Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
11. srp 2011

@anta Jani město je město. toto je zapomenutá ulice a nikdo tu z nášich tříd domů helmu nemá... oni jinam nejezdí 😀 ale jinak jsme přísná matka...

martinka79
12. srp 2011

krásné ráno všem, dnes jedem do Prahy a na návštěvu miminka 6ti nedělního 😉

anta
12. srp 2011

Ahoj holčinky, dneska jsem si přispala, ale to mi teda dobře nedělá, lepší je,když se vzbudím dřív 😅 😅
@martinka79 - tak si to užijte a koukej si šestinedělní mimí pěkně pochovat, to je super pocit 😵

martinka79
12. srp 2011

@anta jj těším se na něj, sna mi to Míša dovolí... jinak venku nic moc... ach jo sem se těšila jaks e vyletním a ono prd. snad se v Praze neztratíme... 😀

martinka79
12. srp 2011

@anta Jani, to znám. taky jak si přispím či zůstanu v pelechu tak je to na prd... jako mohu ti říci, že jsem celkem docela vyspalá za ty prázdniny a te´d šup do reality pracovní vstávací, křičící a plné shonu... 🙂 docela se těším. jen některé kolegyňky bych nemusela vidět. 😀

e.k.t
autor
12. srp 2011

Dobré ranko, já zpět z nákupu, mm ještě chrní, tak snídám sama, dýl čekat fakt nemůžu. Večer naq noční - to se mi teda taky moc nechce, a o víkendu na výlet ale furt bez joli je to takové o ničem 😔

many
12. srp 2011

ahojky holky 🙂 dnes jsme ráno doma, něco poděláme a odpoledne nás čekají kolotoče 🙂 v jedné vesnici , takže pojedeme vláčkem, v pátek jsou vždy všechny atrakce jen za 10,- tak toho musíme letos využít 😀 a zítra tam tatin hraje na hodové 🙂 jdu se vás pokusit dočíst 🙂

many
12. srp 2011

tak já si dnes s Ladíkem přivstala 🙂 vstávali jsme už v 6 a Lukynek , ten spal až do půl 9 🙂 tatin jel včera do Jaroměře na Brutal Asalut 🙂 hráli tam Motörhead 🙂 takže se těším až dorazí na fotečky, videjka a zážitky 🙂
@e.k.t kam razíte na výletek ?

e.k.t
autor
12. srp 2011

Míšo na projížďku Tovačovkou a mrknout na hody do Kojetína, večer k našim do Střelic i se zbožím, tak ať se zdraví mohou věnovat naplno a nejen zpoloviny 😉

paolin
12. srp 2011

ahoj holky! jen na skok 🙂 doufám, že jste si užili den!
my byli dopo na prasátkách v oboře+procházka lesem domů a odpo na písku. děti si moc hezky hrály, byly jsme tam dvě hoďky. i počasí bylo prima. zítra jdeme na oslavu 60tin, tak si asi plácneme volejbálek na písku a třeba i tenis, pokud nebude velký zájem 😉 počítám, že s dětmi to bude jen na chvíli..večer pak jdeme k babi tchýni na oslavu narozek. v neděli uvažujeme zajet na houby. asi někam za Brno, páč je o víkendu Velká cena a to bude masakr..dneska hoši trénují a je to slyšet po celém sídlišti 😀

paolin
12. srp 2011

jinak u Alberta prodává pán zeleninu a má na stromě opičku. tak pořád chodíme koukat 🙂 Adámek říká huhuhu, tak nové slovo 😀 taky se pokoušel říkat bagr a náklaďák, ale to je zase jen intonačně ono, ale písmenka úplně jiná. aspoň se snaží 😉

e.k.t
autor
12. srp 2011

Pavli snaha se počítá, tak jen tak dál 😉

anta
13. srp 2011

Ahoj holčiny, tak dneska dítě straší od 5,21 hodin, fakt drsný 😝
@paolin - to je moc dobře, že se snaží, neboj, ono to půjde 😉 🙂

