Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
11. črc 2011

a jak píšeš i doma je moc fajn. Vysočinu miluju.. teď byl s námi dva dny taťka a vypadal taky moc spokojeně, že tam jsme 🙂 pak tedy na víkend dorazila babi a to už bylo horší...večer nám s Mirkem povídala o tom, jak Vítka omezujeme a nenecháme ho prosadit či co..a že jsou naši kluci málo kluci. oba jsme tedy jaksi nechápali, o čem mluví a ani nám to moc nedokázala vysvětlit. říkala něco o tom, že by dítě nechala vylést na strom a pak klidně i spadnout, aby vědělo, co si může dovolit. jako dítě si zlomí komplikovaně ruku a tím získa zkušenosti...? to jo. doživotním, páš s ní třeba už nikdy nepohne..a že dělám blbě např: Adam se hrně ke schodům hlava nehlava a já zavolám "Adame schody! zkus si dát pozor, aby jsi nespadl". a že prý na něj mám zavolat "Adame, zvládneš to?" a když spadne, tak mu říct, že je to jeho vina. že tak děti naučím zodpovědnosti..no nevím..oba dva jsme to nezávisle na sobě zamítli jako poněkud..no blbost.

martinka79
11. črc 2011

@paolin no babi má dobré rady 😀 😀
po pravdě já nechám děti a´t si natlučou, když vím, že jim nehrozí nic většího, ale jinak se snažím tomu všemu předcháze, ale nejsem žádná matka ochranitelka což samo víte. no ono se to krásně říká akdyž je s ním sama tak dělá co???? důležité je, že jste si to užili.My moc, v sobotu prima oslava a veče rjsme byli bez dětí a v nedělis e sjela rodinka a bazénovali jsme a opékali a tak. prima relax.

martinka79
11. črc 2011

jj rodiný hotýlek je super my takto byli na Korfu to byl relax mám v plánu tam vzít děti někdy v září, kdy je klid a pohoda.
Moje děti sjou černoši už teď po par dnech v ČR

paolin
11. črc 2011

@martinka79 Marti asi tak. ona oba kluky měla naposledy v září a to jsem jim je v 5 dodali, jeli do Prahy, tam sobota pracovně a ve 4 zpět pro děti. ona je vůbec nezná. a že by je poznala z těch pár hodin za měsíc, co je vidí..? třeba tohle je výchova pěkná, ale ne pro moje děti, potažmo už vůbec ne pro Vítka. nehledě k tomu, že když klukovi řekneš "zvládneš to"? tak tomu jednak nerozumí, protože to není přímý příkaz a druhak i kdyby si ty nohy a ruce měl zpřelámat, tak to prostě zvládne, aby to všem dokázal. nu nevím, co tím básník chtěl říct. Mirek si s ní chvíli povídal a ona sama se postupně dostala hodně do úzkých 😉 on se jen ptal jak to máti vlastně myslí a jak by to dělala a najednou nevěděla, co odpovědět 😉

paolin
11. črc 2011

Vítek je dnes strááášně hodný! moc pomáhá, nechal mě spát..prostě skvělej kluk. kdyby mu to tak vydrželo 😉 a aby byly síly vyrovnané, tak Adam kňučí 😀

martinka79
11. črc 2011

@paolin tak to je prima u nás pohodově chvílemi mrky a Míša prudí jinak to jde. už mám asi 4dávku marmelády se budeme mít... ale jáká bude je jen v těch sklenkách schované. 😀

paolin
11. črc 2011

@martinka79 Marti určitě výborná! a tvůj rybízek?

paolin
11. črc 2011

jinak holky, pořídili jsem Vítkovi k narozkám Real Construction a fakt dobrý. nejvíc si tedy asi vyhrál děda 😀 ale jdou z toho dělat prima věci a nejsou piliny a nic podobného. to dřevo je něco jako pěna.

anta
11. črc 2011

Tak máme golfáčky, sehnala jsem naštěstí, jsou bez střechy, úplně obyčejné,ale Honzíkovi se v nich líbí 😉

martinka79
11. črc 2011

@paolin rybízek maminky.Můj černý rybízek se zamrazila udělám z něj čajík 😉
te´d jdu dělat šťávu

martinka79
11. črc 2011

@anta Jani super.

anta
11. črc 2011

@martinka79 - taky jsem ráda, že jsem je sehnala, panč jako nosit ho celé dny a nemoci s ním jít ven, to vidím jako na svěrací kazajku 😀 😀 😀

martinka79
11. črc 2011

@anta to jo to by bylo na pytel já bych vozila Mišáka na tatře nebo by jezdil na eletrické motorce. 😀 😀
šťáva hotová to je lahoda,sem byla zalepená od rybízu až na prdce...
jdu relaxovat ven, slunce a káva volají

anta
11. črc 2011

Tak dávám sem fotečky Honzíkových sluníček, moc mě překvapilo, že umí kreslit oči 😕 a fotka Honzíkových golfáčů 😉

paolin
11. črc 2011

@anta Jani, to je krásný sluníčko! a golfky supr.
Adam umí jen kolečko a uvnitř tečku a to u něj znamená kolo od mašinky 😉

anta
11. črc 2011

@paolin - no já jsem se fakt divila, že umí takový veliký kukáky, taky mi to udělalo velkou radost, že v kreslení pokročil 🙂 🙂 No a mašinky taky potřebují kolečka, to je v pořádku 😉 🙂

martinka79
11. črc 2011

Jani fotečky supr a kreslící schopnosti v normě. 😉 Míša taky rád maluje a vše ostatní dnes stříhal a chtěl lepit domeček,a le já myslela něco jiného a jeho fantazie byla zcela jiná tak mi vynadal. 😉

martinka79
11. črc 2011

golfky krásné

paolin
11. črc 2011

Adam nemaluje vůbec nic. jen to kolečko s tečkou....

anta
11. črc 2011

@martinka79 - jojo, to znám, to Honza nadává taky slušně 😀 😀 😀

e.k.t
autor
11. črc 2011

@anta Jani nechceš na dojetí ty naše modrý? fakt je nepotřebuju a poslat poštou by šly, jsou skladné a lehké, nebo že by si mm udělal výlet do kladna na nádraží, dráhu máme zatím zadara. jak chceš, ozvi se 😉

e.k.t
autor
11. črc 2011

tak jsem dočetla a zjistila že s křížkem po funuse 😀 😉

anta
11. črc 2011

@e.k.t - ahoj Evi, jsi moc hodná, ale již jsem fiakr sehnala, škoda 🙂 🙂 🙂

martinka79
11. črc 2011

@anta jj jak dítko nepochopíš tak je průser na světě. 😀 holky co zítra vaříte?? nemám inspiraci. moje dvě tasemnice dnes snědli komplet roštěnky..

anta
12. črc 2011

Dobré ranko, holčiny. Dítě už je otrávené z toho, že nemůže chodit, je protivné a nic moc to není. Já to chápu, ale je to těžké, protože kolem něj pořád skáču a trochu dost mě to nebaví 😅 😅 😅

martinka79
12. črc 2011

@anta to chápu obě strany kluka co nemže řádit a tebe, tě to je na palici....
my uklidli domeček a kukáme na pohajdy otom šup do bazénku a relax na zahradě celý den, msuím posekat zahradu. ale co uvařím nevím

martinka79
12. črc 2011

hlavní část zahrady posekaná.

paolin
12. črc 2011

ahoj holky! my dnes k obědu meli rajskou. to ti ale Marti už moc nepomůže, co?
@anta Jani se ti ani nedivím...musí to být na palicu 😒 snad už bude Honzík brzy OK!
my byli hned z rána venku, dokud moc nesvítilo, pak jsme přebrali brambory a teď pustím chlapečkům pohádku a Adam asi půjde spát. ti dva jsou dnes strašně divocí..odpo máme voliš, tak budu jen hlídat. od 5ti je tam stín na celém hřišti, tak supr 😉

martinka79
12. črc 2011

@paolin taky jsme měla v plánu, ale dítě starší udělalo ani ne mami,¨) tak mají koprovou polévku a bramboráky s cuketou.. 😉 míša já suché těstoviny...

anta
12. črc 2011

Holky, zázrak, dítě usnulo, tak hurá. Ono je to pro něj únavný, jak pořád sedí, tak ho tlačí prdka 😎