Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
14. říj 2011

jsem zjistila, že Vítek má malé podzimní boty. se picnu..Adam taky na knop. tak musím objednat nové. vybrala jsem tyto:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38773558&tab=1
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=43405249&ta...

anta
14. říj 2011

@paolin - nestojí to za nic, jsem ráda, že nejsem v práci, to bych byla zase v papérdeli. No to se zeptám na ten výtěr.

e.k.t
autor
14. říj 2011

Pavli oboje jsou pěkné 😉 a sleva taky 😀

Jinak dnes po druhé noční a když to vezmu od středy tak naspáno celkem 10 hodin 😅 středa budíček v 6 před noční ani minuta 2 h o noční natírat chatičku, bez spaní, pak 2h před noční 2 h o noční a ráno teda polomrtvá ještě 4 hodiny. budíček v 11 a už skoro 2 hodiny sháním lepší šaty na akci v sobotu 😀 najít šminky - přeberu večer u našich až budu dělat přípravu na sobotu 😉

paolin
14. říj 2011

@e.k.t Evi, to je mazec..bych to teda nedala. nebo dala a pak sebou švihla o zem...

paolin
14. říj 2011

jinak ty menší botky paní už nemá. proč je má na netu je mi krapet záhada..

anta
14. říj 2011

Tak už mi zase dochází síly 😝 Jsem unavená.

paolin
14. říj 2011

@anta ☹ Honzík byl ve školce?

anta
14. říj 2011

@paolin - dr. mi říkala, že všechny antiko ve formě prášků ty játra a cévy svým způsobem poškozují, tělísko mít nemůžu, po tom 8. měsíčním martyriu, co jsem pořád s tělískem špinila, si ho dát nenechám. Akorát mě štve, že "to" budu mít zase rozházený a na nic, chodí mi "to" na hodinu a teď to bude teda asi děs 😝 No jo, ale játra si nenechám zničit.

anta
14. říj 2011

@paolin - jojo, normálně. V pohodě, ráno zpívá na celou ulici a je v pohodě, ale co včera večer předvedl, jsem mu musela omýt ksicht studenou vodou, úplnej záchvat řevu, no fakt výbornej 😝 😀 😀 😀 😀

paolin
14. říj 2011

@anta hm, to znám. pravidelnost moje vaječníky taky moc nepěstují..jen po práškách. málo které ale snesu.
lumpík Honzík teda!

paolin
14. říj 2011

jsem dnes s kamoškou domluvená na domací mejdan. její přítel je už měsíce na služebce a ještě dlouho bude..chudák doma sama se dvěma dětma.. a když jí děti usnou, tak nikam nemůže. tak příjdu já 😀 jen jsem pořád nějak grogy, tak to bude na chvilku 🙂

anta
14. říj 2011

Mám pro vás frk, včera jsem si šla pro dítě do školky a holky, nebudete věřit, byl obutý normálně tak, že levou bačkůrku měl na pravé noze a pravou na levé 😠 No já nemohla uvěřit vlastním očím. Jinak Honzík si nosí ze školky básničky, předvádí nám cvičení a taky zpívá, co se naučil nového 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
14. říj 2011

tak hlásím že jsme dobře dojeli

dokonce jsme popapali a Joli už mohutně maluje 😉

anta
14. říj 2011

Holčiny potřebuji poradit, jak má manžel v práci odůvodnit to, že já jsem v pracovní neschopnosti bez vycházek a on musí odpoledne vyzvedávat dítě ze školky, což by pro něj znamenalo, že musí odejít z práce dřív?

paolin
14. říj 2011

@anta Jani to ti nevím ☹ ale co mu napsat OČR a pak by prostě chodil do práce, ale domů dřív? to by nešlo, když Honzík chodí do školky?

anta
15. říj 2011

Ahoj holčinky, tak jsem byla na pohotovosti sama se sebou, nesedl mi jeden z léků, co mi dr. včera předepsala a bylo mi od rána divně, měla jsem průjem a v 11 hodin mě chytla játra, no bolela mě jak čert, tak jsem to nevydržela a šup na pohotovost. Tam mi řekli, že mám vysadit ten lék (voltaren rapid - lék na bolest) a že se nemusím bát, že to přejde. V pondělí jdu znovu tedy k praktické dr., abych jí to oznámila. Fuj, to bylo nepříjemný. Dítě pořád za mnou chodilo a říkalo "maminko, neplač, já tě pohladím a taky ti dám pusinku, jo?" ☹ ☹ ☹

paolin
15. říj 2011

@anta mankote Jani 😨 doufám, že už je ti lépe!

anta
15. říj 2011

@paolin - a jo, už je to lepší 😉

anta
15. říj 2011

Tak holky, musím pochválit našeho Honzuláka. Dneska krásně vyprávěl pohádku. Např. byla jednou jedna ovčí a ta měla hrozný hladík a tak se napapala travičky, pak potkala medvídka, který měl taky hrozný hladík a tak si šel pro med, který vyrábí včeličky a napapal, pak potkali koníčka a ten měl hrozný hlad a tak se napapal travičky a pak potkali dvě včeličky, který měly taky hrozný hlad a tak si daly nektar (ten jsem mu teda poradila, ale to předtím ne) a všichni se tam prostě nažrali 😀 😀 😀 😀 😀 Je vidět, že mu ty pohajdy nevyprávím nadarmo a to mě fakt těší 😵 😵 😵 😵

martinka79
16. říj 2011

ahojky holky, není čiásek, ale myslím na vás. Jani drž se.. Pavli ty samo taky. botky pkěné ty druhé má Míša, ale uričtě jsem je sehnala v obchodě levnější... já nakupuji už zimní.... 😉 myslím na vás....

anta
16. říj 2011

Ahoj holčinky, tak jsem ty ATB vysadila, je mi z nich akorát hrozně blbě celkově, je to horší než samotná angína, tak zítra šup šup k dr., aby mi to vyměnila, takhle to nemá cenu. Mám z toho průjem jak blázen 😒

paolin
16. říj 2011

@martinka79 nakonec je neměli. jedem dnes do Hervisu, mají 50% na trekové botky tatinovi se rozpadají. tak juknu i na botky pro Ádu. to zase bude boj 😉
@anta Jani co to je za hnus fialovej ta ATB? pro nová frč. takhle se akorát trápíš.

martinka79
16. říj 2011

my jdeme odpoledne na drakiádu... jinak tu máme babi... já dělám s Nikolkou referát...
jdu psát a šoulet k tomu knedlíky..... pa.
@anta Jani hele mě pomohlo klasika penicili.. jakási kdysi a bylo mi 0K, jen si k tomu kup nějaká probiotika... je to potřeba jogurt i bio kulturou.... a ty probiotika... jinak budeš průjmovat i tak... a nakonec můžeš mít i výtok... léky jsoun sračky... já to dávám i Míšovi jak nco bere.... pa

martinka79
17. říj 2011

ráno všichni chrápou, jdu vzbudit svoje dítka hurá snídaně školka škola... a tchýně jede dnes s Michalem. Drakiáda byla parádní... drak nelítal jen malilinko nebyl... vítr...🙂
dnes odpoelko to tu musím poflákat jelikož je tu binec.. jak tu byla návštěva... budeme cvelý týden sami to bude žužo...🙂 a co vy???

paolin
17. říj 2011

ahojda! my jdeme dnes se školkou do divadla. Adam zase chrchle..hrůza 🙄 cpu do něj Hedelix a Tussin a nic. asi budeme muset zajet k Mudr. ten toho do školky taky moc nenachodí.

anta
17. říj 2011

Ahoj holčiny. Tak já byla u dr. kvůli výměně těch hnusů, co mi předepsala, měla nějaký kecky, že jsem to neměla vysazovat a kdesi cosi, no když mě bylo na umření, tak nevím 😠 No a najednou mi předepsala probiotika, předtím o nich vůbec nemluvila, ani mě neupozornila, že můžu mít průjmy, jak to mám asi vědět, že? Tak jsem vykradla lékárnu a jsem doma a konečně odpočívám 😉

anta
17. říj 2011

tak holčinky a fotky jsou v albíčku 😉

paolin
17. říj 2011

@anta Jani, jukla jsem 🙂
tak pohádka byla docela fajn, jen Adam se dost nudil, tak zlobil. ještě, že jsem šla s nimi 😉 já bych teda po celém dni ve školce asi zešílela 😀 ikdyž některé děti jsou vážně strašně hodné. nedovedu si představit, mít takové dítě doma. včera jsme s Mirkem vzpomínali, jak jsme lítali, jak hadr na holi. 10minut relaxu za celý den byl zázrak 😝 😅 včera jsme byli v Tescu a mají tam slevu 59% na Lego. jéé..já musela Mirka držet, aby nekoupil vše 😀 mám podezření, že to ani tak není pro kluky, jako pro něj 😀

anta
17. říj 2011

Tak Honzík nám vyměnil kámoše Tadeáška za kámošku Verunku, ta se mu prý líbí víc. A je to tady, celý já 😀 😀 😀

paolin
17. říj 2011

@anta 😀 😀