Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
2. dub 2009

ale neboj to minutu přwžije a pordacačka taky
😀 😕

anta
2. dub 2009

Tak mám ten fusak nechat? Už jsem z kočárku sundala takový ten horní potah, aby v něm Honýš měl místo, on je nějakej děsně velkej ten Honýš, kurňa 😀 😀 😀

martinka79
2. dub 2009

no já fusak už nemáma, el nánožník ano, ale používám deku 😉

anta
2. dub 2009

To nevím, co je nánožník? To bude asi něco na nohy, že? 😀 😀 😀

paolin
2. dub 2009

jo. nánožník má náš kočár taky. ale jen lehounký. tak ještě i fusakujeme 😀
Jani, poříď si sporťáka nebo golfky a je to. Honzík bude pozorovat okolí a můžete parádně drandit po venku 🙂

paolin
2. dub 2009

třeba teď je v bazaru jeden mooc pěkný. a má i ten nánožník 😉

anta
2. dub 2009

Jo už vím, jak to vypadá 😀 😀 Ten můj kočár je dobrej, dá se dobře rozložit, takže skoro vypadá jako golfky 😉

paolin
2. dub 2009

tak supr. tak hopsa hejsa do Brandejsa 😀

martinka79
2. dub 2009

Jani já věděla, že nato přijdeš. určitě z kočárku máš už sporťák udělanej ne a tak ho vždy pěkně připásej posaď a hurá na výlet. . Já měla fusak do min. týdne, ale te´D UŽ NE.

martinka79
2. dub 2009

ale zase ho více oblékám. 😉

paolin
2. dub 2009

Marti, já se těším, až ho dám pryč. zatím to ale moc nevypadá. ikdyž..dnes ve stínu máme 12 stupňů!

martinka79
2. dub 2009

noale u nás je docela vítr. 🙂 já byla ráda jak jsme ho odhodila jelikož ho do něj střrachat bylo šílené teď mám teplou deku a na tu chvilku cos e dí se přikryje +nánožník.

martinka79
2. dub 2009

ale i tak neí nad to že bude mít jen mikunu a šup nabalkon potom en žádné obkékání a muchlání.

paolin
2. dub 2009

už, aby to bylo! plína, tričko, botičky a šmitec 😀

anta
2. dub 2009

Líbí se mi, jak se s tím nepáráte, je holt vidět, že máte větší zkušenosti než já 😉 Tady svítí sluníčko, ale ten vítr, fuj 😉

paolin
2. dub 2009

jinak se musím pochlubit - mám konečně nakoupenou jarní výbavu pro chlapečky. uf! ještě helmu na kolo pro Vítka a je to! no a táta může vyrazit. Adama dá na kole do sedačky, Vítka zapřáhne na tyč a můžou celé dny výletovat. 😀 no a já si pouklízím celý byt a pak se budu vááálééet 😀 hm, houby tak leda 😀

paolin
2. dub 2009

Jani, taky se s tím nebudeš párat! trochu se otrkáš a bude 😉 nebyla jsem na tom jinak 😉

anta
2. dub 2009

Ale jo, Pavli, hajneš si a žádný uklízení 😀 😀 😀

paolin
2. dub 2009

uklízení být musí. ale obávám se, že budu mít chlapečky stejně na krku 😀 abych pořídila malou mopíkovací satu pro Ádu! jéé..už capká. už se vyhajal 🙂

paolin
2. dub 2009

holky, tak já zatím mažu. pohrajem si, najíme se a povalíme pro Vítka.

anta
2. dub 2009

Snažím se s tím nepárat už teď, to mi věř 😀 😀 Jakýpak s tím hnedle štráchy, že? Kdybych se se vším měla sr.t, tak to by to teda tady vypadalo 😀 😀 😀

martinka79
2. dub 2009

Pavli trakto budu jezdit já až nato že nebude Nikolka na tyči.... 😀 pa jedu pryč.

anta
2. dub 2009

Tak jsme hodili druhýho bobana a jsme spokojení, huráááá, po mlíčku už ani nevzdechneme, to jsem moooc ráda. 😉

paolin
2. dub 2009

to Adam mlíkuje pořád. blbý, že i v noci 😀
u nás venku je úúúúžasně! úplný léto 😵 čekáme, až se vyspinká mrňous a půjdeme ven.
děsný, jak je Adam "společenský". chvíli jsem si na písku povídala s jednou maminkou a on pak za ní vyrazil, vylezl si k ní do náruče a nechal se chovinkat. jéé, ja čučela, jak puk 😀 no, budu ho to muset časem trochu odnaučit, jinak mi bude odcházet s kýmkoliv.

Marti, snad je nálada lepší!

anta
2. dub 2009

Venku je nádherně, byla jsem teď s Honýšem a krááása, jo a má novou čepičku, koupila jsem jí u číňanů, aspoň jsem mu jí mohla zkusit 😉

anta
2. dub 2009

Před cestou ven snědl celý babán 😀 😀 ukusuje sám, to ho baví 😉

anta
2. dub 2009

Dala jsem si do albíčka hezkou fotku, takovou krávovinu dělá Honzisťořák po mně, fakt nic lepšího se nehodlá naučit 😀 😀 😀

paolin
2. dub 2009

Jani, dost dobrý 😀

e.k.t
autor
2. dub 2009

ahojky, tak my hned ráno vyrazili do Pardubic, vyhráli jsme v anketě mobil a slevu na tarif 😅

pak jsme šli do pivovarky na obídek, potom ještě do měsrta na kafčo, pak jsme dojeli domů, převlíkli se do letního a hurá na poštu a do města, koupit Joli šťávičku a pak ještě na kafčo a Martin na pivko. 😀

k večeři jsme si udělali obložené bagetky 😉

Den byl fakt slunný a fajn 😉

Tímto omlouvám svou nepřítomnost 🙂

e.k.t
autor
3. dub 2009

dobré ráno, u nás budíček 2:22 😝

vyslopala 160mlíka, 3x 130 čale a ještě má v postýlce 130 mlíka a 130 čaje. asi jí budu muset dát prdelový kapky aby ještě usla 😝