• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
a jak píšeš i doma je moc fajn. Vysočinu miluju.. teď byl s námi dva dny taťka a vypadal taky moc spokojeně, že tam jsme :slight_smile: pak tedy na víkend dorazila babi a to už bylo horší...večer nám s Mirkem povídala o tom, jak Vítka omezujeme a nenecháme ho prosadit či co..a že jsou naši kluci málo kluci. oba jsme tedy jaksi nechápali, o čem mluví a ani nám to moc nedokázala vysvětlit. říkala něco o tom, že by dítě nechala vylést na strom a pak klidně i spadnout, aby vědělo, co si může dovolit. jako dítě si zlomí komplikovaně ruku a tím získa zkušenosti...? to jo. doživotním, páš s ní třeba už nikdy nepohne..a že dělám blbě např: Adam se hrně ke schodům hlava nehlava a já zavolám "Adame schody! zkus si dát pozor, aby jsi nespadl". a že prý na něj mám zavolat "Adame, zvládneš to?" a když spadne, tak mu říct, že je to jeho vina. že tak děti naučím zodpovědnosti..no nevím..oba dva jsme to nezávisle na sobě zamítli jako poněkud..no blbost.
11. črc 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin no babi má dobré rady :grinning: :grinning:
po pravdě já nechám děti a´t si natlučou, když vím, že jim nehrozí nic většího, ale jinak se snažím tomu všemu předcháze, ale nejsem žádná matka ochranitelka což samo víte. no ono se to krásně říká akdyž je s ním sama tak dělá co???? důležité je, že jste si to užili.My moc, v sobotu prima oslava a veče rjsme byli bez dětí a v nedělis e sjela rodinka a bazénovali jsme a opékali a tak. prima relax.

11. črc 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj rodiný hotýlek je super my takto byli na Korfu to byl relax mám v plánu tam vzít děti někdy v září, kdy je klid a pohoda.
Moje děti sjou černoši už teď po par dnech v ČR
11. črc 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 Marti asi tak. ona oba kluky měla naposledy v září a to jsem jim je v 5 dodali, jeli do Prahy, tam sobota pracovně a ve 4 zpět pro děti. ona je vůbec nezná. a že by je poznala z těch pár hodin za měsíc, co je vidí..? třeba tohle je výchova pěkná, ale ne pro moje děti, potažmo už vůbec ne pro Vítka. nehledě k tomu, že když klukovi řekneš "zvládneš to"? tak tomu jednak nerozumí, protože to není přímý příkaz a druhak i kdyby si ty nohy a ruce měl zpřelámat, tak to prostě zvládne, aby to všem dokázal. nu nevím, co tím básník chtěl říct. Mirek si s ní chvíli povídal a ona sama se postupně dostala hodně do úzkých :wink: on se jen ptal jak to máti vlastně myslí a jak by to dělala a najednou nevěděla, co odpovědět :wink:
11. črc 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítek je dnes strááášně hodný! moc pomáhá, nechal mě spát..prostě skvělej kluk. kdyby mu to tak vydrželo :wink: a aby byly síly vyrovnané, tak Adam kňučí :grinning:
11. črc 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin tak to je prima u nás pohodově chvílemi mrky a Míša prudí jinak to jde. už mám asi 4dávku marmelády se budeme mít... ale jáká bude je jen v těch sklenkách schované. :grinning:
11. črc 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 Marti určitě výborná! a tvůj rybízek?
11. črc 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky, pořídili jsem Vítkovi k narozkám Real Construction a fakt dobrý. nejvíc si tedy asi vyhrál děda :grinning: ale jdou z toho dělat prima věci a nejsou piliny a nic podobného. to dřevo je něco jako pěna.
11. črc 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak máme golfáčky, sehnala jsem naštěstí, jsou bez střechy, úplně obyčejné,ale Honzíkovi se v nich líbí :wink:
11. črc 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@paolin rybízek maminky.Můj černý rybízek se zamrazila udělám z něj čajík :wink:
te´d jdu dělat šťávu
11. črc 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani super.
11. črc 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - taky jsem ráda, že jsem je sehnala, panč jako nosit ho celé dny a nemoci s ním jít ven, to vidím jako na svěrací kazajku :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta to jo to by bylo na pytel já bych vozila Mišáka na tatře nebo by jezdil na eletrické motorce. :grinning: :grinning:
šťáva hotová to je lahoda,sem byla zalepená od rybízu až na prdce...
jdu relaxovat ven, slunce a káva volají
11. črc 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dávám sem fotečky Honzíkových sluníček, moc mě překvapilo, že umí kreslit oči :confused: a fotka Honzíkových golfáčů :wink:
11. črc 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani, to je krásný sluníčko! a golfky supr.
Adam umí jen kolečko a uvnitř tečku a to u něj znamená kolo od mašinky :wink:
11. črc 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - no já jsem se fakt divila, že umí takový veliký kukáky, taky mi to udělalo velkou radost, že v kreslení pokročil :slight_smile: :slight_smile: No a mašinky taky potřebují kolečka, to je v pořádku :wink: :slight_smile:
11. črc 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani fotečky supr a kreslící schopnosti v normě. :wink: Míša taky rád maluje a vše ostatní dnes stříhal a chtěl lepit domeček,a le já myslela něco jiného a jeho fantazie byla zcela jiná tak mi vynadal. :wink:
11. črc 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
golfky krásné
11. črc 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adam nemaluje vůbec nic. jen to kolečko s tečkou....
11. črc 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - jojo, to znám, to Honza nadává taky slušně :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anta Jani nechceš na dojetí ty naše modrý? fakt je nepotřebuju a poslat poštou by šly, jsou skladné a lehké, nebo že by si mm udělal výlet do kladna na nádraží, dráhu máme zatím zadara. jak chceš, ozvi se :wink:
11. črc 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem dočetla a zjistila že s křížkem po funuse :grinning: :wink:
11. črc 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - ahoj Evi, jsi moc hodná, ale již jsem fiakr sehnala, škoda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. črc 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta jj jak dítko nepochopíš tak je průser na světě. :grinning: holky co zítra vaříte?? nemám inspiraci. moje dvě tasemnice dnes snědli komplet roštěnky..
11. črc 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny. Dítě už je otrávené z toho, že nemůže chodit, je protivné a nic moc to není. Já to chápu, ale je to těžké, protože kolem něj pořád skáču a trochu dost mě to nebaví :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. črc 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta to chápu obě strany kluka co nemže řádit a tebe, tě to je na palici....
my uklidli domeček a kukáme na pohajdy otom šup do bazénku a relax na zahradě celý den, msuím posekat zahradu. ale co uvařím nevím
12. črc 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavní část zahrady posekaná.
12. črc 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! my dnes k obědu meli rajskou. to ti ale Marti už moc nepomůže, co?
@anta Jani se ti ani nedivím...musí to být na palicu :unamused: snad už bude Honzík brzy OK!
my byli hned z rána venku, dokud moc nesvítilo, pak jsme přebrali brambory a teď pustím chlapečkům pohádku a Adam asi půjde spát. ti dva jsou dnes strašně divocí..odpo máme voliš, tak budu jen hlídat. od 5ti je tam stín na celém hřišti, tak supr :wink:
12. črc 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin taky jsme měla v plánu, ale dítě starší udělalo ani ne mami,¨) tak mají koprovou polévku a bramboráky s cuketou.. :wink: míša já suché těstoviny...
12. črc 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zázrak, dítě usnulo, tak hurá. Ono je to pro něj únavný, jak pořád sedí, tak ho tlačí prdka :sunglasses:
12. črc 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek