Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
23. srp 2011

děláím šopák.. DÁME SI VÍNO mm SEKÁ TRÁVU. JÁSE PLÁCALA V BAZÉNU A JINAK DÍTKA ANA DOVOLENÉ SPOKOJENÁ.... obě děti jezdí na koni a to st. se snad stane koňákem už mám zjištěmé i ceny koní....
jo a já jsem od minulého týdne ostříhaná apřebarvená... musím říci změna a k lepšímu.... 😀 😀 😀

anta
23. srp 2011

Tak a můžete se podívat na fotečky v albíčku 😉

martinka79
24. srp 2011

@anta už se stalo....🙂 jdu něco dělat jinak včera na doívlené pohroma synovec si pohmoždil kotník. má sádrovou dlahu na 10dnů, jsme zvědavá co řekne má sestra....já to beru prostě děti.(na trampolíně)mamina z toho byla hotová, tak jsme ji uklidnila, že to jsou děti a že to nic neí, on je jak třasořitka... jeho jediná starost byla, že má po fotbale....🙂 ale nemá.. uvidím jak zavolají jinak si to řádně užívají....🙂 Míša tam chodí sám spat a veme baterku jako lampičku a šupajdí..🙂

anta
24. srp 2011

Ahoj holčinky, dítě dneska vzhůru od 5,30 😕 A to jsme dneska spolu až do večera, protože mm má službu, což je teda děs, to se vrací až v 18,30 a je to takový dlouhý. Jsem ráda, že se vám naše fotečky líbí, vždy vyberu takové, kterým se asi lidi tak trochu musí smát 😀 😀 😀

martinka79
24. srp 2011

@anta moc pěkné přežijte den... znám to když jsem s dětmi sama. vyrábím mátovou šťávu a sirup...

anta
24. srp 2011

Honzík usnul, to bude zase řev, až se probudí 😀 😀

martinka79
24. srp 2011

a já se spálila... ale přečetla celou knihu...haha za bolest to stojí. 😉

e.k.t
autor
24. srp 2011

ahojky z lopoty, MM dovezl Joli z hlídání a opět vytuhla že se ani neprobrala při přenášení, tak jsem ji nebudila, až se vzbudí přijde, to neřešíme 😉

anta
24. srp 2011

@e.k.t - já jsem Honzu nechala taky spát a dobře jsem uďála, vzbudil se vysmátej a milej jak měsíček na hnoji 😀 😀 😀

martinka79
24. srp 2011

vidíte holky,to u nás vytuhl \MM u svého milovaného DVD jistě pane ministře... 😀 a já se tu lopotila v kuchyni... nakládaná zelenia... jinak peču hruškový koláč, pak dám vanu nehtíky vlasy(trocha očistu, když už musím jít makat) a víno... na terase...

anta
24. srp 2011

Jsem se zasmála, postavila jsem dítě do vany a říkám mu "pěkně si osprchuj nohy" a on, že chce slipy dolů a tričko dolů, že chce umýt celý, a jak se tak sprchoval, tak z něj vylezlo "mámo, koukej, já se sprchuju jako velkej chlap" 😀 😀 A taky si sám zkusil vysprchovat hlavičku, jen tak trošku na pravé straně a pak mi hlásil "mámo, já mám i sucho v uchu" 😀 😀 😀 Byl vyloženě roztomilej a bylo vidět, že mu to bodlo 😉

e.k.t
autor
25. srp 2011

dobré ráno tak Joli před pár minutama vstala a poprosila si animáčka, nválí se mi na klíně, nohu na svým stolečku a pohoda jazz 😉

martinka79
25. srp 2011

@e.k.t
@anta
čusík holčičy tak v práci opruz neí co dělat, ale co mohu.... ve třídě vše mám hotové a si začnu s výzdobou a snad konečně s psaním rozvrhu...🙂

