Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
24. říj 2011

Pavli tak jsem na netu něco našla pro Nikolku nějakouá mikču... a asi půjdu do dvou mikin pro Michala.... 😀 díky za za tip když najdedš nějaké dobré stránky písni mi... já to neumím...

paolin
24. říj 2011

@martinka79 to víš, že písnu 🙂 já hodně chodím jukat na Adidas ke Světlušce.
Pak někdy jukám sem http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=597

martinka79
25. říj 2011

@paolin jj ke světlušce chodím taky... holčičky peču dobrotu s pudinkem a tradááááá na drb, včera bazém super...

martinka79
25. říj 2011

dobrota mi dala zabrat..., ale snad bude Ok.tak se mějete fajnově jedu na návštěvu... 😉

paolin
25. říj 2011

ahoj holky! tak dnes opět depky..Adámek ve školce moc plakal, chtěl být se mnou. ach jo.. mám pocit, že na jednu mámu je toho až až ☹ včera jsem hupla do diskuze o 3 a více dětech a akorát mě to nějak tentononc..holky to zvládají a já dvě nejsem nějak schopná 😝

paolin
25. říj 2011

tak Adámek nakonec dobrý 🙂 uf! 🙂 nechce usnout, tak za chvíli vyrazíme pro Vítka. má dnes edukativní skupinku, jinak bych ho vzala taky poo. odpo má dorazit kamoška, tak se těším 🙂

martinka79
25. říj 2011

@paolin vidíš nakonec to dal... nevěř všemu kdo co píše, jak to zvládají to je subjektivní...

martinka79
25. říj 2011

já si to užila prima... a to jsem se domů vrátila až kolem 15hod...

paolin
25. říj 2011

@martinka79 prima, že sis návštěvu užila 🙂
no ono se jim to většinou mluví, když mají zdravý děti a fungující babičky k tomu 😉 jako zvládnout se to asi dá. tedy musí, že 😀 já si to s Adámkem nedokážu představit.

martinka79
25. říj 2011

@paolin Pavli, ale posím tě... zvládáš a depky a duši na rozpadnutí mám i já a to mě jak tak něci něco nerozhází...

paolin
25. říj 2011

@martinka79 to počasí k tomu moc nepřidá 😉
Adámek začal říkat slovesa! teď třeba řekl "táta paví" = táta spraví 🙂 to je asi taky skok kupředu 🙂

martinka79
25. říj 2011

@paolin suprovej kousek....

e.k.t
autor
25. říj 2011

tak jsem doma ze druhé denní, uf uf dáčabajku, sýr pivko a padneme za vlast 😀 😀

paolin
25. říj 2011

@e.k.t Evi uf! tak si hezky odpočiňte!

anta
25. říj 2011

Ahoj holčinky moje. Tak dneska zase v práci jsem byla, hned mě naprdli, že prý jsem něco zkazila, tak jsem se šla omluvit té státní zástupkyni, že jsem to zblbla a pak mi to odpoledne začalo vrtat hlavou, jak je možné, že jsem já něco zblbla, když jsem to nezpracovávala, psala jsem k tomu spisu jen průvodní dopis a tím to haslo, tedy aspoň doufám. Zítra si zahraju na slečnu Marplovou a dám se do pátrání. Já si na hlavu srát nenechám, ale pokud zjistím, že jsem to fakt zblbla, tak vrátím červený diplom (který nemám) 😀 😀 😀 Jinak Honzík ve školce v pohodě, Marcelka si ho moc chválila, že je hodňoučký, i doma se mnou byl fajn. Pak přišel táta a byl konec romantiky 😀 😀 😀 Holky, ten se vám ke mně tak tulí, to je krásný, už jsem měla podezření, že to ani neumí 😵 Pavli, neboj, musí si zvyknout Adámek jeden, tak má třeba jen období, předtím jsi psala, že to bylo fajn, tak se mu zastesklo, to se přeci stává i nám, že se nám po smráďatech začne stýskat 😉

anta
25. říj 2011

No včera jsem si ho byla vyzvednout a holky, zase jedna levá bačkora na pravé noze a naopak a představte si, že měl i tepláky obráceně, prostě prdelku vepředu 😝 😝 😝

martinka79
26. říj 2011

@anta no zkrátka se obléká sám, já obča taky u nás žasnu co vše paní uč. přehlížejí... 😀

martinka79
26. říj 2011

@anta držím pěsti v pátrání... my jedeme dnes na očkování a potom udělám oběd nabalím a tradááááááá děti jedou vlakem k mé sestře... 😀

