Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
21. lis 2011

@anta děkuje Nikolka... včera jsme už nějak neslyšela mobil...
ahojky jinakj všem. dnes jsme dělal zk z excelu a snad dobré. dítka byla sama dom až do veřčera a představte si zvládla to... moc je chválím už leží.-... doma vš ehotové Nikolka se činila... prdelín ji nezlobil dokonce se i venčila a hrála si na schovku.
já mám zítra dovllenou a jelikož je zase nucená a už mě to s... tak jsem si nahlásila do 16.12.-2.1. volno a ono to prošlo.. pokud neomarodí nějaké kolegyně. 🙂 Nikča totiž jede na soustředění a pak skládá ZK. tak tam chci být...

@paolin PaVLI SNAD TO BUDE ok S BABI... foto dám večer dnes.

@e.k.t jejda taky toho nemáš málo, ale apsoň se nenudíme viď..... užijte si volno a dovolenou.. moc vám to přeji chceme vidět fotečky.....-)

paolin
21. lis 2011

čauky holky! tak jak je u vás?
@martinka79 nucená dovča? jak to zase? 😨
@e.k.t Evi, co zkouška?
@anta Jani, snad už se Honzík srovnal a bude jen k zulíbání 😉
babi má v nožce zánět, uvidíme. snad to bude OK. dnes jsem valila do města koupit látky a pak pro recept na antiko..no na dvě hoďky to bylo..fuj 😝 kluci zase divocí..pak jsme chvíli byli u babi a pak do práce a tam si kluci chtěli hrát a nechtěli domů 😀 teď je tatin na volišu, tak snad za hodinku dvě se půjde do hajan 🙂

anta
21. lis 2011

@paolin - ahojky 😉 Dneska Honzík spal velmi krátkou dobu v noci, vlastně ani my jsme nespali, prokašlal ji a bylo to hrozný. Ale přes den byl hodný 😉 , jen Gábina (Maruška) ve školce mi říkala, že se s nimi Honzík nechce bavit 😕 Osobně se ani nedivím, když skoro celou noc nespal. 😠

paolin
21. lis 2011

@anta Jani se mu taky nedivím..je na ni evidentně naštavný..
Adam taky zase kašle. ale už to dávám za vinu více méně inverzi. blbě se dýchá snad všem.

anta
21. lis 2011

Taky máme za sebou dobrý ráno, nejdřív Honzík vylil šťávu, pak málem rozbil skleničku přesnídávky a následně tu přesnídávku vylil na zem, což je teda úžasný, obzvlášť, když manžel včera vytíral 😝 😀 😀 😀

e.k.t
autor
22. lis 2011

ahojky hlásím zkouška za 1, takže super. Domů jsem dorazila ve 13, v 15:50 budíček - hmmm to jsem si fákt odpočala a pak na vlak, a bylo to s rozcvičkou, posledníxh asi 400 m poklusem a ještě jsem si před přejezdem ten motorák stopovala 😝 ale dobrý, plíce běžely se mnou, takže pohoda 😀
v práci jsem teda padala na hubu, ale už je mi líp, tlačím jogurtek a těším se do pelíšku 😉

fotky jestli nějaké budou zkusím nahodit 😉

martinka79
22. lis 2011

jedu s nIkčou u MUDr. asi má zánět spojivek celé rudé oko.... super dovolená že ... nemáme auto jak jinak jedem busem závislá na dopravě miluji... páček ozvu se až dojedu...

martinka79
22. lis 2011

čtu, že máte taky prima dny...

e.k.t
autor
22. lis 2011

Marti to je nemilé, chjo nemoce huš huš 😉

martinka79
22. lis 2011

@e.k.t no co naděláme naštěstí je to dobré sice zánět spojivek, ale dostala kapky a uvidíme... snad to nedostaneme všcí... anebudeme jako angoráci.

martinka79
22. lis 2011

http://vanocni.datart.cz/martina-krizova-si-pre...
holčičky podpořte mé přání.. díky...

e.k.t
autor
22. lis 2011

Marti máš tam přímé 2 body aq ještě to honím přes fcb, pošlu i svůj link,

http://vanocni.datart.cz/eva-turynova-si-preje-...

takže tímto děkuji za spolupráci

anta
22. lis 2011

Ahoj holčinky, tak dneska jsme byli u dr., domluvily jsme se spolu, že mi do příští středy napíše to OČR. Do albíčka jsem si dala první školkovou fotečku našeho Honzuláka, tu společnou jsem nedala, protože nevím, jestli můžu, aby to nenašel některý z rodičů a nenadával mi, že někde vyvěšuji jeho dítě bez povolení 😀 😀 😀 Jinak dítě se ve školce stále s nikým nebaví, tak čekáme, kdy ho to přejde, co můžeme dělat 😀 😀 😀

anta
22. lis 2011

Holky, dneska nám ráno dítě teda suprově vymalovalo 😝 Opět mu vyklouzla přesnídávka z ruky a to teda bylo! Máme ohozené závěsy, záclony, topení, zeď, koberec, vzal to i s oblečením a ani strop nezůstal suchý 😠 Mně už to přijde fakt nenormální 😔

martinka79
22. lis 2011

@anta ach jo... tak hurá uklízet.. to už asi je viď.

e.k.t
autor
23. lis 2011

tak už máme kus cesty za sebou, jsme za Jihlavou 😉

paolin
23. lis 2011

@anta Jani fotka moc pěkná 🙂 je to šiška s tou přesnídávku..
@e.k.t @martinka79 body jsem vám tam našupala.
holky! dnes mi Adámek zamával při odchodu ze školky! zázrak 😀 včera vůbec neplakal, naopak divočil. že když přijdou z venku, tak skáče, lítá, válí se po dětech, hraje si culíkem od Áji..no zdivočelý zvíře 😀 a včera prý úplně sám udělal ptáčka, co měli výtvarku. mám radost 🙂 uvidíme dnes 😉

e.k.t
autor
23. lis 2011

@paolin tfuj tfuj tfuj držím pěstiiii 😀

jedna momentka autofoto z notíku

e.k.t
autor
23. lis 2011
e.k.t
autor
23. lis 2011

jsme na místě a ledasco už jsme pochodili 😉 😉

anta
23. lis 2011

@paolin - ahojky, no to se krásně čte 😵 My už si taky můžeme s Honzíkem dát pusu a papa, 🙂 Dneska jsem šla pro Honzíka a načapala jsem tam sedět s Vendulkou, zrovna s tou, na kterou si pořád stěžuje, že mu něco nabízí, no a spolu naklepávali nejty 😀 😀 😀 Ani se zvednout nechtěl, normálně už i mluvil, říkala jsem Marcelce, že je musím pochválit, že nám Honzík každý den přináší domů nové říkanky, písničky a taky že doma cvičí a předvádí, co se nového naučil. Dneska mi řekl, že mu nevadí, že ve školce nejsem 😀 😀 😀 .
Jinak v práci řešíme kolegyni, bývalou vedoucí v práci, nastoupila tam zpátky, i když je v důchodu a prý jen na výpomoc. Sedí v podatelně a už se tam rozcabuje, dokonce mému kolegovi řekla, že jestli nechce přijít o místo, tak ať se s námi vůbec nebaví 😠 😠 😠 Normálně si tam tu podatelnu celou zabírá, i když tam mají věci dvě justičandy, tak jim říkala, že jí vadí, že se tam převlékají do uniforem. No a vedoucí tuhle krávu bohužel jaksi poslouchá na slovo, takže když jí řeknete, "ty nejsi moje vedoucí, tak mi nemáš co rozkazovat", tak je mi jasný, že by hned nastoupila vedoucí a nařídila to, tak to je fakt patová situace. I na mě to zkoušela, ale já jsem jí uťápla hned na začátku, že takhle to prostě dělat nebude, že to bude dělat tak, jak já jsem řekla a drží hubu, tedy zatím. Ono bůh ví, co si zase vymyslí 😠 😠
@e.k.t - jste šikulky naše 🙂

paolin
23. lis 2011

@anta Jani no nakonec to tak růžový nebylo 😀 přišla jsem do školky a už od dveří jsem slyšela Adámka o patro výš..plakal cca 45minut a velmi usedavě. až konečně přestal, tak říkal něco "sám sám". asi se bál, že tam nejsem a je sám. pak říkal Vítek něco o tom, že mu jedna holčička říkala, že máma není a tak a kdo ví, co mu namluvila, tak se možná lekl. nevím..celý den je zase špatný tlak a všichni jsou z toho bléé.

čoveče ti řeknu..ty babi jsou fakt na zabití 😝

martinka79
23. lis 2011

čauky holčičky,
@paolin ejda chudina malá, ale zase pokroků dělá milion...

@anta no jo babizny v důchodu...🙂 znám to.

@e.k.t Evi, užívejte si...
Já mám doma dalšího maroda MM od noci nespal a bylo mu zle bolesti břicha a vše možné... stále chrápe klepe se jak ratlík... No uvidíme zítra zda pojede do práce. já padám na hubu porada pak řešení akce Advent ve vsi a pečení perníčků za asitence dětí apak uložit atd... akorát tak jít hajat...🙂zítrra jedu na služebku do Prahy...páček

paolin
23. lis 2011

@martinka79 Marti, tak ať ti to zítra dobře dopadne! a manža je brzy OK!

martinka79
23. lis 2011

@paolin díky snad jo, jedu na jakousi počítačovou kriminalitu...🙂 a v pondělí na další právní záležitosti... no snad neusnu...

paolin
23. lis 2011

@martinka79 tak se kdyžtak dobře vyspíš 😉

paolin
24. lis 2011

ahojda holky! tak jsem si dnes s MM udělali nakupovací dopolko a vyrazili do Vaňkovky na úlovky 🙂 Tak jsem pořídila chlapovi bundičku a prima košili do práce a sobě nic 😀 buď se mi nic nelíbílo nebo to bylo S a to jsou mi krátké rukávy a M už je velký. jsem holt málo hubená nebo moc hubená 😀 😀 no ale pak jsem šla babi koupit něco do Alberta a šla kolem obchůdu s hadříkama a kuk a měli tam dva zajiímavé kabátky a tak jeden už mám doma 😉 není to nic až tak extra, viděla jsem hezčí, ale tenhle prostě sedl se vším všudy a dokonce se dá odepnout i kožešina v kapuci, která mi nesluší 😉 a holky, ten kabátek nebo bundička nebo co to je - to je teploučký a příjmený!
jinak Adámek dnes neplakal, šel s píuč Pavlínkou zase za ruku a řekl klíč a bodlák 🙂 prý byl moc hodný a roztomilý 🙂 to on je, když neřve 😉

anta
24. lis 2011

Ahoj holčinky, taky jsem dneska udělala super úlovek, musím říci. Koupila jsem Honzíkovi krásnou bundu, která mu je 😀 😀 😀 Také, chudák, potřeboval trička s dlouhým rukávem, tak jsem mu koupila pět kusů, jsou to tzv. nadčasové velikosti, třeba mu to ten rok vydrží 😀 😀 Tamtu starou bundu už měl dva roky, si představte, tak ji jen vypereme a udáme v bazárku, protože ta nová bunda je taky z bazárku. Honzíkovi moc sekne, se přiznám 🙂 Mrzí mě, že Honzík nebude na své besídce ve školce, má ji 13.12. a to budeme po té mandličce, prý to ve školce nacvičují, ale smolík 😒 Jinak se s komunistickou babou nijak nepářu, dneska mi dala špatně poštu, tak jsem jí na to šla upozornit, já to pak za ní nehodlám odnášet, že ona je neschopačka a ještě k tomu nebezpečná 😝 😀 😀 😀 Možná bych to u ní na ten infarkt dotáhnout mohla, co? 😀 😀 😀 😀 Kolegyně je v tom trošku hloupá, že si to nechá líbit, neboť si tím kope pracovní hrobeček.Koupila jsem tento týden aromalampu a povím vám, má velmi příznivé účinky, dávám si tam vůni pomeranče a ta je nádherná. Honzíkovi hned začne vytékat rýma a v noci nekašle, co tu lampu máme. Ve školce byla pohodička, Honzík už mluví a baví se s každým, tak uf uf 😉 Toliko z celého dne 😵

paolin
24. lis 2011

@anta Jani hoď foto 🙂 jo a taky tip na tu lampu! Adam kašle zase furt 😒

anta
24. lis 2011

Kuk, je to obyčejná aromalampta, Já nevím, ale dávám tam vůni pomeranče, krásně to provoní byteček a celkově se krásně dýchá. Zatím jsem hodila foto aromalampy, bundu vyfocenou bohužel nemám 😀 😀 😀 😀