anta
25. srp 2011

@martinka79 - ahojky Marti, to jsem nesnášela, když jsem přestoupila do Kladna do práce, tak jsem byla tzv. přidělená jedné starší pracovnici a ta se hrozně nerada dělila o práci, takže já jsem neměla co dělat a bála jsem se jí to i brát, aby pak na mě blbě nečuměla, bylo to fakt nepříjemné, ale teď předpokládám, že tu agendu budu mít tzv. sama pro sebe a hodlám si hrabat na svém písečku 😉

e.k.t
autor
25. srp 2011

Jani to je blbé, u nás je stanovená doba na poznání nového pracoviště a pak hezky na sebe a za sebe 😉

anta
25. srp 2011

@e.k.t - no jo, ale já u toho zastupitelství pracuju 12 let, i když je fakt, že na Kladně jsem pracovala celé 4 měsíce a to ještě těhotná 😅 😅 😅

e.k.t
autor
25. srp 2011

no právě to mi přišlo divné

martinka79
25. srp 2011

holky, ale zná te to co asi může děat učitelka v přípravném týdnu ve škole když má stejnou třídu stejné d+ti stejné pomůcky a má tam sedět 4hodiny a nemám ani úvazek ani rozvrh vše asi až zítra tak to je nuda,. ve třídě není co dělat....🙂 jinak až budu papírovat tak budu na nudu vzpomínat, ale jiak se kopu do pérdele... 😀

martinka79
25. srp 2011

holky tak jsem si to doma vynahradula zasadila asi 9stromů a přesadila maliny vše si sama zryla a prolila vodou... a pak vyplela apsotříkala plevel a tajky dodělala tu šťávu z máty jsme to šikula sice mě bolí človíček, ale to neva půjdu do hajan a bude hejjj

e.k.t
autor
25. srp 2011

Teda Marti ty jsi matka tatramatka 😉

martinka79
25. srp 2011

@e.k.t Evi, no prostě jsem si dala vrtůlku do prdky.. a bylo... 😀 znáš to jsme ženy činu a když se zapřeme lámeme skály... jsme prostě šikuly....-)

martinka79
25. srp 2011

koukněte do albíčka...🙂

anta
26. srp 2011

Ahoj holčiny, tak dítě dneska vstávalo až v 6,30 a teď tady loví ryby, má takový umělohmotný prut a rybičky na magnet a už rybaří 😀 😀 😀

martinka79
26. srp 2011

Jani,ten máme taky doma, ale rybaříme ve vaně...🙂
jinak vedro koupu se a lenoším...

e.k.t
autor
26. srp 2011

tak já jsem slaměná vdova, MM je s Joli na víkend u našich na moravě 😀 😀 😀 já dnes měla denní a zítra noční, ale jinak hodlám vegetit a objednala jsem si pizzu a mám tu výborné chlazené růžové vínečko, prostě hodlám pohodičku 😉

anta
26. srp 2011

Tak holčinky, dítě uložené, vypadalo zdrchaně, tak šel počítat ovečky 😉

anta
27. srp 2011

Ahoj holčinky, zase jdu později. Dítě vstávalo po šesté chvilku, ale zdá se mi, že nějak od rána kýchá. Byli jsme se podívat ve městě a na cestě domů Honzík spustil takový hysterák, že nepůjde nikam, no vyloženě se zasekl a řval a řval, tak jsem ho nakonec musela přeprat, zmetka malýho 😀 😀 😀

e.k.t
autor
27. srp 2011

teda Jani to je mazec ten Jéňův vzdor ☹ Joli to moc nezkouší, aspoň na mne ne 😀

e.k.t
autor
27. srp 2011

http://www.msholice.ic.cz/rozdeleni/rybickova.htm

Tak tohle bude mazec 17 kluků a jestli počítám holky správně 8 holek juuuuuu

druhá třída z pěti 😀

anta
27. srp 2011

@e.k.t - no já si myslím, že kdyby šel třeba jen se mnou, tak si to taky nelajsne, ale holt jsme šli všichni tři a my vždycky, když jsme pohromadě, tak s Honzou zažíváme ohromná muka 😀 😀 😀 No tátu neposlechne, ale ze mě ten respekt má - naštěstí 😅 😅