Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
12. črc 2011

@martinka79 Marti mňam 🙂
@anta jé Jani, to ti moc přeju!
Já jsem v 1 usla s Adamem a vzbudila se až o půl 3...tak to zase chlapeček půjde spát až někdy v 11. to bude dlouhej den 😀

anta
12. črc 2011

@paolin - ježiš až v 11? No to by mě lákalo teda 😀 😀 😀 . Honza spal 50 minut. 😉 😉

paolin
12. črc 2011

@anta Jani jo jo. on běžně chodí spát ve 22 večer..a to poo spí třeba jen hoďku do půl jedné. už by si spánek poo mohl zrušit. ale asi by večer strašně kňučel a hlavně - aby oba nespali a ještě jsem je měla celé prázdniny doma, tak si hodím mašli 😀 no jsem zvědavá, jak to bude ve školce.

paolin
12. črc 2011

jinak Adam začal místo souhlasu "ahaaa" říkat "jooo". tak pokrok, má nové slovíčko 😉
holky, peču pro neteř k narozkám malý dortík s hallo kitty. to jsem zvědavá - hodí mi ho sestra na hlavu nebo nehodí? 😀 😀

martinka79
12. črc 2011

@paolin tobě ne, a pokud bude chtít kritizovat tak je blbá to jí vzkazuji.
já udělala super kynuté lívance a s povidlím,nutelou a marmošou co jsem vyráběla, jsem to, ale šikula.
Jani prima, že Honzík usnul, asi ho ta nuda uspala...🙂

martinka79
12. črc 2011

@paolin chválím adámkův pokrok.
áš m9ša te´d stále zpívá chytili jsme lososa, chtytili jsme ho... bla bla.. víte jak ho v no... a až potom ci

anta
12. črc 2011

@paolin - pokud bude kritizovat, uspořádala bych dortovou bitvu a měla by po prdce 😝 😀 😀 😀

anta
12. črc 2011

@martinka79 - Honza zase rád zpívá "dáme si do bytu, dáme si vázu..." a dneska jsme se naučili "slezte z toho lustru, Donalde, vidím vás" (Jáchyme, hoď ho do stroje), holky, ten se mohl potrhat smíchy 😀 😀 😀 Pinkali jsme si pěkně vsedě a šlo mu to jako vestoje 😉

paolin
12. črc 2011

holky, u vás je teda sranda 🙂 🙂
Marti ale chutě mi děláš děsný!
voliš supr, kluci si vyhráli, velcí asi taky 😉 domluvila jsem se s kamoškou, že bychom příští středu vyrazily na Vysočinu k našim na chatu. mám to schválené i od taťky, tak by to mohlo být prima 🙂

anta
12. črc 2011

@paolin - to je jasná věc, jen se pěkně sejdi a pěkně pokecej 🙂 No u nás je taková malá sranda, člověk je zvyklý, že dítě mi tu z bytu dělá pastoušku a najednou sedí a sedí a když ho čapne špatná, tak mi řekne "mámo, já už chci chodit" 😒 Je mi ho líto, divocha jednoho mýho. Ale zas tak zle na tom asi nebude, když má na tatínka pořád stejnou hubu 😅 😅 😅 Našli jsme s Honzíkem takovou pletenou panenku ve stylu černoška a dali jsme jí jméno "Huba buba" a Honzík ji má pěkně přidělanou na pojízdném křesle 😉

many
12. črc 2011

ahojky holky, zdravím a mizím, snad bude brzo více času pokecat a přidat nějaké fotečky,..... něco je na fb 😉
jinak ve 2 měsících měříme 62 cm a vážíme 5 940g 😀 jsme bez širokýho balení a daří se moc moc dobře 🙂
zatím páááááááá

anta
13. črc 2011

Ahojky, u nás vstávačka v 5,45, což je dost brzy, taky už zívá. Stoupnout se ještě bojí, tak to ani nezkouším 😉

