Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
29. pro 2011

tak už někoho sehnla pokud buodu součástky abude to co sí servis myslí bude to do soboty opravené....☹(snad

e.k.t
autor
29. pro 2011

Pavli ty se koukej vykurýrovat,
Jani tobě ať to rychle uteče,
Marti teda to vypadá jako že na pos...... i haj.. spadne - pevné nervy a drž se 😉

martinka79
29. pro 2011

@e.k.t děkuji.... držíms e naštěstí mě to nechává kldně chladnou až na to částku co vyplázneme...

anta
29. pro 2011

@paolin - je mi fajn, díky 😉 😵

anta
29. pro 2011

@martinka79 - no to je radost s tím autem, to je rok na hovno, pořád se něco sejří, co? ☹ Tak zatím asi budete muset sehnat koníčky a jezdit na nich, to se nedá nic dělat, Míšu dej taky na koně a nezapomeň autosedačku, ať se mu sedí pohodlně 🙂 🙂 🙂

martinka79
29. pro 2011

@anta kdepka Míša prý má kolobrndu a kolo...... a já jezdím ráda městskou..pokud to nejde pěxcho, ale MM to je autíčkový typ...🙂 uvidíme, ovšem nejlepší budeosedla draka vítr fouká na příhodnou stranu a ve vzduchu dopr. prostředků moc není...🙂 zítra budeme vědět víc.

anta
29. pro 2011

@martinka79 tož to držím palčáky 😉 🙂

martinka79
30. pro 2011

@anta Jani, málo jsi držea cena je šílená asi 25tis. uvidíme finále snad to nebude víc....🙂

martinka79
30. pro 2011

jinak přeji krásné ráno před koncem roku... užívejte ho dosti.... a nezlamte si kosti.

martinka79
30. pro 2011

auto se rozdělalo a vyčkáváme co zavolá..... jedna sada 12tis druhá 3Otis- samo k tomu práce..... zda si dítě dovezeme z hor netuším...

paolin
30. pro 2011

@martinka79 mazec 😨

martinka79
30. pro 2011

holčičky divte se ten nahoře nás má moc rád a praskla jen trubka cena 3tis už je to hotové jen kdo tam s námi dpojede...

paolin
30. pro 2011

@martinka79 Marti no nekecej! To je supééér 🙂

martinka79
30. pro 2011

@paolin to je ač jsem byla v klidu a říkala svě t není o penězích tak nakonec máme doma super náladu

martinka79
30. pro 2011

tam MM vyrazil pro auto.... jsem ráda jak to dopadlo. 🙂 počasí u nás fujky lije sněží a vítr běží....
holky máte doma pressovač?? jak ho čistíte??? díky za info

e.k.t
autor
30. pro 2011

ahojky z lepší denní, zítra horší denní i horší počasí i horší stanice 😝

Marti autí super zpráva, to mi odlehlo 😉

many
30. pro 2011

ahojky holky 🙂 jdu na skok 🙂 není furt čásek ☹
vánoce byli super ale ty dny kolem nich ☹ bylo krušno 😖 Lukyšek chytl Laryngitidu, takže jsme leželi dvě noci v nemocnici a dva dny před vánocema nás pustili, to byly nervy 😠 naštěstí jsme měli týden předem už nazdobený i stromeček..... takže pak jsem jen doháněla úklid a vše zvládla a den po vánocích zase Ladíka chytlo ucho, takže s ním tatin jezdil po pohotovostích , praskl mu bubínek a má teda zánět střednícho ucha a poprvé teda antibiotika, tak jsem to zdraví asi zakřikla ☹ no se to pěkně kakalo, ale teď doufám, že už bude dobře
a vám se doufám daří a vše je tak jak má být,.........

many
30. pro 2011

jinak do Nového roku jen to nej................ hlavně to zdraví, lásku, štěstí,.............. vám a vašim blízkým,...... 🙂 mám vás ráda holky 🙂

martinka79
30. pro 2011

@many Míšo,tedy to bylo začátek a dojezd vánoc tak se držte....🙂 přeji ti a celé rodině hodně zdraví pohodu a klid a krásný rok 2012. 😉

paolin
30. pro 2011

@many Míšo to jsou radosti u vás..ale už to máte za sebou 🙂
@martinka79 presovač eee
Adámek dostal od táty iPad 🙂 má tam zatím jen jednu aplikaci, ale strašně se mu to líbí 🙂 zatím tedy jen plní úkoly s obrázka a páč je to v AJ, tak opakuje anglicky písmenka a barvy 😀

e.k.t
autor
30. pro 2011

@many
Míšo, Tobě i tvé rodině hlavně to zdraví a štěstí 😉

anta
30. pro 2011

@many - teda Míšo, chudinka malej Ládík ☹ To jste si teda užili, fuj fuj, ať už je to ošklivé kurňa už za námi 😔 Máme tě taky moc rády a vždycky tak jednou za čásek čekáme, že se ozveš a neboj, nikdo na tebe a na tvoji rodinku nezapomíná, jsi naše holka 😵 Takže - krásnější rok plný zdraví a rodinné pohody Vám přeje Janička a její rod 😉
@martinka79 - vidíš? Držela jsem dost pěsti tak tři klacky (tisíce), je fajn cena ne? 🙂 🙂 🙂

e.k.t
autor
30. pro 2011

Marti presovač kupuju čistící odvápňovací sůl od firmy co prodává naše dolce 😉

anta
30. pro 2011

Holčiny, já jsem si dneska koupila čepičku se šálou v hnědé barvě, má na sobě kytičku s takovým stříbrným středem, na šále je to taky. Původně to stálo 159 - já viděla jen 59 😀 😀 😀 , ale i tak mě to stálo 80 Kč. Moc mi sluší a krásně mi sedne 😵

martinka79
31. pro 2011

@anta JAni ty budeš krásná pardon jsi a s čepičkou jsi ještě krásnější...🙂 Vím držela jsi co jsi mohla a moc moc ti za to děkuji a holkám taky. jsem ráda, že nás to nezrujnovalo....

@e.k.t díky za odpověď....
@paolin vidíš adámek jede.... Aj.

Krásný nový rok, nazpátek ani krok, zdraví štěstí pohodu a vždy dobrou náladu. děti a´t jsou pro vás štěstí a radostí do neštěstí. Oslavte to jak se má, a´t vás nikdo nikde nezvedá.... usměv na tváři každého rozzáří.
Mám vás moc ráda....

paolin
31. pro 2011

berušky moje, užijte si poslední den v roce! posílám všem velkou pusu a přidávám se k Martince.
taky vás mám moc a moc ráda!

anta
31. pro 2011

Ahoj holčičky moje a dětičky Vaše, všem krásný CELÝ nový rok a hlavně fakt to zdraví, jste moje holky a mám Vás všechny ráda a moc jsem si na Vás zvykla, ségry 😀 😀 😀

martinka79
1. led 2012

krásné ráno v novém roce... jak se vám spinkalo a vstávalo??? co oslava?? U nás pohodově, o půlnoci to tu řádilo a celém okolí taky, Míša se probudila koukali jsme z balkonu na úžasnou podívanou,....🙂 pak zalehl a spinkal.... až 7hod. já vstala pouklízela, vytřela a máme to tu krásnééééééééééé 😀 jako vždy. jeden šampus máme na dnešek.... NIkoka volalal jen babičkám, bála se , že začla plakat... ale užívá si to.. dnes poslední den a zítra huráááááá pro ni a v úterý zase do roboty docela se těším...🙂 😉

paolin
1. led 2012

ahoj holky! my neslavili, nějak to nemá cenu 😉 šli jsem spát v 11. vzbudily mě na chvíli petardy, pak jsme vstávali o půl 7. na večer jsem tu měli krátkou návštěvu, pak jsme dětem udělali ohňostroj a šli spát. dnes nějak nevím, co s dětmi..venku trochu nasněžilo, ale je hnus. včera jsme chtěli zajet na vysočinu lyžovat, ale ráno potom volala mamka - jsou tam na chatě a v podstatě mi naznačila, že bychom tam otravovali. tak jsme zůstali doma 😉

martinka79
1. led 2012

@paolin PVLI, ALE NA VYSOČINĚ SNĚHU TAKY MOC NENÍ....🙂 JAKO my slavení pojali uzené, chutovky, víno a nakonec fondue ... jinak Nic. byli jsme sami spokojeni.... a ráno se my vstávalo hujaja...