Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
20. črc 2011

dítě chtěo jít ven tak jsem vyzunkla aspoň kokteil s babánem a onakonec se mi tu schovává a říká ještě ne ještě se schovávám... tak já vám nevím je to trdlík

anta
20. črc 2011

@martinka79 - jů Marti, to znám, to je takový to jejich "honem honem" a když se člověk s vyfluslými plícemi připraví, tak haranti řeknou "já si ještě hrajůůůů", no na nakopnutí. Dítě si háže balónkem na tyčce a málem si vypíchl oko, no taky na přes prdel! 😠 😠

martinka79
20. črc 2011

@anta Jani tak to taky znám.. to miluji... nakonec vysvištěl ven a jezdil na kole. Předvedl tam jednu scénku, že che taky motorku-odrážedlo... pomalu si vyzil zuby, ale chtěl ji...(sousedův ještě nejezdí na kole) nakonec uznal, že kolo je prima. odpoledne budu hlídat sousedovic dva kluky tak snad budeme moci jít ven.
jsme po obědě mMíša si sám lehl v obýváku a kouká na telku... tak třeb ase poštěstí... a usne.
dám si kávičku na nožky hore, vytírat budu až po návštěvě dětí, jinak je to k prdu.

martinka79
20. črc 2011

takže NIC vylezlo z pod deky a je tu na křesle a čumákuje na pohádku...

anta
20. črc 2011

@martinka79 - Honza už čtvrtý den nespí, je to na něm vidět, teď se tady po mně ohnal rukou a začal mě vyhazovat z ložnice, tak hádej, kdo to vyhrál 😅 😅 😅 No dostal plácunk přes ruku a vyhnala jsem ho já s tím, že dokud se neuklidní, tak se s ním nebavím, tak hned hlásal, že už neřve 😀 😀 😀 Občas se snaží prostě prosadit svou a ono ejhle, máma se nedá jako táta! 😕 😀 😀 😀

anta
20. črc 2011

Tak opět prší, tož to tvrdneme doma a to je teda velká zábava, dítě má rýmu, stěžuje si na bolest hlavy, výborně. Jo ale změna, došel ze záchoda do svého pokojíčku 😵 A taky jezdil na modrákovi (odrážedle), to mu jde krásně 😉

martinka79
20. črc 2011

@anta Jani, super. No my se váleli chvilku v ložnici.. Míša poskakoval a tak a nakonec jsme šli ven. vzali kluky a šli jsme na dětské hřiště... te´djsou u nás a ejhle neteče nám voda.☹

martinka79
20. črc 2011

no u nás asi bude pršet co by dup...
posbírala jsem prádlo....🙂

martinka79
20. črc 2011

asi nám naprameni sedí žába či co, starosta říkal, žr se voda zratila už v 12hod.. haha tak to je prima🙂 ještě že máme bazén

martinka79
20. črc 2011

už tu prší

anta
20. črc 2011

No my to tady moc legrační nemáme, Honzu bolí hlava, tak jsem mu na to dala panadol, nic jinýho doma nemám a ejhle, nezabralo, tak nevím 😒

martinka79
20. črc 2011

@anta tak snad mu bode lépe, ale panadol je dost dobrý...🙂 tak zkus ještě na noc a uvidíš ráno.
dělám meruňkový koláč. voda teče jak z kohoutku tak z nebe.

anta
20. črc 2011

Holky, lupla jsem si do albíčka fotky dnešního usnutí našeho Buliboše, to budete koukat 😉

anta
21. črc 2011

Dobré ranko, holčiny. Tak dítě je vzhůru od 5,45 hodin! Vypadá mnohem lépe než včera, ale to počasí venku vypadá pořád na nic 😝

martinka79
21. črc 2011

@anta Jani to počasí je šílené.... fůj dnes asi vememe odpoledne auto a pojedem do té knihovny a nakoupíme taky nějaké věci a pošleme nikolce balíček a v oho... jen si eoztrhla kalhoty O HŘEBÍK, JEŠTĚŽE ne prdelku...🙂
jdu kouknout na fotky..
jinak jsem ráda, že je Honzíkovi lépe...🙂

anta
21. črc 2011

Holky, zpráva dne: Dítě mi chodííííííí! Hurááá 😀 😀 😀

martinka79
21. črc 2011

@anta jupí... tak to je fajn,,

martinka79
21. črc 2011

DNES DĚLÁM K OBĚDU HAMBURGRY A BRAMBOR NOVÝ

anta
21. črc 2011

Tak dítě se mi přišlo pochlubit, že se samo vykakalo, dokonce dvakrát, má nočníček v pokojíčku a umí to sám. Dneska je to z jeho strany samé překvápko, ale příjemné 😵

martinka79
21. črc 2011

@anta šikula...

