Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
30. říj 2011

@monkia.pv - léčíme ho chlazenou přes prdel 😀 😀 😀 😀 Ba ne, dostává robitussin a taky mu vyplachuji nosáka Stérimarem (stojí to 200), je účinný velmi. Lepší než nějaké kapičky do nosu 😉

monkia.pv
30. říj 2011

@anta :jujda tak to muselo byt hrozny-dovedu si zive predstavit!taky mam podobnou zkusenost,ale uz asi rok zpet!Tak jeste ze jste to vyresili a snad uz se to nebude opakovat!Vaneska nastesti ted seka latinu.

monkia.pv
30. říj 2011

robitussin je na suchy kasel? o sterimaru jsem jeste neslysela-to mas na predpis?

paolin
30. říj 2011

@monkia.pv Mony, Sterimar koupíš běžně v lékárně. u nás zabírá i Sinupred. ten je na uvelnění dutin a fakt funguje i na nás.

paolin
30. říj 2011

@anta Jani, no potěš koště teda 😠 ale supr, že manža se přidal do party a neštve tě ještě on 😀 taky mi to připomíná chování obou chlapečků..se ti nedivím, že tma před očima 😝 brrrr! 🙄

paolin
30. říj 2011

my našupali chlapečky do postelí. jak ti dnes zlobili! dělali kraviny, řvali, mlátili se..no masakr. Adam už přetažený, tak usne hned. Vítek nevím..a zítra vstávačka dříve, ale aspoň bude odchod do školky včas. ráno musím do práce. pak jede Mirek pryč, tak do školky spěchat nebudeme, páč dopolka budu doma. jen v pátek do práce vydat zakázky. ale faktury jsem udělala dnes, tak je našupu do práce a kdyby náhodou, tak to vydají kolegové. jak Mirek odjede, tak je vždy veselo. v loni noční výlet s Vítkem na pohotovost, den blití, pak šup na ORL píchat ušit..si to vždy užiju :o)))))

anta
30. říj 2011

@monkia.pv - bylo to vážně hrozný, když ti napíšu, že mě nasral jako nikdy, tak tomu neuvěříš 😝 😝 😝 😝 😝 No je to Stérimar - mikrosprej s mořskou vodou a je to na nosáky náchylné k infekci, to šoupneš malé do nosu tu špičku z toho foukátka a zmáčkeš a jde z toho té vody tolik, že jí tím opláchneš i oči, ale neboj, nepálí to 😉 Ten robitussinek jsme nasadili nejdřív na suchý dráždivý kašel a teď mu dáme robitussinek expectorans - to znamená na odkašlávání, neboť se k tomu přidala i rýma, tak abychom mu nezadělali na zápal plic použitím nesprávného robitussinu. 😉

anta
30. říj 2011

@paolin - jojo, mm je rozumný, no musela jsem trochu do něj hučet, aby byl trošku tvrdší, protože Honza je frája a ještě k tomu natolik senzitivní, že opravdu vycítí, že se tatínek v těch kramflecích necítí a už do něj jde a když už dojde trpělivost i mně, tak to tady kujva lítá 😠 😀 😀 😀 😀

paolin
30. říj 2011

@anta no to se ti nedivím...když si vzpomenu na Adama před půl rokem, tak se osypávám..fuj hnus brr bléé..už nikdy raději néééé 😀

paolin
30. říj 2011

Vítek zase poporostl a jsou mu krátky zimní kalhoty. tak musím koupit nový. kurňa ale nemám už prachy, tak si to asi vycucám z palce či co ☹ mně to pěkně sejří. do normální práce nemůžu, na nějaké dávky nárok nemám, pokud nebude mít Adam minimálně smíšenou disfázku a psycholožky se zatím jen handrkují o to, kdo Adama vyšetří, takže diagnoza prd 🙄 hlavně, že doktoři pořád řvou o prachy, ale to je tak vše 😔

monkia.pv
30. říj 2011

@anta :diky jsem zase o neco chytrejsi 😉 .tech pripravku na rymy a kasel je tolik ze clovek ani nevim co ma vybrat!V lekarne vzdycky stojim pul hodiny nez neco vyberu 😝 a to pak stejne nepomuze.

anta
30. říj 2011

@paolin - no to musí být dost na nic, mně se docela šikne to, že Honzovi vždycky kupuji o něco větší oblečení a zkracuji mu to a pak do toho doroste, některé oblečení má dokonce dva roky a no problem 😀 😀 😀 Já věřím tomu, že se Honza zklidní a bude dobře, jen mi to je líto, že takhle vyvádí o těch víkendech, protože přes týden se vidíme míň a člověk si ho chce užít v tom nejlepším a on to takhle kazí 😝

paolin
30. říj 2011

@anta hm, je to fakt škoda ☹

anta
30. říj 2011

@paolin - až mě bude příliš sráti, budu ho muset holt prodati 😀 😀 😀 😀

paolin
31. říj 2011

@anta a že neprodáš 😉 😉 jsem na chvíli v práci, pak mažu na tu masáž. hlavně jsem přišla dodělat faktury a vzít si z pokladny hotovost, kdyby jsme zase jeli na nějakou tu pohotovost 😀 Adámek dnes zase s pláčem, co se dá dělat.. Mirekje nechlazený, tak se jen v duchu modlím, ať to děti nechytí taky. Adam zase přes noc začal více kašlat. tak nasazuju Hedelix a uvidíme. od zítřka má Ribomunyl na 4 dny, jsem teda zvědavá.

e.k.t
autor
31. říj 2011

🙂 ahojky jsem konečně vyspaná po noční, včera nás s mm napadl moribundus, lítalo to horem spodem, zimnice a já pak ještě noční 😝

no už je mi lépe, po obědě jsme převezli Joli k mm rodičům, fofrem nakoupit čerstvé rohlíky, pepsi a bílý jogurt a banán a frrrr na noční, tam ještě před směnou potřebná hodinka oraz a pak noc zprvu běs a postupně se to dalo. asi ve 20 jsem riskla banán a on vydržel, za nějaký čas jsem dala rohlík a už mi bylo líp a ráno jogurta a v klidu. sice spodem ještě nic moc, ale jinak pohoda. ráno po noční autem pro Joli a fitipaldi do holic do školky to vše ve veliké mlze 😠 ale dobře to dopadlo 😀

e.k.t
autor
31. říj 2011

@paolin

Pavli držím pěsti ať se z toho pěkně vyhrabete 😉

paolin
31. říj 2011

@e.k.t Evi, vy máte teda tragický scénáře sakra už..co Joli, taky blbila nebo OK? ☹

e.k.t
autor
31. říj 2011

Joli v pohodě, dokonce bylka tak shovívavá že si až do 12ti hrála více méně sama, jeden z nás, komu zrovna bylo líp, měnil hračky a jídlo na jejím stolečku a jinak nás nechala v posteli - což jinak nehrozí, četla jsem jí to seděla vedle nás a říkala že nás má mooooc ráda, ale že máme brkat do kbelíku, že se jí to po nás nechce uklízet 😀 😀 😀 což samo sebou nikdy nedělala, ale slýchá to ode mne 😉

e.k.t
autor
31. říj 2011

tak jsme doma ze školky, měli tam dnes na návštěvě čarodějnici a kdo se nebál, dostal za odměnu bombos, tak byxla Joli opravdu nadšena

