• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
autor
@anta

Jani neokoukala, to je její nápad :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ta drzost brrrrr vrrrrrrrr
8. zář 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - ty se asi zlobíš na Joli, viď? Teda, člověk kouká, jak jí to jen mohlo napadnout, raději to nebudu číst před Honzíkem, aby to nedělal taky. :grinning: :grinning: :grinning: To jí přejde, ale chce to opravdu "potrestat" hned a ne až doma, kdy jí to budeš říkat až ty. To by fakt měly vyřešit píučitelky, ne? :unamused:
8. zář 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
učitelky to řešily, my to doma zopakovali, domluvili jsme se že to dělat dál nebude. No nezlobím, spíš se stydím, za prasítko :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no už spí lumpík
8. zář 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - tady vidíš, že Joli se nebojí vlka nic, co? No ona je taková "světová", ale ono to přejde, tedy ale že zlobí, to mě překvapuje, takový andílek od Murila :grinning: :grinning: :grinning: Ale snad nezlobí jediná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. zář 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je zase hloupý, že Honzovi to ranní vstávání najednou tak vadí, předtím pomalu vstával v 5 a to byl čerstvý, ale teď ho budím v 6,15 hodin a to mu děsně vadí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani u nás pomohl budík kašinka, která budí zvukem jedoucího houkajícího vlaku a je to :wink:
8. zář 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak dneska je mi už teď po Honzíčkovi docela smutno. :cry: :cry: Musím si zvyknout na to, že tu nikdo nelítá a neřve :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Za chvíli vyrážím k zubařce, tak přijdu na jiné myšlenky. Jojo mateřský pud je potvora :wink:
9. zář 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani v pondělí ti to už ani nepřijde, budeš v práci pěkně makat a na Honýnka nebudeš tolik stíhat myslet :wink:
9. zář 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - přesně tak, myslím, že mi práce dost pomůže, abych na něj tak nemyslela. Dneska jsem ho odváděla s těžkým srdcem, ani nevím, proč. Nějak ti mi to přišlo líto, je to na mě dlouhý. Tak já letím směr zubařka, tak mi držte palce, ať mi nedá upíří zuby :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t :Jeee Evi Jolanka se nezda.No a teda reknu ti me kdyby rano budil houkajici vlak,tak z toho budu cely den vykolejena :grinning: :grinning: .
No a ja uz jsem na nervy z toho jak sedim uz druhy den doma.Je to nezvyk.Nastesti dneska uz je Vanula bez teplot,tak snad uz to bude ok a zitra pujdeme na chvili na prochazku a v nedeli jsou u nas hody,takze pujdeme na kolotoce!
@anta :Jani me byva rano taky smutno jak je ten byt tak prazdnej-prece jen jsme byli zvykle 3 roky mit ty prdolky u prdky a ted najednou jsou ve skolce a my cucime" do zdi".Ale musime si zvyknout-myslim ze jim je mezi detma dobre! :wink:
9. zář 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík holky, byli jsme včera na výletě v Jíčín+ bylo to super počasí nic jmoc, ale my si to užili, ale přijela jsem večer KO....

@e.k.t chápu stud, ale neřeš to děti mají v hlavě věcí, co já si zažila se svou prostořekou dcerou...:grinning:

@monkia.pv uzdraveníčko Valunce....

@anta JJ smutivo, neboj ona ti práce zažene myšlenky...
Já Myšáka musím taky budit a to je šílené, ale dělám to alá styl otevřu a hlukem a šrumcem vstane a nebo jdu na něj a někdy to rozchází těžko. Nikolka byla probouzeč dobrý, chlapy prudí... :grinning:
Jinak u nás mají kartáček a oblečení polité či mokré řeší, jinak špinavé NE ani když mají náhradní v pytly. mytí čistota to je....:slight_smile: u nás dobré, ale třeba si nevšimly..nebo nevím.
9. zář 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.zahradni-domy.cz/zahradni-domek-martina.html