anta
13. črc 2011

Tak holčiny, zítra jde Honzík s tou nohou na rentgen, dnes jsme kontaktovali jeho pediatričku a ta říkala, že chce rozhodně nechat udělat rentgen tý nohy a že je jí divný, že Honza nechce chodit ani náznakem, že tak by to být úplně nemělo. Je fakt zvláštní, že nás dr. na ten rentgen neposlal a ani mu to neovázal, já to sice ovázat umím, ale přece jen nejsem doktorka. 😒 Půjde tam s ním jen táta, to zvládnou, co říkáte? 😉

paolin
13. črc 2011

@anta ahoj Jani! určitě to zvládnou! RTG bude lepší. myslím, že Mudr na omak pozná, zda je nožka nalomená nebo přetržený vazík. ale jistota je jistota, může to být skryté 😉 Honzík se určitě bojí, že by noha bolela. ztěžuje si na ni nějak? snad už bude brzy zdraví a tobě se uleví!

paolin
13. črc 2011

my jsme v práci, Adámek spinká. na 1 jdu na masáž a pak do práce. Vítek je s babi na zahradě, tak pak asi vezme Ádu a pojedou pro ně a já si vyřídím holčiny 🙂

anta
13. črc 2011

@paolin - no občas mi řekne, že ho ta noha bolí a udělala se mu na nártu taková boulička, vůbec nevím, z čeho, vypadá to jako vystouplá kostička nebo něco takovýho 😒

anta
13. črc 2011

Dítě usnulo, tak 3x hurá. 🙂

paolin
13. črc 2011

@anta Jani hurá hurá hurá 🙂
ta boulička může být z toho podvrknutí. jestli je měkká, tak to bude nashromážděný výron.

many
13. črc 2011

ahojky holky 🙂
@anta jééé co se stalo Honzíkovi ☹ co má s nožkou ? A jakto že nebyl na rentgeně, to Lukášek už byl 2x s tou hlavičkou a ho nechají chudáčka trápit ?

anta
13. črc 2011

@many - má vyvrtnutý kotník - předpokládám. Špatně šlápl, když lezl z postele.

paolin
13. črc 2011

tak jsem do albika přidala fotky, z čeho byl Adámek nadšen na dovolené 😉

paolin
13. črc 2011

a dortík, co jsem dnes splácala pro neteř. je to vše poněkud dětsky vyrobené, ale na mě docela dobrý 😉

anta
13. črc 2011

@paolin - tý jo, ty jsi frajerka, no kráááásný, fakt se ti to povedlo 😵 😵 Na fotky musím juknout 😉

paolin
13. črc 2011

@anta Jani dík. byl to výon. měla jsem na to cca hodinku, ale neteř má 1rok, tak kočičku určitě ocení více, než nějaké plíny apod dárky 😉

paolin
13. črc 2011

@anta co u vás? nějaké zlepšení?

anta
13. črc 2011

@paolin - však se mi to moc líbí, jsi šikovná. No u nás zlepšení spíš ne než jo, ale dal se přemluvit, jestli si zkusí položit chodidlo na zem, tak to zkusil zlehýnka, ale pak se kolem mě omotal jak opička a měla jsem co dělat abych to siamský dvojče ze sebe sundala 😀 😀 😀 Tak jsem si dala malou večeři, snědla jsem nějakých půl kilo hranolek s tatarkou, tak uvidím, co to se mnou provede 😀 😀 😀

paolin
13. črc 2011

@anta no co by. budeš mít napapaný bříško 😉

anta
13. črc 2011

@paolin - no zítra už jdu rodit, asi tak vypadám 😀 😀 😀 Jsem asi debilka, hele já ty tvý kluky na těch fotkách normálně nerozeznám 😀 😀 😀 , ale klucí jsou to moc hezcí, líbí se mi oba dva 🙂 🙂 🙂

paolin
13. črc 2011

@anta no Jani já už taky někdy ne, zvlášť když Adam nosí věci po Vítkovi 😀 ale naštěstí - modrooký je Vítek, hnědooký zubatý je Adam 😀

anta
13. črc 2011

@paolin - super, tak to si budu pamatovat, mám v tom vážně hokej 😀 😀 😀 , dám si panáka, panč to, co se v poslední době děje, je pro silný nátury, táta mi umře, harant si div nezlomí nohu, co jako přijde dál? MM chválí Vaše kluky, taky říkal, že jsou pěkný (neboj horkej není 😀 😀 😀 😀 ) 😉