paolin
26. říj 2011

@anta jéé Jani, tak ať to dobře vypátráš 😉
@martinka79 volný víkend? no supéér 😀 😉

paolin
26. říj 2011

jinak holky, dnes na mě myslete 😀 😉 😉 neteř má oslavu narozenin, tak nám nic nezbývá a vyrazíme směr dračí doupě 😀 snad to přežijeme bez úhony 😉 jinak musím poděkovat mamince..sehnala jsem na netu pro Adámka tu Play Doh, co strašně chce. za supr cenu, modelína navíc..volám mamce, jestli mu to budou chtít dát. že jo a že to chce i neteř. tak jestli bych to nekoupila 2x. říkám jo, ale k vánocům. Adámka by to moc mrzelo, kdyby to dostala Karolína k narozeninám. Adámek po tom moc touží a asi by vznikl problém, páč by si s tím chtěl hned hrát. no a hádejte, že 😀 ano samozřejmě to Karolína dostane dnes k narozeninám. já blbá jí to ještě kupuju! no za dobrotu, na žebrotu 😉

martinka79
26. říj 2011

@paolin jejda Pvli to je blbé, to znám není to jak vysvětlit a vl. dítě trpí.... jo jo... tak držím pěsti.
Já dnes rupla anervamaa nalupala pořádně MIchalovi, stále se štouchali a zlobili cestou k MUDr a při nákupu a všude jak toho mám moc a jsem v prsu... tak doma se nechtěl zezout a zesvléknouot tak jsem přišla dolů a šup nášup až mě bolela ruka tak dlouho nedostal... a teď oba jak miliusové uklízí si pokojíky před odjezdem... mám to, ale zapotřebí.... taky mi není milé je bacit... 😠

paolin
26. říj 2011

no je to na...takže příště ŽÁDNÝ zařizovaní pro druhý 😉 😉
@martinka79 achich Marti..lumpíci jedni! to oni schválně, aby se ti po nich až tak nestýskalo 😉 😉

martinka79
26. říj 2011

@paolin asi tak, ale teď už sjou hodní leží u pohádky... spláchnutej to jistí, já mám kávu a zmrzlinu... oni prd

martinka79
26. říj 2011

jdu se loukat s nima... a hodím u toho relax.

paolin
26. říj 2011

tak my za chvíli vyrážíme pro Mirka do práce. fakt nemám chuť nikam jezdit 😝 tak popřejeme a pojedeme a šmitec.. bolí mě dnes hlava, Adamovi se točí, to jsme pěkná rodinka 😀 zítra EEG..

martinka79
26. říj 2011

@paolin hele u tebe je to na 100%nervozitou a neklidem co zase bude. myslím na tebe...

anta
26. říj 2011

Ahoj holčinky, tak jsem vás dočetla, koukám, Marti, u vás byl už bugr, viď? Děti jsou divoké a ne pořád na to má člověk náladu, naprosto tě chápu a obdivuji rychlost tvých rukou 😉 😀 😀 Dítě je v posteli a zase kašle, se pos...u, fakt! Co s tím? Co máme dělat, dítě nemá rýmu,nic. Ve školce nekašle, tak z čeho to má? Jsme objednaní na alergologii, ale to bude trvat než k prohlídce dojde, achjo ☹ Pavli, mně hapruje hlava už druhý den, ráno začínám bohužel tím, že si vezmu ibalgin, jinak bych to nevydýchala. Honzík se mi svěřil, že se mu láska Verunka líbí proto, že nosí brýle a že je jiná 😵

e.k.t
autor
26. říj 2011

ahojky zlatíčka, fouky fouky na bolístky, jsem na noční zítra kontrola na plicním - fujky 😝 a jupí v pátek volno celá rodinka, mm teda ppo noční ale jinak všichni doma 😉

paolin
26. říj 2011

@anta Jani Adam taky furt kašle. alergo máme příští měsíc. jinak u mě to jistí APO Ibuprofen. dnes 2x a stejně bolí..mám to i od zad.
@e.k.t Evi zítra budeme moc myslet!
jinak oslava v poklidu - uf! krapet byl problém s dárkem od mamky, ale nakonec se Adam nechal přesvědčit, že si pohraje potom 🙂 jen Mirek nechtěl nic jíst a pít a vůbec je divnej..je asi hodně na sestru naštvanej..u něj je to na dlouho, ne-li navždy.

martinka79
26. říj 2011

@paolin se mu nedivím, mně nic neudělala jsem na ni taky naštvaná na dlouho..... 😀 😀 😀
bolehlav neznám. holky mořím se tou prací do školy mě to tak neba s tím počítačem... a ještě občas prudím na MM, že to jde pomalu...