Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
13. črc 2011

@anta 😀
Jani neboj. to je už určitě vše a zase budete mít klid...

anta
13. črc 2011

@paolin - no to doufám, jinak se vážně už naštvu! 😀 😀 😀

anta
14. črc 2011

Ahoj holčinky, tak chlapi vyrazili s tou nohou na rentgen, tak jim držím palečky 😉

paolin
14. črc 2011

@anta Jani, tak pak písni jak dopadli!
my zrovna dorazili z hurá akce z dětské. Adámovi včera trochu hnisal prstík a dnes už to měl fakt škaredý. tak fik fik, vyčistit a zafačovat celou ručičku 😉 zítra má jít na převaz.

anta
14. črc 2011

Tak holčinky, žádný natažený vazy, ale zlomenina zánártní kůstky u malíčku, takže NAZDAR lékařská vědo! 😠

martinka79
14. črc 2011

@anta Jnai právě jsem vše dočetla a říkala si zda to emá zlomené chudina malá a ono ejhle... tak to je mrzuté. dostal sádru?
Pavli dortík je luxusní a fakt šikula, vše sama to tě chválím. jsi báječná.

martinka79
14. črc 2011

@paolin tedy ty dětičky nějak trpí poslední dobou a maminky s nimi.

anta
14. črc 2011

@martinka79 - ne on ten doktor mu nechtěl nechat ani udělat ten rentgen, ale na základě toho zjistil, že má ten kotník dobrý 😝 Za chvíli jdeme za dětskou lékařkou, tak uvidíme, jestli náhodou do té nemocnice nepůjdeme ještě na sádrování 😝 😝 To bychom tam šli potřetí 😠

martinka79
14. črc 2011

@anta aha tak snad to bude dobré, a nebude sádra jen obvaz. a bude brzy běhat .

martinka79
14. črc 2011

jsem asi alergická na určité děti, dnes navštívili Nikolku a Míšu dva sourozenci, takový menší asoc.. i když člověk může těžko soudit, ale to co tu vyvádělí šílené, nechala jsem je jen na zahradě, ale i tak. Míša to naonec zalomil domů na pohůdku a svačinu.tak jsem zabednila je to blbé, ale fakt jako spoušť doma mít nemíním... anIkolka to je pablb charita. já tedy začím mít toho dárcování silně dost.... si s ní večer promluvím. snad sem nepolezoou furt. bych se asi oběsila.

anta
14. črc 2011

Tak jsem od dr. doma, chlapi šli ještě na prochajdu. Věc se má tak, že sádra být nemusí, dítě bude chodit cca za 3 týdny, ale možná bude pajdat, ale to se dá prý spravit rehabilitací, takže máme pěkně po posledních prázdninách ☹

anta
14. črc 2011

@martinka79 - jojo, Nikolce do té dušičky promluv, nesmí být takový dobrák, protože by jí časem začaly ti parchanti zneužívat, obzvlášť, když jsou to nějací asociálové, tak by se k vám chodily akorát tak najíst, to známe 😠

martinka79
14. črc 2011

@anta Janičko, tedy to je nepříjené a budu doufát , že bude Hnzík brzy pěkně běhat a bude zase veselo.... musím vydržet nakup si hodně čokošky na posilněnou.
Mě se před chvilkou vrátila Nikolka odřená dostala smyk na kole, seřený loket. jako nic děsivého známe to z dětství prostě kplmet seřený,ale jak řvala, když jí to čistila. Ty vole to byla síla jsme pak na ni ječela já ať neřve, že M9ša bude mít trauma z ní. Nemůže s tím hejbat, ale to jen dělá citivka.
Holky pora´dte jak postupovat u proplacení klíšťovky??? mám tři účtenky to stačí co dál? díky moc.
jdu udělat seřeninně svačinu

martinka79
14. črc 2011

tak už jsem našla, co potřebuji, Využiji toho nikdy jsem nežádala o nic na pojišťovně tak aspoň jednou a ten zub se už druhý týden domlouvám a ING a jako stále vím prd... si mě přehazují jak horkej brambor, já jim totiž hustím do hlavy, že žádnépřipojištění na zuby není,..... i šef si vzal na rozmyšlenou... pak to pošlu výš.

anta
14. črc 2011

@martinka79 - v tom se teda nevyznám. Hele, hároš se vztyčil u postele a normálně vylezl 😀 😀 😀 Tak ono tak zlý nebude, našel si super způsob pohybu po bytě, leze po čtyřech a vozí se 😀 😀 😀

martinka79
14. črc 2011

@anta super tak aspoň, že tak. Jani co spáchat nějaké rande v Praze? budem te´d s prdelínem sami tam můžeme vycestovat. nevím jak to bude s Honzíkem a cestováním, ale třeba by jsi na něco přišla. 😉

paolin
14. črc 2011

@martinka79 Marti to nevím. mě z OZP vždy došel předepsaný formulář, jen jsem dodala účtenky a poslala zpět.

paolin
14. črc 2011

@anta Jani tak to bude snad brzy OK. neboj, prázdiny si ještě užijete 😉

paolin
14. črc 2011

já čekám v práci na zákaznici a pak pofrčíme za sestrou na oslavu..jestli bude zase rejpat, tak jí dám jednu mezi voči a fakt už nazdar!

martinka79
14. črc 2011

@paolin tak držím pěsti, aby oslava byla OK.... a sestra neprudila bych jí řekla taky něco.
zase tu máme jinou návštěvu, že se k nám stahují stále lidičky.

anta
14. črc 2011

@paolin - teda Pavli, to moc držím palce, ať tě ségra nechá na pokoji, jinak jí dej céres až na prdel, dáváme ti tady všechny požehnání 😉 🙂 🙂 🙂

martinka79
14. črc 2011

@anta jj Jani, přesně my si dali trochu sportu. Míša baští a kouká na animáček a Nikoka hraje s tatinem badminton

e.k.t
autor
14. črc 2011

ahojky, tak jsem po druhé děsné denní doma, jupííííí, a dokonce máme plně funkční interne

martinka79
14. črc 2011

@e.k.t super, tak si odpočin třeba zrovna u netu.

paolin
14. črc 2011

holky, to je náhoda... objevila jsem tu naší píuč ze školky 😉

martinka79
14. črc 2011

@paolin kde,?? na koňovi?

paolin
14. črc 2011

@martinka79 jo jo 😉

paolin
14. črc 2011

jinak oslava taková nic moc. děti si nějak neměly pořádně s čím hrát tak se převážně dívaly na pohádky, sháněla jsem si skleničky, aby se kluci napili..a sestra procedila zuby čau někam do zdi 😀 jinak dortík se líbil a i chutnal, tak mám radost, že prima dárek 🙂 jen Mirkovi nebylo moc dobře. švagr se normálně bavil, všichni taky. nu, jestli si chce hrát na krávu, tak prosím 😉 příjde mi to ale fakt jak zastydlá puberta 😅 ale což. leplší, než kdyby nám zase nadávala a byla sprostá 😉

martinka79
14. črc 2011

@paolin tak to je prima, že jsi byla v klidu, písni do Ip reeptík na ten tvůj dortík.
děkuji