martinka79
21. črc 2011

Míša cestou z knihovny usnul a spí stále. Poslala jsem Nikolce balík a po douhé době kamarádce dopis. mám kávičku a tak nějak relaxuji když spí.

anta
21. črc 2011

@martinka79 - to jsi šikulka, jsem se tak trochu naserinkala na mm, nejdřív, že přijde dřív z práce - výsledek haha, nepřišel dřív, za druhé měl přinést domů maso, abych mohla uvařit, tak ho teda koupil, ale domů nedonesl, to mi fakt dokáže vytočit, jako kdybych toho po něm přes ten tejden chtěla milion, že? 😠 Nepřinese domů ani chleba, nic, ještě, že se o sebe s Honzou staráme prakticky sami přes ten tejden a že se na mm nespoléhám, protože to bychom vážně nežrali! 😠 😠 😠 Já myslím na tisíc věcí a on není schopen donést ani blbý žrádlo 😠 😠

e.k.t
autor
21. črc 2011

Ahojky, Marti dobře jsi pořídila, koukám, jen tak dál

Jani drž se beruško, tohle já neznám, mm se snaží a i kdyby měl jít několikrát tak zařídí a uvaří, když vymyslím co, takže drž se beruško, nemáš to jednoduché, na druhou stranu víš, že to máš namakané a kdyby něco tak to dáš.
Jo a s nedonesením koupeného masa, já takto nechala v obchodě chleba a zjistila jsem to taky až doma 😝

martinka79
21. črc 2011

@anta Jani, já tedy na Mm mám spoleh, ale občas mu musím taky něco připomenout...🙂 klasika chlapy nezvládají víc než jednu věc.

@e.k.t jj knihy super tatin byl lapen a musel číst... 😉

martinka79
21. črc 2011

@anta JAni, a maso nechal v práci či v obchodě?,
co máš v plánu zítra vařit?

anta
21. črc 2011

Ale nechal ho v práci, ještě mi psal, že si jde dát maso do tašky a domů nic pak nepřinesl, no jo, spěchal domů a zapomněl, jak píšeš Marti, nezvládá jaksi více než jednu věc. Já po něm normálně, co se jídla týče, nechci nic, ale nevěděla jsem, jestli se dostanu s Honzou přes to pršení ven, tak jsem mu uložila po půl roce úkol a naštvalo mě, že není schopen to zajistit pořádně 😖 Taky se seberu, neuvařím, půjdu do hospody, ať si tady jedí brouky, fakt. 😝 Tohle se mu stalo už s chlebem, taky jsem ho požádala, aby ho koupil a BUM to víte, že ho nedonesl. Už jsem ale odserinkaná 😀 Já neplánuju vaření dopředu, prostě něco uvařím, ani neochutnávám, ono to pak chutná nějak lépe 😀 😀 😀

anta
21. črc 2011

@e.k.t - mm se taky snaží, ale jaksi nedodělá nic pořádně. Honzík má v pokojíčku přesně místo, kam se ukládají hračky, no a mm to samo dává jinam, přece si s tím nebude dělat hlavu. Pomalu je zralej na exkurzi po bytě, vůbec neví, kde co je, což teda zírám, se přiznám 😀 😀 😀

martinka79
21. črc 2011

@anta Jani, rada více trenuj TM v pomoci doma v činnostech co tiulehčí život nápupy a tak. až budeš chodit do práce bdueš ráda když to zastane bez okolků, zapomenutí se dá prominout porstě měl v hlavě jiné věci(nám sice záhadou) ale i mě se to občas stane- výmluvou je, že toho mám moc.... až příliš. prostě vše.
hele Můj M. pomáhá a řekla bych, že docela to jde, ale někdy mám pocit, že je IT nebo někdo kdo tu sto let nebyl,,,,, a taky se nekdy chová jako prase se nechá obskakovat rádo by....
holt chlap je chlap.

martinka79
21. črc 2011

k večeřži jsem udělala hamburgery v housce origoš domácí a kat super delikatesa... a Míša si dal chleba s paštikou...
já taky nijak mc neplánuji a mám pocit, že čím rychleji či ledabyle vařím tím super... chutné, ale myslela jsem,ž e maso máš na oběd tak mi hodíšnávnadu... no nic budu zase inprovizovat podle počasí zítra... bu´d slimáka a nebo housenky... podle počasí

anta
21. črc 2011

@martinka79 - no koupila jsem špízy kuřecí maso s ananasem a paprikou, dala jsem to s hranolkami a mňam mňam, moc jsme si pochutnali 😉