Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
8. lis 2011

@martinka79 to je ta "supr" kolegyně? to je masakr 😨

paolin
8. lis 2011

@anta no to je taky fakt 😀

anta
8. lis 2011

@paolin - teď nechápu, na co se ptáš, jestli na to, že to za mě neudělá ta "super" kolegyně, tak ta to opravdu nemá co dělat, má mě zastupovat jiná a ta na to ouplně kálí - neskutečně na to se-e 😉

paolin
8. lis 2011

@anta čoveče jsem ani nevěděla, že tě má kdo zastoupit 😀 jsem vykládala MM, jak jsi kolegyni srovnala a hezky se pobavil 😉 taky by potřeboval jednoho chytráka poslat do.. 😉

e.k.t
autor
8. lis 2011

jo a postavit další spousty školek? to néééé, přitom tito se množí stále a nekontrolovaně, potřeba bude pořád

anta
8. lis 2011

@paolin - já jí do prdky neposlala, jen jsem jí taktně naznačila, ať nedržkuje, že si zbytečně krátí nervy a že takoví lidé jsou mi u prdele a že na ně kašlu😀 😀 😀

many
9. lis 2011

ahojky holky 🙂

anta
9. lis 2011

Ahoj holky, tak máme nahluchlé dítě, večer víc.

paolin
9. lis 2011

@anta Jani to jsem tedy zvědavá...
jinak EEG v pořádku. to se předpokládalo, ale stejně uf 😉 jsem dnes dost grogy. večer jsem šla pozdě spát, dnes logo asi hodinu, pak šup na křupnutí šíleně bolavých zádiček. pak jsme si dali obídek s tátou a mazali domů. nechala jsem chlapečky ostříhat. Adam dnes nespal a je dost grogy..snad mi neusne 😉

anta
9. lis 2011

Tak holčinky, jsem po večeři a víc k tomu hluchýmu dítěti mýmu. No dneska se mě ptala pí uč Marcelka, jestli jsem si všimla toho, že Honza občas vypadá jako když neslyší, tak jsem jí řekla, že mi to taky tak trochu občas přišlo, ale pak jsem na to zapomněla a ona mi říkala, že se dneska vzbudil a ona se ho ptala, jestli chce čůrat a on na ní vůbec nereagoval, tak se ho musela nakonec ptát třikrát a pak jí teprve odpověděl. Tak mi poradila, abych ho doma "vyzkoušela" tím, že si zacpe nejdřív jedno ucho a já něco jako by tišším hlasem mu řeknu, na levé slyší, na pravé ne. Když on pořád jakoby rýmuje a tak možná nějaká ta zadní rýma mu do toho ucha vlezla, ani není divu, byla to jen otázka času. Ucho ho ale nebolí, nestěžuje si, ale pořád si je šudlá. Tak zítra po práci půjdeme k dr. a necháme si napsat doporučení na vyšetření na ORL. Na blind se mi tam nechce, znáte jednání doktorů. Dneska mi i dítě přineslo nový výraz ze školky "kakabus", tak jsem se ho ptala, kde to slyšel a on, že mu to říkala pipMaruška (díky Ined 😀 😀 😀 ), že prý kouká jako kakabus, no tak to teda bůhví, jak tam s nimi jedná celkově. 😠
@paolin - tak super, jsem ráda, že EEG je good 🙂 Dneska nebyla kolegyně v práci, holky, to vám byl klid, hned uvolněná nálada, úsměvy a pohoda, tak jsem došla k názoru, že tam vážně rozšiřuje velké dusno 😝

paolin
9. lis 2011

@anta Jani, taky to může být mandlí. budu na ORL držet pěstičky 🙂

paolin
9. lis 2011

jinak vtip s EEG je v tom, že naše známá neuroložka za 30 let své praxe prý měla jen 5 nebo 6 případů nálezu na EEG a to už bylo...říkala, že toto vyšetření je na dvě věci..ale i tak je fajn, že je to v poho 😉

e.k.t
autor
9. lis 2011

Joli dnes na Orl dopadla dobře, ucho ještě potí výpotek, ale jinak zhojené do školky může, dobrat atb, večer atb kapky do ucha a jedny mi preventivně napsala jako první pomoc, kdyby bolest ucha došla na víkend.

Takže jsem ji na zítra nahlásila do školky, musím to tu trochu zpacifikovat, tady je hnus bordel. A o víkendu budou jezdit návštěvy, mm má svátek a narozeniny, tak s sebou musím mrsknout abych to stihla 😝

anta
9. lis 2011

@paolin - no fuj, mandlí? A jakou máš na mysli, nosní? Tak to mě teda nestraš, to se bojím ☹ Ale díky, jsi hodná, že nám budeš držet palečky. Tak to určitě se člověku uleví, když ví, že je v pohodě 😉

martinka79
9. lis 2011

ahojky doma frmol, ale myslím na vás...🙂

martinka79
9. lis 2011

@anta Jani, mandličky se neboj Mišák na ní byl a díky super péči a dorbému Mudr. to zvládl dobře, vlastně obě moje dítka tam byly jen vybrat profíky. no já bych to viděla na možný snížený sluch díky tlačení na zvukovad madličky. Měl to přesně Míša uvidíš na ORL. myslím na vás.
@paolin EEG sam vím, že se tam max. ukazuje epi... a to když je dosti rozjetá...
@e.k.t to je dobře, že je berušce lépe.. a šupe do školky víkend si užijte.

paolin
9. lis 2011

@anta Jani neboj. jak píše Martinka. Míša byl skoro stejně, jako Vítek. teď už jsou fakt šetrní 🙂

e.k.t
autor
9. lis 2011

Berušky držím pěstičky proti nemocem fujkavým. mm na noční, Joli spinká a já se navečeřela, potelefonovala s mamkou, hlásila úlovky pro Joli pod stromeček, no ta se bude mít, myx holt jen symbolicky, asi budu psát každýmu osobní dopis, ale zase bych tím mohla holkám sebrat tajemství, no ještě uvidím 😉

martinka79
9. lis 2011

tak holčičky vytvořila jsem dvě pozvnánky na akce u nás ve vsi, připravila si pohádku a obrázky pro dítka a víte co... jdu spát.... 🙂

e.k.t
autor
10. lis 2011

dobré ranko všem, doufám že po klidné noci, Joli po týdnu ve školce, dokonce tam byla po skoro dvou měsících konečně uzdravená učitelka Helenka. Já zatím nákup, myčka, peče se bůček , naložená krkovička k obědu pro mm na přání a začínám guláš, teď odpočívám po části cibule - už jsem fakt neviděla. pak trochu debordelizace, v poledne vzbudit mm po noční napapat a pak mi razí do světa 😢 mají v týništi nad orlicí speciální výstavu malých stříbřitých králíků a přihlásilo se 500 ks, a on jako registrátor se do soboty odpoledne nezastaví, chudáček 😉

paolin
10. lis 2011

@e.k.t tak si alespoň trošku relaxuješ?
my byli v AKI na alergo a bylo to na dvě hoďky..za toho jsme 3/4 hodiny čeklai na zprávu. pak brali Adámkovi krev a to byl masakr na celej barák 😀 já tam nebyla, páč braní krve dětem nemusím 😀 prý ho nemohli přeprat, nakonec za asistence Mirka a dvou sestřiček to nabrali. ale Áda nedal nic zadarmo 😉 pak do práce a teď už jsme doma a Adam spí. tak jen zavést Vítka do kroužku a pak vyzvednout. zítra bych chtěla dát Adámka do školky a plánuju konečně úklid 😉

e.k.t
autor
10. lis 2011

@paolin

Pavli naopak, konečně honím resty, ještě zítra bude Joli ve školce a pak už je víkend a to bude mela. navíc mm už je na těch králíkách a já to tu musím zvládnout sama 😝

e.k.t
autor
10. lis 2011

tak jsm edoma ze školky a zatím pohoda, dokonce baštila i namazaný chléb s rybičkovou pomazánkou. teď baští kostíka a chocapic 😉

anta
10. lis 2011

Ahoj holčinky moje. Dneska jsme byli u té pediatričky, ta nám dala doporučení, jenže doktor tam je v pondělí, ve středu a ve čtvrtek, v pátek ne, takže se budeme muset objednat až v pondělí, fakt radost 😒 Štve mi, že Honza kašle přes den a ani v noci nemá pokoj, to fakt není normální ☹

anta
10. lis 2011

Teď zrovna ukazují tu střelbu v Kunovicích, abych pravdu řekla, ta kolegyně, se kterou sedím, má zbrojní pas a umí střílet z pušky, tak doufám, že nejsme s ostatními kolegyněmi adepty na zastřelení 😝

anta
10. lis 2011

Jak jsme šli k tý doktorce, tak jsme tam chvíli čekali, holky, Honzík se nemohl už dočkat, až půjdeme do ordinace, pořád se ptal, kdy tam půjde a začal říkat, že se tam strašně těší 😀 😀 😀

paolin
10. lis 2011

@anta teda Jani, copak v té ordinaci provádíte, že se Honzík tak těší 😀

paolin
10. lis 2011

jinak holky, jsme se teď s MM nasmáli - Adam má ve zprávě s alergo napsaný "klidný chlapec" 😀 😀 cha chá, Adámek 😀 no hezky si tam hrál, to je fakt. měli tam koníka a ohrádku a to ho úplně vzalo. taky už nedělá problémy s poslechem a "á" na paní doktorku. Mirek prý - to měla Mudr vidět, co pak dělal při odběrech 😀 😀
teď je celý den jak z divokých vajec. jsem říkala - mu pustili žilou, tak je celý rozdivočelý 😀

anta
10. lis 2011

@paolin - a já ti ani nevím, co se mu tam líbí a to si i představ, že mu ta doktorka brala krev (předtím) a vůbec se jí nebojí, to je super 😀 😀 😀 Co tam děláme? No snažíme se s dr.najít mezi Honzíkovými kecy skulinu a probrat jeho zdravotní stav 😀 😀 😀 😀 Jo a to si tam řekl drze, že chce mašinku, tak ho "odbyli" obrázky a už raději běž Honzíčku, já mám hodně práce,víš?😀 😀 😀 😀