Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
1. črc 2011

@paolin - já a dáchnout? Přes den čert ani já nespíme 😀 😀 😀 Ale sedla jsem si s chutí, fakt, jak ten harant nespí, tak jsem z něj vycuclá jak blbec, musím si zvyknout, ale jde to těžce.
@e.k.t - a to Joli nevadí, že spí takhle cikcak? Já si nějak nedokážu představit, že by mi hároš takhle spal přes den a v noci byl vzhůru, jak by to asi dělat ve školce? Tam na něj nikdo ohledy brát nebude, když v noci nebude spát.

e.k.t
autor
1. črc 2011

Jani ono jí to právě vadí, ale totálně vytuhla v aute po druhým aquaparku, navíc tu byla búřka ako prasca

jinak Joli právě přes den vůbec nespí

martinka79
1. črc 2011

ahojky nějak mi blbne konik. Nikolka polehává, ale bude to Ok, jo a chlubím se na vysvědčení měla samé takžemoje tepání pomohlo....🙂 nebo se smilovala pí.uč.

martinka79
1. črc 2011

Jani, vydrž za dva měsíce bude chrupat ve školce a sobota enděle bude pro vás posvátný den blbnutí... 😀
Evi,někdy je to mazec... až bude Jolča ve školce bude spát i tam, tedy pokud bude mít správné vedení a motivaci, i prdelín tam vytuhne. 😝

martinka79
2. črc 2011

krásné ráno, Nikolka ještě chrupe, Mišák vstával kolem 7hod. teď se prdelíme v obýváku. pojedem na nákup a pak tedy řeknu vám brrrr máme tu zimu, mě to štve. I když Nikolka bude ráda, budeme více méně s ní doma. 😀

anta
2. črc 2011

Ahoj holčinky, dneska Honzík vstával až v půl sedmý, to bylo příjemný, ale držkuje pořád po ránu a je vcelku nepříjemnej, blé, vždycky čekáme až ho to přejde, výborná rána 😅 😅 Jinak pořád lítám, vařím, upravuji byt, přijede ta babi s tetou, tak se snažím, aby to tady vypadalo 😉

anta
2. črc 2011

Táta byl pro dortík pro Honzu a zaplatil za něj 220,- Kč, což je krásná cena. Pak hodím fotečky 😉

anta
2. črc 2011

@martinka79 - Nikolce moc gratuluji, je to holka šikovná a ty máma šikulka, je vidět, že ji tak trošku cepuješ 😀 😀 😀

martinka79
2. črc 2011

@anta jj bez toho by rostla jak kůl v lese...
tak si to dnes oslavte a pak se samo těšíme na fotečky...

martinka79
2. črc 2011

ahojky, už několik týdnů mě trápí bolesti břicha.. a dnes jsem si potrvrdila že to bude asi žlučníček. Evi asi se po tobě opičím jen dotaz, když mě to ndes bolí a jak to zjistí jiné dny u MUDr.??
jdu pécti buchtičku

anta
2. črc 2011

Tak holčinky, návštěva byla dneska moc fajn. Šoupla jsem fotečky do albíčka "čtyřkolka Honzík....", tak až nebudete uspávat, tak jukněte 😉

martinka79
2. črc 2011

@anta super fotečky a srší z nich pohoda já celé odpoledne proležela aaž druhý lipovitan a čaj z máty mi pomohl

paolin
2. črc 2011

@martinka79 Marti a sakrýš ☹ snad to bude dobrý jak u tebe, tak u Evičky!
@anta Jani, dortík vypadá mňamky!! je prima, že jste si to užili! koukám, že i babi se Honzíkovi trochu věnovala 😉

paolin
2. črc 2011

tak takovou mašinkou jsme dnes frčeli 🙂

paolin
2. črc 2011

ještě ty fotky 😉

anta
2. črc 2011

@paolin - to je krásná mašinka, jů, to musel být zážitek 🙂 😉 I vám to na fotce sluší 🙂

martinka79
3. črc 2011

@paolin ju super výletek, jj mašinka uhelnice to je zážitek. my se povalovali doma. Nikolka se mnou a chlapy venku pracovali.. já byla do večera nepoužitelná. snad už to bude dobré, ale preventivně si dojdu pro radu k MUDr.prima deštivou neděli u nás se kuká v pyžamu na pohajdy... já půjdu za chvilku vařiti

martinka79
3. črc 2011

včera jsem dělala docela ňm. buchtu, ale MM koupil vanilk.smetanový pudink a to vám řeknu je nic moc...
drobemková rebarborová.(můžete dát jakékoliv ovoce)
250g tuku, 600g pol.mouky, 1vejce, prdopeč,250-300g cukru uděláme drobenku. dobré je enchta máslo rozekřát v mikrovlně...
pak uvaříme dva pudinky do 1litru mléka.
Na plech dáme 2/3 drobenky na vymaz. vysyp. plech a lžící dáme pudink... na to ovoce.. a nakonec drobenku pečeme asi 40min na 180st.

anta
3. črc 2011

Ahoj holčinky, dnes dítě vylezlo z brlohu v 7 hodin, no prostě krása, peču kuřátko, tak se těšíme. Venku je ukázkově hnusně 😉

paolin
3. črc 2011

ahojda holky! u nás se taky chrnělo do 7 😉 supéér 😉 jinak také ukazkově hnusně.
@martinka79 to musí být mňamka! taky zkusím 😉

martinka79
3. črc 2011

já hamburgry a kaši a vstávalo se kolem 8.15hod

martinka79
3. črc 2011

pošmákli jsme si jen prdelín stávkoval... histerka jedna. 😀
jdem hajánkovat k pohádce

paolin
3. črc 2011

@martinka79 Marti, hezky si relaxujte 😉 Adámek spí, Vítkovi pustík pohádku, co byla včera na Nově. poslala jsem ti IP 😉

martinka79
3. črc 2011

🙂 psala jsem ti, měla jsem dlouhou siestu

e.k.t
autor
3. črc 2011

@martinka79

marti buď máš kámen ten najde utz, pokud máš zánět tak myslím něco v krvi, já jdu za týden k dr tak uvidím, dle sousedky v hotelu to vypadá na kamínek

e.k.t
autor
3. črc 2011

tak dočteno jsem u rodičů i s Joli, mm jedl domů nakrmit kočku a vyložit věci, zítra přijede a odveze nás k mojí babi, kde bude v úterý mamka dělat oslavu 55 narozenin 😉

paolin
3. črc 2011

@e.k.t Evi, tak jste si odpočali? 🙂

e.k.t
autor
3. črc 2011

Pavli spíš jsem měla pocit že honíme kolik km a kolik čeho uvidíme, ale jinak pohoda, psychická lázeň

martinka79
3. črc 2011

@e.k.t ale i to je prima sice jste cestovali a na druhou stranu jste si uričtě odpořinuli a jak čtu budeš pokračovat stále.
tak ymslíš, že když dojdu k MIDr a řeknu jís vé potíže tak něco najde???)
já už před Michálkem měla potíže neustále po slaném jíslde taka mi bylo na zvracení a šli ze mě šťávy.. a bolesti břicha myslela jsme si, že to mám z nervů a všeho kolem... a nikam nikdy nešla.
moje babi měla chronické záněty žlučníku a žlučovodu...☹ mami měla žlučník ale jinak pohoda.
No dnes dobré, ale stále to pod žebrama na pravé starně cítím... na dotyk a mám pocit, že mi nesvědčí latté a tak... rozpustná káva...☹
je to na prd.
užijte si oslavu my pokud bude Nikolka OK, jedem na víkend na vysočinu na oslavu měga kamarádi oba 40 a 20 let od svatby, a jejich syn 20 a dcera 7let. a tatínek myslím 70. no bude to ranec lidí... až mě jímá hrůza. 🙂

e.k.t
autor
3. črc 2011

Marti stav se mudr a uvidíš, minimálně ti napíše lékový dopping, já dostala buscopan injekci a s sebou tablety, jinak je fajn i espumisan proti nadýmání. určitě to řeš, držím pěsti, jinak když ti bude na oslavě hodně ouvej tak na pohootovost, sostaneš injekci a kapačku a pofrčíš dál