• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
@martinka79 Marti supér, že jste si to užili :slight_smile:
@e.k.t Evi, snad bude koleno OK!
já jsem si dnes uvědomila, že je už jen pár dní, co budu s dětmi doma.. :fearful: začíná mi z toho být dost úzko. hlavně z Adámka a školky :frowning2: no nervy na dranc :grinning: kluci si hrají s real construction. budu jim muset dokoupit materiál, páč je to moc baví :slight_smile: a já pokukuju na Swatch cup beach chlapi
22. srp 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani, krátí se to rychlostí blesku, co? do kdy budeš doma? prvních 14dní?
22. srp 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - jen do 9.9. a 12.9. nastupuji do práce. Holčiny, musíme si uvědomit, že nejdou do ničeho horšího, nejdou do lágru :grinning: :grinning: , tam se budou mít dobře :wink: My jsme si taky musely zvyknout, ne? Tak si zvyknou i naše děti. Já chodila do školky ráda :wink:
22. srp 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta já ti nevím... já mám ty nervy fakt pocuchaný, vykolejí mě každá kravina a po tom, co jsem si se školkou prošla s Vítkem... myslím, že tam Adama ani nedostanu a když, tak co oni tam s ním? nemluví, nespolupracuje, je paličák zatvrzelý..snad Vítek pomůže. alespoň s oblíkáním a tak..
22. srp 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - já ti taky nevím, do čeho lezeme, ale taky nejsem přehnaný optimista, to se neboj :confounded:
22. srp 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta no já už jsem úplný magor. včera byl naprosto skvělý den. a já se ho bála užívat, páč jsem si říkala, že by pak určitě přišlo něco strašnýho...je to normální? to je tak na psychinu..objednám se zase na kineziologii, ať mi vyženou z hlavy depky typu rodina apod :wink:
22. srp 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - asi vždycky něco nepříjemného po tom příjemném přišlo, spíš z tebe "mluví" zkušenost :wink:
22. srp 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme odvezli berušku, a už se jeli koupat i se sestřenkama, my sbalili věci do lopoty :unamused: a ještě 2 hodiny relax, ale leje z nás jako z konve :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes byl nakonec prima den :slight_smile: depky ráno fuj, ale pak jsme šli na návštěvu ke kamošce, kluci moc hodní, pak Adam spinkal a šli jsem potom k další kamošce. tam Adam nadšený, páč mají hodně vláčků :slight_smile: teď byli kluci hodinku u babi a já dochystala věci pro zákaznice a balili jsme. jsem teda grogy, ale Mirek mi slíbil masáž zádiček :wink:
22. srp 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčičky, Já vám holky nevím, nervy jsem měla, ale docele jsem to ustála dobře... nějak si říkám... Já to měla rána Nikolka taky tamk prdelín musí taky.... :wink:
ale po pravdě se mi nechce do lopoty.

@e.k.t EVi, tak si koleno pěkně ošetřuj.... :wink:
@paolin Pavli, hele nemysli na žádné negace... nauč se nahlížet na svět jen na pozitiva.. bude to prima Adámek dělá pokroky a školku nakonec zvládne... No a Vítek ten si dá rok a tradá škola..
@anta Jani, já vím proč se nevejdeš do kalhot to je z toho pivečka::
Mám to sama-.. holky to yl relax víkend bez dětí s přátwli, sjem si kamarádkou říkali, že je to divné, nikomu nedáváme pití... a dohlížet kde jsou atd... dokonce jsme i vejletili.... a tebto týden jsme sami máme uklizenou dílnu a garáž, připrVWNO NA NOVÉ POLICE, POSEKÁNO POLE A umytá okna... zítra bude na řadě zahradničení a zavařování a nakládání... právě jsem si dali gril párty....:slight_smile:
22. srp 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 Marti já vím. snažím se :wink:
22. srp 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčinky něco pro zasmání příhoda z natáčení. Jeli jsme autobusem a bylo tam plno, tak jsme s Honzíkem stáli a já si potřebovala dát lítačku do kabelky a Honzíka nikdo nedržel, jen se sám držel tyče a nějaká paní nás nejdřív chtěla pustit sednout, tak jsem to odmítla, ať si Honzík zvyká na stání - s humorem to berte a tak se paní nabídla, že Honzíka podrží aspoň za tu volnou ručičku, za kterou jsem ho měla držet já. No tak jsem paní moc poděkovala a že jo, ale ona mi Honzíka držela celou cestu a bylo vidět, že se to líbilo jak jí, tak Honzovi :grinning: :grinning: Tak Honzík si s paní pěkně povídal a najednou se podíval na jinou paní, tak byla už stará a vrásčitá a Honzík se mě zeptal na celý autobus "mámo, proč ta paní je tak zmačkaná?" :grinning: :grinning: :grinning: No, já nejdřív nevěděla, co říct, bylo mi blbý říkat, že paní je stará, ale ona to řekla nakonec sama "tak to víš, už jsem stará" :grinning: :grinning: :grinning: a Já říkala "tak to víš, Honzíku, paní už má za sebou hodně životních zkušeností" a Honzík na to "já budu mít taky hodně životních zkušeností", no co vám budu povídat, celý autobus se slušně bavil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nebudete mi věřit, ale já vlastně ani nevím, kolik bylo dneska stupňů, protože když jsem koukla na teploměr, tak ta rtuť byla někde na 55 stupních a už to evidentně ani nestíhala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani, tak to je slušná story :grinning:
u nás bylo včera 40. 55 stupňů to je mazec! :fearful:
22. srp 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky z práce, tady je klimatizace, to je super, ale vylezeme ven a to je ťafka fůůůůjjjj.

jinak koleno je v pohodě, má jen strup, ale co je horší - výsledek CRP, zase stouplo, už mám bez pár desetinek 0 ednotek a norma je do 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže po noční rovnou k dr a uvidíme co dál budeme zkoumat :angry:
22. srp 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - ajaj, možná to může být tím počasím :confused: :confused:
22. srp 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Jani uvidíme, jenže ono se to za 3 týdny stpouplo o 4 jednotky na 30 proti 1O normál a to je dost :frowning2: No uvidíme, horší je že je to nějaká skrytá bestie, protože mám pocit že nemám žádné zvláštní potíže :angry:
22. srp 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t jejda Evi :frowning2: budu opět moc držet pěstičky!
23. srp 2011 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 Marti, myslíš, že je lepší Adámka do školky šupnout "na tvrdo" nebo mu ze začátku dát trochu prostor - brát ze školky poo, sem tam ho nechat doma.. couvnout ze školky nechci, to je asi nejhorší, co mu můžu udělat. jen, kdyby to fakt bylo neúnostný..ale přemýšlím, jestli u disfázního úzkostlivého dítěte je vhodné být opatrnější.. ke všemu byl beze mě celý den tak 2x od narození.
23. srp 2011 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, dneska dítě vzhůru od šesti, to jde, to se mi líbí, že ho nebudu muset budit do školky, ale nemůžu ho dostat ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli asi bych ho nechala jak vydrží a domluvila se s učitelkou v září na telefonu, aby si zvykl, ale po o bych brala max za odměnu neboli za ranní nepruzení, ale spíš ne, my teda budeme v září na telefonu, a Joli jde na plno, kdyby proudila tak dorazíme
23. srp 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dítě zabilo svou první mouchu :grinning: :grinning: :grinning: Já Honzu nechám ve čtvrtek a v pátek tak na 2-3 hodiny a od pondělí půjde domů po o a pak až nastoupím do práce, tak půjde na tvrdo, nedá se nic dělat.
23. srp 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin Pavli, já bych hpo nenenchávala doma... ale uričtě bych ho dávala do oběda dysfatici to vydrží a chodí tak... pokud by byl schopen tam spát tak můžeš nastolit i spaní...
hele u nás nic na telefonu není prostě do oběda a pak buď celý den nebo dle domluvy ale jako zasahovat do denního režinu ne. ono by to rozhodilo další děti co jejichmatky nemohou a po pravdě i áš Míša by pak kldině chtěl domů.... takže tak. jsem zastáncem, že i do školy bude dítě chodit a nebude se moci brát domů... :grinning: nidko mu tam nebude ubližovat neboj... on se fakt zlepšuje a bude to jenjen lepší. takže dopoto jistí....
@anta dobrýý...
@anta
23. srp 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
během dopo bych ho určitě domů nebrala. oni ani nevolají. ze začátku ho tedy budu brát poo spolu s Vítkem a časem se uvidí..Vítek poo chodil první tři měsíce. celý den školku nedával.
23. srp 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jinak Mirek už dnes zůstal doma, poo vyrazíme do práce a potom na letiště. tak jestli to klapne, zítra budu posílat pozdravy z Řecka :slight_smile:
23. srp 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paolin tak si to tam užijte..
23. srp 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příhoda z natáčení: :grinning: :grinning: Byli jsme s Honzkem na písku a šel okolo nějaký pán a vím, že po nás tak koukal, tak dobrý, si říkám. Pak jsme šli tedy s Honzíkem do stínu, protože se nedalo na tom sluníčku vydržet a najednou šel kolem nás znovu. Říká mi "to vy jste byli na tom písku?" a já říkám "jojo, to jsme byli my" a on říká "no já šel předtím do kaufáče, tak jsem tak po vás koukal a říkal jsem si, která nezodpovědná máma nechá takový dvě dětičky bez dozoru na písku" :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem mu řekla, že už dááávno nejsem dítě a on mi na to řekl: "ale vypadáte dobře, jste moc hezká máma, vy hned tak nezestárnete" :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahojky Jani to je pecka, ty dítě :grinning: :grinning: :grinning:

Pavli u nás první měsíc mají tuto možnost, ale stejně by volali po o nebo po spa nebo v pohodě, dopo jen náhlá nemoc nebo nevolnost nebo úraz, jinak taky ne :wink:

Jinak se na to o ničózní blbnutí v nemocnici vůbec netěším, bojim že zase nic nenajdou :angry:
23. srp 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
JAni, super.. :slight_smile: no vidíš jak krásně mladince vypadáš.
23. srp 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t držím ti pěsti..
23. srp 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek