 🙂 🙂 🙂

gaba3
22. dub 2011

ahojky holky,
jdu nakouknout, co many? ještě asi nic že? dejte mi pak prosím vědět, budu moc ráda 🙂

anta
22. dub 2011

@gaba3 - včera jsem psala, že Many zatím nic, na porod prý ještě nevyzerá, tak uvidíme, kdy se nám kindervajíčko rozloupne 😉

paolin
22. dub 2011

no mohla by 1.5. 😉

e.k.t
autor
22. dub 2011

Ahojky jsem z denní zpt doma a s pocitem totálního zmaru. ta zachráněná holka z uterní noční dnes hupsla pod rychlík na zastávce Pardubice Pardubičky. Jo a měla teda prý schizofrenii. bylbli jsme celé odpoledne, oběd zůstal nedopapán, pití nedopito, honili jsme se jako psi, informace jsem získávala jak se dalo. fakt mrzecí, no a kolik nevinných lidí trpělo, skoro se mi chtělo brečet. nejraději bych si něčím vymyla mozek, ale nemůžu, ráno opět do lopoty. 😢 ☹

paolin
22. dub 2011

Evi, tak to je strašný... 😔

anta
22. dub 2011

@e.k.t - Evi, holka to tak prostě chtěla, nemůžeš za nic, tvé pocity chápu 😒 😔

paolin
22. dub 2011

holky, tak jestli se Adam zítra nezhorší, tak frčíme směr Vysočina. tak se tu mějte pěkně a na velikonoce kýbl ledové vody chlapům na hlavu 😉

e.k.t
autor
23. dub 2011

Pavli Jani, já vím, dala jsem jí 3 dny života, ale zjistila se schizofrenie a udělala to po kontrole u psychologa, to je zastávka přímo pod nemocnicí 😝

anta
23. dub 2011

@e.k.t - fuj, to je šílený, to si člověk váží, že je sám zdravý teda ☹

e.k.t
autor
23. dub 2011

Jani přesně tak, no co už, že, třeba se jí poštěstilo za ty 3 dny něco hezkého zažít

many
23. dub 2011

ahojky holky, tak vám jdu napsat můj včerejší zážitek ráno jsem razila se sestrou a Ladíčkem na procházku a zákon schválnosti, spadla jsem ale tak dobře, že jen na kolena a na ruky, na břicho nee, tak že jsem k doktorovi nešla a jen si doma lehla a sledovala pohyby a dobrý, ale asi jsem si pěkně vyvrtla nebo obrazila kotník, uvidí se za 10 dní za pár hodin to bolelo tak, že jsem bolestí šílela a tak potok slz menší vybrečela no hnus, takže jsem valili po 17.00 na pohotovost a nohu mám v dlaze, je to síla, nemůžu vůbec nic dělat vše dělá tatin a já mám co dělat abych se dostala na záchod chodím o berlích, na tu nohu nemůžu šlápnout a ta druhá, hubeňoučká nemá moc sil, takže jdu na záchod a už mě bolí fest a ruce z těch berel to samý bodl by teda vozík no síla, takže asi dlouho nevylezu ani na krok, do schodů - do druhýho patra mě tatin musel nést v náručí, tak si dal................. no holky hnus, včera to bolelo jak čert, dnes už klid, musím hodně ležet a dávat obklady, tak proto za váma nakukuju a hned pomizím dát nohu nahoru, kdyby začala otýkat, tak by tam neměla ani místo no dlahu mi mají sundavat až 2.5 a pak se uvidí, rentgen - prý doktor - to si na triko nevezmu, záleží na vás, tak jsem mu řekla, že já teda taky ne, že mám tak 2 týdny do porodu a může to být i dřív, tak mám hrůzu, abych nerodila ještě s dlahou no zákon schválnosti, chodím jak slimák a ještě blbě šlápnu, ale bylo to tak , že sestra kupovala svýmu miláčkovi přání a hrozně spěchala, abych se podívala a to byla rychlost, strčila mi to před oči a já byla na zemi holky já celou cestu řvala a nevěděla, zda jet s malým nebo ne, ale hned doma, jak se hýbal,.... tak jsem si říkala, spadla jsem na kolena a nééé rychle, tak snad dobrý,...................... no tak jsem vám to tak nějak popsala a mizím zase se pokusím třeba později za váma juknout, nechte si dařit, pááááááááááááá

many
23. dub 2011

skopčila jsem vám to z druhé diskuze, ať to nemusím psát znovu a mizím si lehnout, páááááááá

e.k.t
autor
23. dub 2011

@many

teda to je radost, odpočívej a mysli na Lukýška

gaba3
23. dub 2011

@anta díky za info 🙂 no já na ní furt myslím, když jí strašili, že to bude dřív...toho 1.5. by bylo pěkné datum 😵
holky, krásné velikonoce ! my už se s vojtíkem moc těšíme 🙂

gaba3
23. dub 2011

@many chuděro, odpočívej, budeme myslet, at brzo přestane bolet a dlahu ti sundají ! tak a ted teda radši, abys ještě nerodila vid? 😉

e.k.t
autor
23. dub 2011

Jak já se už těším domů, ještě dvě hnusné nudné hodiny vydržet 😝

anta
23. dub 2011

@many - jé, fuj, holka, opatruj se a dávej pozor, posílám pofoukání, to musí být radost chodit o berlích s velikým bříškem ☹

e.k.t
autor
23. dub 2011

tak já se těším že od čtvrtka konečně uvidím aspoň manžu a právě jsem se ztrapnila, on má ještě zítra volno, tak budu ještě sama, ale zítrřa kolem 16 valím do hokny, tak se zase neuvidíme a ráno až přijedu domů, tak mm už bude makat. chjoooo to nemá cenuuuu 😝

anta
24. dub 2011

@e.k.t - teda Evi, vy se slušně míjíte, viď? Aspoň si nelezete na nervy 😅 🙂
Jinak dneska hároš straší od šesti, což je u něj neobvyklé, tak snad nebude moc prudit 😉

e.k.t
autor
24. dub 2011

Jani prudí stejně, odjel v pátek a dosud ani sms ani zavolat, zmeťour jeden 😠 no aspoň večer volala mamka a já slyšela Joli živou, hajzlík jede autem a ani se neozve, teď včera jsem trnula až do večera jestli někde neboural že 9 večer, on nikde a já zafixováno že má dnes den, no má ho až zítra, ale to jsem se ještě večer nemusela do 9 mordovat s vařením aby měl papu do práce, počkalo by to na dnešek. 😝 😠

anta
24. dub 2011

@e.k.t - typickej chlap, člověk se může uklepat strachy a oni si to prostě nepřipouští, pak se diví, že jim člověk nadává 😅 😅 Tak aspoň máš teď klídek, ale chápu, že to naprdne s tím jídlem, když se s tím člověk morduje 😝

e.k.t
autor
24. dub 2011

Jani tak tak, tak jsem zlost vybila ve sklípku, třetina věcí vyexpedována v odpadu, přebrané velké věci pro Joli, co už bude brzo na nošení, takže včil peru a suším, no úplná sváteční idyla, ale co už sama doma

anta
24. dub 2011

@e.k.t - to máme podobné, já když jsem nas*aná, tak nemlátím dveřmi a tak, raději uklízím a třeba vzteklá umyju nádobí, či vyluxuju, co s dvěma chlapama na hrbu, že? Teda, Honza vůbec neposlouchá tátu, to je fakt děsný, všechno mu říká 10x (táta) a ten malej sralbotka akorát odmlouvá 😝 😝 😝 Pak přijde máma generál a hle, ono to jde 😀 😀

e.k.t
autor
24. dub 2011

Jani buď za respekt ráda. Já mám pocit že po týdnu už ani tu prďolku nepoznám 😅