• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
@paolin díky moc.
já to udělám dědovi k naorzkám bude mít radost. :slight_smile: a pak na ostor Nikolce.
nmarcipám děláš normálně ze suš mléka viď
14. črc 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 Marti jo jo. dělám ho v domácí pekárně
http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3934
a krém tento. klasické máslové nějak nemusím :wink:
http://www.labuznik.com/recipe.php?ID=6091
14. črc 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dobarvuješ to klasika barvivy?

děkuji ti moc.
14. črc 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tento krém dělám roky a přidávám různé příchutě a je nejlepší plním tím i vánoční cukroví klasika vařený krém co nekysne...
14. črc 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 Marti jo jo. na černou se prý používá černé uhlí :wink:
Marti a dáváš do toho krému i žloudek, jak píší v receptu? přemýšlím, jestli je to opravdu nutné.
14. črc 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin ne nedávám.
ale pokud chceš na barvu tak je to lepší.
14. črc 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím vymyslet něco pro toho našeho dědulu... co mu vytvaruji,
no snad se mi to povede do srpna času dost.
14. črc 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus juknout na net. je tam spoustu zajímavých dortíků :wink:
14. črc 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin jj okouknu to
14. črc 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda vy jste takové šikulky, no já jsem holt nešika, tak jsem objednala
15. črc 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska straším od 5 hodin, normálně mě vzbudila záda, strašně mě bolela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani jakpakto? z tahání Honzíka?
ráno jsme byli na převazu, zítra už bez a jen máchat v Betadinu. tak prima :slight_smile: chceme zítra vyrazit na Vracl na chajdu, když má být hezky. já sice nesmím na sluníčko, ale nějak to vymyslím :wink:
jinak pánové jsou dnes opět nesnesitelní
15. črc 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - asi to bude z toho tahání Honzíka, ono nejde o to nošení jako o to "pokládání" např. do kočárku, na sedačku, na postel, to je jakoby ten největší zápřah :wink: No Honza zase s tátou moc taky nevychází, otevírá si na něj hubu a je tu řev, takže si hároše vyměníme a rozdíl asi nepoznáme, co? :grinning: :grinning: :grinning: Jak to, že nemůžeš na sluníčko?
15. črc 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tati na je doma?
na sluníčko nesmím, páč mám antibiotika. tak se nemůžeme s klukama ani pořádně venčit.
15. črc 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - je doma, protože jsem z kluka ztrhaná jak kalendář, to tahání je smrtelný, fakt. Já jsem si obarvila hlavičku, holky, ze mě je najednou tmavovláska :grinning: :grinning: :grinning: Nechám se vyfotit od manžela a hodím foto, nejsem na to vůbec zvyklá, protože jsem taková počůraná sláma, tak jsem zaexperimentovala a dobrý, ta barva se mi hodí k obočí, ale dítě mě asi nepozná :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani, to je prima, že je doma :wink: aspoň si odpočineš :slight_smile: hele na vlásky jsem zvědavá! šup sem fotku!
Adam dnes nespal a je protivný, jak..a od šesti usíná. to je na prd s ním takhle..snad ho udržím aspoň do sedmi.
15. črc 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - no Honza byl taky pěkně unavený, už začíná pěkně přes den divočit a večer je to na něm dost znát :grinning: Tak kuk na krasavici inteligentní a nelekat se nahlas :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani, jako nová :wink: moc sluší. čekala jsem teda fakt tmavou, ale takhle vypadá pěkně měkce :slight_smile:
15. črc 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - oho, rdím se nad tvou chválou a děkuji :slight_smile: . No je to nějaká skořicová barva či co, tak jsem si to na tu kebuli plácla, masky na obličej bohužel neměli :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. črc 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ČUS Tedy Jani krasavice, super jen jemně ztmavená. :slight_smile:
my dnes trak nějak přežívali, dělali knedlíky a holky míša je všechny zabalil se mnou a fakt sám udělal polovinu šikula místo kuličk\ byli válečky, ale super.
nabalila jsem Nikolku na tábor zítra jedem do ZOO.:slight_smile:
15. črc 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holčiny. Dítě nám zase vstává v 5,45 hodin a má rýmu, blé. Ale jinak dobrý, včera jsem se sem ani nedostala, ale to nevadí :wink:
17. črc 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jak se vám dŘÍ MY BYLI VČERA V ZOO dnes jsem odvezla Nikolku na tábor a domas pohoda. tak zatím páček
17. črc 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zoo Praha
17. črc 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
další fotečky dodám včer
17. črc 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 Marti, vše nej k svátku :wink:
17. črc 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin DĚKUJI...
dítko už spí asi 30min
17. črc 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: my se vrátili dnes odpo. mám tedy osypaný dekolt a krk, páč jsem dnes celé dopo hlídala kluky u vody, ale co nadělám, že :slight_smile: Mirek opravoval loď. jsem byla poněkud naserýnkovaná, páč mám ta ATB a za celou dobu nemoci jsem ležela tak hodinu a ještě jsem lezla na to slunko..ale kluci si vodu užili, byla báječná :slight_smile:
17. črc 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vytřela dům a lidi jsem celá zpocená až na prdelce....:grinning: jdu do sprchy a to chci žehlit asi blbá volba teď.
17. črc 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 Martí jééé, tak nožky hore, vínko na stůl a klííídeček si užij :wink:
17. črc 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek