• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
tak konečně chvíle oddychu :slight_smile: práce supr, pak nákup, honem večeře uklízet na zítra a jupí :slight_smile: Mirek šel na voliš, Vítek půjde za chvíli spát, Adam asi standard v 10. tak si pak dám zmrzku a půjdu taky. a zítra poslední školní den a pak hurá prázdniny, obě děti doma :grinning: :grinning: :wink:
29. čer 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes vedro zítra ráno v 7nástup a na řadu přijde asi kolem 10hod... budu celou dobu s ní v nemocnici. sice jen sedělt, ale co. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 Marti, tak v 10 budeme moc myslet!
29. čer 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin díky taky tam budu, pak písnu SMS
29. čer 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak dítě vstalo v 6, mm jde dneska do hospody, tak myši budou mít pré, půjdeme na výlet do města, koupíme si čínské nudle, tak se těším, cestování s Honzíkem mě moc baví :slight_smile: :slight_smile:
@martinka79 - moc držíme palečky :wink:
30. čer 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani, užijte si to :slight_smile:
my asi půjdeme na přehradu na koupačku. Mirek jel zkontrolovat chatu na Vranovskou, tak se teda má :wink: tam bude koupačka mňam mňam :slight_smile: odpo mám Vítek oslavu. bude tu 6 dětí, to bude masakr :grinning:
30. čer 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak se asi má Martinka a Nikolka...
Adam ráno strašně scénoval, ječel, hysterčil..pak jsem byli na té koupačce a teď zaplakal, já šla na záchod a když jsem se vrátila, tak spal :astonished: venku se začíná kabonit a bouřit. asi to má Áda z té změny počasí. Vítek se nanominoval k babičce, kterou jsem potkali, tak jdu chystat chlebíčky a tak :slight_smile:
30. čer 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - tak Víťulkovi vše nejlepší k narozeninkám, užijte si to všichni, to vám ze srdce přeji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. čer 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, vyřídím :slight_smile:
30. čer 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčinky a mám po šichtě a jdu si dát panáka :grinning: :grinning: . MM šel po dlouhé době do hospy a dítě, který přes den nespí, představuje celodenní záhul, nevím ani jak, ale zvládla jsem to levou zadní :sunglasses:
30. čer 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jsme doma. Nikolka vše zvládla dobře, sice skoro pořád spí a bolí ji v krku, ale snad to bude OK. za týden kontrola...
Míša to zvládl s tatínkem dobře. Doma je klid a pohoda.:slight_smile:
Vítečku vše nej k narozeninám oslava na 100%byla prima.
Jani a co u vás oslava nudlová...? pohoda?
30. čer 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - super zpráva, neboj, bude líp a líp, chladit zmrzlinkou je dobrý :wink: Jojo, nudle dobrý, dítě chrápe, mám se dobře :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta super...
30. čer 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se nespí... prdelín je vždy ze školky přespaný... Nikuška chrupe...
30. čer 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, dnes super den, nejdřív Luhačovice a odpoledne aquapark v Uherském Brodu. Dovezli jsme kolem 17 Joli spící, a spí dosud, i večeři zaspala :grinning: :grinning:
30. čer 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, prima, že jste OK :slight_smile:
Jani, užij si klídek :wink:
Jéé Evi, ta je ale ospinkaná :slight_smile: tak ať spinká do rána :slight_smile:
u nás doslaveno, uklizeno. byl to šrumec, ale děti byly hodné a vše se povedlo. já jsem tedy po celém dni grogy, počasí mi taky nepřidalo :wink: nakonec tu bylo 6 dětí, 4 dospělí, moji rodiče a pak dorazila babi tchýně. Adam to nadšení trochu neunesl, ale uklidnil se potom u pohádky. Vítek myslím spokojen. pozitivní emoce na odiv moc nedává, ale co už s ním :wink:
30. čer 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - jů, to je krása, jak Joli chrupe, roztomilá fotečka. Tak své děti máme nejvíc rádi, když jsou v brlohu :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - to se nic neděje, že to Adámek neunesl, to je u takto malých dětí vcelku normální, že místo, aby ze skupinky slavících lidí a dětí byly nadšeny, tak naopak jsou z toho nervózní a plakavé. Tak hlavní je, že jste si to užili, jak jste si přáli :wink:
30. čer 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli gratuluji ke zvládnutí perného dne :wink: Joli sse vzbudila po půlnoci, teď slupla brumíka a už hodnou chvíli ji přemlouvám do pelechu a nějak nechápe že já bych docela spala :wink:
1. črc 2011 ve 02:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak dneska dítě straší od 5,30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je radostné :sweat_smile: :sweat_smile:
1. črc 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! děkujemi, moc jsme si to užili :slight_smile:

@anta Jani lumpík jeden! dnes jdeš na pivko ty, když včera byl TM? :wink:
1. črc 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme dnes na druhý pokus na foniatrii. jestli tam budeme zase hodinu čekat, tak už jsem tam i naposledy :grinning:
1. črc 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - nene, na pivo nejdu, včera jsem si dala panáky na posílení imunity a to mi stačí :grinning: :grinning: Tak to držím palečky, ať tam dlouho nečekáte. Ono to čekání právě dětem nedělá příliš dobře a pak jsou z toho protivný, což se nedivím, je to únavný :wink:
1. črc 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak nejen že dítě zaspalo večeři, hodlá zaspat i snídani :grinning: :grinning: ale v noci budíček po půlnoci a usla kolem 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže jsem šla proti pravidlům a snídani jí prostě donesla na pokoj :pensive: to se u švédskýho stolu nedělá, ale přece nebude hlady, že
1. črc 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčičky tak u nás docela frmol dopo jsme rychle jeli Nikolce pro vysvědčení a trhy farmářské. a pak oběd a teď relax. já vám řeknu jsme nějaká zmlácená.... no uvidíme odpoledne chceme s Mišákem vozit kamarádce malého, chystají se na dovolenou tak jim vypomůžeme.
super fotečka Evi. No tak to se mi anštěstí nestalo, že by dítko v noci bylo probuzeno k životu, ale snad už je přes den zase čipera čiperná. :grinning:
PAvli prima oslava no Ada je holt malý tak to je na něj moc... ale co někdo prostě nemusí davové oslavy. :grinning: :grinning:
Jani a jak vy?
1. črc 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - my se tady tak nějak mrcasíme, byli jsme venku, dítě utahaný, tak se válí a kouká na Mikimauze. V poslední době dělá s železnou pravidelností v 11,30 hodin takovej virvál, že mám co dělat, abych ho nehodila do studený vody, tak ho ještě vyprovokuju a odnesu do pokoje, pak se vždycky vrátí unudlanej, uslintanej a uřvanej se slovy "mámo, já už nežvu" a je v poho :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak stal se zázrak, dítě usnulo, to jsem ráda nejen kvůli sobě, ale kvůli němu, tak 3x huráááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta tak super, já dnes uvozila sousedovic taky, jen naše je jak drakoun, na kole na třešně pak poletování na zahradě a teď snad klid v Tv. :slight_smile:
1. črc 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda! jsme doma. v nemocnici jsme čekali "jen" 20 minut a Adam ještě spal tvrdě, takže vyšetření proběhlo :wink: slyší dobře, takže tím to nemluvení nebude. za rok máme s ohledem na častý výskyt zánětu středouší dojít znovu.

@anta Jani, no to je paráda! tak sis mohla dáchnout, viď? :slight_smile:
@martinka79 Marti, Nikolka v poho?
@e.k.t Evi to byla asi náročná noc..snad dnes bude vše OK :slight_smile:
1. črc 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, dítě se "vaní" v člunku a pofrčí směr pelech, nebo bude tělesně trestáno, dnes má řádně našlápnuto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek