Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
31. říj 2011

ahojky holčičky, my si vysočinu užili. dnes sami doma.. frmol a vše kolem. Badík je nějaký nemocný(tchýně nám ho přežrala)☹ tak se nám doma pokakal... ulízení alítání jen dojedu z práce....

@anta jj znám to... vím o čem mluvíš... míša se vždy potom omlouvá říká, promiň, že sem dělal hysterku..🙂 u babi jednu udělal..
@monkia.pv rýma kašel to je děs.. u nás taky rýma.... 😒

anta
31. říj 2011

Náhradní oblečení tam má, dokonce má i dvoje boty, jedny má na domu a druhý na písek. On vám nosí ty botičky na domů zrovna na písek, se po..., fakt. 😝

anta
31. říj 2011

@martinka79 - ajaj, chudáček psisko, neboj, se z toho dostane, ale chápu, že máš nahnáno 😔

martinka79
31. říj 2011

@e.k.t jejda to byla mela.. ještěže dítka jsou tak vnímaváa citlivá... 🙂
Jani, u nás ve školce tedy nemám s tímto problém aale zase jiné seky. oblčky co nejsou dětí či spadnou zástavají na polici... ale taky se nám už ztratilo něco, ale sppíš bych to viděla na dítka chtivce a matku co jí je fuk, kde k tomu dítě přušlo...

martinka79
31. říj 2011

@anta no to je šílené u nás Míša sovoje zahradní oblečení a nosí to, ale jáí tedy několikrát to řekla učitelkám.... 🙂 no muselo mu být hrozně.. je mi ho líto pesana.... a mě taky. 🙂

martinka79
31. říj 2011

@anta moje rada řekni jim to v té školce a po pásku se sháněj...

martinka79
31. říj 2011

jdu hajat...

e.k.t
autor
31. říj 2011

Marti tak klidnou dobrou

paolin
1. lis 2011

@martinka79 Marti co pejsek?
@anta Jani co ty a školka? řešila jsi nějak oblečení a ztracené věci?
@e.k.t Evi, vy už jste OK?
my ráno skákli k Mudr, ať se Ádovi jukne do krku. tak jen viroza, do pátku doma. kašle o 106, ale běhá tu, jak pominutý 😀 Mirek odjel, tak jestli bude Adámkovo nachlazení to nejhorší, tak to teda beru 😀

e.k.t
autor
1. lis 2011

Pavli u nás toi byla jen jenodenní viroza takže pohoda, joli taky dobrý. za chvíli pro ni razíme a pak šup k mm rodičům a potom oba do hokny na noční a to jsme celý den fachali na zahrádce a zítra repete 😀

paolin
1. lis 2011
anta
1. lis 2011

Ahoj holky, tak dneska jsem byla nucena sestřelit tu kolegyni, se kterou sedím, neboť mi každý den nezapomíná "hlídat čas", protože mám zkrácenou pracovní dobu, tak chodím ve 14,00 hodin a dneska zase měla nějakou připomínku jako, že se mi to krátí. Tak jsem se jí zeptala na rovinu "hele, tobě to nějak leží v žaludku, že chodím domů dřív, viď? Každej den tady poslouchám, že jdu domů dřív, div, že mi neodpočítáváš minuty", kdyby jsi chtěla, tak sis to taky mohla zařídit, už mi to leze na nervy, jak to vedeš v patrnosti a neustále mi to připomínáš 😠 😠
Dneska Honzík přinesl krásné dílky ze školky, tak ho mám v kuchyni, kuk 😵

jitafol
1. lis 2011

@anta tos jí dobře srazila🙂 Tyhle lidi nechápu, závidí nebo co? Jestli vůbec je co závidět, to máš asi i zkrácený plat né?
Honzík je šikulka, moc pěkné dílko!

