Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
25. zář 2011

tak maraton jsem přežila. zítra volno úterý den a pak až v pondělí noc, ale celovíkendové školení ve FM, to bude mazééééécccc 😝

martinka79
26. zář 2011

KRÁSNÝ DEN, sjem marodi, dnes nám diagnostikovala angínu až po velké patro... nemluví.. a leží. ☹ vše zvládá dobře... dnes doma s maminou a od s tatínkem ve čtvrtek se mnou-- a pak zase tatin... chudna moje malá... kdo to asi na něj plivl... 😠 😠 😠 🙂 tak čauky jdu žehlit a ležet s drbkem.

@e.k.t vydržžžžž....🙂
@anta tak to bude už jen lépe... a vstávání to mám za sebou s Nikolkou mezi 4-5hod. ráno když byla prcek. 😝 co práci?

anta
26. zář 2011

@martinka79 - no to jsou radosti, posílám energii, Mišákovi pusu, ať se vyléčí, prdelka, je mi ho líto ☹ No já jsem v práci v pohodě, všechno zvládám a nikdo mě nebuzeruje. Koupila jsem Honzíkovi marťánky a jitrocelový sirup, také mu vyrobím cibulovou šťávičku, ať mi tak pořád "nemarodí" 😒

e.k.t
autor
26. zář 2011

Marti tak baciláky prýýýýčččč, Joli měla výtěr negativní tzn jen slabá viroza nebo alergie a fouklo se jí to do ucha, takže zítra už se těší do školky a dnes večer na spaní k babi do svítkova, mm má noc a já zítra den 😝

paolin
26. zář 2011

@martinka79 Marti jejda! chuďátko malý ☹ snad to brzy přejde!
@anta Jani supr zprávičky 😉
@e.k.t Joli se má k babi 🙂
u nás jem nemocná já. zase zanícené dutiny v pravo. už to mám díky MD chronický. tak asi nasadím ATB..

paolin
26. zář 2011

Adámek ve školce supr, je šikovnější jak některé jiné děti 😉 zítra mají výlet do lesa, tak jsem se ptala, jestli mám jít taky. prý že ne, že to zvládnou. už si asi začínají s Ádou věřit 😉

martinka79
26. zář 2011

jj holkčičky, děkuji vám. Víte jaké to je když dítko marodí, Míša nemluví max. šeptne jinak nic. Musí ho to moc bolet, ale epláče a je statečný... papáme jen jogurt a piškoty... pije čajít teplota byla 38,5st. tak šup nurofen a potom usnul sice stále ležel, ale nemohl usnout... a začal si stěžovat na nožičky... kašel nic moc takový ten šílený... bolavý... no snad ATB zaberou a bude brzy fit... kontrola až 6.10. 😉

martinka79
26. zář 2011

@paolin no to je super... vidíš ono to jde a adámrk dělá radosti... jsem moc potěšena. 😉

paolin
26. zář 2011

@martinka79 Marti ten je zřízený ☹

monkia.pv
26. zář 2011

ahoj holky,zdravim vas konecne z domova!Byli jsme s mm opet na turnaji.Koukam ze deticky jsou nemocinkany-tak preji at jsou bacilky brzo pryc a deti usmevavy!
Jani a chutnaji martanci Honzikovi?Nase Vaneska je nechce!
holky jak vypadaji nestovice?Vaneska ma na čele a nozicce dva pupinky-ja si myslim ze to ma stipance od komara(nasli jsme dva komary v mistnosti),ale tchyne se me dneska ptala jestli to nema nestovice.Jinak teplotu nema a ani si to neskrabe a netekla z toho ani zadna voda!Proste ma cerveny pupinky.

martinka79
26. zář 2011

@monkia.pv Mony to je takový puchýřek 😉 uvidíš do druhého dne by jcih byla plná... 😉 tři je málo na jakoukoliv nemoc... 🙂 jj marodíme m9ša je zřízený, no on moc nemocný nebyl, toto je jeho druhé utrpění.. 😖

martinka79
26. zář 2011

@anta to je dobře, že v práci je to OK...
Míšovi chutnají mar´tánci gumový.. jiný NE

e.k.t
autor
26. zář 2011

Moni to bude štípanec, taky jsem kvůli tchýni šla se štípancema k doktorce a ještě jsem ji vytočila mobilem aby popsala průběh, Joli tam byla týden a prý že se nezajímáme jak probíhá léčba neštovic, přitom žádné neměla 😠 😝 a to je prosím bývalá dětská sestra 😝 😝

monkia.pv
26. zář 2011

@martinka79 :Marti my uz to mame asi 3 den,takze nejsem hloupa mama jupi 🙂 . 🙂
@e.k.t :no jo no Evi tchyne si vzdycky mysli ze maji pravdu 😉 -me jen vzdycky vytaci to jakym zpusobem mi to ci ono poda.

anta
26. zář 2011

@paolin - hele, to je super 😵 😵 Jinak holčiny, jsem nachystaná na zítra odpoledne, že půjdu s Honzou a tím jeho kašlem k doktorce, protože nám opět začal kašlat i v noci, však ten kašel má už 14 dní, no je to celý divný, rýmy se zbavit taky nemůže, sice máme ty kapičky, ty musí brát pravidelně každé čtyři hodiny ale učitelky nám ho ve školce léčit nebudou 😖

paolin
26. zář 2011

@anta Jani to bude typický školkový kašel 😒 ten je ze začátku na dlouho. co máte - Tussin? to jsou ATB, ne?

paolin
26. zář 2011

@monkia.pv hloupá rozhodně nee 😉
to já má tchýni zlatou. když nesouhlasí, podá to velmi dobře. a já její připomínky beru a klidně kdyby jich bylo víc 😉

paolin
26. zář 2011

zase dorazil výprodej na Rumburaku. já na ty vánoce budu mít nakoupíno snad už teď 😀

anta
26. zář 2011

@paolin - má robitusin, ale tím, jak pořád chodí do školky, tak ho nedostává prostě pravidelně a tím pádem se prakticky vůbec neléčí a proto to trvá tak dlouho, nejlepší bude, když s ním ve čtvrtek a v pátek zůstanu doma na OČR (na dovču nemám nárok), aby ten robitusínek prostě měl účinky, jaké má mít 😉

paolin
26. zář 2011

@anta Jani to zní rozumě 🙂

anta
26. zář 2011

@monkia.pv - no já nevím, dneska měl prvního cucavýho marťánka a nevím, zdálo se mi, že se na to nějak taky extra netvářil 😅 😅 Ale má smůlu, to sežere i kdyby nechtěl 😀 😀 😀 😀
Na rovinu, doktorka nám totiž ze začátku nedala vůbec nic s tím, že je to jen nachlazení, jenže nám to prostě po deseti dnech neustálýho kašlání nedalo a volali jsme dr., že je ten kašel fakt strašnej, že se kvůli tomu nikdo ani nevyspí a dítě si dušičku může vykašlat, tak nám dala přes telefon radu, abychom mu dali robitusin a sami jsme si na tu rýmu "vymysleli" ten stérimar, ono netvrdím, vcelku to zabírá, ale je prostě potřeba léčit PRAVIDELNĚ. 😉

paolin
26. zář 2011

@anta nám ještě na rýmu apod doporučuje Mudr Sinupred. to je na uvolění hlenů jiných radovánek. jinak u nás zabírá medicínka s bečtanem. ve školce to taky solidně prořídlo. dnes bylo motýlků asi 13, žabiček je od pátku 11.

martinka79
26. zář 2011

Tak nám Sinupred taky zabírá všem. 🙂
😒 Míša spí a nespí, ono vám to v něm hrčí jak ve starech hodinách mám obavy o průdušky či zápal... ona ho totiž neposlechla jek koukla do krku a řekla angína... ale co když... 😢 leží tě´d v pracověn vedle mě, já tvořím povinné elaboráty do práce. to bude noc. 😝

@monkia.pv Ani jsem nepomyslela, že by jsi blbá.. chápu tvé obavy... 😉
moje tchýně preventivně ani na SMS nemocného dítka neodpověděla.. takže tak. 😀 😀 😀
@anta Jani, jj ono se lehce řekne léčit, ale když chodím žena do práce tak to jedině vzít si volno... 🙂 to bude dobrý nápad vzít si OČR. já budu doma ve čtvrtek a možná další týden nebo až se vyleží... mám 9,5dovlené 😅
tak dobrou marodům a kašlálkům zdar, maminám klidné noci

paolin
27. zář 2011

čus bus holky! tak jaký byl dnes den? u nás luxusní počasí!
děti byly se školkou na výletě, Adam to završil hysterkou cestou domů. vzdoroval, protestoval, nakonec se nechal odnést a šmodrchal paní učitelce vlasy - to je jeho uklidňující úchylka. našla jsem ho uřvaného a zalezlého pod stolem. říkal, že nechtěl jít ještě domů, že chtěl zůstat v lese. v jeho podání to bylo "páá ne". jenž mu to jaksi nikdo nerozuměl. říkala jsem učitelce, že půjdu taky. že je to pro něj velká změna a páč nemá nikdo čas mu to vysvětlovat, že to asi nepobere. nechtěla, že to zvládnou. nu, zvládly. ale příště půjdu raději taky 😉

martinka79
27. zář 2011

@paolin Pavli, já myslím, že to nakonec zvládly a že plakal no holt nechtě domů má rád kační věci a přírodu... 😉 Míša lepší noc děsná.... ☹ jinak se mi opět posrala pračka MM ji koukne a jdu fakt do nové toto mě něbaví... ve čtvrtek dovezou hotové kachláče... se těším 😀

paolin
27. zář 2011

@martinka79 chůdě malý ☹
kachláče, jo? no fotku sem 😉

martinka79
27. zář 2011

@paolin JJ POTOM DODÁM, ALE NEŽ JE NAPOJÍ BUDE HCVILKU TRVAT chci za ně nějakou tapetu nebo malbu...

anta
28. zář 2011

Ahoj holčinky, jsem v jednom kole. Léčíme Honzíka vehementně a je to znát. I sama učitelka říkala, že si musíme pomoci sami, protože jinak bychom byli u dr. neustále a pořád.
@martinka79 - ajaj, chuďátko naše, je mi ho fakt líto ☹
@paolin - ahoj 😉
Dneska nám dítě vylezlo z postele až v sedm! 😀 😀

martinka79
28. zář 2011

@anta Ahojky a já v 9:15hod... míša kolem pů lsedmé... 😉 des je mu lépe začal odkašlávat a trochu lépe mluví občas ho bolí při polknutí... a jdu vařit... a Nikolk TU MÁ NÁVŠTĚVU 😉