Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
28. lis 2011

Jani myslím na tebe ať to dopadne bez hádek a rozepří. Jsi úžasná samostatná baba a tak ti snad nezlomí vaz jakékoli rozhodnutí, posílám moc moc moc energie 😉

anta
28. lis 2011

@e.k.t - ahojky, díky. Tak jednání bylo v pohodě, já tam byla jako vrchní kontrolor listin, aby tam nebyly chyby, aby pak nebyly nějaké rozepře. V pohodě, jak jsem říkala, zdědili jsme hovno, nějaké zbytky se ponechaly mámě a dobrý 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
28. lis 2011

Jani aspoň tak. A pak se říká že kde nic není ani smrt nebere a ona ludra bere 😝

paolin
28. lis 2011

@anta Jani, uf, dobře, že to dobře dopadlo 🙂
u nás se to ještě neuzavřelo. švagrovka je hodně na prachy, ale ať si vše nechají. byt otec stejně daroval MM bráchovi již za života a Mirek dostal to velký HO.

anta
28. lis 2011

@paolin - tak to jsme na tom s Mirkem stejně 😀 😀 😀

e.k.t
autor
28. lis 2011

Pavli to víš, příbuzné si nikdo nevybírá

anta
28. lis 2011

Tak já tam nešla, abych dostala miliony a nic jsem ani nečekala. Prostě si to zákon žádá, jinak nic jinýho.
Viděla jsem aspoň celou rodinu a nejšťastněji jsem tam vypadala fakt já a moje mladší ségra a malá Žofule 😀 😀 😀 Já vím, byli jsme tam vypořádat poslední tátovy věci, ale já už jsem si to asi nějak odžila či co, nehroutím se, protože vím, že tátu mi nikdo nevrátí a tak jsem taková už normální. Bráchové byli vážní a Lenka byla taková taky divná, jakoby smutná a zatrpklá či co, strašně mi připomíná tu mojí kolegyni, jsou si podobné i vzhledově, což je zajímavé, ale mají obě zlý pohled, je na nich vidět, že jsou nešťastné 😎 Člověk by Lence hrozně rád pomohl, ale ona si nechce připustit, že má problém. Její manžel je v Anglii a bude tam nějakou dobu, máme i podezření, že si tam někoho našel, na Valču je Lenka hodně zlá a pořád jí nadává, což je mi líto ☹

paolin
28. lis 2011

@anta @e.k.t 😉
vtipný je, že nám rodina majetky pořád předhazuje a prudí je, že my o ně nestojíme 😅 jako abych x let poslouchala, jak mám být někomu vděčná 😝

anta
28. lis 2011

@paolin - no jo, když vy musíte taky pořád někoho prudit, viď? 😀 😀 😀 😀 Ba ne, je jasný, že je štve, že se o nic nervete, no a oni by tak chtěli.
Trochu jsem vyzdobila byteček vánočními opičárnami, hlavně kvůli Honzíkovi 🙂

paolin
28. lis 2011

@anta to víš, jsme to tady samé provokatérky 😀
taky jsme zdobili. ale jen lehce 🙂

e.k.t
autor
28. lis 2011

@paolin
Pavli přesně to jsme se shodli s mm , že než být někomu povinni vděčností, tož raději holú rit s věčností 😀 😀

e.k.t
autor
28. lis 2011

my zatím jen okna a s mm dnes redukce obsahu skříní, takže asi 9 pytlů cca po 60 ti litrech. vezmou si to naši, proberou co kluci dotahají v práci a co je savé do dílen na oleje a jinou mastnotu a zbytek do šmelcu, ovšem paradox skříně funguje 100% ono se to tam zpět stejně nevešlo 😀 😀

paolin
28. lis 2011

@e.k.t to je nejlepší. prostě šup s tím pryč a moc nepřemýšlet. jinak by člověk nakonec vyhodil max 2 věci 😀
jinak hezké moudro 😉

e.k.t
autor
28. lis 2011

Pavli co by bylo do životam když v něm humor nekolotá? 😀 😀

paolin
28. lis 2011

@e.k.t chi chi, to je fakt 😀
holky u nás bylo dnes sluníčko 😵 asi po 3 týdnech pitomé inverze. humus toto..
jinak to docela vypadá, že si Áda ve školce už zvykl. nechám ho ještě několik dní a pokud v poho, začneme pěkně přitvrzovat - s oblíkáním, uklízením a tak 🙂 doteď jsem ho nechávala co nejvíc v klidu, aby toho na něj nebylo moc a třeba se neblokl. no a až by zvládl toto, tak bych ho zkusila nechat ve školce i poo. ale to vidím až tak na jaro, pokud vůbec.

e.k.t
autor
28. lis 2011

@paolin
Pavli pěkně pomaloučku, polehoučku 😉 zato stále a vytrvale. Na Joli to funguje, už bezpečně pozná na koho co zkusit 😀 😀 tchýně trpí, na ni to perfektně umí

anta
28. lis 2011

@e.k.t - gut moudro, se směju, ale máš fakt pravdu 😀 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
28. lis 2011

Jani to víš, když jsem skoro umřela po spraseným císaři v nemocnici a dr už i přede mnou říkali že si neví rady, tak toto bylo to hlavní co mi drželo život, na tenkým provázku, ale udržel, i když ruku na srdce, už jsem to skoro vzdávala a musela jsem často vyhazovat z mozku myšlenku že už chci raději umřít než toto tfuj tfuj tfuj 😝

martinka79
28. lis 2011

ahojky holčičny, zase humor a smícha na vašoch tvářích a tak to má být.🙂

anta
28. lis 2011

@e.k.t - holka, věř mi, že tak nějak tuším, jaká jsi bytost, nejspíš astrální - stejně jako já, utekla jsi hrobníkovi z vidlí stejně jako já 😉 Jsi silná a nevzdala jsi to a my jsme moc rády, že nás oblažuješ svou živou přítomností, však je ti přáno a Joli je šťastná, že má maminku, jak se sluší a patří😵 😉

e.k.t
autor
28. lis 2011

@anta

Jani já si svou zkušenost ppřipomínám, ve chvílích štěstí a pohody a děkuji za to a ve chvílích těžkých a posiluje mne to. Joli je pro tuto zkušenost jiná jakoby starší než ostatní děti ve školce, ale učitelky jsou super a pracují s ní jinak vlastně s každým dítkem mají individuální přístup 😉

no a my stigmované zní to líp než poznamenané holt víme svoje. splíny ze sebe vykecáne a frčíme dál 😉 ještě že je tu taková super parta co vždy podrží, povzbudí 😉

paolin
29. lis 2011

ahojda holky!
tak u nás je dnes zase hnusně. aspoň tedy není ta pitomá mlha 😉
Adámek poo spinkal, tak jsem pobalila pár dárečků. musím vymyslet ještě jeden jen pro Adámka a nápad žádný..neprozřetelně jsem dala mamce výrobu zmrzliny od Play Doh, co strašně chtěl. a ona se pak nechala slyšet, že dárky pro kluky nechají u nich doma, ikdyby na vánoce přišli k nám. blbý no. když jsem blbá, tak jsem blbá 😀

martinka79
29. lis 2011

@paolin Pavli a co třeba TOTO http://deskovehry.cz/index.php/Pipeline
u nás to frčí... a hrajeme to všichni... ale může to adámek sl
skládat i sám...

paolin
29. lis 2011

@martinka79 Marti díky 🙂 ještě se podíváme na nějaké mašinky a když nic, tohle je fajn 🙂

anta
29. lis 2011

Ahoj holčinky, vy se mi budete smát, ale já už včera došla k jednomu životnímu rozhodnutí. Chci vystudovat práva, mm mě chce v tom jen podpořit, protože tak nějak tuší, že mám polovinu mozku i přes ty všechyn starosti jaksi nevyužitou. Tak co vy na to? 😉 🙂

paolin
29. lis 2011

@anta Jani no supééér! jen do toho 🙂 plánuješ dálkově nebo nějak denní? 🙂

paolin
29. lis 2011

jinak jsem vybrala dárky pro Ádu. tedy já vybírám už dlouho, ale konečné rozhodnutí jsem nechala na tátu 😉
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30938988&ta... - to chce MM
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=47814235&ta... - a to chci já 🙂

paolin
29. lis 2011

tak a mám vytištěný kalendář. jupí 😉 vypadá to nějak takhle

martinka79
29. lis 2011

@paolin šikula, oba dárky jsou super...🙂
@anta Jani, jen studuj.... ono je to dobré... a zdravé. 😀

anta
29. lis 2011

@paolin - ráda bych nějak dálkově či nějakou okličkou 😅 😅 😅