Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
11. pro 2011

jinak prima neděli 🙂 včera jsme koupili stromeček, je malý, ale náš 🙂
taky jsem dostala za úkol projít zájezdy k moři, páč do ledna bývají děti nebo dítě zdarma a holky strašný tedy..když je to slušný zájezd, tak z Prahy nebo pro rodinu 2+1. Z Brna pro 2+2 fakt nic nebo za strašný peníze. tak se na to vykašlu a bude :o)

e.k.t
autor
11. pro 2011

tak beruška okoupaná, kebuli umytou vyfénovanou, ostříhané drápky, zapostelenoá a přečtená pohádka, tak doufám že brzičko usne, po týdnu jde do školky, tak to bude trochu mazec ráno, ale to nevadí, mm je na noční, takže přijede ráno a auto bude vyhřáté, takže pojede do školky teplým autem. My potom půjdeme na trhy a mám od mm povoleno koupit nové vánoční ubrusy a možná se obětuje a vybere je se mnou 😉

anta
11. pro 2011

Jen jsme si tak říkali, že kdyby nááááhodou se to povedlo, tak bychom se těšili oba stejně jako na Honzíka a že by to rozhodně bylo zajímavý. V práci by mě sice rozkousali, ale co se dá dělat, ale pšššt 😉 Byl to jen rozhovor, o ničem jinak nevím, ale co já vím, třeba do roka a do dne tady bude hároška Anča nebo hároš Jakoubek 😀 😀 😀

e.k.t
autor
11. pro 2011

Jani i jména? hmmm hih

u nás taky dobrý, preferujeme další j, přitom by mm chtěl mirečka, takže leda Jaromír 😀 😀

martinka79
11. pro 2011

tak to je rpima i jména se mi líbí... u nás napečeno pohráno uklizeno a teď bojuji s myčkou nemyje, jen vypouští a napouští vodu mrcha jedna...☹

e.k.t
autor
11. pro 2011

Marti to se fakt hodí před vánocema 😝

paolin
12. pro 2011

@martinka79 jéé Marti, snad se potvůrka umoudří!
@anta Jani jména máte, dohodnutí jste..šup mrňouska do pupíku 😉 co Honzík a bolístka?
@e.k.t prince Jaromíra plánujete 😉 tfuj tfuj, ať to vyjde! 😉

e.k.t
autor
12. pro 2011

@paolin

Pavli zatím ne možná za rok, sice nejsem nejmladší ale zdraví na 1 místě, až dr řekne že už by to šlo tak to zkusíme 😉

paolin
12. pro 2011

@e.k.t tak budu držet pěstičky za rok 😉

anta
12. pro 2011

@paolin - Honzík je den ode dne lepší, dneska žádné bolesti krku neměl, tak super 😉

anta
12. pro 2011

Tak měl večer bolesti, ale protože dělal s tátou krávoviny a tvrdě si dosedl na prdku a asi si tím krkem otřásl, tak si řekl o panadol (feťák jeden 😀 😀 😀 ), podíval se na krtečka a šupajdil do Pelechova. Zítra jsem s ním poslední den, ve středu nastupuji do práce a dítě bude doma "týrat" manžel 😀 😀 😀 😀 😀

paolin
12. pro 2011

@anta tak už se těšíš?

e.k.t
autor
12. pro 2011

manžel bude týrán 😀 😀

anta
12. pro 2011

@paolin - do pracovního tábora? No jak se to vezme, na Honzu jsem si zvykla za těch 14 dní a dokážu si představit, co na mě v práci čeká, takže ani moc neeee 😉
@e.k.t - jaja 😀 😀 😀 😀 😀
Mám fotečky v albíčku 😵

anta
12. pro 2011

A ještě další várku v albíčku 😉

paolin
13. pro 2011

@anta to je taky fakt 🙂 fotky pěkné 😵

paolin
13. pro 2011

jinak holky tak nějak nevím..včera jsme se lehce dotkli tématu peníze - je to teď fakt strašný..ke konci měsíce nebylo na jídlo ☹ Mirek na to, tak pošleme mámu do práce. tak jsem říkala, že si najdu nějakou práci na směnu od 6-12 - asi ve fabrice, jinak to nevidím..a on zase, že to nee, že je potřeba věnovat se Adámkovi, aby měl co nejlepší péči a měl nějakou šanci se v budoucnu aspoň trochu dorovnat zdravým dětem. a že honit se za každou cenu za penězi... tak nevím no.. visím na Mirkovi v podstatě zcela finančně, práce teď moc není, takže peníze taky nee, takže jsem často dopo doma...on chudák maká v práci.. připadám si fakt blbě 😒 on že to zvládneme, že nás ještě rok uživí, ale je mi to fakt proti srsti. své práci se prostě věnovat naplno nemůžu, tak to podle toho taky vypadá 😒 kdybych aspoň věděla, co od Adámka můžu čekat, tak mám jasnější budoucnost. takhle je to dost na.. diagnozu budeme mít snad v březnu, tak fakt doufám, že se to potom někam pohne 🙂

anta
13. pro 2011

@paolin - ajaj, to je blbé s těmi penězmi. Mně naštěstí hrozí to, že od ledna začnu chodit do práce na plný pracovní úvazek, tak by z toho mělo být víc peněz. No už pátý den to táhnu na OČR zadarmo, to jsem celá ráda. Dneska jdeme k dr., aby to přepsala na mm, tak bych jí ráda požádala, jestli by to nenapsala nějak, aby to měl placený aspoň mm, protože jestli to přepíše na mm bez změny diagnózy, tak to znamená, že to manžel nebude mít placený taky 😠

paolin
13. pro 2011

@anta Jani to je strašný s tím OČR..
já velmi uvažuju o tom, že se napíšu na pracák. jako práci mi nabídnout žádnou nemůžou, páč ji mít nebudou a leda ty veřejně prospěšné práce..to mě napadlo, že bych mohla jít do školky dělat zdarma asistenta pro Adámka a Timonka-má opožděný vývoj řeči.

e.k.t
autor
13. pro 2011

Jani surový toto, když je to diagnoza kdy musíš je sprostý že to neplatí 😠 😝

Pavli to by bylpo taky řešení, sice za málo, ale aspoň kdyby kapalo, pršet nemusí, moc na vás myslím 😉

anta
13. pro 2011

@paolin - jojo, holka, je to tvrdá realita života. Od zítřka nastupuje mm na OČR a děj se vole boží s oběma chlapama doma 😀 😀 😀
@e.k.t - no neplatí, stát nás přece živit nebude, když se válíme doma s harantem, ne? No možná, kdybych byla barevná, tak bych z nich něco vytřískala (basebalovou pálkou) 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
13. pro 2011

no právě, je to humus

anta
13. pro 2011

@e.k.t - je to tristní situace, obávám se každého onemocnění Honzíka, že zase díky tomu budu tak nějak brát pěkně velký ho..., ale na druhou stranu, užila jsem si ho dost a dost a už bych mu přála, aby šel do školky, už mu dětičky chybí, dneska jsme zrovna vzpomínali na jeho novou lásku Luisinku 😉

e.k.t
autor
13. pro 2011

to je miloučké, však se dočká 😉

martinka79
13. pro 2011

ahojky holky, tak u nás veselé. Já včera sam s dětmi mám toho až až v práci šílený frmol... a babinec asi majjí depky a tak se vyskytli i hádky... dnes dobré, ale Míša má rýmu a šílený chrapot.. asi bude nemocen. Zítra besídka pokud to nepůjde budu s ním doma... sice jsem chtěla jet ještě na dárky nemáme ani stromek, vše je pro dítka překvapení, ale kdy????? Netuším. MM naštěstí poletuje a vše zařizuje mám doma zlatíčko co mě někdy S-....

@anta no s OČR je to na .... s prací najednu stranu budou penízky na druhou toho je moooooooooo c potom. viď.

@paolin Pavli acho jo, to jsou starosti viď není to lehké ale jedno je jasné, zvládnete to neboj...🙂

paolin
14. pro 2011

ahoj holky!
tak dnes měli děti ve školce Ježíška a odpo besídku. Adámek na ni nechtěl, pak do školky běžel nadšením, pak strašně chtěl taky zpívat a tancovat, pak začal být nervozní a pak se strašně dlouho čekalo asi na nějaké rodiče a to on už byl tak nervní, že nikam nechtěl. škoda. myslela jsem, že alespoň chvíli postojí s dětmi. ale co už. nic jsem neočekávala 😉 jen to chvíli vypadalo nadějně 🙂

@anta Jani jakpak bylo v práci? a co chlapi doma 😉
@martinka79 Marti co Míša?
@e.k.t Evi a co u vás nového?

anta
14. pro 2011

Ahoj holčinky 😉 Tak dneska měl mm první den hlídačky neboli OČR. Honzík seká dobrotu, po mamince se mu extra nestýská, no co budu povídat, nevzdechne ani po mně 😀 😀 😀 Dnes byli na kontrole na ORL a světe div se, dítě jde v pondělí do školky, sám mi říkal, že se moc těší, ani se mu nedivím, kdo se má pořád na ty ksichty rodičů dívat, že? 😀 😀 😀
Zítra jedu do bývalé práce se podívat na staré kolegy, chci je vidět, je tam sdružená oslava, tak doufám, že je svou přítomností potěším, o čemž vlastně ani nepochybuji 😀 😀 😀
@paolin - díky za optání 🙂

e.k.t
autor
14. pro 2011

@paolin

Pavli furt v práci to je nové, vlastně ani nééé. Ráno frčím pro Joli ke tchánovcům a fofrem do školky abych to vůbec stihla, hlavně aby po ránu nemrzlo 😝

@anta

Jani tak si toposezení pěkně užij

anta
14. pro 2011

@e.k.t - ráda si ho užiju, díky Ti 😉 🙂

martinka79
15. pro 2011

ahojky holčičny, tak já dne sv práci zase šílené... co vám mám psát. nejspíše moje asist. ukradla 500kč z výstavy(kasa) no nikdo ji nechytil, ale vše nasvědčuje roti ní a hlavně sama je dostr nervní... jsem z toho přešlá a to dopoledne sežrala dětem advent. kalendáře co jsem jim koupila. 😠
jinak včera mejdan v Praze super... vrátila jsme se po půlnoci a dnes jweem KO. k tomu to psycho ve škole.
Míša je na tom relativně dobře chrapot ustal ale rýmuje o sto péro.. besídka dobrá jen nejsme oblíbenci tak jsme stáli až v řadě daleko mezi dveřmi a nečekali na mě... ač veděla, že přiletím přesně na čas... no co... má jich dost pipin, ale Míš a spokojen amoc šikovný.
jdu lenošit jsme fakt hotová.
@anta tedy to je dobře, že Honzík pošupe do šklolky, návštěvu své bývalé práce si užij
@paolin jj samé šílenosti ale i tak to bylo uričtě prima... besídkya ježíšky... miluji 😀
@e.k.t v jednom spěc hu viď.