paolin
31. říj 2011

@e.k.t to je hezký 😵 😵

anta
31. říj 2011

Ahoj holčiny, dnes v práci pohoda, jen zítra přijdu do práce a hned letím na diktát, ať to máme dodělaný 😉 Jinak Honzík dneska v pohodě, jen si zvykl se bundou otírat o barák a pak to má jak prase, tak jsem ho okřikla, ať to nedělá a odtrhla jsem ho od toho baráku a on se po mně ohnal rukou, že mě bude bít, tak jsem mu jí sekla přes prdelku a řekla jsem mu, že když nechce poslouchat, tak máma si s ním zase nechce hrát, to jste měly vidět, hned mi doma začal nosit auta a pusinku a pohlazení a rozkrájel by se. Pak si i uklidil pokojíček a krásně, musím říci, takže nakonec pochvala veliká. Umí hezky říkat "entetýky dva špalíky....." a celý to umí 😵 Teď je v posteli a zpívá jak po dvaceti dvanáctkách 😀 😀 😀

anta
31. říj 2011

Ale holky, už mě začíná vadit, že dám čistý dítě do školky a vrací se mi domů prase špinavý. Holky, celý rukávy od nudlí, nudle na obličeji a jídlo na zádech na tričku. Huby jim tam neumyjou, co je rok dlouhej, hlavně ta Maruška, ta si pořád na nějaký dítě stěžuje, ale od ní ty děti chodí vážně jak prasata 😝 😝 😝

anta
31. říj 2011

Jo a to jsme ještě dali Honzíkovi pásek kvůli přecházení na rukáv od bundy, je takový fosforeskující ohledně aut a ještě svítí červeně, když se zapne a holky, dneska jsem doma zjistila, že ho vlastně vůbec nemáme! Zítra se na to musím zeptat, kde jako je. Už se nám tam ztratila rukavička a nemáme jí doteď 😝 😝

e.k.t
autor
31. říj 2011

to je divné, u nás se teda snaží a když jsou oblečky k nimž se děti neznají tak je nechají v šatně na topení

paolin
31. říj 2011

taky máme ve školce nalezníček. jako sem tam se něco ztratí, že si to třeba jiný ditě vezme...tuhle jeden chlapeček dělal scénu s převlíkáním a ne a ne a nikdo nevěděl proč. pak se ukázalo, že šlohnul kamarádovi pásek a nechtěl se převlíct, aby se na to nepřišlo. tak holt někdy je to těžký..
@anta Jani jako s tím špinavým trikem je to fakt divný. u nás jsou kolikrát děti jako prasátka, ale učitelky většinou převlečou. stát se může, jen né každý den, že 😝
jinak supr - Mirek je nachlazený, jak prase a Adam díky tomu zase začal kašlat. takže ho budu muset nechat doma. tatin si jede do prdky a já to zase schytám 😖 jsem tatina dnes vyhodila z pokoje, ať mi laskavě na děti neprská. jen je asi v případě Adámka pozdě, no. má už červený v krku, sakrýš. chlapi jedni zapráskaní...

e.k.t
autor
31. říj 2011

jé Pavli to je fakt humus, ppořád samé protivné nemoci

monkia.pv
31. říj 2011

ahoj holky,tak mi dneska u dr.stravili 2hodiny v cekarne!Sileny a ja jeste s migrenou,takze fakt super!Dr.nam v podstate nic nerekla-poslechla ji mrkla do krku a zaver:na pruduskach nic,mandle ok jen je zahlenena v krku,takze jsme ani nic nevyfasovali a pry do skolky klidne muze!Mam davat dal mucosolvan a vecer stoptusin.
@anta :Jani u nas ve skolce si deti po jidle pusu a ruce umyvaji-jeste se mi nestalo ze by mi prisla spinava domu.To tam mate teda uc.-asi si nechcou pridelavat praci.U nas i kdyz si treba rukav u trika namoci,tak to hned prevlecou.

paolin
31. říj 2011

@monkia.pv Mony no to je šílený toto 🙄 tak hlavně, že jste čekání tak nějak přečkaly a Vanesce de facto nic není 🙂

e.k.t
autor
31. říj 2011

Moni u nás právě taky tyk