předpokládám že tohle si postavíme na zahrádce, už se těším :wink:
9. zář 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - no to je moc pěkné :dizzy_face: Tak dítě se uzpívalo a spí :wink: Holky, ten vám zpívá, no úplnej Pavarotti, fakt :grinning: :grinning: :grinning: A dokonce i poznám i melodie, co zpívá :sunglasses:
9. zář 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Jani tak zpěv trénujte, Gott časem dozpívá a bude potřeba náhrada :wink:
9. zář 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - tak holt začneme trénovat, ať může jít Gott v klidu do důchodu :grinning: :grinning: :grinning: Díky za nápad, pošlu ti z výdělku za Honzíkův zpěv 50%, tak snad bude stačit :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
budou stačit volňásky :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
9. zář 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jdeme vařit.. Míša venku maluje...:slight_smile:
10. zář 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - krásné nehty, to já nemám :dizzy_face: Tak jo, domluveno.
Ahoj holčiny, jsem si říkala, jak se vyspinkám, jo kulový, dítě ve čtvrt na šest zase přišlo do ložnice, že má nudli a už nezalezlo, jsem myslela, že ho vezmu kyjem, ale měl štěstí, žádný doma nemáme :grinning: :grinning: :grinning: . V pět hodin nám pod okny řval nějaký ožrala, takže jsem se fakt vyspala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale náladu mám dobrou, kupodivu :sunglasses:
10. zář 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta tak to je dobré opilec a pak Honzíček...:slight_smile:
10. zář 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani ty máš zase zážitky, poslyš :grinning: :grinning: já spala jen do oběda :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže noční bude fakt hustááááá :frowning2:
10. zář 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - teda Evi, moc držím palečky, ať to zvládneš, já jsem utahaná jako kocour, byli jsme na procházce v lese a najednou jsme vám tak nějak zabloudili či co :grinning: :grinning: :grinning: Naštěstí mm má výborný orientační smysl, kdyby dal na mě, tak si myslím, že se couráme doteď :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! posílám pozdravy z Vysočiny! naši nedojeli na víkend, tak jsme tu zůstali déle. dnes už bylo pěkně i teplo, jinak jsme si zase vybraly počasí..10 stupňů a lilo :wink: ale pláštěnky a les nebo koupačka v bazenu to jistily a byly supr :wink: dnes dojel Mirek, tak děti nadšení :slight_smile: byli jsme odlovit 2x "kešku", jednu jsme teda hledali dlouho. nápověda "vedle shilého pařezu pod kořeny stromu" byla fajn, ale v lese je pařezů haba děj :grinning: zítra šupky domů a do procesu..

@anta Jani, v pondělí poprvé do práce? budu moc myslet! jdeš na celý den?
@e.k.t Evi, Jolanka trochu zlobákuje? to ona bude protestit proti školce, ne?
@martinka79 Marti budu moc vděčná za rady nebo pomoc! tady na Vysočině se mi ulevilo, jak nemusím řešit :wink: Silva mě tedy dost často lituje, když má Adam svoje oblíkací manýry a nejde s ním hnout :grinning:
10. zář 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak šok z letadla s hokejistama :frowning2:
10. zář 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - jojo, už jdu na celý den, se moc netěším a těším, jak se to vezme, tak hlavně, abych to zvládala a nezapomněla si vyzvednout Honzu ze školky :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - je to hnus, co se stalo, skoro každý týden je katastrofa, tento rok nenávidím a klepu se až skončí :pensive:
10. zář 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani boojuju jak se dá i nedá, občas se mi huba otevírá, ale co, jsem tu sama tak nikdo nečumí na moje plomby :grinning: :fearful:
10. zář 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ha ha dočítala jsem příspěvky a málem jsem nestihla dosprintovat na peron sledovat jízdu rychlíku - to by byla naše současnost za 500 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paolin
Pavli to víš, pěkně se vybarvuje too naše kvítko :angry:
10. zář 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli posílám co mám...na mail... je to dokonce zvěřejněné na webu... postižené děti. pracuji už 5rokem s chlapecem s vývojovou dysfázií...
11. zář 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek