Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
3. led 2009

holky jsme doma jé to bylo zima krásně, ale super. u nás se hraje jen na nervy a klávesy. jinak zpíváme nesutále a Nikolka je hodně hudební takže prdelínovi pěje furt. Michálek to miluje. 🙂 jdu si uvařit ovesnou kaši. Nikolka je neunavitelná celou dobu jsme byly na bruslích bez tatina a děti byly hodné. ovšem nikolka šla ještě ven s badem a běhá po venku u domu.zítra jedem také poslední volný den.

martinka79
3. led 2009

many já budu žehlit dnes nmám toho hromadu.já i povlékala peřiny.

martinka79
3. led 2009

tak nikde nikdo ☹

anta
3. led 2009

Já tady jsem, ale už odcházíííím v dál, mějte se tady pěkně a drbejte, ať mám zítra co číst, ale 10 stránek nečtu 😀 😀 😉

e.k.t
autor
3. led 2009

no já si udělala topinky s rybí pomazámkou, ten chleba byl už fakt tvrdý, ale topinky fajn 😀

many
3. led 2009

jsem tu taky 😉 já povlíkala peřinky na vánoce 🙂 takže ty už jsou i vyžehlený 🙂 tatin teď koupe synáčka a já tady furt lítám

many
3. led 2009

no taky už popádím na véču a Ladíkovi jdu udělat pomalu kašičku,tak se tu mějte pěkně a možná se tu ještě ukážu,ale nevím nevím,kdyby ne,tak dobrou noc a sladké sny 🙂 ať dětičky pěkně spinkaji 🙂

martinka79
3. led 2009

no já povlékala na Vánoce a už je zase po nich tak znova ono to těch 14dní dalo. 😀 tak je zase práce. Mišák už skoro chrupe a já musím vytřít asi udělám i chodbu ať máme ve vchodě čisto a potom hurá žehlíkovat. 😒

martinka79
3. led 2009

tak už spí obě děti a já jdu žehlíkovat. mám tu domácí vínečko a hurá na to. 😉 😝 mějte se tu fajnově a doma ať už děláte cokoliv taktéž a užívejte večerní siesty

monkia.pv
3. led 2009

my uz taky spime!A na brisku!Nejsem z toho moc nadsena!Budu ji porad chodit kontrolovat jak se znam!Ale snad se ji to za chvili prestane libit a bude chtit otocit! 😀 Taky preji vsem prijemny vecer a dobrou noc!

e.k.t
autor
3. led 2009

no u nás je řev a pruzení, no jestli to bude trvat dlouho ty zuby tak teda nevím 😝

paolin
3. led 2009

u nas uz to taky chrupe. dnes jsme zkusili dat kluky spinkat do jednoho pokoje, tak jsme zvedavi. 😉 dnes spal jen 3x a vydrzel 4 hodiny, nez ted usnul. predpokladam ale, ze za dve hodky bude chtit Ada jist a pak spat s nami 😀

e.k.t
autor
3. led 2009

uvidíš jak brzo a kolikrát bude noc přerušená, ale třeba bude dobře

martinka79
3. led 2009

Pavli tak to je dobrý nápad, já ho chtěla také realizovat. Ovšem ty zuby nás brali moc tak jsme ho raději měli v ložnici, ale až bude lépe hned ho šupu také pryč a uvidím. jsem zvědavá na tvoji reakci ono napoprvé to může být horší, ale vícekrát to zkusit a bude hej. 😀 mám skoro vše vyžehleo jetšě sušárku na hurá na kutě.
tatin šel dojednat firmu a nakonec skončili v hospodě to se pěkně úřaduje. 😝

paolin
4. led 2009

dobre ranko vsem!
tak Adamek se trikrat vzbudil na dudyna a pak chrnel do dvanacti. napucnul si brisko a pak uz spinkal u nas, protoze prisel i Vita. dalsi bastu chtel Adam kolem ctvrte. to uz tedy spal s Mirkem v obyvaku. asi plakal a Mirek ho tam odnesl. ja nevim. nejak jsem to zaspala 😀

