Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
7. lis 2011

@e.k.t - tak super, gratulace oběma 🙂
Jinak hároš už zase kašle, ráno kašlal jak tuberák a moc se ho to opět nepustilo, se fakt po...., pár dní je klídek a pak šup a zase je to zpátky 😖 Dnes jsem byla v práci déle, abych si mohla v klidu dodělat resty, protože jinak je to nestíhačka 😉

paolin
7. lis 2011

@e.k.t Evi, to teda velká gratulace! k daným podmínkám jsi fakt machr!
@anta Jani u nás to stejné 😠 týden OK, týden kašel. Adam byl tento měsíc ve školce jeden den. jsem furt doma, práce jde do...
kluci se tady kopají a mlátí, asi je seřežu oba! 😠

paolin
7. lis 2011

jinak sušička nespravena. přijel borec s novým bubnem, a ten byl promáčknutý. tak se sebral a zase odjel. že se mu to stává často..nechápu. jako čekal, že budu doma jen já, budu lítat za děckem a nevšimnu si toho? to měl teda smůlu, páč byl doma Mirek. borec aha, no to jsem si nevšiml..krabice byla už otevřená a když se mu to stává často, tak ať mi neříká, že to nekontroloval a nevěděl 😝 to jsou ale...fujtajbl!

paolin
7. lis 2011

@anta Jani a co kolegyňka držkatá, dala pokoj? 😉

anta
7. lis 2011

@paolin - Honza do školky chodí, tam nekašle tolik, jsem z toho fakt už smutná ☹ On asi bude nastydlý 😒

anta
7. lis 2011

@paolin - dala a dokonce mi nabízí i pomoc 😀 😀 😀 Jsem si jí srovnala jako svině branku 😀 😀 😀

paolin
7. lis 2011

@anta 😀 😀

martinka79
7. lis 2011

ahojky holčičky, jsem nějaká přešlá a unavená. byla jsem u Nikolky na rodičáku tam samá chvála a smaé jedničky jak jinak, když nemá krom dvou dvojek nic jiného... MM konstatoval dobře tu dceru učíme... ale kdepak jen ji svědomitě tepeme... 😀 v práci s kolegyni zase na H.... dnes snědla dítku perník když jsme se otočila. zítra se na ni chystáma jak to nepobere jdu k vedení... mám toho dost. je na děti hnusná a nevaží si takové čisté práce a za takové prachy... a ty výhody. jo

martinka79
7. lis 2011

@paolin ty dělníci jsou snad idioti......
@anta jejda kašel ten nás minul....

martinka79
7. lis 2011

@anta Jani, přiˇjd srovnat i tu moji kleg\ni já už na TO NEMÁM... A DOMA DĚTI UČÍM SLUŠNÉMU CHOVÁNÍ A NORMÁM SPOLEČNOSTI A ona je horší jak moje děti. 😝

many
8. lis 2011

ahojky holky 🙂
jak se daří,...................... 😉
co školky , práce,...................?
Jak odolávají dětičky ? My jsme skoro pořád doma ☹ furt kašel a rýma 😒

many
8. lis 2011

@martinka79 co to čtu ???? Teda Nikoka to je radost 🙂 šikulka 🙂 ale ta baba v práci 😠 co jim to žere mrcha jedna,....... 😠

many
8. lis 2011

@paolin to je síla s opravářema 😠

e.k.t
autor
8. lis 2011

tak u nás teď taky taková domácí ydyla 😉

many
8. lis 2011

@e.k.t malá je taky nachlazená ?

many
8. lis 2011

@e.k.t a jak se jí líbí ve školce,........... 😉

e.k.t
autor
8. lis 2011

míšo školku přímo zbožňuje. ve středu jí během měsíce píchali podruhé ucho a ještě včera z něj tekl hnis 😝

paolin
8. lis 2011

@many Adam pořád nemocný. pár dětí chodí do školky nachlazení, tak to tak potom vypadá... zítra si budu volat na výsledky EEG.... a ve čtvrtek máme alergo. samý prima výlety 😀

paolin
8. lis 2011

@e.k.t Evi, má Jolinka Prevenar nebo ani ne?

