• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
tak já teď dělám narychlovku špagety s omáčkou :grinning: a do toho ještě jsem si vzpomněla,že má mít Ladík dneska žloutek,tak vařím vejce :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já ještě sýrovou omáčku nedělala a to jí miluju :grinning: :grinning: :grinning: budu muset mrknout po nějakým receptíku a taky jí udělat,mňamky :grinning:
4. led 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme po obědě j vařila pro Mišáčka včera takže dnes pohodově. Nikolka se připravila do školy, uklidila si spaní na zemi. ach a jak se mi tam hovělo aona se rozhodla, že chce taneční parket, ty děti jedny nevděčné.

Míšoooo ahojky, tak si užívej čech. :wink:
4. led 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
many a to je zrovna nejjednodušíí omáčka tedy ono můžeš dělat i bešamel sýrový.
já to dělám často jako rychlou večeři, těstoviny mleté kuřecí maso a tu omáčku. smetana mléko sýr tavený sýr tvrdý a šup s tím do hrnce. cibulka česnek a vše možné podle nálady chuti. a potom polévat těstoviny nebo vše smíchat jako teplý salát. :wink:
4. led 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
many něco co už jsme i dělala jinak dělám svůj recept většinou si beru jen inspirace a potom vařím pokaždé jinak nějak nejsem reptový typ. :wink:
4. led 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zase tady, dnes přijede manželův bratr, tak to se zase nevyspí a on rád chrááápe, má to blbý :grinning: :grinning:
Jinak, Míšo, ano, bydlím u Hvězdy, tak tak. Do kdy jsi v Čechách? :wink:
4. led 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mi odjel MP a ja jedu az pristi sobotu.
Jestli mi chces predstavit tveho Honzika tak staci rict neni problem.
Pak se vracim sem 22. unora, segra bude rodit!!!!!!!!!!!
4. led 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky sejděte se ať víme jaká byla schůzka Honzíků. :grinning:
4. led 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, napíši ti do interní pošty své číslo na mobil a napadlo mi, že bychom se mohly tento týden nějak sejít. Vzala bych foťák a vyfotila ty naše dva chlapáky pohromadě, jsem na toho tvýho Honzulína velmi zvědavá :wink:
4. led 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo jukni do interní pošty, máš tam ode mě zprávu, svého Honzulína ti představím ráda a a moc se budu těšit na tvého :slight_smile: A můj Honýs se aspoň rozptýlí a nebude tak třeba zlobit :grinning: :grinning: :grinning: Třeba si je i vyměníme :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to uz se moc tesim, ale nevim nevim jestli ho dam, kazdy mi preci jen rika ze je moc hodnej a klidnej............... :zipper_mouth: :dizzy_face:
4. led 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak jsme venku z prochajdy :slight_smile: trošku u nás sněží,tak vypadá to,že zachvíli bude konečně pořádně bílo :grinning: ale je tam zimečka a pěkně to tam klouže :unamused:
Marti - díky za receptíííky,příští víkend jí udělám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. led 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dame vinko, jestli teda pijes, cerveny nebo bily??????????????
4. led 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem ti, Míšo odepsala, raději veřejně nepíši, jsem děsnej suchar, ale v baru toho máme dost, takže nám pusy neoschnou :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé já jsem psala venku místo doma,já jsem ale jojin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož já bych si dala červené ,ale to bych nesměla kojit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak já si dám někdy večer po kojení černýho kozlíka :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale i bílé je dobré :slight_smile:
4. led 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
my uz jsme taky doma z prochajdy a na me dneska padly nejaky chmury!Je mi nejak smutno po manzilkovi! :frowning2: ach jo!Vaneska dneska poprve pristizena na 4 koncetinach a dokonce jsem to stihla i vyfotit! :grinning: Dam do albicka!
4. led 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
šikulka :slight_smile:
4. led 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkná fotečka :slight_smile:
4. led 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste maminy :wink: Ladík mi teď usnul a tatin cvičí na kytárku a já se nudím,no měla bych žehlit,ale nechám to na zítra :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem tady ale jen nakukuji!Sleduji na netu tatku jak hraje zapas!A drzim vsechny palce,tak nemuzu moc psat! :grinning: A jeste k tomu mala nespi!Ma narvanou hracku v pusince a zkousi mluvit nebo co to je! :grinning:
4. led 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
co hraje tatin :wink:
4. led 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak teda taky držíme pěstičky :slight_smile:
4. led 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
haje tenis
4. led 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekujeme za drzeni pesti! :wink:
4. led 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
není zač :wink: a kde to hraje,... :slight_smile: jsem zvědavá co :slight_smile:
4. led 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dobrou noc a sladké sny a hlavně ať detičky spí sladce :slight_smile: a budí se co nejmíň
4. led 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek