Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
11. zář 2011

jinak čauky jsem se přežrala,.

anta
11. zář 2011

Tak holčiny, domluvili jsme se s mm, že půjdu pracovat na zkrácený pracovní úvazek - tříčtvrteční, nemám nějak to srdce Honzu nechávat ve školce až do čtvrt na pět, odpadne tím i spousta starostí, co a jak, aspoň pro ten začátek, nevíte, od kdy by mi to mohli povolit? Myslíte, že mi to povolí od dalšího pondělí?

paolin
11. zář 2011

@martinka79 Marti, jsi zlatíčko! vytiskal jsem pro učitelku Míšu. máš disfatika? a z pedagogického hlediska - myslíš, že je to moc práce navíc třeba s ohledem na další 25 dětí ve školce? Adam je manuálně zručný - možná až moc 😉 vztěklý tedy sakra je. to, že nebude ve školce spolupracovat - kroužky, zpívání a pod je to nejmenší. nejhorší jsou ty jeho vztekací fáze. v pátek ho musely se řevem oblíct obě učitelky násilím 😔 domluvila jsem se s Mirkem, že učitelkám řeknu, že Adam musí mít pevnou ruku a to i za cenu tvrdšího zacházení. ony jsou obě takové hodně..hodné. jak povolí, bude s nimi pěkně zametat 😒

paolin
11. zář 2011

@anta Jani, zkrácený bude super! od kdy ti ho povolí je na domluvě. ale ve státní zprávě by neměl být problém, ne? v soukr by ti to povolit nemuseli vůbec..

anta
11. zář 2011

@paolin - holka, nedá se nic dělat, nechci Honzíkovi tu školku prostě zošklivit dlouhými pobyty. Chci požádat, aby mi to povolili od 19.9., tedy týden po nástupu do zaměstnání, Honza je pohodář a proto na něj jdeme v pohodě, chápeš 😉 Chci jít na ten tříčtvrteční, to je 6 hodin, brala bych sice peníze skoro jako na rodičáku, ale lepší než drátem do oka a já chci pro Honzu to nejlepší a pro mě s mm vlastně taky, že? 😀 😀 😀

paolin
11. zář 2011

@anta Jani, hlavně nějaký prašulky 😉 a než se všichni zajedou...já jsem jen pro. původně jsem taky chtěla částečný úvazek na 6 hodin, jinak bych ani kluky nestihla vyzvednout. nakonec to zkončilo výpovědí, ale řeknu ti..od května jsem bez peněz a je to síla 😒

anta
11. zář 2011

@paolin - no mně taky přišly peníze naposled v červenci a řeknu ti, jsem v papérdeli, dost nepříjemný, ale každá koruna bude dobrá, ale prostě za tu Honzíkovu pohodu to nehodlám vyměnit, ono se to těch pár měsíců nepoprdí.

paolin
11. zář 2011

@anta tak tak 😉
konečně trochu klidu..ty návraty jsou někdy dost šílený 😝

anta
11. zář 2011

@paolin - no tak aby mi to ještě dovoili 😕

paolin
12. zář 2011

@anta Jani, tak tfuj tfuj!

anta
12. zář 2011

Ahoj holčinky, tak už makám a prý sedím s tou největší krávou ze zastupitelství, prý se mám ještě na co těšit, tak to teda potěš koště. Na tu zkrácenou pracovní dobu se zrovna dvakrát netváří, ale snad by pomohlo, kdyby to bylo na určitou dobu 😔 Je mi líto Honzíka, že musí být dneska ve školce dlouho, protože mě nechtějí pustit 😠
@paolin - díky 😉

paolin
12. zář 2011

@anta Jani, Honzík je šikulka! vyspinká se, pak půjdou určitě na zahradu 🙂

paolin
12. zář 2011

Adámek dnes ve školce bez protestů. oběd nesnědl - byl špenát, ale po cestě domů potom obě svačinky. tak aspoň tak 🙂

anta
12. zář 2011

@paolin - tak opravdu byli na zahradě a Honzík tam zahradničil 😀 😀 😀

anta
12. zář 2011

@paolin - jo a prý Honzík strašně rád ve školce papá 😀 😀 😀 😀

monkia.pv
12. zář 2011

ahoj holky!
Jee Jani ja ti zapomela poprat dobry vstup do pracovniho procesu ☹ ,tak opozdene at se ti v praci dari 😉 .
No ja dneska prisla pro Vanesku a jak me uvidela tak zacala brecet a uz nechtela ani dojist obed,ze pry chce maminku.Jinak ale nebreci a do skolky se tesi!

paolin
12. zář 2011

@monkia.pv Mony, to dělají všichni, neboj 🙂
@anta Jani a jak bylo v hokně? éé v práci? 🙂

e.k.t
autor
12. zář 2011

Ahojky tak jsem taky doma z procesu, Joli dnes ve školce nezlobila, pěkně jedla a dokonce neprasátkovala. teď vymalovává omalovánky a je moc spokjená. MM je v práci, Joli mi přivezl autem do práce a sám pokračoval vlakem, my se autem vrátily domů a pohoda. Zítra Joli odvedeme do školky a hned ráno pofrčíme do Obi pro nářadí a náčiní a nějaký první materiál 😀 😀 prý abych toho před noční stihla co nejvíc 😀 😀

e.k.t
autor
12. zář 2011

@anta Jani to je těžké, zkrácený úvazek nikdo nechce dát, je to na houby, posranci eee poslanci něco sice schválí, ale vymahatelnost nula, tak k čemu ta populisticko alibistická gesta vlastně jsou? 😝

anta
12. zář 2011

@monkia.pv - děkuji děkuji, dneska to šlo, normálně jsem za ty tři a půl roku skoro nic nezabudla, pár maličkostí ju. Jedna státní zástupkyně, jak se dověděla, že přijdu, tak si mě hned zamluvila na 10 let dopředu, nechápu to, ale má mě ráda a já ani nevím, proč. Říkala mi, že se jí na mě líbí, jak jsem rázná a že se umím dobře o sebe postarat a to je teda fakt. 😀 😀 😀 Dneska tam se mnou šel mm a vedl mě tam jak do školky, já jsem nechtěla, rvala jsem s ním a přesto mě tam dotáh, kde je nějaká spravedlnost 😀 😀 😀 😀
@e.k.t - vypadá to na dobré cestě s tím zkráceným, spíš jsem naštvala ty lidi na krajským, protože kvůli mně musí předělat smlouvy, no a co, ony už tam dvě ženský mají nějak upravenou pracovní dobu, ale co je mně do toho, oni mi nepomůžou 😝 😀 😀 😀
@paolin - šlo to dobře, zapracovala jsem se za jeden den, což mě udivuje 😅 😅 😅

anta
12. zář 2011

Jo a dítě se před odchodem ze školky na zahradě pro jistotu počůralo a učitelka říkala, že není divu, že se tam prý pořád nalejvá 😀 😀 😀 Donesl mi kelímek s vodou a já myslela, že jí tam vzal ze sudu, že je to napršená a tak jsem mu řekla, ať mi nedává napít a Honzík se hned jal, že se napije sám, tak jsem mu to chtěla vzít a učitelka říkala, že to není voda ze sudu, ae že si jí tam čepuje sám 😀 😀 😀
Dítě si vzalo tu školku takto: "Školka je taky domov" a v podstatě má pravdu, takovou objevnou myšlenku bych teda od něj nečekala! 😅 😅

paolin
12. zář 2011

@anta se neposer..s pracovní smlouvou... no jinak super zprávy!

