Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
3. srp 2011

Ahoj holčinky, nějak jsem se sem nedostala. Honzík byl se mnou na prochajdě, čímž mi udělal radost, protože předtím vyváděl i venku, že chce tátu, no byl to děs běs, ale dobrý. Děkuji za pochvalu foteček 😉 Teď dělám debordelizaci a to teda tady lítá 😀 😀 😀
@monkia.pv - tak to chce jen vydržet a příležitostně se ožrat, to je záhul na nervy 😀 😀 😀

anta
4. srp 2011

Ahoj holčinky, tak dneska u nás zajímavá vstávačka. Honzík nás vzbudil cvaknutím dveří již v 5,15 hodin. Když viděl, že se zde nikdo nepohybuje, tak si zase zalezl, no ale budíček už v 5,45 hodin. Snažil se prudit, ale my jsme se nedali 😀 😀 😀 Teď kreslí mašinku, pak jí vyblejsknu a pošlu na ukázku 😉

anta
4. srp 2011

Tak kuk 😉 Na poslední fotce je táta s fousama 😀 😀

monkia.pv
5. srp 2011

@anta :Honzik je teda ranni ptacatko!A krasne maluje!To nase Vanula vali zatim jen sami caranice,takze na tom neni poznat co to je!Ja jsem se dneska rano vzbudila s rymou a bolesti v krku!Tak strikam do nosu i krku a doufam ze to bude brzo pryc!

e.k.t
autor
5. srp 2011

Ahojky, dny jsou nějak hektické, včera jsme byli tak nějak zapít smrt kamarádčinýho přítele, po půl roce podlehl rakovině slinivky, no tentokrát nebyly ani extra scény, došlo ke smíření a k pocitu že je mu líp 😔

Teď jsem se vrátila z nádraží, vezla jsem mm aby to stihl, nějak se zašprcl na záchodě a minutky pak chyběly 😀

Jede k jeho rodičům vyzvednout Joli, odpoledne jsme ji tam nechali, abychom nemuseli moc kvaltovat, teď s ní pojede k našim, já mám dnes i zítra noční, mezitím doškolení ohledně potravinových doplňků a jejich správné kombinace a užití, já samaritán opět budu moci pomáhat nejen sobě ale i ostatním, tak mám zase lepší pocit, a jestli vytrvám, tak pokud se stabiluzuju zdravotně, tak příští rok na podzim by šlo uvažovat i o snažení, ale uvidím jak budu zdravá a jak se k tomu bude stavět Martin 🤐

anta
6. srp 2011

@e.k.t - Evičko, no ta rakovina je fakt svině, to je mi líto ☹ Jinak dítě se dnes vzbudilo v 5,30 hodin, prolítlo byt a zalezlo, pak zase vylezlo a hrálo si samo v kuchyni a čekalo, až vylezeme. Důvod byl jediný, byl chudák nějaký celý pročůraný 😅 😅 😅

e.k.t
autor
6. srp 2011

jj Jani, je, no je to za námi. Teď mám druhou noční a začínám se cítit tak nejak divně vyčerpaně, je dusno a jezdí toho dost, no ale ráno hned po noční hurá za a snad i pro Joli 😉

anta
7. srp 2011

Dobré ranko, holčiny. Tak dítě opět "mámo mámo" v 6,33 hodin, to je děsný. Přes den nespí vůbec a straší a straší. Tady prší a já peču kuřátko. MM má poslední den "volna" a od zítřka tradá do práce, byl tady s námi 14 dní, které jsme si ale díky Honzovi příliš neužili. Ale co, není všem dnům konec 😉

paolin
7. srp 2011

ahoj holky! jsme domáá! bylo to tam naprosto skvělý, klidně bychom všichni zůstali ještě týden, dva, tři...!!!
jinak klasika tábor, ale hned v lese, všude plno hub a praváků, Janička neuvěřitelně vařila, takže jsme přežraní 😀 děti vstávali ráno v 8...Adámek dnes plakal, že odjíždíme a že se bourá tábor i s jeho stanem..doma nechtěl přes práh, že chce ještě na tábor 😀 😀 už jsem ho dostala domů a hraje si. a já mám 6 praček..ještě, že i sušičku 😉 sem tam pršelo a louka byla blátivá, takže děti jak prasátka, ale spokojený 😉 Adam má nová slovíčka - átup = nástup, mu=mamut(byli jsme lovci mamutů), hututu=opakoval hru a říká dům
a co u vás nového?

anta
7. srp 2011

@paolin - u nás nového to, že nám táta zítra jde do práce, tak předpokládám, že bude klídek od toho Honzíkova jančení, je děsně divokej, s tátou sice kamarád, ale jak ho neposlouchá, to je hrůza a děs 😀 😀 😀

anta
7. srp 2011

@paolin - jsem ráda, že jste si to užili a Adámek se rozkecává, super 🙂

e.k.t
autor
8. srp 2011

Ahojky berušky jestě od našich, včera hned po noční jsem dorazila a zůstala tu, mm jel po obídku na noční, taťka nás po práci odveze s Joli domů, tak taky dobrý.

Já díky různým zdravotním peripetiím poloviční doktor jsem se vrhla na samaritánství a pomáhám podobně "postiženým" se zdoláváním zdravotních nástrah.
Díky kolegovi a jeho kamarádovi doktoru naturální medicíny jsem se dostala k přírodním přípravkům, které umí tělu pomáhat k lepšímu vstřebávání léků, ke zbavování se balastu a k podpoře seberegenerace.

Tak jsem zrovna udělala prezentaci a následně i objednávku, ale sama jsem čuměla na kolik to teda jako vyjde peněz.
Ale funguje to, já už týden neměla lék podle potřeby na žlučník a ustála jsem i pekinské zelí, rajče hrušku a jablko, takže nějaká účinnost tu je, a hlavně už se nebudím 6x za no s žáhopalem, a to je teprve začátek, tak doufám že to bude pomali pokračovat a i mí noví zákazníčci začnou úlevu pociťovat hodně brzo 😉

Mamka asi ano, ta má momentálně menší obtíže a netrvají dlouho, tam předpokládám celkem ryxchlý nástup úlevy, ale tatin, tam je to hoooodně letitý problém, tam to bude maraton a já si nejsem jistá jeho trpělivostí, no uvidíme 😉

e.k.t
autor
8. srp 2011

Pavli to je pokrok, Adámek navýšil komunikační potřebu, super super, jen houšť a větší kapky 😉

paolin
8. srp 2011

ahoj holky!
@anta Jani a tak sis alespoň trochu odpočinula?
@e.k.t Evi a co je to za přípravek?

jinak snad to mluvení Adámkovi vydrží...mohla jsem na táboře porovnávat a sociálně je na tom jak cca 2leté dítě a řečí...tak na ten rok a půl. Vítek mi dělal radost. dva dny nám stál za prdkou, ale pak už lítal s dětmi. sice i tak trochu z povzdálí, ale zapojoval se 🙂 Adámek první dva dny supr, dokonce jedl i polívku! pak nadšení opadlo a dva dny ječel, hlavně na místní pejsky. takže byl od někud neustále slyšet 😀 no a pak si zvykl a začal do konce tábora zlobit 😀 ale bylo to pořád mámo, táto, bez nás ani krok.

anta
8. srp 2011

Ahoj holčinky, dnes dítě vstávalo v 6,15 hodin a čubrnělo, že je táta v práci, tak si na chvíli zalezlo zpátky do postele a smířilo se s tím, že je tady zase jen s matkou - tyrankou 😀 😀 😀 Proč tyrankou? No protože mě MUSÍ poslouchat, mezi mnou a Honzou žádné debaty neexistují 😀 😀 😀

anta
8. srp 2011

No a taky to mám už jen na tři týdny a Honzík tradá do světa půjde a maminka bude doma do 9.9. (pátek), no a do práce narukuju 12.9., takže si ještě odpočinu a budu vzpomínat na to, jaký to bylo, když Honzíkovi rostly zuby 😅 😅 😅

e.k.t
autor
8. srp 2011

Pavli není to jeden přípravek, to by nefungovalo, jako hlavní produkt je čistý aloe vera gel a potom další výtažky z bylin minerály ...

rirma se jmenuje forevel living produkts

www.foreverliving.com

e.k.t
autor
8. srp 2011

@anta

Jani Honzík tradá no to bude troubení počítám, ale snad si na školku brzo zvykne a bude se mu tam líbit i bez maminky 😉

paolin
8. srp 2011

@anta Jani, taky jsem včera myslela na školku...holky mně vám bylo ouzko ☹ jednak jak to pobere a druhak.. nějak ho chci mít u sebe 😔

e.k.t
autor
8. srp 2011

Pavli to bude pro všechny dosti síla si myslím, Joli o ní teď básní, ale nevím nevím - uvidíme

anta
8. srp 2011

No popravdě řečeno, taky nevím, nevím, jak se bude chovat, ale nedá se nic dělat, my jsme si taky museli zvyknout, v tomhle budu neoblomná, nedokážu si představit, že bych ho měla doma bez důvodu do čtyř let, fakt to nechci, už mi z něj dost hrabe a nějak už mě to taky nebaví - krkavčí máma hadr 😀 😀

paolin
8. srp 2011

Adam se teď probudil. v noci nějak špatně spal..zkusím dát pár fotek. ale už mi to párkrát spadlo, tak nevím 😉

paolin
8. srp 2011

@e.k.t Evi, Joli bude myslím v poho. ona je zvyklá být v jiném prostředí. myslím, že se jí ve školce bude moc líbit.
@anta Jani, Honzík si bude asi muset trochu bez tebe zvyknout. ale brzy se otrká a postaví to ve školce pěkně do pozoru 😉
holky, ale letí to letí! letošní prázdniny mi přijdou strašně rychle pryč.

e.k.t
autor
8. srp 2011

Pavli to bude tou školkou, taky to děsně frčí, ale středa bude stát za hooooooo jedu zase do Litomyšle na další vyšetření, no jsem zvědavá na utz

paolin
8. srp 2011

@e.k.t Evi a už něco víš nebo zatím nic nenašli?

e.k.t
autor
8. srp 2011

Pavli nádherné fotečky, opravdu to vypadá že jste si to fakt užili a ten nádherný hřib - hmmmm královský kousek 😉

paolin
8. srp 2011

ten byl za bránou tábora 😉 ale kluci nosili každý den nádherný praváky. měli své místečko a nechtěli ho prozdradit 😉

paolin
8. srp 2011

tak Adam má 64 slovíček. v roce a půl je spodní hranice 250 slov. cha chá, tak to ani náhodou 😉

e.k.t
autor
8. srp 2011

@paolin

Pavli právě že zatím nic nenašli, tak mi dr doporučil střevní očistu conix nebo jak se to jmenuje a základní preparát na 3 měsíce skoro 8 tisíc, a k tomu další léčiva, tak jsem se oklepala že to zvážím, no a kolegův kamarád to řešil s tím doktorem a on říkal že stejný účinek detoxikace s přípravky pro podporu trávení při potížích žlučník játra a střeva mne vyjde asi na polovinu, tak jsem do toho šla, po pár dnech nemám tak časté pálení žáhy, no a dál se uvidí

e.k.t
autor
8. srp 2011

Pavli hodně bude základ v té nemocnici s kapačkama, tam se asi zasekal, a nějak se nedaří ho odprostit, ale ono se všechno dá zvládnout, ale je to omezující. Takže posílám energii 😉