martinka79
13. srp 2011

AHOJKY HOLKY, tak jsme dnes nejeli jelikož Nikolka má plnou hlavu vší, asi z toho tábora co byla. já sice hlavu prohlédla, ale to víte, inkubační doba je týden až 10dní a to je akorát. tak má zábal a uvidíme, pojedem zítra. peru a tak... kluci si spolu veku hrájí. a jinak máme doma polotichou domácnost. včera jsme se s MM chytli docela mě naštval kvůli kravině ,a le naštval... a tak se nějak spolu nebavíme... já mám někdy pocit, že žiju s cizincem...☹ asi se vám to enstává tak te těžké to pochopit, víc se rozepisovat nebudu, ale seděla jsme do oci sama venku a dumala nad vším a pak jsem tu pěkně řvala... ještěže bydlíme v domě. sem se ním dlouho nehádala... no hádala.. kecám řvu jen já. MM se usmívá a nic moc neříká... a nebo pronese špatnej sem jen já... 🙂
tak se tu mějte a za týden čus bus.. uvidíme co s námi udělá víken jen my dva 😉

anta
13. srp 2011

@martinka79 - neboj, Marti, bude líp. Teda ty vši, to je síla 😅 😅 😅

anta
13. srp 2011

Potřebovala bych poradit, dítě jsme uložili ke spánku a najednou, tedy za 10 minut byl v obýváku s tím, že něco viděl za stolem v pokoji, tak jsem to tam šla teda pro jeho klídek prohlédnout a samo tam nic nebylo 😎 , jde mi o to, zda to dělám správně a jak reagovat, až tohle např. udělá popáté, jak ho zahnat do postele zpátky, nemám s tím zkušenosti, nikdy z postele večer nevylezl, tak nevím 😅 😉

paolin
13. srp 2011

ahoj holky!
@martinka79 Marti holt se to někdy vše blbě sejde..snad to bude brzy OK! mrzí mě, že jsi smutná ☹
@anta Jani, myslím, že to děláš dobře. Vítek taky chodil, že se bojí sám. má od té doby v pokoji světýlko bludičku a je klidnější. každopádně taky kolikrát vyžadoval, ať je s ním někdo v pokoji. když se narodil Adámek, tak jsme mu řekli, že už jsou tam dva a to mu taky pomohlo, že není sám 🙂

paolin
13. srp 2011

my byli dnes slavit 60tiny a bylo to supr. ráno tu lilo šíleně, ale potom se to rozebralo a bylo hic 🙂 klukům se taky oslava líbila, hráli si na písku s dětmi..jen oslavenec zakopl a rozrazil si hlavu o dveře 😨 tak šupajdil na šití, má 4 stehy. do přání jsme mu připsali, že hlavou dveře fakt nerozrazíš 😀 o 5 jsme museli bohužel odjet, páč babi dnes slavila taky narozky..už těch rodinných oslav mám plný zuby... na 60tiny jsme byli pozvaní dva měsíce a před týden najednou, že Vyškovácíi můžou na oslavu babi jen tuto sobotu. načež že neděle, pak že další sobota, pak že zase neděle a ve čtvrtek že tato sobota. hm, příště si to líbit nenechám! na nějakou akcičku se dostanu jednou za uherský rok a ty lidičky taky nevídám denně. i kluci plakali, že chtějí zůstat 😝

martinka79
14. srp 2011

@paolin
@anta začíná fungovat fantazie... děláš to správně a vždy s ním v klidu jdi i kdyby to bylo 5krát... a přesvědč ho, že jste kousek od něj.... 😉 tak začínám balit, vši zahubeny tak zase nemáme co prodávat 😀

martinka79
14. srp 2011

@paolin jj to znám.... my měli jet na rodinou oslavu dnes sestra tchána dělá tadiční chalupový guláš a s posezením a zve nás a MM rodinu a moji rodinu a co tchám se rozhodl, že nikam nepojede a můj Mm chce asi s nímd ržet basu.. a důvod, že tam jednou i naši a moje ssetra... někdy z nich šílím... 😠 😠 😠

anta
14. srp 2011

@martinka79 - to byste si vydělali na vších 😀 😀 😀 Jo, takže chápu dobře rodinou situaci, že se jaksi tchánovci se zbytkem rodiny poněkud nesnesou, no jo no, všude je něco 😉 Dneska si přijede moje ségra pro noční stolky, kteréžto měníme, protože jsme je zdědili po jedněch lidech, co již zemřeli a příbuzný po nich vyklízel byt a moc nám pomohl s prvotním zařízením našeho bytu, doteď jsme jim moc vděční 😉

paolin
15. srp 2011

ahoj holky, tak jaký byl víkend? my byli včera na houbách a našli prd 😀 teda kamoška našla kotrč a měla z toho radost jak malá 😀 no životní zážitek i pro nás 😀 dnes máme tatina chvíli doma, nechává si dělat melírek a stříhání. venku nic moc teda..kluci ale zlobákují, tak tam musíme 😉

monkia.pv
15. srp 2011

ahoj holky,jak se vam dari?U nas vikend celkem dobry-v sobotu jsem mela volno Vaneska byla u mamky a nechtela jit ani na noc domu,tak jsem si pro ni jela az vcera rano! Holky kakaji vam deti kazdy den?Nam Vaneska zacala stavkovat-nechce kakat a rika mi ze kakat nebude-vubec nevim co se stalo,proc?Dneska jsme byli u dr.pro potvrzeni do skolky a tak jsme ji to rikala a poradila mi jen ze ji mam davat vic ovoce(krome bananu a jablek),presnidavky a svestkovy a merunkovy stavy a ze pokud s eto nezlepsi tak ze mame prijit!Jsem z toho tak trosku na nervy!Vubec nevim co se ji v te hlavicce prihodilo ☹

paolin
15. srp 2011

@monkia.pv Mony u nás sem tam. třeba teď Vítek na táboře byl druhý den a pak až za 5dní doma. on to zejména mimo domov tak má.

monkia.pv
15. srp 2011

@paolin :no ja jsem si myslela ze to bylo taky zmenou prostredi ponevadz jsme hodne cestovali s MM,ale ted uz jsme nejakou dobu doma a pokracuje to dal a kadi mi teba az za 6 dni pak kadi 3 dny normal a pak zase 6 dni pauza.Nevim jestli z toho mam delat vedu nebo ne!Jako hovinka nema tuhy ze by musela nejak extra moc tlacit nebo ze by u toho plakala to ne!proste kdyz uz kaka tak v poho!

paolin
15. srp 2011

@monkia.pv hm, já bych to nechala a přidala o ovoce. pokud nepláče, nebolí ji bříško..

monkia.pv
15. srp 2011

@paolin :Pavli dekuju.Na brisko si taky nestezuje!Ja nad tim premyslim uz i v noci!Jsem magor.

anta
15. srp 2011

Ahoj holčinky, my nemůžeme ven, prší tam jak blázen.
@monkia.pv - hele a není to vzdor? Obzvlášť, když ti ještě do toho řekne, že kakat nebude. Prohlídni jí prdelku, jestli tam nemá zranění, že by jí to třeba pálilo. No Honza kaká každý den, ale taky se občas stane, že kákne až třetí den, ale je to i tím, že nepije, takže to z něj nejde, to už neřešíme. Jo 6 dní? No tak to jsme měli s Honzou taky a to jsem si starosti dělala, zajdi do lékárny a kup jí laktulózu, kterou jí dej při jídle ráno a uvidíš, že kakat bude, účinek se nedostaví hned, ale třeba za dva dny (lepší než za šest) a pak bude kakat každý den uvidíš 😉 Jako dneska jsem Honzovi měnila už troje slipy 😕 Připočůrá se a pak hlásí, že chce čůrat! 😠
@paolin - hele, my našli babku a ještě prokousanou červama, ani jsme si jí nevyfotili, blbcí, panč to byla jediná houba 😀 😀 Dítě se nám potrhalo o ostružiní, ale dobrý.

anta
15. srp 2011

@monkia.pv - jo tu laktulózu můžeš klidně dávat měsíc v kuse, neublíží to, není to projímadlo, jen jí to pomůže kakat, dávej jí to třeba 10 dní a pak uvidíš, jestli zvládne kakat bez toho, když ne, nasaď jí zas 😉

anta
15. srp 2011

Holčiny, svolávám vás ke shlédnutí mého albíčka, to se zasmějete, aspoň doufám 😉 🙂 🙂