Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
31. srp 2011

@paolin - no nějak mi nemohla zapomenout, že jsem narodila nemocná a zkazila jsem jí kariéru řeznice v Masokombinátu Písnice 😝 😀 😀 😀 tak jsem jí pak za to způsobila újmu, že jsem v 21 letech prostě odešla z baráku a bylo 😅 😅 😅

anta
31. srp 2011

@paolin - a co se krásy týče, zrovna jsem si říkala, že bych potřebovala nějak posekat motykou ten můj nakopnutej drn 😀 😀 Ty si to lenošení zasloužíš víc než já 😉

paolin
31. srp 2011

@anta 😀 😀
prd a né odpočinek. do hokny jdu 😀 příští týden má Mirek cytogenetickou konferenci v Jižních Čechách, tak bych ráda jela se Silvou a dětmi na Vysočinu. samotné doma se mi nechce být 😉 taky bych chtěla ulevit Adámkovi - nebo sobě 😀 😀 ze školky 😉

paolin
31. srp 2011

jinak tedy uvažuju, že už tady budeme velmi minimálně. a tak mi po vás bude moc smutno! třeba alespoň večer nebo víkendy...

anta
31. srp 2011

@paolin - já jsem zapisovatelka a tak budu mít v práci pořád puštěnýho koníka, to je jasná věc, nemůžu si dovolit vás opustit, to byste určitě plakaly 😀 😀 😀

paolin
31. srp 2011

@anta Jani fakt? jsem si říkala, jestli tě pustí na net 🙂 to já taky budu na netu. tak to budeš mít malé stádečko - Modrého koníka a prima úředního šimla 😀

anta
31. srp 2011

Jo a kolem sebe super voly a taky nějaké kravajzny se tam taky určitě najdou, tak budu mít stáda dvě 😀 😀 😀

paolin
31. srp 2011

no jo..to bude debil - blbeček, debil - blbeček...jen támhle v zááádu...
tak já dám ještě jednoho panduláka slivovičáka a dokoukám Marplovou a šup do pelechu.

anta
31. srp 2011

@paolin - já před spaním pít nemůžu, povzbudilo by mě to a bylo by spaní a strašila bych tu v noci jak bílá paní 😅 😅 😅 To víš, že jo, já ti to moc přeju, že si dáváš do nosu. Zjistila jsem, že máme doma jen půl litr tý skvělý lihoviny, tak musím šetřit, zásoby jsou v nedohlednu, to je hroznej život 😝 😀 😀 😀

anta
1. zář 2011

Tak dítě je ve školce, ani jsem nejedla 😀 😀 Ráno jsme ho vzbudili, tak měl slzy na krajíčku a já taky, ale pak říká za 15 minut, já se tam tak těším, už jdeme? Já se tady nudím, já už chci jít do školky 😀 😀 😀 Hned od nás utekl a šel si tam pěkně hrát, ani po nás nevzdechl. Mám si pro něj přijít po 10. hodině 😒

anta
1. zář 2011

Má žlutej fusak s letadýlkem modrým, má to v rohu, špatně se tam dostává,ale to neva. Paní učitelka je rázná, tak jsem zvědavá, jak to půjde 😉 A paní učitelka říkala "jak se jmenuješ, já se jmenuji Marcela?" a Honzík říká: "Honzík", podali si ruku a už zdrhal do herny. 😀 😀 😀 Paní učitelka usoudila, že je to šikovný kluk a že se to zvládne 😉

anta
1. zář 2011

Táta dělal fotky z tý školky a je tam seznam dětí a oni tam napsali Honzíkovi, že se jmenuje Jan Sander, on se jmenuje Jan Santner, jsou prdlý 😝

anta
1. zář 2011

Jo a koukám, je tam 23 dětí dohromady a z toho 10 holčiček a 13 kluků 😉

anta
1. zář 2011

Tak taky pár foteček pro inspiraci. 😉 Na té první se chystá do školky, pak si to rázujeme, pak je tam šatnička a pak můžete vidět, jak se tam zabydlel. To jsem zvědavá, co bude píuč říkat 😉

paolin
1. zář 2011

@anta Jani, tak jste to zatím zvládli? Uf!
Adam ráno vstával před 6 supr nálada. pak teda že do školky nee, oblíkání neoblíkání, nakonec jsem ho tam s prděním na pupík nějak nacpala 😉 pak už bez protestů. ve školce má tedy jinou značku, než byl zvyklý - on si totiž během roku už jednu vybral 😉 má teď skříňku vedle Vítka a jedno zelené kolečko. Vítek má dvě. no každopádně si tam hned ládoval věci, ukázali jsme si kde má ručník a kartáček a hned ukazoval kde si bude mýt ruce a pak nadšeně utíkal do třídy..máme novou paní učitelku Pavlínku, Veronika je ve 12.tt a má rizikové. no tak uvidíme..Veroniku moc nemusel, ona je přirozená autorita a to se mu asi nelíbílo, páč by s ní nemohl tak zametat 😉 jinak nebrečel a tak jsme šli... jsem domluvená na zavolání. nechtěl papučky, oznámila jsem, že nebude jíst a tak a že kdyžtak hot line. no uvidíme. myslím, že se mu to časem rozleží a bude chtít domů 😉 má tak Vítka, tak snad..zítra počítám, že mi to tak neprojde 😉 😉 každopádně velký údiv, že to šlo lehce a velké UF! doma na ně čekají hračky - Vítek chtěl letadýlko za plavání a oběma jsme nakonec koupili vláček, co Adam strašně chtěl. chodili jsme se na něj dívat 14 za výlohu 😉 já jsem teď v práci, už jsem něco vyřídila, upravuju net. má si slečna vyzvednout šaty, jedny se mi vrátili a když mi to vyjde, zajdu s Mirkem na oběd a ještě za švadlenou a tradá pro chlapečky.

paolin
1. zář 2011

@anta Jani, to máš ty kalhoty ode mně? vypadáš v nich supr!

e.k.t
autor
1. zář 2011

Jani, Pavli gratuluji k pohodovému startu, u nás taky, tak ať nám to všem pěkně vydrží 😉

přidávám dnešní prvozářijové momentky z rána 😉

paolin
1. zář 2011

@e.k.t Evi ahoj! Joli spokojená? holka šikovná 🙂 na fotky juknu!

e.k.t
autor
1. zář 2011
e.k.t
autor
1. zář 2011

už se načetly, Joli spokojená ani se s náma nerozloučila a hnedle opečovávala klučíka co spustil histerák po odchodu rodičů, Joli v pohodě, značku má myš, tak se budu muset nějakou jednoduchou naučit 😝 jinak 17 kluků a 8 holek. Paní učitelka opálená silná brýlatá a usměvavá - skoro jako maminka 😀 😀 😀 poghoda, a navíc holčička od nás z domu takž do budoucna super, Terezka je o 2 měsíce starší a chodila už loni, takže pohoda 😀

anta
1. zář 2011

Tak ho mám doma, prý jednou plakal, řekl i učitelce, aby šla pryč a ona říkala, že jsou tam na to zvyklí, takže to vyřešila a utnula to. Prý pěkně papal a dokonce si i přidal, vyčůral se. Říkala, že nějaké veliké problémy s ním nebudou, že už to pozná 😉
@paolin - juju, to jsou ty kalhoty od tebe, strašně ráda je nosím, jsou pohodlné a pěkné 🙂

paolin
1. zář 2011

@anta Jani, supr zprávy! to je fajn, že to bude fajn 🙂

e.k.t
autor
1. zář 2011

Jani tak to je supééééérrrrr, jen škoda že to měl jen na chvilku, ale zase na rozjezd dobré, my si domluvili hot line kdyby něco 😉

anta
1. zář 2011

@e.k.t - no já naschvál ho tam dávám na chvilku, ať to pro něj není takový šok, učitelka mi to schválila.

e.k.t
autor
1. zář 2011

tak to jo, někde to dokonce měli jako standart, co jsem četla na fcb

e.k.t
autor
1. zář 2011

můj první vyšitý výtvor myš dle mého návrhu 😀

paolin
1. zář 2011

čauky holky, tak u nás to tak růžové nebylo. tedy nakonec lepší, než první dny Vítka 😉 Adámek si po svačině - tu teda nejedl - vzpomněl a chvíli plakal. jak se vrátili z venku, tak prý spustil řev, tak ho nechali řvát a pak toho nechal. to už jsem přišla. samozřejmě nic nejedl, zítra tedy přijdu před obědem a vezmu kastrůlky 😉 usnul mi v náručí, než se Vítek naobědval. zítra beru i kočár, páč táhnout ho domů byl děs 😉 jinak si prý hezky hrál s Vítkem a Vítek říkal, že to bylo samé Bubu sem Bubu tam 😀 prostě ho Adámek uháněl. u nás ve třídě přibylo dost nových dětí, spíše kluci. ale všichni vypadali v klidu, baštili, byli šikovní 🙂 máme ve třídě nově 3x Daniela a 1x nového Vítka 🙂 no, uvidíme zítra...snad se Adam lépe vyspí a nebude tak unavený a řvát na učitelky.. ptali jsem se, jestli nám neporadili, jak s disfatikama, když chytnou hysterku...neporadili. taky nevím..snad se to zlepší a budou s ním moct vyjít..

anta
1. zář 2011

@e.k.t - to je moc hezký 😀 😀 😀

e.k.t
autor
1. zář 2011

tak my jsme taky doma, při vyzvedávání byl tačúd, ale než stihla natáhnout tak jsem ji nalákala na pohár a tak to prošlo bez bekotu. zítra jde po obědě, páč ji povezu na odpoledne k mm rodičům, pojede se sestřenkama na lanové centrum a večer po denní si ji mm vyzvedne 😉

tak a momentky z odpoledne 😉

paolin
1. zář 2011

@e.k.t Evi, myška supr! to musíte mít na všech věcech? to si tedy dáš, viď?