Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
29. zář 2011

tak jdu heldat sama co za kachláče... ach jo baby jedny... 😒

anta
29. zář 2011

@martinka79 - já se v kachláčích vůbec nevyznám, tož to vážně nemůžu radit babo jedna 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anta
29. zář 2011

Jo a tu dvoustovku ještě mám, ale holky díky, že jste mi jí sem poslaly, jste hodné 😀 😀 😀

e.k.t
autor
29. zář 2011

Marti to víš, ta se neztratí, ale že lže to je na ho... ☹

martinka79
29. zář 2011

@e.k.t pozor to není lež... to je pouhá fantazie v tomto věku děti neumějí lhát.... 🙂
@anta škoda, že to nebyly dvě stovky 2-. 😀 😀 😀 ani já se nevyznám, ale hcci něco na tu zeď.... a nevím zda jenom malbu či nějaký obklad...

paolin
29. zář 2011

@martinka79 Marti, co vím, tak se dává obklad zezadu a na boční zeď. aby neutíkalo teplo přes zdi. co obyč placaté kameny, to by se vám tam nehodilo?

anta
29. zář 2011

@e.k.t - Honza si taky strašně vymejšlí, tak mu začínám vyprávět báchorku o měkkém nosánku při vymýšlení a že když říká pravdu, tak má nosánek tvrdej, jů, ten tomu krásně věří 😀 😀 😀 No a co se dvoustovky týče, už jsem dohromady na ulici našla 450- Kč. Ale zvyšuji částky, předtím to byly samé stovky a padesátky, tak to by v tom byl čert, kdyby to příště nebyla tisícovka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@martinka79 - možná by byl lepší obklad na hlavu a přestat si jí na chvíli lámat 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
29. zář 2011

padám na hubu, dobrou s kobrou, já si dám anti baby, ibalgin a stodal a popřeju všem dobrou a klidnou nocičku 😉

anta
29. zář 2011

@e.k.t - jdu taky spinkat, tak dobrou noc a ať vás blechy štípají celou noc 😉 😀 😀 😀

martinka79
30. zář 2011

@anta 😀 díky,obklad mám na krk, asi fujtajblíka plivl na mě. jinak jsem dnes ráno osolila čaj... 😀 😀 naštěstí jsem ho nikolmu nenabídla...
jdu vzbudit ratolest st. a hurá do procesu. čusík...

e.k.t
autor
30. zář 2011

dobré ranko, tak noc relativně v pohodě, milášci ještě pinkají a já už peru kočka obstaraná léky vzaté a vymýšlím co posnídám, pak uklidím myčku - skřítci to neudělali 😀 😀 naplním a pustím a uvidím jestli broučci už vstanou 😉

paolin
30. zář 2011

ahojda! u nás o něco lepší. Vítek školkuje, Adámkovi jsem teď pustila pohádku.

e.k.t
autor
30. zář 2011

tak mm nás převezl k našim a už frčí zpět na noční, zítra odpoledne dorazí za náma 😉

paolin
30. zář 2011

@e.k.t Evi, hezky si to užijte!

paolin
30. zář 2011

já chystám na zítřejší oslavu Mirkových narozek. ráno jedu na zápas a hrajou mezi námi chlapi, tak bych to jinak nestihla. jinak Adámek dnes zdárně překonal jubilejních 100 slovíček.

e.k.t
autor
30. zář 2011

Pavli díky, Adíku gratulujuuuuuu 😉

martinka79
30. zář 2011

@paolin gratulace adovi.
U nás zlepšení jen v puse se objevily afty... snad s nimi brzy zatočím, jinak Míša čertí... 😀 je mu fajn. dnes jdu večer hodit relax k sousedovi na buřta a něco tvrdšího... 😝

martinka79
30. zář 2011

@e.k.t Evi odpočívej...

paolin
30. zář 2011

holky vyřídím 😀
@martinka79 jinak Marti, byli jsem na konzultaci v SPC. dnes jsme dostali zprávu tak ji ponesu i do školky. kdybys chtěla, přepošlu 😉 sama o sobě logo uznala, že školka Ádovi evidentně svědčí a že by byla velká škoda a taky pitomost, aby ho případně vyloučili. tak jsem ji poprosila, ať to do zprávy připíše 😉 jinak byla skvělá. absolventka, v centru 14 dní, ale fakt holka na svém místě. bystrá, chytrá - Mirek říkal, že má evidentně ze školy hodně v hlavě 😉 a s Adámkem to uměla bezvadně - což je taky problém, aby se s někým bavil 😉
tak nás ještě čeká neurologie a znovu PPP s psychoposudkem. neurologie se krapet bojím..Adámek si poslední rok hodně častě ztěžuje na motání hlavy ☹ no ale kdyby něco, alespoň to budeme vědět, že.

paolin
30. zář 2011

@martinka79 afty jauvejs! ale evidentně je mu líp, tak to je supéééér! 🙂

paolin
30. zář 2011

jinak holky, Adámek šíleně touží po Play doh továrně na zmrzku. nemáte některá? není to kravina? tedy spíše, jestli to nejde ztuha.

e.k.t
autor
1. říj 2011

Dobré ráno,

PPavli neporadím protože pravou jsme neměli a levá byla tuhá a rychle vysychala 😝

martinka79
1. říj 2011

@paolin Pavli neboj se, Nikolka ěmla bolesti hlavy aono to někdy bývá vypětím.. a psychikou... držím pěsti amyslím na vás. ráda si přečtu a....těší mě, že jste našli hodnou spec. ped. 😀
holky já mám rýmu ja řemen. 🙂
my máme doma msíto zmrzliny to kadeřnictví a šlo do bobře a nakonec jsem byla ráda, že jsem to koupila... to zmrzlinářství se líbí Mišákovi...
rýmuji jako pase...
tatin jel na houby... NIkolka jde kempovat.. nějaký projekt školy 😝

@paolin přeji krásnou oslavu jsi úžasná dělala jsi dort... prosím přepošli mi ještě ty kontakty na ty dorty a vše co děláš.. jsem šílená neuložila jsme tam kam měla.... díky.

martinka79
1. říj 2011

@e.k.t krásné ráno

anta
1. říj 2011

Ahoj holčiny, tak v první řadě, vše nej Ádíkovi 😉 Jinak dítě po dvou hodinách venku se mi vrátio s tatínkem a rozmláceným kolenem, prý běže za tátou a zakopl 😝

anta
1. říj 2011

Honzík vydržel sotva do večerníčku, byl úplně kantáre 😅 😅 😅

martinka79
1. říj 2011

@anta míša je taky dávno tuhoš-... jinak máme půroblém s komínem asi mě ten barák zabije a rýma taky... 😠

anta
2. říj 2011

Ahojky, no tak máme opět za sebou bezva noc, ve čtvrt na jedenáct začal zase kašlat a přestal za hodinu, jsem úplně už odrovnaná 😔 😔 😔 Přes den výborný a jak zalehne, tak chvíli dobrý a pak to začne, včera jsem si šla lehnout pro jistotu už ve 20,30, abych se aspoň trochu před tou noční službou vyspala. Do toho se mi zdál ještě sen tak debilní, že jsem se z toho zapotila, manžel se mi v něm přiznal, že mi byl třikrát nevěrný a já jsem po rozmýšlení mu šla hodit prstýnek na obličej, ale spletla jsem si pokoje a ten prstýnek jsem hodila do obličeje mýmu tátovi, co už nežije, takže fakt dobrý, táta se probudil a ani se neptal, co se děje a já mu řekla, co mi mm říkal a táta na to "to si holt musíš zvyknout" 😕 😕 😕

paolin
2. říj 2011

ahoj holky!
včera jsme hrály zápas v Pelhřimově a dnes sotva lezu 😀 bolí mě snad i vlasy 😀 sice jsme to ruply, ale bezva se pobavily 😀 pak honem na oslavu Mirkových narozek s rodinou, byla moc príma. prostě o 180° jinde, než cokoliv s mojí rodinou 😝
@anta Jani koleno OK? ty máš teda sny šmankote! 😨 to musí být ošklivý probuzení ☹
Adam taky chrchle. v noci většinou od 2 ráno. dvě hodiny. taky nic moc..přes den taky. zítra ho musím nechat ještě doma, ač mám vyřizování a práci. holt se nedá nic dělat, musím to nějak vymyslet. Mirek jede ve středu do pátku pryč, tak už bych ho do školky ráda dala.
jinak babi se zhoršuje a zhoršuje..že prý by už chtěla pokoj pro ležící v domově důchoců..sakrýš to přeci ne! nabízíme ji lázně. a ona nechce! u Mudr si neřekne o vyšetření, že je to hloupý! jaká to škoda ☹ nemůže moc chodit a doma jí to 100% ubíjí. nemůže už ani pro Vítka do školky, nevyjde schody. je mi jí strašně líto. ale pomoct si prostě nenechá ☹

martinka79
2. říj 2011

@paolin tak to je smutné asi ji budete muset do lázní dovezt... jj sport a oslava dobrá kombinace. já kašlu smrkám.. tak jen tak lehce doma použitelná... Míša kašle ajen když smrká jinak dobrý...