Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
4. led 2009

many tobě taky, u nás se to plácá na dece a trochu to škvrně prudí, zkouší co ještě projde a co nemá smysl 😀 😀

alenka83
4. led 2009

ahoj holky, jak se tu máte? Co nového? Co dětičky, jsou hodnoučké a už spinkají? U nás se už chrupčí. Koukám taky, že se tu plánuje kladenský srazík, škoda že jsem od vás trošku dál, také bych se přidala na nějakej mejdan🙂

paolin
4. led 2009

tak u nas uz to taky chrni. snad jim to chvili vydrzi 😉

paolin
4. led 2009

jee, Alenko ahoj! jakpak se mate? jdu kouknout do albika 😉

dite1
4. led 2009

u nas se taky spinka spis u mamky, spi se mu tu dobre ani pres den tu nebreci, asi se mu libi snih 😀 😀

e.k.t
autor
4. led 2009

tak dobrou noc všem 🙂

anta
5. led 2009

Dobré ranko, holčinky, tak včera byl manža po dlooooouhé době v hospě a já jsem po dlooooouhé době uspávala malého, dělám to tak, že si ho dám do postýlky, do pusy mu dám flašku a už pije, včera mi u toho vytvrdl a vypil jen 120. Mám trochu problém, neboť malý kaká obden a najednou nic, tak doufám, že se vykákne dneska 😉

paolin
5. led 2009

dobra rano!
tak u nas zadna zmena. z vecera plac po dudynovi, o pul dvanacte a o pul treti mlicko. mezitim poplakavani. uz to asi jinak nebude 😉 chceme jit s Mirkem za 14 dni na ples, tak to bude rychloples 😀 od osmi do jedenacti. aspon neco 😉 nebyla jsem "venku" uz asi sto let.

paolin
5. led 2009

tento vikend hrajeme ve Zdaru. tak myslim na Gabu a Vojtiska. uz tu dlouho nebyla, tak snad se maji OK.

paolin
5. led 2009

ted jsem si vzpomnela. Adamek dostal k vanocum kouzelny hrnec od Fischer Price. desna melodie teda..ale klukum se to straaasne libi! i Adamek si vyhraje. tak doporucuju 😉 jen ta cena je krapet drsna.

martinka79
5. led 2009

PAvli hrnec známe
krásné ráno všem holky my měli frmol po dlouhé době škola povinnosti a my spali všichni jak miminka. do toho Bad venku záchvat, sch to byla výprava.
ale NIkolka už sedí v buse a my snídáme.

JInak Pavli doufám, že budeš mít čásek na Gabču a pozdravíš ji i za nás. 🙂 a samo pozdravuj Žďár tam bude sněhu. 🙂
Jani čauky neboj dnes ti vakaká i to co nechce. 😀

martinka79
5. led 2009

PAvli máš Vítka ve školce?
normálně mi je nějak smutivo nikdo doma, jen my dva s prdelínem a psem.Jsem asi divná. 😒

martinka79
5. led 2009

jinak včera byl prímový den tatínek se totiž v sobotu v jospodě na shcůzce se stavařem malinko opil potom se dlopili u nás doma a tak nešel na stavbu,ale s námi na porchajdu na místní rybník. já odhrnovala klukům sníh a děti bruslili, měli jsem ještě dvě další a nakonec tatínek donesl hokejky a hrál se i hokej a my krasobruslili. Vydrželi sjme dvě hodinky. 🙂

martinka79
5. led 2009

tak jdeme malinko uklízet. máme dnes náročný den plný cestování ach jo.
MOnčo tvůj manžekl je tenista týýýýýýýýýýýjo. 😕

paolin
5. led 2009

Marti, zatim se Vita snazi nasnidat.
a jak vlastne dopadl vas vanocni papousek?

paolin
5. led 2009

Marti, tak to hezky zvladni! at je to poklidny rozjezd do "skolnich dnu". 😉

martinka79
5. led 2009

hele to je super věc normálůně to nahrává cokoliv jako diktafon či odpovědi na nějaké věty a Míša ho miluje. Nikolka je z něj celá vedle a my dospělí si sním ophráli také. 😀 sice cena je také vyšší, ale stojí to za to.tak dobrou chuť Vítečku 😉 my už jsme po.

martinka79
5. led 2009

no po ránu to bylo šílené. samo všichni chrněli do budíku jak jinak a potom rychle aby neujel bus. 🙂 to školkování bylo pohodovější, závidím ti. jak by bych brala školkařku. 😀 😝

anta
5. led 2009

Malej usnul, nemohl usnout, tak jsem ho šoupla do kočárku a houpy houpy a už to řeže 😀 😀 😀
MM je též tenista, ale teď, jak máme malýho, tak zatím moc nehraje, ale vím, že se na to třese jak drahej pes na fénování 😀 😀 😉

martinka79
5. led 2009

tak ty matko jedna mu to odpíráš jakto že ho nepodporuješ v jeho koníčku a nejezdíš s ním po kurtech. ☹ 😀
my hrajeme tenis jen rekreačně, tedy já néééé proti MM ten by mě rozdrtil, ale jako 4hra je super parťák. 😀

martinka79
5. led 2009

já musím dnes na 13hod do Brodu, organizoval jsem jednu přednášku a musím být na zahájení (což jsem si nemyslela) a potom Nikolce úkoly a na 16hod zase do brodu má ANJ a ptom hned sortovky. takže doma budeme akorát na kupání a spaní18.30h jak já to nesnáším. ☹

anta
5. led 2009

Tak to se ti, Marti, nedivím. Vidina takovýho frmolu člověka moc nepovzbudí. 😨
Ve čtvrtek by měla přijít Míša s malým Honzíčkem, tak nadělám fotky a šup s nimi sem. Moc se těším, určitě to bude moc fajn pokec a taky to bude přínosný, si myslím 😉
Já bych tatina povzbuzovala ve sportu, ale on mi chce mocí mermo pomáhat s malým do úplného odpadnutí, tak mu v tom nebráním, to bych byla sama proti sobě 😀 😀

martinka79
5. led 2009

tak to se nebraň ono to pinkání mu neuteče a za chvilku veme pálku abude pinkat s Honzíkem, tzedy snad si ho nesplete s tenisákem
jééééééééééééééé to si užijete, super pokec a krásná podívaná na Honzíka2. 🙂 se těším na fotky

martinka79
5. led 2009

no ono v tom sněhu stále jezdit právš autem, sice je to 8km ale sníh napadné na auto behem chvilky. nevím jak to udělám stále to řeším zda tam už nezůstat v brodě.

martinka79
5. led 2009

musím najít nějaký azyl, m,ateřské centrum je obsazené angličtinou. asi se k němu pozvu na návštěvu...... haha ti budou rádi. 🙂

anta
5. led 2009

No ten sníh je opravdu blbej, co se týče aut, tak si s sebou vem pořádnej smeták na ometení 😀 😀
Táta nechce, aby malej hrál tenis, protože jeho samotného do toho vyloženě nutili, tak má takovou představu, že by mohl hrát fotbal nebo hokej za kladeňáky, ať nemá roupy 🙂

martinka79
5. led 2009

no to víš, může dělat teoreticky vše. já hraji a sportuji rekreačkně skoro vše. Věnovala jsem se do 20 let basketu. já byc chtěla Michala dát na fotbal,a le uvidím jelikož je to prácea obět pro rodiče v dnešní době.

martinka79
5. led 2009

no smeták mám,a le to víš už se vidím jak stále odmetám a Michálek v autě šílí. 😀

martinka79
5. led 2009

se dnes nemohu nějak nakopnout, uklizeno máme, ale stejně jsem jakási blééééééé.

anta
5. led 2009

Marti, to je dobrý, zrovna tady máme na návštěvě Honzíkova strejdu Michala, to je šílenej bordelář, fakt 😀 😀 Vykopnul nám práh u koupelny, já se ráno divila, že nemůžu zavřít dveře 😝 🙂
Tak malýho ometeš taky a uvidíš, jakou bude mít radost 😀 😀