Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
28. zář 2011

dámská jízda v bazénu a prdelín z toho tátovi doma usnul... 😀

martinka79
28. zář 2011

dnes je mu, ale už lépe zítra jsem doma 🙂

paolin
28. zář 2011

ahoj holky!
@martinka79 to je dobře, že se Míša lpší! bazénovali jste jo? počasíčko je luxus super 🙂
my byli dnes lovit pár "kešek" a zadařilo se. jen tak lehce, Adam začal strašně kašlat. samozřejmě do něj nemůžu nic dostat, aby se mu ulevilo.. zvíře jedno! na jedné jsem se potkala s tatínkem a dcerou, tak se nám ji společně podařilo najít 🙂

paolin
29. zář 2011

Dobré ránko všem! Ádovi se zhoršil kašel, tak školkovat bude jen Vítek a my se budeme prdelínovat doma 🙂

martinka79
29. zář 2011

@paolin tak nápodobně my se prdelínujeme také... ale dochází vážně k zlepšení jen nechce moc jíst... ☹

martinka79
29. zář 2011

@paolin adámkovi vrzké uzdravení od kašlíkua nic víc k tomu... 😉

e.k.t
autor
29. zář 2011

teda koukám bacily to tu kosí potfore jedny, já teda taky včera padala na kokos, ještě že byl mm doma a posnažil se. Dnes jsem tu na to sama, ale Joluš je ve školce s rýmou, já vykradla lékárnu 😝 a za chvíli pofrčím na nehty, budu muset odříct to školení a mrzí mne to moc, ale včera jsem z kašle i zvracela, takže to fakt riskovat nehodlám ☹

martinka79
29. zář 2011

@e.k.t tak dobré kurýrování

paolin
29. zář 2011

@e.k.t Evi ☹
Adámek pohádkuje, překopala jsem kyti na balkoně a dala tam nějaké podzimní. šlo by to i líp, ale není moc financí nazbyt 😉 Mirek je v Praze, snad je mu blaze 😉 jinak holky..nachápu..moje mamka je celá nějaká..pozitivní. všímá si dětí, volá kdy přijdeme, chtěla si vzít Vítka na chatu.. tak nějak přemýšlím, co se děje a co za tím je 😉 hodím to za hlavu, ale majzla si budu dávat velkýho. nehodlám dětem opět vysvětlovat, proč je babi najednou nechce vidět a tak.. trochu jsem si říkali, jestli jim nakonec naše návštěvy nezačali chybět. dřív jsme se snažili alespoň 1x se k nim stavit a poptat se, jak se mají. to jsme ale na jaře přestali dělat.

paolin
29. zář 2011

@martinka79 musí ho ten krček ještě bolet. neboj, jak se uzdraví, sežere mámu, tátu, dům... 😀

martinka79
29. zář 2011

kachláče jsou doma...

martinka79
29. zář 2011

@paolin to bude mazec...ham ham..
Je tak to je divné, ale možné je vše, no kldině bych jim i dítka dal,a le byla obezřetná a vybírala si, kdy se to hodí tobě. 😉

paolin
29. zář 2011

@martinka79 Marti ona chtěla jen Vítka. jsem říkala že teď nee, že slavíme Mirkovi narozky s rodinou. a že by taky Adámek plakal, kdybych mu řekla, kde je Vítek. Vítek je samostatná jednotka, jen se musí krapet popohánět. Adámek je náročnější v tom nemluvení. nechce, nechce. doma jim stejně bude líp 😉

anta
29. zář 2011

Ahoj holčinky, tak koukám, že se těch nemocí snad nezbavíme, Honzík je podstatně lepší den ode dne. Včera ve 21,30 hodin jsem ho slyšela mluvit a trochu poplakávat a on chudák seděl na posteli a říkal mi, že se mu něco ošklivého zdálo, tak jsem mu dala pusáka, uložila jsem ho a spal až do rána a bez kašle, tak ťuk ťuk. Koukejte se, dí'tátka, krásně uzdravit a ty Evi taky 😉

martinka79
29. zář 2011

@anta tak to je dobře, jedn marod zdráva my budem snad ostatní co yby dup... jdem hajat páček... 😀

martinka79
29. zář 2011

@paolin aha tak stejně sji to vyřešila dobře...

paolin
29. zář 2011

tak mrňous už spinká. šla bych taky 😉

paolin
29. zář 2011

tak už nespinká. za chvíli vyrážím s chrchlou pro Vítka do školky, zavedeme ho do keramiky. naštěstí je venku teplo, tak se Adam neprochladí. škoda, že babi tchýně je na tom špatně, sotva chodí. nemůže už ani pro Vítka do školky, schody by nedala. musíme ji jít navštívit.

e.k.t
autor
29. zář 2011

Ahojky, tak já konečně doma na zadnici 😀 😀

ráno Joli do školky jako dobrý, odpoledne při vyzvedávání, jestli by byl problém nechat si ji zítra doma, že byla celý den nějaká mrzutá a dokonce se třikrát počurala, prý je asi nachlazená, nu což, tak jsem ji na zítra odhlásila a budeme spolu. buď pojedeme k našim zítra nebo v sobotu, tož uviďáme 😉
Jinak kašel dnes zatím bez zvracení a to jsem dopoledne sedla do autí, do Pardubic koupit sadbový česnek, mořidlo, postřik na jabloně, potom natankovat a pak na drápky 😉 odkoupila jsem od jedné maminy nějaké oblečení pro Joli, potom frrrr domů auto zaparkovat a poklusem do školky. pak pomalu pošta, obchod a doopravdy domů, dítě je veselé a zlobí, tak fakt teda nevím, ale marod vypadá jinak 😝

e.k.t
autor
29. zář 2011

Tak naše prý nemocné dítě tu aktivně šrotuje housku se sýrem a šunkou, tak to jí toho asi moc není

martinka79
29. zář 2011

@e.k.t kdo ví proč se počůrala, zahrála si na záchod prostě zapoměla... 😀 si chtějí pí.uč, odpočinout... při pátku. 😀
@paolin u nás jsem spala já Míša ne, jedzdil kolem mě autíčkama

e.k.t
autor
29. zář 2011

@martinka79

marti to nevím, doma byly na nočníku a moč je kalná, tzn nachlazení tu je 😝

martinka79
29. zář 2011

@e.k.t taK ASI OBĚ VĚCI DOHROMADY... nachlazení a hraní...
holky poraďte mi co dát na zeď za ty kachláčře... obkladový kámen co jsem našla je dost drahý a takový ten drbounký co se táhne v celku jsem nenašla. řeším třeba malbu... nevíte n+která??? d+ěkuji za inspiraci i obrázky na netu. 😉

anta
29. zář 2011

Tak holčinky, hároš je v posteli, já klasicky padám na hubu, manžel v hospodě, takže relax. I dítě mi řeklo, že je rádo, že táta není doma, že ho pořád otravuje 😀 😀 😀 Tak jsem dítěti řekla, že to táta tak zle nemyslí, ale otravný, že je, to si myslím i já 😀 😀 😀 😀 😀

anta
29. zář 2011

Holky, já našla dneska dvoustovku, to mě moc potěšilo 😀 😀 😀

e.k.t
autor
29. zář 2011

Marti nemám zkušenost - neporadím, babi má dlaždice klasické

Jani to potěší - oboje 😀 😀

Jinak dítě že se nebude tvářit jako debil, tak jsme se jí ptali kde to slovo slyšela a prý doma, tak jsme ji dvojhlasně spískli že lže že doma takto opravdu nemluvíme 😠

paolin
29. zář 2011

@e.k.t Evi, musím konstatovat, že máš v zádech vrtuli. jinak to nemůžeš stíhat 😀 jsi fakt dobrá!
@martinka79 Míša už se trochu rozbaštil nebo bolí krček bolí?
@anta hele Jani, jestli to nebyla ta moje. tuhle jsem jednu ztratila.. 😒 😀 😀

paolin
29. zář 2011

@martinka79 jéé Marti s kachláčema nevím 😕

e.k.t
autor
29. zář 2011

Pavli někdy mám ten pocit taky, dokonce jsem celých skoro 30 km jela bez brýlí a ani mi nějak nechyběly, je fakt že slunko pálilo jako kdyby dohánělo resty 😀 😀 a já mám jen 0,75 na dálku 😉

martinka79
29. zář 2011

@paolin jj trochu... ale na čoko ho krk nebolí.. a na jablka... jinak mu je lépe. díky...
@e.k.t Holka jedna držkatá... i Míša občas kecá... až se stydím... 😀
@anta to byla 200Nikolky tak šup sem s ní... 😀 foukl ji vítr na vaši stranu 😀

@anta super den po únavě dobrá oděmna penízky a klid domova.... 😝