• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
@paolin jj to je šílené.
17. črc 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my doma docela OK. venku fičí, jak blázen. prý se má na Moravu přihnat nějaké to pršení.
17. črc 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin vínko mám rozdělané ještě večer zaliju zahradu a stáhnu slunečník a budu mít klid...
17. črc 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin neříkej já počasí neviděla sto let. :slight_smile:
Nikolka volala na tábořr super. ale mě je smutno.
17. črc 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 však bude brzy zpět :wink:
já na počasí jukla a nic moc teda. od středy chceme jet na Vysočinu s kamoškou a oni tam píší 16stupňů a déšť :fearful: :frowning2:
17. črc 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin teď jsem to taky studovala.. šílené zítra polo déš´t a uterý dobré a pak nic moc a od pondělí hnus... a to my chce přijet sestra... tedy to mě sre... Nikokla si nevzala moc teplého... :slight_smile:
17. črc 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba to ještě změní..
17. črc 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adam má pár nových slovíček... já ale říká "náááá", takže já ne je u něj "nááá nééé" a místo souhlas aha začal říkat i "jóóó" a dnes na plavací kruh prochlásil "huch" :grinning: to jsou teda pokroky :grinning:
17. črc 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin úžasné pokroky...je šikula
17. črc 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 no já nevím no :grinning: nedávno se mi zdálo, že mluvil..jéé, to byl pěkný sen :slight_smile:
17. črc 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paolin jj sny miluji..
17. črc 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by mě zajímalo, co to může znamenat "nemluvné dítě mluviti slyšeti" :wink: :wink:
17. črc 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin to já ti neřeknu snář nemám, ale určitě něco dobrého..
17. črc 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčinky, dohodli jsme se s mm, že si cca do 10 let koupíme domeček :wink: :slight_smile:
17. črc 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - juknu se ti na ten sen, zajímavé :confused:
17. črc 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 kéž by :wink:
jinak se musím pochlubit, co dostal Vítek od tety k narozkám - vymalovávací šablonky na okna, nějaké skládací potvůrky taky na okna a minirazítka s minibarvičkami. prý, že tohle 6ti letý kluk jistě ocení. to jo teda :grinning: :grinning: kdyby mu za těch 150,- koupili třeba čokinu, tak by to ocenil mnohem víc :wink:
17. črc 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani no nekecej! hele a nechcete třeba u Brna :wink: :wink:
na sen se mi jukni, jestli můžeš..
17. črc 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - no spojení slov nemluvné dítě ve snáři nenajdeš, podařilo se mi najít "nemluvný - mluvit s ním" a to znamená, že se nedohodneš ve své záležitosti (že by sestřička?). Nebo je ještě jeden význam - "němý - vidět ho" - odhal, co skrýváš (česky - koukej se přiznat). Ale nevím, zda se to dá nějak spojit s nemluvným hárošem :wink:
17. črc 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - holka, u Brna ne, chci být blízko své rodině, kterážto pobývá v Praze, takže buď zůstaneme v Kladně či poputujeme do Prahy, ale spíš to Kladno, přece jen je tady levněji :wink:
17. črc 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani to by sedlo s tou sestřičkou. ználo se mi to tak dva týdny zpět.
17. črc 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta to jo, levněji. a asi i větši klid :slight_smile:
17. črc 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - mně se takhle zdálo o mém tátovi. V tom prvním snu jsem za ním šla do nemocnice a on na mě čekal před lítačkama a říká "Jani, až uvidíš toho mýho spolupacienta, tak to se nasměješ", no a měl na sobě takový župan, který si pamatuji z dětství, byl modrý s černými proužky, no a před těmi lítačkami byla spousta kol a já jsem se do té nemocnice nemohla přes ta kola dostat :sweat_smile: :sweat_smile: A druhý sen byl trošku hloupější - v něm táta podepsal revers či co, prostě byl z nemocnice venku, najednou se objevil v lese, byl se tam projít a pak, co si pamatuji, byla jsem u takové ohrady, dole na ní byla kamenná zídka a já za ruku držela HOnzíka a tak koukám přes plot a vidím, že jsou tam policejní technici, kteří ohledávají tělo a to byl můj táta, naštěstí jsem mu neviděla do obličeje, viděla jsem ho ze strany, to by ve snáři znamenalo jinak moji smrt či něco hroznýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: V celém tom snu jsem tátu viděla jen z profilu, fuj, byla jsem z toho přešlá :pensive:
17. črc 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy Jani super rozhodnutí to schvaluji...:slight_smile: to bude prima.
Pavi, tedy vidí
dítě se mi probudilo a řvalo, ale ž zase vytuhlo....
17. črc 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta ježiš to je fuj sen.
17. črc 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani to je fakt fuj sen! ten profil nic neznamená?

mně se ještě zdálo o bývalým partnerovi a o válce či boji nebo tak. na válku jsem našla toto:
Válka – strach, že budeš muset jednat proti své vůli
motá se to pořád asi dokola.
17. črc 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin to motá...
mě se dlouho nic nezdálo nebo jsem to zaspala...:slight_smile: a te´d si nic nepamatuji.
17. črc 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si dát veču
17. črc 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - mně se taky jednou zdálo, že v ulici, kde jsem bydlela s rodiči, byla válka, no fakt krávoviny, je to hrozně dáááávno :grinning: :grinning: :grinning: Na ten profil se podívám, ale zatím jsem se dívala jiná slova :wink:
@martinka79 - dobrou chuť :wink:
17. črc 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti taky dobrou! já bych si už dala dobrou noc :grinning: ale chlapečci po cestě spali, tak půjdou do pelechu až tak po desáté.
17. črc 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčičky já jsem v ložnici v pelechu Tv mi hraje piji víno baštím super obložené večky a M9ša mi spí v náručí, prý bojím se...:slight_smile:
venku vichr snad nic nevyvede ani u nás a ni u vás.. a Nikča se nebude v lese. bát
17. črc 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek