• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
@anta :grinning: :grinning: no to je jasný! chodí na kecanou s babama :grinning: :grinning:
10. lis 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky já ve spěchu, ale v pohodě. dítka spí. Míša má od včera červené očko a bolí ho. obava zánět spojivek. ve školce mi říkala ředitelka, že už je to dítko s červeným očkem. dnes se jdu zeptat jak to tedy je... a v pondělí půjdeme asi k MUDr. tak pa už vstává.
11. lis 2011 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ranko, dnes si chůdě úča ve školce užije, mají tam hodně zlýho kluka a hned jak Joli došla ji atakoval až upadla a natloukla si brotálně hlavu a pak ještě lhal že on nic, přitom děti ho bonzovaly a my obě jsme to viděly, už včeras měl samotku bez hraček a dnes to bude ještě horší, to ta numerologie musí mít pravdu? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t Evi, no to je drsný! :angry: taky máme ve třídě jednoho takovýho..platí na něj hodně Mirek, který ho na dvě doby srovná. i učitelka říkala, ať klidně na něj zvýší hlas. že s ním málo která hne :angry:
11. lis 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
děti jsou ve školce, mám vyřízenou švadlenu, nakoupený pro babi a valím uklízet ten borčus tady..zítra jedu na zápas, tak chlapečci budou sami :wink:
11. lis 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
11. lis 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ahojik! tak jak u vás?
11. lis 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t jééé teda tam je tak zlej chlapeček :frowning2: Bůh ví, proč je takovej :frowning2: třeba ho doma bijou,.... někde to vidí a pak je takovej :frowning2: :confounded:
11. lis 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin dobrý :slight_smile: teď jsem uspala u prsa Lukyšáka a Ladík si uklízí pokojík :grinning:
furt smrká a kašla, mám hrůzu, že bude doma třetí týden :unamused:
11. lis 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
skočím dnes do lékárny, jestli mi tam něco neporadí jinýho, to je hrůza, u nás doma to furt koluje, tatin rýmu , já zase večer šílela, jak mě pálil krk a ráno jsem nemohla vůbec polykat, jinak nekašlu,....nic a Lukášek má taky trošku rýmu a vypadáto, že už bude mít brzo dole prnví jedničky :slight_smile:
11. lis 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
furt přemýšlím , jestli mám zavolat do školky a odhlásit ho nebo zase až v pondělí a zase mi propadne oběd..... :confounded: nebo bude do neděle fit :unamused: ta rýma je nekonečná, to ani není možný, to nikdy tak dlouho neměl
11. lis 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Adam byl doma 14 dní. dnes šel poprvné. uvidíme..Ondra ze třídy zase sopel..on to roznáší. Míši, u nás funguje Sinupred nebo sladší Nasivin Sinus. včera jsme byli na alergo a Adam dostal pravidelně Aerius a nějaký dejchák při záchvatech kašle. jinak říkala, že na noční dusivý kačel dítě zabalit, dát mu čepici a dlouho větrat studený vzduch.. nezkoušeli jste solnou jeskyni? my zase začneme chodit pravidelně. ty školkový nemoci jsou fakt sviňárna.
jestli můžeš oběd ze školky vyzvednout, tak bych ho neodhlašovala a uvidíš...
11. lis 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paolin ty kapičky to jsou do nosánku ,že ?
11. lis 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin dííky moc moc za rady a solná jeskyně je pár kilásků od nás, to má znamej, takže se tam určo vydáme někdy, nevíš, odkdy se tam může s mimčama ? Nebo to se ho vlastně můžu poptat, že :slight_smile: na to jsem úplně zapomněla, že to je dobrý na rýmu
11. lis 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin no jak píšeš sladší tak asi na kašel ,že :grinning:
11. lis 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many obojí je sirup proti zahlenění-uvolňuje dutiny. děti berou myslím 2,5ml 2x denně. ten Nasivin je sladší, více pro děti.
do jeskyně může kdokoliv. je to jako u moře :slight_smile:
11. lis 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paolin díííky moc, koupím , ozkouším :wink: jinak jsem hledala na netu a někde že se může až od roku a půl, někde zase od 6ti týdnů :unamused: no se poptám ještě toho majitele, co to má tady u nás :slight_smile: a budeme muset vyrazit, kolik to tak stojí na hoďku co ???
11. lis 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď mi vytuhl i Ladík v obyváku v křesle :grinning:
11. lis 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many fakt? musel být unavený :slight_smile:
no u nás v jeskyni je to myslím 60,- ale s pernamentkou mě to vyšlo na 35,-. u nás se platí jen za dospělé.
11. lis 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin no vstávali jsme dnes už v 5 :grinning:
11. lis 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin no tak doufám, že u nás se taky teda bude moct jít s tak malým dítětem a vyrazíme určo a taky bysme chodili častěji, jestli to má pomáhat, tak určo budeme,
11. lis 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. lis 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no a taky když je venku hnusně, tak co..jedeme do jeskyně, děti si tam pohrají a provětrají se po cestě :slight_smile:
11. lis 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paolin máte to kousek ? A co Adámek ve školce ? Spokojenej ?
11. lis 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ani nee. u nás není, jezdíme cca 5km. Adámek ve školce? to je kapitola sama pro sebe.. :slight_smile: samozřejmě tam nechce. někdy tam pláče, někdy vzdoruje..blbý je, že neumí říct, co potřebuje nebo mu vadí nebo něčemu nerozumí. a páč to neumí říct, tak mu to nikdo nevysvětlí a nikdo neví, co vlastně chce. zatím tam má Vítka, tak se ho drží, jak klíště :slight_smile:
11. lis 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin bobíšek :frowning2: tak ještěže tam má břášku
11. lis 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladík si rychle zvykl, ale taky po nemoci je takovej, že tam pak stoji na koberci a já vykládám s učitelkou a drží se mě jako klíště :slight_smile: vždycky ho uklidňuju, že brzo pro něj příjdu zase,..... a teď už ví , že když je kašel, tak je doma, takže dneska už mami dívej, já hodně kašlu a tlačí to ze sebe co může,aby nemusel jít :grinning: potvůrka :slight_smile:
11. lis 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jednoduchý to chlapeček nemá. ale je šikula, on to zvládne :wink:
11. lis 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jinak paní učitelka říkala, že fakt perlí, že si založí asi deníček a bude si to tam psát, tak jsem jí říkala, že máme úplně stejný nápady :slight_smile: dostávali ve školce kokinka a prý jedno ještě pro tatínka a jedno pro maminku a paní učitelka říkala, a co bráška ? A on - neee on má prsíčko :grinning: a ona - mlíčko, že :slight_smile: a pak snědl svůj bonbon a říkal, no maminka stejně nebude chtít, tak snědl i ten a pak - no tatínek taky nebude chtít a snědl i tatínkův :grinning:
11. lis 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many :grinning: :grinning: to je luxusní :grinning:
11. lis 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek