Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
30. kvě 2011

ahoj holky! my máme tento týden hodně rozlítaný. dnes jdu pro jistotu na gyndu a i pro antikoncepci, zítra logopedie s oběma chlapečky, ve středu očkování+Vítek krev, čtvrtek práce, pátek fonitarie a pak taky práce a příští pondělí předoperační a v úterý Vítek nástup.. ve středu a čtvrtek je Mirek pryč..dnes si babička Vítka bere na zahradu, pak bude do středy doma a pak uvidím. ve třídě mají spálu, tak bych nerada, aby to chytil a nemohl na operaci. v sobotu bychom měli jít na svatbu, máme tam zamluvený pokoj. tak jsem zvědavá, jak to zvládneme s dětmi a zda si alespoň trochu svatby užijeme 😉

anta
30. kvě 2011

Ahoj holčiny, dnes na mě dítě houkalo už v 5,20, ale naštěstí ještě usnulo, tak aspoň že tak. Odpoledne jdeme do školky i s mm, abychom se dověděli provozní informace, tak jsem zvědavá 😉
@paolin - že mluvíš o té antikoncepci, to jsem si ještě včera všimla, že jsem si nevzala v sobotu antiko, já?! No jsem vážně nějaká rozhozená, zapomínám, no děs, asi stárnu 😵

e.k.t
autor
30. kvě 2011

Pavli tak to držím pěsti ať vše stihnete bez úhony a užijete si to max 😉

Jani no vidíš, že by únava materiálu? 😀

anta
30. kvě 2011

@e.k.t - no spíš to vidím na starosti, tak jsem z toho celá taková rozlítaná myšlenkama 😅

e.k.t
autor
30. kvě 2011

Jani a co teprve po nástupu do práce, to bude ze začátku mazec 😝

anta
30. kvě 2011

Holky, vypadá to, že mi asi táta umře, to je teda síla 😢 😢 Nějak mu vynechávají orgány a i mozek je nějaký špatný, je v polokómatu 😔

e.k.t
autor
30. kvě 2011

Jé Jani to je fakt mrzuté, drž se beruško, a jestli tě za ním pustí tak neotálej a řekni mu všechno veselé ze života nač si vzpomeneš, snad zabojuje. Posílám moc moc moc energie 😔

anta
30. kvě 2011

Má cirhózu jater a ty žlučníkové kameny se jim nepodařilo odstranit všechny, má tam jeden velký, který nejde laparoskopicky odstranit, jde mu to i na mozek, blbne a říká blbosti ☹ Doktoři ho nechtějí otevírat, aby nedostal otravu krve do celého těla 😔

paolin
30. kvě 2011

@anta Jani to mě moc mrzí ☹ ale naděje umírá poslední! může zabojovat, zblblý může být z patáků, které do něj cpou..utlumují dlouhodobou pamět´... snad...achi ach! moc na tebe myslím! 😔

anta
30. kvě 2011

@paolin - no prý volal mámě a říkal jí:"honem zavolej 155, jsem na hausbótu v Bakově s ženskýma a nechtějí nás pustit ven", no úplnou krávovinu, za 10 minut jí volal znovu, jestli prý tu 155 máma zavolala, to je drsný 😕 😕

many
30. kvě 2011

ahojky holky 🙂
teda já furt nemám čásek na net 🙂 no s dvěma dětma se to hůř stíhá 😀
jinak mám zatím pohodičku akorát každý den praní a žehlení jedné nebo dvou praček a pokud den neperu, tak to už je fakt haluz 😀
jinak zatím dobrý, Lukášek je zatím zlatíčko po bráškovi, takže za noc se budím dvakrát, většinou kojím kolem 1 a pak kolem 4 hoďky 🙂 takže např. nakojím v 20.00 a pak až kolem té 1, naštěstí mě nebudí každý dvě hoďky,... 😀 musím zaťukat ...................................takže jsem odpočatá i 🙂 nemám čásek vás dočíst, ale snad se vám daří dobře a budu se snažit aspoň každý den nachvíli juknout 😉 tak se mějte pěkně a zatím pááááááááááá

paolin
30. kvě 2011

@many Many krása 🙂 ať vám to vydrží 🙂
jak jinak? kluci snad už usnou.

anta
30. kvě 2011

Večer mm vymyslel pro Honzíka, pro mě a pro sebe dobrou indiánskou přezdívku. Takže - maminka - stará konzerva, tatínek - starý konzervant a Honzík - plechovka (překlad plechová huba) 😀 😀 😀 Byli jsme také na té informační schůzce ve školce, Honzíka školka moc okouzlila, jen jsme tam vlezli a už jsme o něm nevěděli, fakt dobrej, vařil si tam, telefonoval tam 😎 😎 😎 a pak mi říkal, že volal dědovi, aby se uzdravil ☹

martinka79
30. kvě 2011

@many Míšo užívej si to...
PAvli ty se drž v tomtot týdnu. Já taky toho mám.

martinka79
30. kvě 2011

holky píšu vám, že Míša nespí, právě přišel ke mně dolů a říkal píšeš Pavlínce a Janě... mojí Janě... a napiš jim to jo.... 😎 to vybral pro vás... prdelín 😀 😀 😀 😎 😎 😎

paolin
30. kvě 2011

jéééé Marti, to je hezký 🙂
Jani 😀 supéér, že se školka líbí! no ten se nebude moct dočkat 😉

paolin
30. kvě 2011

@anta achich ach ☹

martinka79
30. kvě 2011

už spí... Jani to je fajn, že školka je prima... to bude hned lepší začátek.
Pavli je to drmola malej diskutabér a umí to nás oba s tatínkem...

anta
30. kvě 2011

@martinka79 - to je řeč o mně? Jů, to jsem potěšena 🙂 🙂 🙂

paolin
30. kvě 2011

tak u nás už to chrní. tak půjdu do postýlky a budu si číst. mám rozečteného Holmese 🙂 dobrou 🙂

anta
31. kvě 2011

Ahoj holčiny, tak dítě dnes houkalo v 5,15! Fakt na přes prdel, už mě to nebaví to jeho probouzení. Přemýšlím, co s tím 😉

paolin
31. kvě 2011

Jani no to se ti nedivim 😒 jedině ho táhnout večer dýl? ale když přes den nespí, tak je už asi unavený...hele, tak se sbal a přijeď k nám. Adam Honzíka prožene, až bude spinkat jak mimi 😉

paolin
31. kvě 2011

byli jsme na logopedii a dost hrůza. Vítek byl mimozní, Adam nechtěl vůbec spolupracovat..paní logopedka tak koukala a pak prý - jak bychom ho rozmluvili? no to já jaksi nevím! od toho je ona, nééé? 😉

anta
31. kvě 2011

Tak holčinky, nová zpráva o mém tatínkovi. Mluvila jsem se ségrou a prognóza je taková, že při životě ho udrží nanejvýš jaksi několik hodin, vypadá to na prohraný boj 😔 😔 😔

e.k.t
autor
31. kvě 2011

Ahojky po noční

JANI DRŽ SE POSÍLÁM MOC MOC MOC SÍLY A ENERGIE
co k tomu dodat, máme tě rádi a jsme tu pro tebe, no jestli to má takový děsně rychlý postup tak to potřebuje velký zázrak, ale malinkou náplastičkou na obrovskou bolest bude to že bude pořád s vámi bude vás chránit drž se

anta
31. kvě 2011

Teď jsem mluvila s mámou, šance na přežití jsou minimální 😔 Teď jen čekáme, to je děsný 😢

paolin
31. kvě 2011

Jani...držte se.. alespoň se nebude dlouho trápit..

anta
31. kvě 2011

@paolin - ty se ptáš, jak rozmluvit Adámka? Teď mě napadlo, pošli ho k nám do prdelákova a Honza ti ho rozkecá, že budeš ještě s láskou vzpomínat na to, co je ticho 😀 😀 😀 Honzík mě dnes rozesmál, říká:"Mámo, ty jsi prdelka hezkááááá" 😀 😀 😀

martinka79
31. kvě 2011

HOJK\ HOLČIČKY..jANI DRŽ SE HOLKA...
u nás super počasíčko a flákárna u bazénu fotečky dodám.. jinak v práci frmol, ale co víc si přát...
od 13.6 se bude dělat fasáda se těšte...

martinka79
31. kvě 2011

@paolin já vím jak alternativní komunikací... ne klasiku,alepoužití pomůč
cek a všeho... jsou ruzné metody... a techniky jen zkusit která bude vhodná...
co navšítvit SPc pro poruchy řeči... tam ti poradí já jsme daleko, ale kdlině si udělej výlet a KOUKNET NA TOHO NEMLUVKU A PAK BUDEŠ VOLAT POMOC AŤ JE TICHO....