Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
26. říj 2011

@martinka79 😀
s rychlostí PC taky prudím 😀 a copak děláš za práci?

anta
26. říj 2011

Tak holčinky, dítě skončilo u nás v ložnici, spinká na mé posteli a je po kašli, od půl deváté kašlal, že se málem strhnul, tak jsme ho přestěhovali do ložnice a bum, najednou je po kašli, takže v pokoji má něco, co ho dráždí ☹

paolin
26. říj 2011

@anta Jani taky se mohl uklidnit tím, že je u vás v postýlce. Adámkovi se vždy udělá lépe, když je u nás. psychika 😉 Každopádně to chce prozkoumat pokojík..
a co v práci ten včerejší sprďan?

anta
26. říj 2011

@paolin - no pátrala jsem, zatím toho moc nevím, ale stále více nabývám dojmu, že jsem to nezprasila já 😉 Řekla jsem to i té státní zástupkyni, že si nenechám srát na hlavu a že na sebe nenechám házet špínu 😀 😀 😀 😀 Nevím, Honzík byl dost rozespalý na to, aby vnímal, kde teď hajá, ale je fakt, že já v té ložnici velmi velmi větrám, což u něj v pokojíčku ne, neboť má nejstudenější místnost a bojím se, aby tam neměl ještě větší zimu, no blbý fakt. 😉

paolin
26. říj 2011

@anta hm divný teda..co třeba zvlhčovač vzduchu? a co na to zástupkyně? 😉

martinka79
26. říj 2011

@paolin ale děláme na projektu peníze do škol a msuíme vytvořit metodiky a pracovní lsity a prezentace k učivu a vložit do našeho web. programu. máme udělat 4metodiky. ale když to chceš udělat pořádně tak to tedy dá práce.... 😉
@anta asi bych mu tam dala vlhký hadr... a to pomáhá. tak a´t se mu spí lépe, jo taky jsem se chtěla zeptat jak jsi dopadla v pátrání... 😉

e.k.t
autor
26. říj 2011

@paolin
Pavli díky, taky jsem vzpomínala tak snad to bude jen lepší 😉
@martinka79
Marti to znám a nic moc, a nejpomaleji to jde, když kvaltuju 😀 😝

monkia.pv
26. říj 2011

ahoj holky!Jak se vede?
Jani koukam ze Honzik porad kasle-to mi pripomina nasi Vanesku loni!Ta se prokaslala celou zimou!Zacala v pulce prosince a skoncila az v breznu.Tak jsme byli na alergologii a tam nam dr.predepsala sirup a prasky na noc a muzu rict ze to ji tenkrat pomohlo! Ted uz ji mam 2 tyden doma-kasel a ryma-nejak se mi zda ze ji opet nic nepomaha!Koupila jsem odparovac vzduchu na topeni a kapu tam nejakej olej-eukaliptus.

e.k.t
autor
26. říj 2011

@anta Jani že by malba? nebo koberec? ach jo, prdelky naše, Joli se včera večer tchýni totálně zeblila, až ji to dohnalo ke špatnému svědomí, mm ji dnes po své denní dovezl domů a spící ji přemístil do pelíšku, tak doufám že ráno nebude žádná pohroma. do školky nejde, je doma tak to snad do pondělí nějak dotáhneme 😉

martinka79
27. říj 2011

@e.k.t jejda chudina malá tvoje.
@monkia.pv MOnčo ahojky, no ono to někdy chce těch 14dní... Míša byl doma dokonce 3týdny,a by jsme se toho zbavili.... sice rýmuje zase, ale to patří k tomu počasí... 😉
jinak cestu vlakem dítka zvládla dobře zabydlela se u mé sestry v pidi bytě a dnes je všechny hlídá neteř... taková malá antikoncepce před početím....:_) segra přijde odpoledne z práce a Petr spí po noční(dává si prý špunkty do uší... 😀 😀 😀
já se vyhajala do růžova až se mi nic nehce a je ze mě lenivá princezna... ráno jsem se robila kolem 6hod ajo vždy a promítala si co budu zase bušit do toho PC a nakonec jsem to zspala...

monkia.pv
27. říj 2011

dobre rano holky
@e.k.t :jejda Evi a z ceho chuderka zvracela?
@martinka79 :no Marti ja se desim toho ze to u nas bude taky na dyl!Chtela jsem ji uz od pondeli dat do skolky,ale vypada to ze jeste nebude ok!Tak uvidime.Uz se ale se mnou doma nudi a porad se pta kdy pujde do skolky.
Decina jeli sami vlakem?Vsak kdyz se ti nechce tak nic nedelej mas narok na odpocinek!

martinka79
27. říj 2011

@monkia.pv jjeli s něteří a zvládly to. Já vytvořila jednu práci i s metodikou... jen ji vyplinvnu do pc. a je to. prezentace uložená.

monkia.pv
27. říj 2011

@martinka79 :teda Marto ty jsi sikulka!Ja pouklizela a jsme uz po obede,tak si jdeme odpocinout(teda ja jdu u Vanesky to nehrozi).Ve dve hodiny si pro ni ma prijit tchyne,tak budu mit volne odpo 🙂 .uz se tesim.

martinka79
27. říj 2011

jj užij si ho, pokldiný odpočine, Já jsem sama musím říci, je tu božské ticho. teď jdu malovat a obličej a pak ho stáhnu do PC snad to dobře dopadne, jen nevím jak nahrát do Pc zvuk....nějak jsem v tomto jenda... 😀

paolin
27. říj 2011

ahoj holky! jsme doma. stihla jsem vyzvednout i Vítka poo. EEG bude tak ze 14 dní. jinak se podařilo natočit 🙂 ke konci prázdnin ještě nemyslitelná věc 😉

@martinka79 ty šikulo jedna! děti jsou evidentně po tobě, když tak krásně zvládly cestu 😉 😉 hezky se relaxuj a žádné divočiny 😉 😉 moc díky za IP!
@monkia.pv Mony už si volno! nemoci pitomí, co? ale hezky, že se Vaneska těší do školky 🙂
@e.k.t u Evičky zase pohroma? ☹ snad už je lépe!

paolin
27. říj 2011

@monkia.pv Mony jsem se dívala, že más zajímavé příbuzenstvo 😉

martinka79
27. říj 2011

zkusím vám sem dám svůj výtvor... asi to vložím do IP nebo netuším kde se dají vkládat soubory.

martinka79
27. říj 2011

@monkia.pv pošli mi na tebe mail odešlu ti to také... nikde jsem nenašla na vkládání takových dokumentů snad vás tím moc neobtěžuji máte ode mně mail....

paolin
27. říj 2011

@martinka79 dobrý 😉

martinka79
27. říj 2011

@paolin díky

martinka79
27. říj 2011

vložila jsem tam omylem obyč. metodiku nástin

monkia.pv
27. říj 2011

@paolin :Pavli tim zajimavym pribuzenstvem myslis meho svagra?

e.k.t
autor
27. říj 2011

ahojky, tak u nás ne pohroma, ale tchýně Joli nechala stláskat kde co a v obrocským množství, asi v domnění že ji trápím hlady a večer se jim z toho pekelně pogrcála ☹

ráno po noční jsem dala vaničku a wécíčko a šupky na plicní, tam dost dobrý závěr, můj chronický kašel opravdu není astma, takže léky na astma vysazeny a odevzdány, místo kodeinu nějaký jiný preparát na spaní, jinak nový lék ke schválené a pochválené aloi, jíž jsem distributorka 😉

cestou zpět zakoupeno spousta masa, něco se vaří, škvarky už se baští - Joli je miluje 😀 😀

mm jde na noc, tak potom udělám kachýnku na jablíčkách - Joli jen s brambory, my i se zelím 😉

paolin
27. říj 2011

@e.k.t ach ty babičky.. tak si tu dobrou baštu užijte 😉

paolin
27. říj 2011

jinak my zítra jedeme na výlov rybníka, v sobotu já na zápas - kluci asi se mnou a v neděli nic 😀 a Mirek pak tradá do Německa na distributor meeting a já jupí s dětmi sama 😉

e.k.t
autor
27. říj 2011

Pavli tak to budu moc myslet, já v sobotu den a v neděli noc a mm v pondělí den 😉

martinka79
27. říj 2011

my dnes frčíme na mejdan k sousedům a zítra směr vysočina

martinka79
27. říj 2011

holky peču chleba, ale nevím nevím a to měl být dárek tomu všemu co jsme nakoupili sousedovi... 😠

e.k.t
autor
27. říj 2011

@martinka79

držím pěsti

martinka79
27. říj 2011

@e.k.t no vždy když něco dělám jako dárek tak se to pos... ale normálně vyfiknu ve stresu cokoliv