• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
@anta :grinning:
Jani neboj. to je už určitě vše a zase budete mít klid...
13. črc 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - no to doufám, jinak se vážně už naštvu! :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak chlapi vyrazili s tou nohou na rentgen, tak jim držím palečky :wink:
14. črc 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani, tak pak písni jak dopadli!
my zrovna dorazili z hurá akce z dětské. Adámovi včera trochu hnisal prstík a dnes už to měl fakt škaredý. tak fik fik, vyčistit a zafačovat celou ručičku :wink: zítra má jít na převaz.
14. črc 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčinky, žádný natažený vazy, ale zlomenina zánártní kůstky u malíčku, takže NAZDAR lékařská vědo! :angry:
14. črc 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jnai právě jsem vše dočetla a říkala si zda to emá zlomené chudina malá a ono ejhle... tak to je mrzuté. dostal sádru?
Pavli dortík je luxusní a fakt šikula, vše sama to tě chválím. jsi báječná.
14. črc 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin tedy ty dětičky nějak trpí poslední dobou a maminky s nimi.
14. črc 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - ne on ten doktor mu nechtěl nechat ani udělat ten rentgen, ale na základě toho zjistil, že má ten kotník dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Za chvíli jdeme za dětskou lékařkou, tak uvidíme, jestli náhodou do té nemocnice nepůjdeme ještě na sádrování :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bychom tam šli potřetí :angry:
14. črc 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta aha tak snad to bude dobré, a nebude sádra jen obvaz. a bude brzy běhat .
14. črc 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem asi alergická na určité děti, dnes navštívili Nikolku a Míšu dva sourozenci, takový menší asoc.. i když člověk může těžko soudit, ale to co tu vyvádělí šílené, nechala jsem je jen na zahradě, ale i tak. Míša to naonec zalomil domů na pohůdku a svačinu.tak jsem zabednila je to blbé, ale fakt jako spoušť doma mít nemíním... anIkolka to je pablb charita. já tedy začím mít toho dárcování silně dost.... si s ní večer promluvím. snad sem nepolezoou furt. bych se asi oběsila.
14. črc 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem od dr. doma, chlapi šli ještě na prochajdu. Věc se má tak, že sádra být nemusí, dítě bude chodit cca za 3 týdny, ale možná bude pajdat, ale to se dá prý spravit rehabilitací, takže máme pěkně po posledních prázdninách :frowning2:
14. črc 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - jojo, Nikolce do té dušičky promluv, nesmí být takový dobrák, protože by jí časem začaly ti parchanti zneužívat, obzvlášť, když jsou to nějací asociálové, tak by se k vám chodily akorát tak najíst, to známe :angry:
14. črc 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Janičko, tedy to je nepříjené a budu doufát , že bude Hnzík brzy pěkně běhat a bude zase veselo.... musím vydržet nakup si hodně čokošky na posilněnou.
Mě se před chvilkou vrátila Nikolka odřená dostala smyk na kole, seřený loket. jako nic děsivého známe to z dětství prostě kplmet seřený,ale jak řvala, když jí to čistila. Ty vole to byla síla jsme pak na ni ječela já ať neřve, že M9ša bude mít trauma z ní. Nemůže s tím hejbat, ale to jen dělá citivka.
Holky pora´dte jak postupovat u proplacení klíšťovky??? mám tři účtenky to stačí co dál? díky moc.
jdu udělat seřeninně svačinu
14. črc 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem našla, co potřebuji, Využiji toho nikdy jsem nežádala o nic na pojišťovně tak aspoň jednou a ten zub se už druhý týden domlouvám a ING a jako stále vím prd... si mě přehazují jak horkej brambor, já jim totiž hustím do hlavy, že žádnépřipojištění na zuby není,..... i šef si vzal na rozmyšlenou... pak to pošlu výš.
14. črc 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - v tom se teda nevyznám. Hele, hároš se vztyčil u postele a normálně vylezl :grinning: :grinning: :grinning: Tak ono tak zlý nebude, našel si super způsob pohybu po bytě, leze po čtyřech a vozí se :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta super tak aspoň, že tak. Jani co spáchat nějaké rande v Praze? budem te´d s prdelínem sami tam můžeme vycestovat. nevím jak to bude s Honzíkem a cestováním, ale třeba by jsi na něco přišla. :wink:
14. črc 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 Marti to nevím. mě z OZP vždy došel předepsaný formulář, jen jsem dodala účtenky a poslala zpět.
14. črc 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani tak to bude snad brzy OK. neboj, prázdiny si ještě užijete :wink:
14. črc 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já čekám v práci na zákaznici a pak pofrčíme za sestrou na oslavu..jestli bude zase rejpat, tak jí dám jednu mezi voči a fakt už nazdar!
14. črc 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin tak držím pěsti, aby oslava byla OK.... a sestra neprudila bych jí řekla taky něco.
zase tu máme jinou návštěvu, že se k nám stahují stále lidičky.
14. črc 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - teda Pavli, to moc držím palce, ať tě ségra nechá na pokoji, jinak jí dej céres až na prdel, dáváme ti tady všechny požehnání :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. črc 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta jj Jani, přesně my si dali trochu sportu. Míša baští a kouká na animáček a Nikoka hraje s tatinem badminton
14. črc 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, tak jsem po druhé děsné denní doma, jupííííí, a dokonce máme plně funkční interne
14. črc 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t super, tak si odpočin třeba zrovna u netu.
14. črc 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to je náhoda... objevila jsem tu naší píuč ze školky :wink:
14. črc 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin kde,?? na koňovi?
14. črc 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. črc 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak oslava taková nic moc. děti si nějak neměly pořádně s čím hrát tak se převážně dívaly na pohádky, sháněla jsem si skleničky, aby se kluci napili..a sestra procedila zuby čau někam do zdi :grinning: jinak dortík se líbil a i chutnal, tak mám radost, že prima dárek :slight_smile: jen Mirkovi nebylo moc dobře. švagr se normálně bavil, všichni taky. nu, jestli si chce hrát na krávu, tak prosím :wink: příjde mi to ale fakt jak zastydlá puberta :sweat_smile: ale což. leplší, než kdyby nám zase nadávala a byla sprostá :wink:
14. črc 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin tak to je prima, že jsi byla v klidu, písni do Ip reeptík na ten tvůj dortík.
děkuji
14. črc 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek