Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
4. říj 2011

@anta Jani díky, moc... no mě sere, že čerpám dovolenou,a by\ kolegyně mohla suplovat v mé třídě... 😠
@many Míšo, taky mi dovlenou propláceli a bylo to fajne. 😉

martinka79
4. říj 2011

@paolin tak to je šikula... Pavli písni mi odkaz na ty dorty díky moc... 😉

paolin
4. říj 2011

@martinka79 Marti to je fakt na palici 😠
@anta Jani změnila jsi Mudr? zase jestli je pečlivá, tak taky fajné 😉
@e.k.t pošli fotky 😉
já dnes celý den v práci. tedy až na přestávku pro vyzvednutí dětí. Adámek bohužel při odchodu ze zahrady začal plakat a přestal, až jsem o půl 1 přišla ☹ chudák pí uč a taky děti ☹ zítra přijdu hned na 12. dnes jsem to nestihla.

martinka79
4. říj 2011

Já n ČTENÍ A V KNIHOVNĚ BYLO TO SUPER... na dorty koukám 😉

martinka79
4. říj 2011

@paolin díky díky díky... 😲

paolin
4. říj 2011

@martinka79 co budeš hezkého péci? 🙂

anta
4. říj 2011

@many - ahoj Míšo, nebudeš mi věřit, ale já jsem šťastná, že Honza chodí do školky, protože jak je doma, je to děs běs, nudí se, vymýšlí krávoviny, všechno krámuje, no na ránu je 😀 😀 😀 😀

anta
4. říj 2011

@paolin - nene nezměnila, mám pořád stejnou praktickou, je to pečlivá ženská 😉 Za devět měsíců jde do důchodu a máme štěstí, že i když odejde, nastupuje tam po ní pan doktor a nemusíme si hledat nikoho jinýho, tak to jsem ráda, trochu jsem se toho bála, že budeme mít starosti, ke komu přestoupit, tak to nám odpadlo 😎

anta
4. říj 2011

Holčinky, nevíte, za jak dlouho bývají výsledky krve? Honzík jde ve čtvrtek a já vlastně taky, nevíte, kdy by mohly být?

paolin
4. říj 2011

@anta Jani, záleží co vám budou testovat a jak moc mají labiny práci.

anta
4. říj 2011

@paolin - Honzíkovi případného bacílka, který mu způsobuje ty šílený chrchláky, kvůli kterým nespíme bez tří dnů měsíc, bude mu to brát ze žíly, jeje, chudinka, ještě že u toho nebudu 😝 😉 No a mě bude kontrolovat játra - bilirubin, ALP a takový ty jejich zkratky, pak štítnou žlázu a bůhví co ještě, budu dávat i moč 😉

paolin
4. říj 2011

Adámkovi, když dělali krevní obraz apod., tak to trvalo cca 2 dny.

e.k.t
autor
4. říj 2011
paolin
5. říj 2011

@e.k.t Evi, to bude velká boudička 🙂

e.k.t
autor
5. říj 2011

Pavli 4x4 metry
😉

monkia.pv
5. říj 2011

ahoj holky!Teda musim vam rict ze vas pracujici obdivuji jak to vsechno krasne stihate!Ja do prace nechodim a porad se mi zda ze nic nestiham!Asi si to budu muset vsechno radne zorganizovat!
Jani me kdyz berou krev tak si na vysledky volam az za tyden,ale asi zalezi na co ti tu krev berou!A taky jestli to nahodou neposilaji do jine laborky. My tady laborku mame,ale ne vsechny testy se tu delaji!
Nic ja za chvili padim na gyndu a pak s Vaneskou na anglictinu.Tak se mejte krasne!Papa

martinka79
5. říj 2011

čauky holky, tak já dnes upekla piškotovou placku s jahodami a želatinou pro 25dětí... a na sobotu nevím stále co upeču, ale musím Nikolce... kdy to nevím zítra školení do 17hod doma budu 18hod poplácat to tu a nevím zda bude síla v pátek přijedu někdy po 15hod možná v 16hod... tak co já vím... ☹ a od pondělí 14dní bez tatina to se asi po s... a bez auta... 🙂

anta
5. říj 2011

Ahoj holčinky moje a už je mi po vás zase smutno. 😵
@e.k.t - krásné fotečky, ale co oceňuji, je teda dílo Joli 😅 Budku budete mít určitě pěknou, že se tam i s bernardýnem vejdete 😉 Holčiny, tak dneska jsem se dověděla, že mi ty čtyři stovky za tu "vstupní" prohlídku nejspíš neproplatí, protože jsem nešla k závodnímu doktorovi, kterého vůbec za prvé neznám a za druhé mám svoji praktickou lékařku, tak nevím, proč bych měla chodit k němu 😝 😝 😝 Hned jsem volala na krajský, jak je možný, že mi to nechtějí proplatit, že to poněkud nechápu, že mi chtějí nařizovat, k jakému dr. mám chodit, že mám svou dr. a ta že je pečlivá velmi (zítra jdu na krev a EKG), tak co to jako znamená, zda její slovo platí míň než nějakého závodního doktora, kterému po stanovení jeho diagnózy zemřely dvě pacientky na rakovinu 😠 😠 😠 😠 A ona na to, že to rozhodně rozdíl je 😕 😕 No oni mu prostě dohazují pacoše.Tak jsem jí taky řekla, že nevím, proč mě posílají na vstupní prohlídku, když už jsem jednu při nástupu do práce absolvovala a pracovní poměr jsem nezrušila, tudíž po mateřské nastoupila ke stejnému zaměstnavateli! Mám podezření, že jsem ty 400 stovky vyplajzla zbytečně. Zítra jde Honzík na tu krev, jsem nervózní jak stará panna 😒

anta
5. říj 2011

Jinak se musím pochlubit Honzíkem, že dneska nám doma sám od sebe začal ukazovat, jak ve školce cvičí, začal lítat jak ptáček jarabáček a do toho říkal no spíš řičel, co učitelky k tomu "zpívají", no rozuměli jsme mu "dešťové kapičky" a že "si sednou na kytičky". 😀 😀 😀 Taky mu dneska jedna paní říkala, že má krásný oči a že má takový teplý lidský pohled a hlavně, což mě vyděsila, že má ty oči takový "milovnický" 😀 😀 😀 😀 , no je fakt, že holky po něm opravdu letí, vždycky se na něj nějaká přilepí a už by si ho odvedla domů 🙂 🙂 🙂 🙂 Poznámka autora - oči má po mně (na mě se kluci lepili už od malinka taky) 😵 😵 😵 😵

paolin
5. říj 2011

@anta Jani, ty 400,- jsou divný.. já taky musela k závodní Mudr a je jiná než moje. zaměstnavatel se tím chrání. jinak tam musíš každá rok. Mirek mě vytiskl nějaký lejstro, na který Mudr dala razítko a každý rok ho tam musí dávat. je to pakárna, stejně jako pravidelné školení řidičů a bezpečnost práce a jiný pakárny. tuhle jsme to řešili. chudák Mirek má akorát tak papírování a zaměstnanci lítání. ale je fakt, že ve větší firmě se může stát průšvih a pak má zaměstnavatel na krku žalobu za pracovní úraz a pod. takhle je z obliga. jinak jsme měli jako zaměstnanci nařízené jít k závodnímu Mudr do konce září. jsem tam přišla tento týden a Mudr, že jdu nějak pozdě, že už tam všichni byli. jsem jí řekla, že já jsem manželka a že by si mohl manžel zkusit něco protestovat 😀 bych mu raz dva hodila děti na krk a chodila teda po doktorech 😀 😉

paolin
5. říj 2011

kecám 😀 nemá to chudák jednoduchý. už od května nás všechny živí a asi ještě dlouho bude 😖

paolin
5. říj 2011

@anta 😀 😀 máte to ale srandu doma 😀

paolin
5. říj 2011

Vítek už asi po 150 dnes ublížil Adamovi. já nevím, čím ten kluk myslí.. 😠

anta
5. říj 2011

@paolin - už jsme si to vyhledali, je to § 103 odst. 1 písm. d) pracovního zákoníku, takže divný to není, já totiž nevěděla, že se na takové prohlídky se chodí k závodnímu, vedoucí mi to neřekla a abych pravdu řekla, tak vstupní prohlídku už jsem absolvovala, v práci jsou jakoby v právu, ale mě mají jaksi povinnost mi to sdělit, kam přesně mám jít, já nevím, kde ten dr. ani sídlí 😖 Ale už to vím a příště budu opatrnější 😉

anta
5. říj 2011

@paolin - co mu dělá Vítek? 😉

paolin
5. říj 2011

@anta no to ti teda měli sdělit 😒 jak to jako člověk má běžně vědět 😠
no Vítek různě mlátí. vlastní nešikovností a vymýšlí úplný trotloviny.. jestli ten si někdy najde ženskou, tak bude svatá 😀

anta
5. říj 2011

Holčinky, změna! Dneska se mi dítě chlubilo, že měl na sobě vestu (takovou tu žlutou fosforovou) a byl ppoprvé na procházce mimo areál ZOO ééé školky 😀 😀 😀 Říkal mi, že se držel učitelky Marušky, kterou má moc rád (sám říkal). Mně přijde, že je v té školce nejmenší (nejmladší) 😀 😀 😀 😀

paolin
5. říj 2011

@anta Jani, ale nejšikovnější!

paolin
5. říj 2011

my zase držíme spodní příčku 😀 ale zato zuby nehty a nepustíme 😉