paolin
12. zář 2011

@anta 😀 😀 tyjo to je hláška, jako zvon 😀 😀

e.k.t
autor
12. zář 2011

Jani dooobrrrýýýýý 😀 😀 😀

paolin
13. zář 2011

ahoj holky! tak u nás krize ☹ do školky v poho, jak jsem měla odejít, velký pláč ☹ dnes vstával dost brzy, je rozmrzelý. tak snad jim tam nepáče skrz.. o půl 10 měli hranou pohádku. za hodinu vyrážím a uvidím..ach jo ☹

anta
13. zář 2011

Tak ahoj holčičky. Takže zkrácený pracovní úvazek schválen, tak jsem ráda moc. Ale jinak v práci je to nějaký na pytel. Přišla jsem za 3,5 roku po mateřský a hned všechno dělám sama, místo jednoho rejstříku mám hned dva, chodím do práce na 7,15 hodin a stejně, i když makám do 15,30 hodin, tak mi pořád něco na stole zbývá, vůbec to nestíhám a vůbec si neodpočinu ani na pět minut. Vidíte, že ani přes den nenapíšu, se divím, že sním aspoň půlku oběda, fakt podmínky dost na hovínko, jsem pěkně naštvaná 😒 Práce mi nevadí, ale abych každý den padala na hubu a měla blbý pocit, že to nestíhám, to mě teda dost vadí 😖 Pořád se to tam hromadí. Honza, co chodí do školky, vůbec doma neposlouchá, no děs, rozjívenej, v krámu mi dělal ostudu hrozně hlasitým smíchem a celkově velkým mluvením, no musím si ho srovnat.
@paolin - ajaj, to ti nezávidím, ale tak snad se zklidnil a bude dobře 😉

paolin
13. zář 2011

@anta Jani to je drsný s tou prací 😒 třeba si to časem sedne. musí 😉 zkrácený úvazek supéééér! 🙂
no oni ti naši drahoušci budou teď zlobit..tak trochu nám dají vyžrat, že jsme je "odložili" a druhak jsou ve školce hodní a bouří potom doma..ono je to přejde, až se ve školce rozkoukají a začnou zlobit tam 😉

anta
13. zář 2011

@paolin - dohodli jsme se s mm, že si najdu jinou práci, tohle prostě nezvládnu, je toho hodně, nemám na nic čas, takže chyby se samo budou hromadit 😔

martinka79
13. zář 2011

@anta Janičko to je mrzuté. držím pěstičky. sama jsem vytížená jak pes, ale naštěstí jsem brzy doma. taky nestíhám nic.. krom dětí a domácnosti, někdy jsme nervní jak pes... ale jedna dobrá zpráva dvě velké pochvaly co mi zvedly sebevědomí... čtěte...Dobrý den,

program Chytrolín jsme v pátek navštívili a musím říct, že děti byly naprosto nadšené. Vojtovi se tam nejdříve vůbec nechtělo a nakonec celé odpoledne vyprávěl, jak to bylo super. Lektorka Martina je strašně příjemná, s dětmi perfektně komunikuje a tím si je hnedkem získala,

Kurzovné jsem za obě děti uhradila někdy na začátku záři.
Tento pátek nám to ale bohužel nevyjde a nemůžeme přijít. Chtěla bych tedy děti omluvit. Na lektorku nemám kontakt - můžete jí tedy prosím omluvu na tento pátek vyřídit? Velmi děkuji
Mějte se hezky
K. Červenková

a SMS dnes byla dcera na doučování a moc si vás pochvalovala a byla nadšená, jsem ráda, že dceři pomáháte a máte na ní takový vliv... 😀

holčičky nemáme to jednoduché s tou prací a školkou a dětmi... ale chýápu všechny co to mají těžké.. bez babiček to je fakt na pytel...

anta
13. zář 2011

@martinka79 - tý jo, tak to gratulace, zasloužíš si to moc a moc ti to přeji. Já se pohybuji mezi depkami a provazem z tý práce ☹