e.k.t
autor
8. lis 2011

@paolin

Pavli neměla, Mudra jí ho tenkrát nedoporučila, ale znovu se na něj přeptám, dětem od 2 do 5 se dává jedna dávka, tak třeba nyní když je častěji nemocná bude vhodný kandidát. ona do nástupu do školky téměř neznala ani nachlazení, až teď to je síla

paolin
8. lis 2011

@e.k.t achich ach ☹ já ho Adamovi dávala v loni. u dětí, co měli píchaná ouška vícekrát do roka, dávali Prevenar zdarma. jak je to teď nevím 😒

many
8. lis 2011

@e.k.t jéééééééééé chuderka ☹

@paolin jojky, to jsou trápeníčka ,že ☹

my máme taky prevenar a Lukyš má už prevenar 13

e.k.t
autor
8. lis 2011

no právě tenkrát mudra říkala že je to zatím zbytečné, když je zdravá, že jsou i další možnosti v budoucnu, bude-li potřeba 😉

paolin
8. lis 2011

@e.k.t Evi přesně. my dávali jen Adámkovi, pro Vítka to nemělo smysl. ten je vcelku odolný. Adam měl do 2 let píchaná ouška 2x oboustranně a 1x zápal plic.

e.k.t
autor
8. lis 2011

no ptrávě, myx to řešíme důsledně i s ohledem na atopický ekzém a alergii, takže by to bylo poměrně zbytečná zátěž dokud byla zdravá, nyní dáme novou konzultaci

anta
8. lis 2011

@martinka79 - ahoj Marti, to je nějaká kráva nenažraná ne? Já sama zpapám tři chlebíčky (dřevorubecký a pak plynule přecházím k obědu, ale kolegyni neužírám) 😀 😀 😀 Hele, napiš adresu a já ti říkám, že tam sjedu a tak jí sjedu, že začne frajerka držet dietu, to ti zaručuju 😀 😀 😀 😀
Jinak zítra to vypadá, že nepůjdu do práce, anóbrž s Honzíkem k doktorce, měřila jsem ho a měl 37,8, dala jsem aspoň půlku paralenu, ale stěžoval si, že ho bolí nožičky, tváře má rudý jak Rudou záři nad Kladnem, tak aby ne, když je to kladeňák tělem i duší, 😀 😀 Ani jíst nechtěl, tak to je u něj co říct. Dokonce mi dnes cestou ze školky říkal, že už má tý Marušky plný zuby, to je ta pipka učitelka, co mi ho věčně vrací domů špinavýho jak dobytek s unudlanýma rukávama a tak. Říkal mi, že je nutí jíst, že je pořád honí a taky, že na ně křičí 😝 A já bych tomu i věřila, protože ona tak vypadá, že jí trpělivost příliš neříká 😝 😝

anta
8. lis 2011

@martinka79 - jo a Nikuš velkou pochvalu, je to šikula veliká. Kolegyně se se mnou normálně v pohodě baví - raději 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
8. lis 2011

Jani to je fakt divné toto, skorem na rozhovor s ředitekou, jestli o tom ví ☹

paolin
8. lis 2011

@anta ach jo ☹ hele, vyšli k Mudr tatina a hotovec. nebudeš přeci pořád doma ty, když se pak můžeš v práci pos.. 😉

anta
8. lis 2011

@paolin - no to budu s Honzou doma, to budou holt v práci muset všechno udělat, víš? Ono je něco jiného, když odejdu k dr. a oni na to ani nehrábnou a něco jiného je, když ví, že prostě nepřijdu vůbec, tak holt makat budou muset, i kdyby nechtěli, to jim nic jiného nezbývá 😀 😀 😀 . Táta s Honzou doma být nemůže, protože by tím OČR přišel podstatně o víc peněz než já, víš? A já si taky ráda od tý práce oddáchnu 😉