Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
3. črc 2011

Tak holčinky, dneska jsme ten den s mm a Honzíkem totálně proflákali, fakt nuda. Venku chcavo, nedalo se tam jít, tak jsme se zabávali doma, jak to šlo, ale bylo to straaaašně dlouhý 😀 😀 😀 Honzík byl strašně moc hodný, takže ani tady zábavu neskýtal 🙂 🙂 🙂

e.k.t
autor
3. črc 2011

Jani to zní dobře, Joli tady okupuje všechny tři chlapy a to doslova 😀 😀

martinka79
3. črc 2011

Evi díky ti za info

anta
3. črc 2011

@e.k.t - jen ať se vyřádí 😀 😀 Držím Joli palečky, dneska jsme dojedli ten dortík, byl dobroučkej, jen nemám odvahu takový upéct, jsem stydlín 😀 😀 😀

e.k.t
autor
3. črc 2011

jj drž se, já mám relativní klid po lécích, ale třeba jízda v autě mi nedělá dobře ani dlouhé sedění, nebo poponášení Joli mi nedělá dobře 😝

e.k.t
autor
3. črc 2011

Jani já mám zítra upéct dvoje řezy 😅 tak to jsem opravdu zvědavá, navíc v nesvém prostředí 😝

martinka79
3. črc 2011

Evi držím pěsti..
Jani jste si pošmákli co?
dnes se Míša počůral během spaní a nai se neprobudil... ach jo.☹

anta
4. črc 2011

Ahoj holčinky, dnes dítě vylezlo po šesté hodině. MM je v práci, ale pak bude s námi doma, tak jsem ráda, aspoň si odpočinu a příští sobotu jdu s kámoškou do hospody, tak se těším, jak si poklohníme. 😉

anta
4. črc 2011

@martinka79 - no to se stane, z toho si nic nedělej, měl holt hlubší spánek 😉

paolin
4. črc 2011

ahoj holky!
@martinka79 Marti pro jednou 😉
@anta Jani tatin jde dnes taky a pak pojedeme na Vysočinu 🙂 chlapečci dnes vstávali v 7! oba! už dva dny Adam spí celou noc a vstane v až v 7. paráda 😉
@e.k.t Evi a žlučník se zkusí léčbou nebo plánují zákrok?

anta
4. črc 2011

@paolin - to bude asi tím počasím, jak je zataženo, tak přece jen je po ránu větší tma, tak proto spí dlouho, i Honza to teď umí pěkně 😀 😀 😀

anta
4. črc 2011

Nemůžu dostat haranta ven, pořád si s něčím hraje, to je pak těžký 😅 😅 😅

paolin
4. črc 2011

Jani já taky. ne, že by si ti dva teda hráli 😀 ale Adam prostě nechce. počasí nic moc, ale doma s nimi nebudu 😉

martinka79
4. črc 2011

ahojky tak u nás se probudilo před šstou, ale leželo se do 8.15 a pak si krásně hráli s Nikolkou, já si tu zatím pojezdila s luxem. 😀
tak prima dny holky my zítra taky s tatinem doma a jinak jde čtvrtek pátek makati... 😀 😀 😀 😀 😀
Pavli užijte si vysočinu..

martinka79
4. črc 2011

dnes mu s dětmi uděláme nepečený dort..

e.k.t
autor
4. črc 2011

@paolin
Ahojky Pavli, postup budeme řešit po dovolené, tj příští pondělí, zatím se více méně na práškách držím, i když dnes v noci jsem se kroutila juuu fuuujjjjj 😠 😝

martinka79
4. črc 2011

@e.k.t tedy Evi, trpíš jako pes... já od soboty Ok.

e.k.t
autor
4. črc 2011

jinak dnes se mi příliš nedařilo, ráno jsem vyfrčela vláčkem do Brna do tesca abych koupila kokosový pudink a ostatní ingredience na míša - eskymo řezy, no teda takové nic jsem ještě neviděla, ZLATĚ U NÁS V hOLICÍCH ☹

takže jsem dělala medovo čokoládové řezy a ty eskymo míša, zítra až ztuhnou a nřežeme je tak vyfotím 😉 jak se u nás říká, když to nebude dobré snědí to děcka a na oslavičce jich bude dosti 😀 😀

medovo čokoládové jsou normální sladké a míšo -eskymové jsou totálně bez cukru takže dia, aby si mohli vzít všichni

e.k.t
autor
4. črc 2011

Marti já jen po námaze nebo naopak dlouhým sedění nebo špatným ležení 😝

paolin
4. črc 2011

@e.k.t Evi, to je strašný... kéž by ti bylo líp! ☹

paolin
4. črc 2011

my byli venku a byla tam z rána docela kosa. zpátky Adam scéna, doma taky...dobrá 3/4 hodina řvaní 😔
volala babi tchýně, že by si Vítka přes Ádovo spaní vzala, abych mohla balit. tak je tak zlatá... tak jsem docela sbalená 🙂 večer navařit a hotovo 🙂 teď si jdu dát něco jako oběd. tak strašně se těším pryč..ke všemu máti jela někam na dovolenou, sestra je v Itálii..holky, nemám mě kdo cíleně deptat, to je krása 😉

martinka79
4. črc 2011

@paolin tak si tu pohodu užívej... já spolus dětmi naplácala nepečený dortím a te\´d jdu MM vyrábet šek... an dárek.

e.k.t
autor
4. črc 2011

tak nastává stěhování národů, zatím ahojky a mějte se faaajn

martinka79
4. črc 2011

ty se měj taktéž fajn, my byli s prdelínem venku a musím říci docela to šlo. Míša si hrál a plela záhony...🙂 NIkolce dojela kámoška..🙂 😎

anta
4. črc 2011

Tak holčinky, nebyla jsem zde. Věnovala jsem se Honzíkovi celý den, taky jsme zmokli - opět, už mě to štve, vylezu z baráku, venku 30 a vrátím se domů jak zmoklá slepice, vždycky, když zmoknu, tak mám čerstvě umytou hlavu, což mi vadí nejvíc 😝 Chudák Honzík byl taky jak malej vodníček, to jsme se byli podívat v Jysku, jen tak, když nespí, abychom si ukrátili dlouhou chvíli, vlezli jsme dovnitř a do 2 minut dítě volá "kakat", tý vole, panika jak hrom, tak jsem ho stačila vzít na trávu v areálu Jysku, kde jim to slušně po.... 😀 😀 😀 😀 No jo, dál bych to vážně nestihla 😀 😀

paolin
4. črc 2011

@anta Jani, máte to ale zážitky 😀 Adam jednou bobkoval u jezírka v OBI 😀 teda do křovíčka u plotu, ale taky bychom to jinam nestihli 😉 my máme docela sbaleno, zítra zbytek a tradá konečně do lesíčka a k rybníčku 😉
mějte se tu krásně a nezlobte dětičky 😉

anta
4. črc 2011

@paolin - to víš, nejsme jen takoví normální turisti 😀 😀 😀 Tak troška nostalgie, kuk 😀 😀 😀

martinka79
4. črc 2011

holčiny kukuč, já tu sice sem tam byla, ale jinak dnes Mišáček stále něco chtěl vyvádět. stvěli jsme ze stavebnice z hřebíčkama a kladívkem.. toho baví.
Jani, tedy když to jinak nejde nedá se nic dělat.. se z toho nikdo nepos... psi ser... všude Honzík má nárok.
Pavli užijte si to snad bude počasíčko.... a bude pohodově.
my budem ves měs do pátku mezi domovem a návštěvama doma... nějak si chci na začátek odpiči 😝 nout.

martinka79
4. črc 2011

Míša byl dnes unaven, že od půl sedmé prudil jak ho bolí nožky, a že je to děsné a blé a blů, a pak tuhoš prdelín jeden... asi toho bylo na něj moc a to brzké vstávání to mu nedělá dobře... 😀

martinka79
4. črc 2011

recept na pizzu rychlou a chutnou. 200ml teplé vody, lžička soli,lžička suš. droždí, lžička oliv.oleje, 300g hl. mouky(dala jsem více) uděláme těsto vláčné a necháme chvilku odpočinout a pak vyválíme buď dva tenké pláty(kola) nebo jeden velký na cedlý plech.. dále dáme co kdo má rád, já miluji lisovaná rakčata či domácí kečup spolu s česnekem, solí a bazalkou... a pak salám a sýr. peču na 240st asi 10min, a navrchní rošt dám plech,aby byla křehká. 😝