paolin
4. led 2009

jee! u nas snezi! 🙂
teda, tak jsme zjistila, ze o vanocich se to v televizi hemzilo Vitkama 😀 v Pysne princezne, Jak se kroti krokodyly a v hodne pohadkach byl Vitek. to jsem ani netusila, ze ma Vita takove pohadkove jmeno 😀

anta
4. led 2009

Dobré ranko všem 😉 Zdá se, že Honýs se vrátil do starého režimu. Vstává ve 4,45 hodin a do 7 hodin zase usne, tak huráááá.
Paol - Vítek je takový malý princ, jen Honzulovi dali příjmení Hloupý 😀 😀 😀

martinka79
4. led 2009

krásné ráno holky. PAvli takže noc v normálnu a ty jsi vyhajaná do růžova.

martinka79
4. led 2009

no tak u nás ani jedno jméno v pohádkách snad není takže Míša je max. kulička

martinka79
4. led 2009

Jani to je fajn, že se Honzík rozhodl vrátit se do režimu vyhovujícímu všem. 😀

e.k.t
autor
4. led 2009

ahojky u nás se už delší dobu vykecává na dece, takže pohoda, už i peru.
Joli nechce snídat mlíčko tak má smůlu bude až v 9 kaše, já jí dám takhle vymýšlet s jídlem 😀

martinka79
4. led 2009

Ahojky evi, to u nás jsme vzhůru od 6hod tedy to jsme vylezli z pelechu a šli za Nikolkou, ta také vstávala brzy. potom si dětičky dali snídani a teď se tak nějak batolíme v obýváku hrajeme si koukáme na pohádky a já do toho uklízím. 😝

e.k.t
autor
4. led 2009

no vidíš nemám puštěnou televizi a ani včera nebyla 😅

stejně tam moc nedávají 😝

anta
4. led 2009

Já jsem dnes vzhůru od třičtvrtě na pět, takže to docela jde,v minulých dnech jsem vstávala až v půl šestý, to bylo labůůůžo 😀
Marti, pořád jsi tryskomyš a vedeš v pořádkumilovnosti 😀 😀 😀 Já umyla zatím nádobí a za chvíli si začnu připravovat věci na obídek, ať to mám v cajku a pak začnu někdy vyrábět. Udělám kuřecí prsíčka s bramborem v sýrové omajdě, to mám mooooooc ráda 😉

martinka79
4. led 2009

to j,mám také moc moc ráda. já dnes nevařím máme od včera udělám ěnco ňamka až k večeři.
já nevedu jen zkrýtka nějak furt je co dělat.
No mi tv pouštíme ráno na hřiště7 a to většinou nikolka jinak já ji také nemusím. Mišáček usnul a já bych šla za ním. 😀 😔

paolin
4. led 2009

tak ja s Adou chrnet sla. rano se dospaval Mirek, tak jsme ted hezky vyspinkani 😉
Jani, sice se rika hloupy Honza, ale ted skryty potencial, ktery v nem nakonec drima 😉 to bude skryta zavist uplnych hlupaku 😀
Marti, my taky koukame na hriste. tedy Vita 😀
Evi, z Joli zacina byt labuznice 😀 co z prsicka? uz tedy vubec nee?

dite1
4. led 2009

ahoj holky!!!!
Ja jsem porad v cechach, krasne padal snih, Honzikovi se tu moc libi!!!!
Jak se maji vasi drobecci???
Vsem preji dodatecne krasny novy rok a at jsou vsechny mimca zdravi a silny a maminy pevny nervy a zdravicko a stesticko!!!!!!!!!!!!!!!

dite1
4. led 2009

jani a ty jsi rikala ze bydlis nekde u hvezdy vid??!!!

many
4. led 2009

ahoj,ahoj,ahoj 🙂

monkia.pv
4. led 2009

ahojky hoky!Taky bych si dala kuratko v syrove omacce!Asi si udelam zitra nebo na veceri!Musim ale skocit pro smetanu!Mnam uz se mi sbihaji sliny!
Jinak u nas teda noc-desna-mala plakala ze spani!Chuderce se asi neco skaredyho zdalo!Nebo nevim jestli to nebyly zoubky!