Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
17. čer 2011

Holčiny, Honzík nakreslil krásná autíčka! Dávám teď foto, jeden obrázek věnujeme babi, aby nebyla smutná 🙂

paolin
17. čer 2011

@martinka79 Marti to já právě nevěděla, tak jsem se ptala. 🙂 máš pravdu..šílím..nějak v poslední době neuvažuju moc racionálně..především díky rodině 😠

@anta jéé Jani, to je hezké 🙂 a co babi...našla si k vám trochu cestu?

anta
17. čer 2011

Tak a nakreslil ještě super autobus, ten věnujeme babi, to jsme se teď dohodli 🙂

anta
17. čer 2011

@paolin - myslím, že se jaksi odchodem našeho táty nejspíš vztahy zlepší 😉

anta
17. čer 2011

Jo a Honzík se konečně vyčůral způsobem, že si držel pimpilína sám, tak mi tedy udělal taky radost velikou 😉

paolin
17. čer 2011

to je ale šikovný Honzík a pimpilín 🙂

anta
17. čer 2011

@paolin - děkuji. Dnes byl se mnou poprvé v knihovně a hned si tam půjčil knihu Bořka stavitele, tak měl premiéru 😀 😀 😀

e.k.t
autor
17. čer 2011

Ahojky berušky z noční a zítra druhá 😝 no za týden na dovolenou jupííííí 😀

martinka79
18. čer 2011

ahojky, zdravíme z počůrané vysočiny. paříme, tedy já nepiju, včera jsme zvládla 3malé plzničky a paníčka meruňky tak dnes mám klid zatím...

@anta Jani krásné obrázky a babi bude nadšená.. jinak Míška knihovnu taky miluje a už máme za sebou Bořky dva díly...
Pavli takže klid a pohoda auvidíš vše půjde hravě.

martinka79
18. čer 2011

@e.k.t dovolená těš se to budeprima, vydrž zatím v pracovním nasazení.

e.k.t
autor
18. čer 2011

Ahojky z dnešní druhé noční, jezdí to fest teda víc než v pracovní dny 😝 , zbývá úterý den středa noc a čtvrtek noc a dovolená po více než 10ti letech 😀

anta
19. čer 2011

Ahoj holčinky, tak dneska nás dítě vyděsilo zase už v 5 hodin, vlezlo do ložnice a pozdravilo "ahooooj", no a vzbudilo nás oba, že? 😝 😝

paolin
19. čer 2011

ahojda! u nás byl budíček před 6. Adam včera usnul "už" ve 21:15 😉 jinak usne po 22 hodin a my se můžeme na hlavu stavět 😝 včera jsem byli koukat na vláčky a pak na zahradě a tak. večer slušně pršelo a teď je venku zima. brrr! jedeme dnes slavit narozky do Vyškova, tak máme zábavu 🙂 pomalu si chystám marcipán na Vítkův narozeninový dort a jsem teda zvědavá, kdy to budu dělat 😀

paolin
19. čer 2011

Martinka si užívá Vysočinu, to je prima 🙂
@anta Jani co u vás nového?
@e.k.t to brzy uteče a šupky dupky rodinka pohromadě na relax 🙂

anta
19. čer 2011

@paolin - ale u nás nového, že ostříhali holého a chlupatý jim utek 😀 😀 😀 Přemýšlíme, jak sehnat milion třistatisíc, abychom mohli splatit byt, jenže možnosti žádné extra nejsou 😀 😀 😀

martinka79
19. čer 2011

@anta Jani až přijdeš na to kde sehnat many... dej mi vědět hodili by se mi taky.
vysočina hlásí slunce a vstávání v 8:20 hod... 😀
@paolin užijte si oslavu, no asi to budeš valíkovat ve Vyškově. 😀 Či cestou v autě. šup s tebou do kufru. 😀 😀 😀
Mončo tak už doma máte 3leťáka. tak Val. vše nej... 🙂

anta
19. čer 2011

Tak holčiny, Honzík vymyslel písničku ve stylu "Rolničky, rolničky, kdopak vám dal hlas", ale dal tomu svá slova "Nudličky, nudličky, kdopak vás si dá? maličký Honzíček nebo táta nebo máma" 😀 😀 😀 😀

anta
19. čer 2011

Ostříhala jsem haranta: kuk 😀 😀

e.k.t
autor
19. čer 2011

ahojky všem, u nás pršavec lijavec fůůůůůj

anta
19. čer 2011

Holčiny, chtěla jsem se vás zeptat, jestli si pinkáte s dětmi pálkami? My si teď s Honzou pinkali jen tak holýma rukama a představte si, že se pokaždé do toho soft míčku trefil, je to normální nebo to vypadá na tenisové nadání?

paolin
19. čer 2011

@anta Jani, určitě je šikovnej. Vítek se horko těžko trefí 😀 ale on je fakt gramlavej 😀
Adam hraje voliš a to fakt - pinknul to hozeného míče a i smečování mu jde 😀 on hodně okouká. když nemluví, tak má tu pantomimu 😉

paolin
19. čer 2011

oslava byla fajn, jako vždy. člověk má pocit, že je hlídaný a né trpěný, jak od členů mojí rodiny 😝 sice švagrová nestihla zajistit dort, ale tak ho bude mít Vítek přímo 30. 🙂

monkia.pv
19. čer 2011

ahoj holky!
Jani urcite je to tenisove nadani!Posli Honzika k MM do uceni 😀 ! Vaneska se netrefi ani palkou-no abych ju zase az tak nepodcenovala nekdy trefi! 😀 Ale uz to trenujeme!
Marti dekujeme za gratulaci!Jsem vcera vecer pekla Vanesce dort a libil se ji!Soupnu vam sem fotecku!Jsme si dneska s Vanulu udelali sami dve takovou malou oslavu doma!

anta
19. čer 2011

@monkia.pv - děkuji ti moc za ujištění, já jsem si říkala, že to není normální, jak s těmi pálkami manipuluje v klidu a těma holýma rukama to odpinkává s výrazem nudy 🙂 🙂 Vanesko, ty holko jedna veliká, všechno nejlepší k narozeninkám a pusu od ženicha Honzíka posílám 🙂 🙂 🙂 🙂

anta
19. čer 2011

@paolin - no mm je tenista, jeho táta taky, takže to Honza má asi zděděné po nich, když Adámek hraje voliš, což zdědil asi po vás, že? 🙂 Honzík se míčkem netrefí do nějakého koše a tak, ale to pinkání sebejistý mě vyloženě zaráží, se přiznám 😕

anta
19. čer 2011

@monkia.pv - chválím dortík a z Vaňule je teda slečna 😵

monkia.pv
19. čer 2011

@anta :Jani dekujeme za pranicko a pusenku od Honzika rano Vanesce vyridim! Je to uz slecna velika taky uz meri 97cm a vazi 13.5kg!Joo a dekuji a pochvalu dortika-to byla moje premiera tak je jen kulaty a takovy obycejny 😒 .

anta
20. čer 2011

Dobré ranko, holčiny 😉 Dnes se po ránu povedl hurónský kousek, Honzulák k nám do ložnice zase vtrhnul v 5 ráno, ale my jsme nevstali a on si zase zalezl k sobě do postele a usnul do šesti 😀 😀 😀 Musí prostě pochopit, že v 5 ráno není doba na vstávání, to se nedá vydržet, to bychom museli chodit s mm spát už v osm večer 😠

anta
20. čer 2011

Tak holky, sehnala jsem si háčky do kuchyně, aby mi je mm pěkně navrtal, protože ty lepící stojí za nic, odloupávají se pořád. Potkali jsme dva zajíce, odpočívali na trávě a my jsme se na ně byli podívat s Honzíkem, oni se ale lekli a utekli, byli pěkně veliký, fuj 😉

paolin
20. čer 2011

ahoj holky! dnes je mi psychicky dost bléé 😝 tak sem raději jen nakukuju 😉
@anta Jani, kdyby to takhle s Honzíkem fungovalo pořád, viď? by ses konečně vyspala 😉
máš recht - lepící háčky jsou fakt na prdlačku

hm, přemýšlím, zda jít s dětmi cvičit nebo prostě jen někam ven..nejraději bych šla někam do lesa..už se těším na houby 🙂