Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
25. únor 2010

jééé Pavli tak to ti Adámek dává zabrat 😔 co teda píšeš, to se nedivím, že jsi pak tak unavená, tak snad už zachvíli bude lepší 😉 a stím jídlem, to taky čučím, to moc nepojí teda , on je jak já 😉 já taky jím nejraději večer před spaním 😀

many
25. únor 2010

Jani, taky bych za ním nelítala, on prostě ví, že má jíst, sedne si ke stolu a buďto pěkně papká , ale jakmile začne dělat blbosti, že ještě nechce, tak ho nechám jít, to jídlo nechám na tom stolku a jakmile pochvilce dostane hlad, tak letí, taky bych neměla nervy ho honit a ještě horší je, že si pak zvyknout a dělají to pořád, potvůrky malý

many
25. únor 2010

ale jinak jí pěkně a miluje polívečku co mu furt vařím 😀 furt dokola zeleninovou s kuřecím masem 😀 😀

many
25. únor 2010

a nechtěl mi kulajdu a nechce koprovku, no na 100% určo tím, že si myslí, že je to nějaký mlíko 😉 jinak jí teda vše

many
25. únor 2010

no dnes se tu ještě Monča neukázala a Evku jsem viděla na facebooku 😉

many
25. únor 2010

tak pračka doprala, jdu pověsit prádlo 🙂 zase si tu píšu sama 😀 ukecaná baba 😀 no nemám si ským povykládat, když je tatin v práci a synek spí 😀 😀 😀

paolin
25. únor 2010

jé a jak se má Evička?
Many, pořád říkám, že je Adam šílenec. nebo ho jednoduše neumím zvládnout 😀 néé..je to tak půl na půl. i babi je z něj paf, co dokáže 😀 holt je temperamentní. ale to vzdorování mě už vážně neba 🙄 není s ním rozumná řeč. to jsem zvědavá na pubertu teda 😀
holky, u nás je taky krááááásně!
no s tím chozením každý zvlášť...začíná nám to doma krapet skřípat. hlavně tím, že nemáme šanci na sebe. potřebovali bychom někam zajít spolu. už ani ten voliš dohromady nehrajeme. tak se poohlížím po hlídání. už jsem si našla dvě kandidátky, co by asi šly. jen ještě překousnout, že bych Ádu někomu dala ☹ uvidíme. ale určo si někoho seženeme na hlídání večer. abychom mohli někam vyrazit, když kluci spí. stačí hodinka, dvě. třeba do kina. ony ty depky budou i zimou. tak teď už bude lííííp 😉

martinka79
25. únor 2010

zdravím byli jsme na zápisu. Míša dobrý... Pavli určitě to bude počasím až bude déle vidět a teplo tak to bude taky Ok, ale hlídačku schvaluji....

many
25. únor 2010

Pavli nepsali jsme si spolu, ale byla tam 😉
tak ať dobře vybereš a můžete co nejdřív vyrazit 😉 jinak jak píšeš, to překousnout no 😉 já bych se bála 🙂 ale když babička nehlídá,.. tak co dělat že

many
25. únor 2010

no venku je fakt suprově, už se pomalu chystám, jak se synek probudí tak povalíme

martinka79
25. únor 2010

Evi byla na face a včera měla den púro sebe potvůrka jedn, ale užila si ho. já Míšu dám jedině známým jinak nikomu... a hlídačku tedy volím tímto směrem.

martinka79
25. únor 2010

venku je nádherně já v jarním prdelínek odlehčen zimní... aq super prochajda a jak šel nafešákovanej k zápisu a jak podzravvil no udělala mi raodst a nazpět. Pavli to zase trochu zlobil, že chtěl poletovat a abagrovat a atak... ale zdolala jsem ho.
many na kolik let máš MD.

paolin
25. únor 2010

Marti, to je supr, že jste to krásně zvládli.
Já dám přihlášku, ale 100% nevezmou. Ale chceme už být zapsaní, kdyby se náááhodou něco uvolnilo koncem školního roku..Je to mazec. Za rok a půl mám jít do práce 😨 Si to po těch letech nedovedu ani představit 😀
Spousta maminek od nás šla už loni nebo jde letos. Abych si našla nové 😀
Marti, ty už se do práce těšíš, viď? Uletělo to, ani jsme nemrkly.

paolin
25. únor 2010

holky, tak jsem objednala dárek k narozkám pro Ádu 😀
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29343214
krapet holčičí 😀 ale ti se s tím vyřádili! tak snad to bude mít úspěch i u nás doma 😉 cena je to supr. kamoška v obchodě koupila za 500,-.

martinka79
25. únor 2010

těším a netěším... na práci ano na lidi ne.

anta
25. únor 2010

Já bych Honzíkovi dala jen babi z Brna, jinak nikomu, jedna ségra nervák, druhá ségra bez zkušeností - ta by mi ho venku venčila jak psa na vodítku asi 🙂 možná mojí mámě,ale je to přece jen paní v letech, takže by se jí asi doma zabil, protože by nestíhala 😀 😀 😀 Honzík sedí vedle mě v kočárku, papá pomeranč, kouká na reklamy a je spokojenej.
Pavli, to skřípání přejde, kluci odrostou a když to vydržíte, tak vás nic tuplem nerozdělí 😉

paolin
25. únor 2010

no, já po zkušenostech mojí mamce už taky nee 😀 druhá babi by ho dala, ale taky ty roky..ségra nehrozí a ani nemá zájem 😀 kamoškám nechci přiděláva práci. už mají všechny dvě děti 😀 našla jsem jednu maminku na MD a jednu studentku pajdáku. bydlí kousek od nás. no, uvidíme, co to jaro 😀 uvažuju o miniškolce. ale ta je od 8-12 a to se mi zdá na Adama moc dlouho. přeci jen chodí spávat tak v 11. zase bych ale krásně stihla vyzvednout Vítka ze školky po cestě domů. babo raď 😀
jinak holky, v neděli/pondělí přesně v 00:00 na mě myslete 😀 budu mít mikrosekundu narozky 😀

martinka79
25. únor 2010

já budu myslet...
Jani to musí být kouzelné jak Honzík sedí.... vedle tebe
Jo my bylo venku a Míša se dostal do bláta v trávě a co se nestalo zapadl. já ho chtěla vytáhnout a on... néééééééééééé jde s ám a bum.... boty zůstala v blátě tak šel bos... a bulel.Vzala jsme ho do náruče do nenesla domů převlékla ho i sebe a hurá na motorku.... 🙂 teď dělám hamburgry

anta
25. únor 2010

Je to super, Marti, raději ho teď držím v kočárku i doma, abych zamezila ještě větší zkáze, než kterou už nadělal na sobě. Je to fajn, byli jsme zase venku a tam jsem potkala maminku s holčičkou, no tak jsme opět drbaly hodinu, že? 😀 😀

martinka79
25. únor 2010

Jani..... to je prima. 🙂

martinka79
25. únor 2010

přijeď k nám....

anta
25. únor 2010

Dala jsem fotku toho našeho invalidy do albíka, tomu výrazu se nedivte, je unavenej 😀 😀 😀

e.k.t
autor
25. únor 2010

Ahojky berušky moje, nějak jsem netíhala, o víkendu jsme byli u našich v pondělí den v úterý před noční, včera po noční domů nakoupit a po 10 užn jsem mazala do Partdubic na drápky a pak za kamarádkou poskytovat první psychoogickou pomoc, páč je totálně ve srač... ach jo, no tak mne ten včerejšek stál skoro 1500 😝 😝

No dnes jsem teprve dospávala a věnovala se mm páč jsme měli oba volno, zítra jde on na den v sobotu já na den on na noc a v nešděli oba na noc 😝 v úterý v 10 hodin v Letohradu 2 zkoušky a pak noční, tak holt musím udělat ať chci nebo nechci, jen nevím kdy se jako mám učit 😠 😝

e.k.t
autor
25. únor 2010

Jani ať se Honzulkovi malíček brzo zahojí,

mlíko Joli má taky upravené, protože se jí po normálním zhoršuje atopík 😝

jinak se máme pohodově, jen je málo času, ale to jsem věděla, mm hodně pomáhá doma abych to měla snažší, tak si nemám na co stěžovat, jen naše lumpice dnes stropila scénu na chodníku a vyválela se v tom marastu, a já jsem ji teda nechala, a jak zjistila že je špinavá má zapatlaný ruce a studí to, tak stoupla, nechala se utřít, dala mi ruku a mohli jsme pokračovat v cestě z obchodu domů. 😀 chtěla poponášet, tak jsem jí nabídla kočár a ona prudila tak šla po svých 😀

martinka79
26. únor 2010

krásné ráno, Evi je to hukot jak člověk začně pracovat Viď? ale je to fajn číst jak to zvládáte.
Jani koukn u na fotečku chudinky ... doufám, že jsi si syna dobře pojistila... 😀

anta
26. únor 2010

Ahojky holky, Honzík dnes dělá tak trochu peklíčko, chytla mě záda, takže super kombinačka. Dám ho hajzlíka do postýlky, když ho nezadělám těmi dvěma špruclemi, tak je do dvou vteřin venku a dělá tady brajgl, pořád se teda chytá za pravý ucho, tak nevím, jestli zase zuby nebo co zase 🙄
Ahoj Evi, no nemáš to teda jednoduchý, tak snad to zvládneš levou zadní. A povedlo se ti pozdvihnout kámošku? Říkám si, že mě sice Honza teda prudí, ale může být hůř 😒
MM mi zase poněkud štve, není celé dny doma a když se vrátí z práce, tak na něm vidím, jak ho Honza děsně štve a je takovej nervní, no co mám říkat jako já? Já jsem teď tuplem unavená z kluka, když vidím, že je použitelný napůl, že? 😝

paolin
26. únor 2010

ahoj Evi! ty máš ale fofry! Jolanka vzdoruje, lupačka jedna?
Jani, záda teda blbý! chytají tě teď často, viď? to bude tím Honzo-nošením. nezkusíš nějakou masáž?
MM srovnej do latě 😀 hele, třeba to má taky tím počasím a zimou a vším. lidi jsou z toho děsně nasr...ale jak bude jaro, to bude usměvavých tvářiček 🙂
Adam v noci spal na prd, ráno prudí od 5ti a teď mi málem usnul při chování! lumpík! jsem mu to zatrhla 😉

paolin
26. únor 2010

jinak jsem tu narazila na Gabču. už je 20.tt! toto letí!

many
26. únor 2010

ahojky holky 🙂

pomalu vás dočtu 🙂

Marti mateřskou jsem si dala na 3 roky, ať beru víc peněz, protože i doufám, že příští rok porodím 😀

many
26. únor 2010

Pavli v neděli na tebe budeme určo myslet 🙂

jééé Gabča už je ve 20tým 😉 jo,jo utíká to a víc to bude 😉