e.k.t
autor
1. lis 2011

Jani super jsi to zmákla asertivita nasertivita. 😉

martinka79
1. lis 2011

@anta Jani, dobře jsi jí to natřela co ti řekla. Já dnes taky dal konec své kolegyni, půjčila jsem jí many a ona nevrátila ani prd a ještě nic neřekla... tak jsem jí řekla co si myslím. Ale co ona je spalchovací nemakačenko co sežere na co přijde a tak jsem se pouze asi vymluvila... Kráva atiskar asi uvidím až po výplatě. 😖
Pesan hlásím dobrý, vypadá době a dnes dostal i papání 😉

anta
1. lis 2011

@jitafol - ano, závidí, chodí a drbe každýho, pak mě do očí říká, že nezávidí a všechno je jí jedno 😠 . Dokonce není líná se zvednout od stolu a poslouchat normálně za dveřma kolegyně z vedlejší kanceláře, co říkají, no fakt formát 😕 😝 😀 😀 😀

anta
1. lis 2011

Jinak díky za pochvalu, už mě ta kolegyně vážně sere, jak se pořád do všeho sere (absolutní rým 😀 😀 😀 ), hele práci za mě nedělá, možná jí i vadí, že svou práci zvládám a jsem v pohodě a když mi přijde říci nějaký drb, tak jí na to vždycky řeknu "hm, no a co?" 😀 😀 😀 já beru menší plat - samo, ale to se vydrží, co bych pro Honzu neudělala a peníze si do hrobu nevezmu, chápete jo? 😀 😀 😀

martinka79
1. lis 2011

@anta Jani, znám to..🙂 dobře děláš...🙂 😉

e.k.t
autor
1. lis 2011

Jani to je jako kdysi domovní důvěrnice 😅 😝 😝

anta
1. lis 2011

Je mi z jejího chování na blitku se přiznám, pořád někoho drbe, ale víte co? Mě to vážně nezajímá, mám tolik práce, že nemám čas jí ani poslouchat, ruší mě to, když na mě mluví 😅 😅 😅

e.k.t
autor
1. lis 2011

Jani vydrž, baztak ti závidí šikovnost a pohodu

paolin
2. lis 2011

@anta Jani, dobře jsi s tou kravkou vyběhla! třeba dá na chvíli pokoj 😉
@martinka79 že to těm lidem není blbý, co? 🙄
@e.k.t Evička už bude mít po noční, tak hezký spinkání 🙂

e.k.t
autor
2. lis 2011

Pavli ještě ne, teprve jme dojeli a posnídali. Joli má zítra ve školce divadýlko, tak se moc těší 😉

e.k.t
autor
2. lis 2011

tak u nás další pohroma, kolem 10 volali ze školky že Joli hodně bolí ouško, tak jsem tam behem 15 minut přifrčela a s Joli k Mudr, pak do Pardubic na ORL a tam akutní otitida a píchat moribundus.... každá tečka jedno sprosté slovo. už jsme doma celý den řev ☹ no už má medicínku, leží a kouká na frenklina 😉 - úplatek

paolin
2. lis 2011

@e.k.t Evi, do prdky..tuhle jste byli ouško píchat, ne? ☹ to mě mrzí holky naše ☹

anta
2. lis 2011

@e.k.t - no ajaj ☹ Jinak kolegyně vypadá vcelku naštvaná a není divu, když se s ní nemažu 😀 😀 😀

e.k.t
autor
2. lis 2011

jj Pavli má to každou chvíli a to poctivě nosí čepici a v létě šátek nebo čelenku ☹

martinka79
2. lis 2011

@e.k.t chudinka posílám pofoukáníčko.
holůky já dnes zase den bez sednutí a jsem úplně Ko a to peču rohlíčky škvarkové, čekáme žehlení a musím vypravovat DÚ z exelu jak chodím na školení..... bože kdy????????????????? jsem fakt nějak ze všeho unavená a hotová....
v práci zase podezření a nakonec moje odhalení marihuany a já to musím řešit a sepisovat bože proč... 😖

e.k.t
autor
2. lis 2011

Marti taky maso já po noční a nešlo se spát, nebylo kdy s doktorama a marodem, ráno do Pardubic na zdravotní školení potom na noční a v pátek s marodkou doma a na druhou noční v sobotu jde mm na noční a v pátek zkoušky, kdy si na ně odpočinu a naučím? taky nějak nevím 😝

paolin
2. lis 2011

@e.k.t @martinka79 šmankote holky 😨